Prehľad podložiek a ich používania

Vzhľad ploštice v byte je vážny problém, ktorý si vyžaduje naliehavé akcie. Tieto malé hmyz nie sú len hryzení ľudí, takže na koži veľa bolestivých rán, ale aj nosiče závažných infekcií a vírusov. Ak sa niekto vo vašej domácnosti stal obeťou krvného chrobáka, musíte urýchlene prijať opatrenia na zničenie parazitov. Môžete sa ich zbaviť pomocou prachu.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Klady a zápory

  Na boj proti parazitom, ľudstvo vymyslel veľa rôznych insekticídov a opuch s rôznymi úrovňami toxicity. Predtým bolo mnoho finančných prostriedkov príliš jedovaté, takže by mohli poškodiť krvných áut a ľudí. Postupom času výrobcovia presnejšie vypočítali dávku otravy látok a vyvinuli osobitné pokyny o používaní liekov na minimalizáciu rizika pre obyvateľov bytov.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Moderný prášok sa výrazne líši od počiatočnej látky nielen v zložení. Zmenili sa aj jeho fyzikálne a chemické vlastnosti. Aktualizovaný vankúš má množstvo dávok: napríklad má talc alebo špeciálne vône, ktoré bránia vzhľadu nepríjemného zápachu počas depotézy. Ďalšou dôležitou výhodou je kombinácia dvoch insekticídov v jednej dors. Tento typ prášku pôsobí na chybách, je dvojnásobne silnejší, pretože zabije aj tých jedincov, ktorí majú odolnosť voči jednému lieku.

  Biely prášok má niekoľko ďalších dôležitých výhod, zvážiť každú radu viac.

  • Jednoduchá aplikácia. Ak chcete vykonať podvody, nemusíte volať špecialistov. Ak budete postupovať podľa pokynov uvedených v balíku, potom každý človek sa môže vyrovnať s liečbou bytu proti chybám.
  • Nízka jedlnosť. V porovnaní s notorious DDT vesta, moderné insekticídy sú oveľa bezpečnejšie pre ľudí, pretože suchý prášok nevydáva toxíny do vzduchu. Táto položka je tiež výhodou liečiva pred insekticídom, ako je aerosól alebo gél. Po spracovaní bytu s postrekovacím jedom, nájomníci potrebujú na nejakú dobu opustiť miestnosť a po použití sušiny nie je takáto potreba.
  • Veľké trvanie. Distribúcia práškového insekticídu v byte, položte ho zo odľahlých miest. Takže on bude udržiavať svoje vlastnosti niekoľko mesiacov, prevencia žabu krvného hmyzu.
  • Ekonomika. Nákup dárov, ušetríte nielen na výzvu dezinsektorov, ale aj na samotnom insekticíde. DUOST stojí lacný a má tiež malú spotrebu: balík 125 g bude stačiť na zvládnutie malého bytu.
  • Univerzálnosť. Pomocou chemickej látky zničíte nielen chyby. Nástroj tiež chráni dom pred švábmi, blchami a mravcami.
  • Dlhé skladovanie. Za správnych podmienok skladovania sa doba použiteľnosti insekticídu dostane 5 rokov. Keď je balenie bugového prášku uložené v byte, môžete reagovať čo najrýchlejšie na výskyt škodcov.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Napriek veľkému zoznamu výhod, liek má svoje nevýhody. Prach z chýb – dobrý prostriedok proti škodcom lôžkom, ale je účinný len v skorých štádiách, keď je hmyz dosť trochu. Okrem toho, účinok jed možno zaznamenať až po dni: hmyz nezomrie ihneď po kontakte s práškom, ale po určitom čase.

  Je veľmi dôležité si uvedomiť, že lôžkovia sú krvným hmyzom, a sú fyzicky schopní jesť jed. Ak sa šváby ovplyvňujú prípravy oboch črevných a kontaktných opatrení, na lôžkovom lôžkach budú ovplyvnené iba kontakty. Pred nákupom je potrebné starostlivo pozrieť sa na spôsob účinku insekticídu.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Populárne prášky

  Moderný trh naznačuje Veľká škála výrobkov určených na ochranu domov pred škodlivým hmyzom. V rôznorodosti tovaru je veľmi ľahké stratiť, najmä ak ste prvýkrát vyskytli problém lôžkov. Pred získaním nástroja sa musíte zoznámiť s tým, ako je to jeho akcia a recenzie zákazníkov. Aby ste zjednodušili úlohu, navrhujeme zvážiť zoznam najobľúbenejších dverí, ktoré si zaslúžili dôveru mnohých ľudí a profesionálnych dessektorov.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Prehľad podložiek a ich používania

  „Pyretrum“

  Veľmi nezvyčajný liek, ktorý poteší oponentov chemikálií. Vo svojom zložení je prítomný Iba prirodzené komponenty. Používanie „pyretrum“, majitelia domov, bytov alebo rekreačných základov sa nemusí báť o ich zdraví: liek nepoškodzuje ľudské telo. Ale pre škodcov je látka veľmi nebezpečná, takže rýchlo opustia spracovanú miestnosť.

  Hlavná konajúca zložka jedu – sušené a drvené pyretrum kvety, externe pripomínajúce harmanček. Prášok z tohto kvetu sa používa ako insekticíd proti krvného hmyzu asi 200 rokov. Prvý odraz na báze pyretrum bol názov „dalmatínsky prášok“.

  Používa sa v domoch na spracovanie lôžok infikovaných lôžkami.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Prach „pyretrum“ otravy hmyz pri kontakte: je to dosť na to, aby ste mohli bežať v prášku alebo náhodne ho spojiť časť tela, takže liek začal konať. Ak veľké množstvo látky padá na kryt chitínu škodcov, vedie k úplnej paralýze a bezprostrednej smrti. Avšak malé množstvo prášku má tiež pozitívnu vlastnosť: desí sa hmyz, nútiť ich, aby opustili spracované apartmány.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Drogy na báze pyretrum Plne bezpečné pre ľudí a zvieratá: Rastlina nebude schopná poškodiť telo, aj keď sa do tráviaceho systému patrí malé množstvo prášku. Prírodný insekticíd je toxický pre lôžko, ale vzhľadom na organický pôvod komponentov, trvanie jeho účinku je veľmi malé – nie viac ako 1,5 dňa.

  Aby látka účinne zničila škodcov, odporúča sa ho použiť večer a postupovať postup denne počas 3-4 dní.

  Prehľad podložiek a ich používania

  „Fenatsin“

  Toto je chemický prášok, ktorý dokonale zvládňuje zničenie malého hmyzu v bytoch a domoch. Látka prakticky neovplyvňuje ľudí: malá toxicita lieku je nebezpečná pre človeka len v čase aplikácie na rôznych povrchoch. Môžete zabrániť negatívnemu vplyvu „Fenasiny“ na podvodníkovi pomocou masky, rukavíc a bodov: Takže najmenšie častice jedu nespadajú do dýchacích ciest a na sliznicu očí.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Prášok obsahuje dva insekticídne: fenvalrátu a kyselinu boritú, A toto zvyšuje pravdepodobnosť celkového deštrukcie hmyzu od prvého času. Komponenty ovplyvňujú chyby pri kontakte, takže výrobcovia pridali mazací olej na „fenakne“, ktorý pomáha práškovým časticiam držať telo chýb. Nástroj obsahuje aj samo osebe sódy, kaolín a mastenec: to sú látky, ktoré poskytujú ochranu pred nepríjemným zápachom.

  PyREROID Fenvalerat je veľmi stabilný odraz, ktorý môže udržať svoje insekticídne vlastnosti niekoľko mesiacov. Ak aplikujete liek na miesta na dosiahnutie a nie, aby ste ho pri čistení zmestili, bude mať naďalej paralyzujúci účinok na hmyz, prevenciu re-infekcie.

  Spolu s kyselinou boritou táto zložka neopustí žiadne šance na rozvoj rezistencie na „fenasinu“. Aspekt, Prášok účinne zvládne škodcov len v počiatočnom štádiu infekcie. Ak sa chyby podarilo odložiť vajcia, chemikálie sa nedokáže vyrovnať s ich zničením. V prípade, že kedykoľvek bol hmyz v posteli nájomníkov, odporúča sa použiť viac toxických insekticídov. Ak sa aplikuje „fenakne“ v neskorých štádiách infekcie, chyby môžu pracovať odolnosť voči phenvalerata. Potom budú ďalšie prostriedky veľmi ťažké zničiť krbové škodcov.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Riapan

  Látka je reprezentovaná ako chemický biely prášok balený v hermetickej plastovej nádobe. Pohodlná fľaša zjednodušuje prášok aplikovaný: v porovnaní s prachmi zabalenými vo vreciach, kontrolu toku lieku v tomto prípade bude oveľa jednoduchšie. Aktívna zložka lieku – permetrín. Tento insekticídny paralyzuje hmyz po kontakte s práškom.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Riapan je univerzálny jed. Copes s mnohými domácimi hmyzu: mraky, šváby, blchy a mravce. Prostriedky pôsobí na telese zmyslu v kontakte v tele, prenikajú do tela cez chitínový kryt. Široká škála opatrení na rôznych škodcov umožňuje použitie jedu nielen v bytoch a domoch, ale aj vo veľkých skladoch.

  Prášok v nádobe je pripravený na použitie, takže je nevyhnutné, aby ste ho nejako proces alebo plemeno alebo plemeno vody. Na spotrebu je potrebné aplikovať objemovú látku na miesta klastrov ploštie a do úzkych štrbín – možné miesta kolónií. Chemická látka by mala zostať na povrchu po dobu dvoch až troch týždňov, aby mohol zničiť všetkých jedincov a zabrániť vzniku nových škodcov. Počas tejto doby, ľudia a zvieratá nebudú otrávené Riapan: Zloženie lieku nie je emitovať toxické zlúčeniny do vzduchu. Na konci depotézy sa odporúča stráviť dôkladné čistenie spracovaných izieb: Umyte podlahy, okná a posteľové rámy.

  Prehľad podložiek a ich používania

  „Čistý dom“

  Toto je chemický prípravok Univerzálna akcia: So vhodným používaním chráni apartmány od lôžkových, švábov a blchy. Insekticíd obsahuje dve aktívne komponenty: Malayton a perme. Tieto látky sa absorbujú do krytu chitínia chýb pri kontakte. Toxicita tohto lieku je vyššia ako Iné dvere v tomto zozname, takže počas aplikácie prášku je potrebné chrániť sa maskou, rukavicami a okuliarmi. Aj na obdobie rozptyľovania v miestnosti by nemali byť žiadne zvieratá: si môžu vybrať, prehĺtanie trochu chemikálie.

  Prehľad podložiek a ich používania

  „Čistý dom“ má vôňu, takže počas obdobia rozptyľovania nebude rušiť nájomníkov nepríjemným zápachom. Aby bol nástroj efektívne dodaný váš domov z ploštice, je potrebné starostlivo zaobchádzať so všetkými možnými oblasťami ich biotopu: pod kobercami, lôžkami, kreslámi a pohovkami, na zadnom povrchu vzorov alebo hodín, v malých krémov a sokoch. PLIVA si zachováva svoje toxické vlastnosti už dlhú dobu, naďalej zničiť a vystrašiť hmyz, takže nemôže byť odstránený z ťažkostných miest. Často používané povrchy sa musia umyť mydlom za dva dni po použití insekticídu, a ak sa prášok dostal na čalúnený nábytok, odporúča sa minúť.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Inštrukcie na používanie

  Použite prach z ploštice dvoma spôsobmi: v suchom alebo zriedení vodou. Spracovanie izieb by sa nemalo obmedzovať na umiestnenie finančných prostriedkov pod posteľou: je potrebné aplikovať prášok alebo riešenie pre všetkých možných obyvateľov škodcov. Aby sa zabránilo chybám počas depotézy, odporúča sa oboznámiť sa s podrobnými pokynmi.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Môžete začať používať prášok, Len odstraňovanie všetkých potravinárskych výrobkov, jedál a detských hračiek. Aj pred začiatkom rozptyľovania je potrebné oslobodiť miestnosť od detí a zvierat, aby sa zabránilo možnému otravu. Keď sú izby pripravené na spustenie, postarať sa o svoju bezpečnosť: Pred otvorením obalu, dajte na rukavice, okuliare a masku.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Použite suchý prach je pomerne jednoduchý: Otvorte nádobu alebo otvorte otvor v obale a nalejte obsah s tenkou vrstvou na infikovaných povrchoch. Aby ste sa vyhli premiestneniu chýb na iné miesto, musíte plne spracovať apartmán: Všetky postele, pohovky, kreslá, sokry a zadná strana kobercov.

  O dva dni neskôr je potrebné vykonať všeobecné čistenie: Umyte mydlom často používanými povrchmi a pravopisom nábytku.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Prach, zriedený vodou, aplikovaný v rovnakých oblastiach bytu, ale aplikované pomocou špongie alebo sponver. Po nanesení kvapalného jedu musia obyvatelia opustiť miestnosť niekoľko hodín. Po tomto čase sa všetky izby odporúčajú podniknúť a stráviť mokré čistenie v nich. Aby sa zabránilo návratu bedlops, zopakujte postup neskôr o sedem dní neskôr.

  Odstráňte škodcov pomocou chemického prášku len na začiatku infekcie, spracovanie všetkých možných biotopov. Ak po úplnom rozptyľovaní apartmánov s redaktorom sa objaví znova, to znamená, že pochádzajú zo susedov. V tejto situácii je potrebné obchodovať so všetkými bývanie, inak opakovaná infekcia.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Recenzie Recenzie

  Na internete užívatelia často zanechávajú negatívne komentáre k práškovým zariadeniam, poznámky, že nefungujú. Problém je, že prach nie je určený na zničenie zavedenej kolónie: je vhodná len na odstránenie chýb nedávno.

  Ak má váš byt veľký počet škodlivých chrobákov, potom ich mladší nie je schopný zničiť. V tomto prípade je potrebné použiť viac toxických liekov.

  Prehľad podložiek a ich používania

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár