Súbor „Raptor“ z Blocha

Droga „Raptor“ je veľmi populárny pri boji proti blým. Rozlišuje jednoduchosť použitia v kombinácii s vysokou účinnosťou. Hlavné platné komponenty zloženia majú majetok na zničenie dospelých parazitov a ich larvy.

Prostriedky sú toxické, môže to spôsobiť poškodenie ľudí a domácich zvierat, takže je potrebné ho použiť s veľkou opatrnosťou.

Popis aerosólu

Výrobca ponúka „Raptor“ proti blchám, komárom a kliešťom v rôznych formách. Najobľúbenejší je sprej v plechovke. Môže byť použitý v nezávislom spracovaní horizontálnych a vertikálnych povrchov v obytnej miestnosti a spoločný priestor v dome. Zloženie aerosólu obsahuje 3 hlavné zložky.

  1. Tetramethrin. Toto je toxín s výkonným neuro-paralytickým účinkom. Má majetok na ovplyvnenie nervového systému škodcov, vedie k pozastaveniu ich životných funkcií a v dôsledku toho na smrť.

  2. Typermethrin. Ďalšia efektívna zložka paralyzingu. Má deštruktívny vplyv na oboch osaterských jednotlivcov a blší larvy. V kombinácii s tetrametrínom tvorí vysoko toxický tandem – jeho účinnosť sa udržiava tri týždne (s výhradou konzervácie účinnej látky na povrchu).

  3. Piperonyl butoxid. Syntetická zložka so schopnosťou zvýšiť účinok iných toxínov.

Aerosól „Raptor“ v obchodoch je možné zakúpiť v kazetách 350 ml. Tento objem insekticídu je dostatočný na dokončenie oblasti spracovania miestnosti až do 50 kV. M.

AquafuMiformné použitie

Ak sa blchy objavili vo vašom dome, bojuje s nimi je potrebné začať čo najrýchlejšie. Najväčšou účinnosťou sú aerosóly a fumigátory. Ak je rozsah lézie malý, a umiestnenie nepríjemných susedov sa určuje, dobrý výsledok dáva aerosólu. ale Ak potrebujete zničiť veľkú populáciu, šíriť sa v celom obydlí, stojí za to urobiť na výber v prospech Aquaphumagator.

Aby sa používanie lieku poskytlo očakávaný účinok, krvné obvody boli úplne zničené, priestory na následné spracovanie by mali byť riadne pripravené.

Po prvé, mokré čistenie s povinným vyslobodením z nepotrebného odpadu a nevyužité mäkké textilné veci sa vykonáva vo všetkých izbách bytu alebo domu.

Prečítajte si viac  Aké sú pasce pre šváby a ako ich dať?

Všetky koberce z steny a podláh sa odstránia, rolia a odchádzajú na čistenie a následné sušenie. Ak je v miestnosti koberec, musíte sa pokúsiť poraziť svoje hrany – v týchto miestach milujú lokalizovať blchy.

Nábytok sa pohybuje od stien. Voliteľne ho presuňte do stredu miestnosti, stačí to, aby opustil priestor na 10-15 cm.

Všetky okná, dvere a okná by mali byť zatvorené a medzery by mali byť ošetrené bavlnenou alebo penou gumy.

Domácnosti a domáce zvieratá by mali byť odstránené z miestnosti. Ak majú izby akvárium, musí byť uzavretý sklom a vypnúť kompresor, aby sa eliminovali toxické látky z vzduchu do vody.

Ak sú dymové snímače inštalované v dome, mali by byť deaktivované, kým sa fumigátor nezapne.

Všetky vnútorné rastliny, potraviny a detské hračky musia byť odstránené z miestnosti. Ak nie je takáto možnosť, balenie ich v dvojitom polyetylénovom balení.

Uistite sa, že otvoríte všetky boxy, skrine, komoda, a nočné stolíky – páry by mali preniknúť aj na najťažších miestach.

Ak je to možné, skúste spracovať textil (nábytok, hračky, paláce, matrace, prikrývky a vankúše) Parný generátor.

Všetka posteľná bielizeň by sa mala uvoľniť pri teplote 60-90 stupňov a mŕtvica horúceho železa.

Keď je miestnosť pripravená, môžete pokračovať priamo na spracovanie. Ak to chcete urobiť, vložte fumigator do zásuvky a nechať byt, ponechajte ho v uzavretom stave o 1,5-2 hodiny. Tento čas je dosť, že častice pracovného vozíka prenikajú všetkými trhlinami, záhybmi a inými biotopmi malých krviniek. Po dokončení spracovateľskej miestnosti, musíte dobre zavolať a vykonávať mokré čistenie s mydlom riešením. Aby sa zabránilo opakovaniu vzhľadu parazitov, spracovanie sa opakuje po 14-20 dňoch neskôr.

DÔLEŽITÉ: Ak ste použili sprejový „Raptor“, striekajte ho na miestach potenciálnych dodávok krvi, potom po striekaní je potrebné umyť tvár a ruky prúdiou vodou s mydlom.

„Raptor“ je zaručená tak, aby odstránili nepríjemné okolie. Ako rýchlo sa stane, priamo závisí od úsilia pripojeného domácim majiteľom a stupňom umiestnenia miestnosti. Ak blchy ešte nemali čas na násobenie, stačí pre jedno spracovanie. Je však potrebné ju vykonať tak dôkladne, v súlade so všetkými uvedenými pravidlami. Ak je populácia krvných áut skvelé, potom po 2-3 týždňoch bude trvať opätovné spracovanie. V tomto prípade boj proti nim bude trvať aspoň mesiac.

Prečítajte si viac  Všetko, čo potrebujete vedieť o žulovom sutine

Okrem toho, musíte mať na pamäti Ak nie je objasnený dôvod na vzhľad blchy v obydlí, potom sa infikovanie miestnosti uskutoční znova a znova – a „Raptor“ tu nebude pomôže. Ak sa blchy padajú do bytu z domáceho maznáčika, potom spolu s spracovaním priestoru, mali by ste tiež urobiť štvornohý priateľ. Na to existuje veľa peňazí, môžete si ich kúpiť v každom zoo-veterinárnom obchode za prijateľnú cenu.

Tip: Aby sa zabránilo opätovnému vzhľadu blchy pri vykonávaní mokrého čistenia, pridajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja s vôňou mäty alebo citrusov v vedre vodou. Parazity neprinášajú svoju vôňu, takže sa snažia vyhnúť takýmto miestam.

Ostatné fondy

„Raptor“ z Blocha sa vyrába v rôznych formách. Okrem spreju, fumigátor používa neustály dopyt. Podľa recenzií zákazníka je ten, kto dáva maximálny výsledok proti nepríjemným susedom. Fumigátor pracuje na princípe odparovania toxickej zložky, táto účinok je zabezpečená činidlom tvoriacim parou. Para je aktívne distribuovaná vo vzduchu a preniká najviac ťažkopádnymi oblasťami, ktoré majú nervový paralytický účinok na hmyz.

Hlavné výhody fumigátora zahŕňajú:

  • jednoduchosť použitia;

  • Absencia potreby zúčastniť sa na osobe v priamom spracovaní miest akumulácie hmyzu, pretože parou má nehnuteľnosť nezávisle distribuovaný vo vesmíre;

  • Fumigátor je účinný nielen proti Blocha, bojuje s muškami, mravcami, komármi a švábmi;

  • Fumigátor sa rozlišuje cenovo dostupným, môžete si ho kúpiť v každom obchodnom dome na relatívne malú cenu.

Nevýhody prideľujú len potrebu uvoľnenia spracovaných priestorov na obdobie dezinfekcie zo všetkých svojich obyvateľov – ľudí a domácich zvierat.

Platne „Raptor“ najčastejšie používaný v boji proti komárom, ale dávajú dobrý výsledok a vo vzťahu k blocha. Sú impregnované špeciálnymi riešeniami, ktoré po zahriatí začnú prideliť toxické látky pre blchy. Prchavé toxíny majú neuro-paralytický účinok na krvinky a vedú k ich rýchlej smrti.

Prečítajte si viac  Skladacie schodisko v podkroví: funkcie zariadenia

Recenzie Recenzie

Mnohí majitelia domov a bytov majú záujem o to, ako účinný „Raptor“ pri boji proti bývam. Či už môže zničiť tieto škodcov a ich larvy a aké veľké je riziko re-infekcie po spracovaní? Analýza používateľských recenzií, možno argumentovať, že liek naozaj funguje.

Aktívne zložky kompozície majú vlastnosť prenikania cez chitínový kryt hmyzu a takmer okamžite blokovať nervové impulzy – To všetko vedie k rýchlemu fatálnemu výsledku. Na rozdiel od väčšiny finančných prostriedkov, „Raptor“ bojuje s blchami, bez toho, aby ste ich vyskúšali, ale ničili. Navyše, prostriedok nápravy je účinný tak vzhľadom na dospelých jednotlivcov a proti larvám, a to minimalizuje potrebu vykonávať opakované procesy.

Podľa spätnej väzby používateľa, so správnym súladom so všetkými pokynmi na používanie lieku, prvé výsledky možno vidieť po 10-15 minútach. S masakromom škodcov, bude to oveľa viac času.

Fumigator „Raptor“ – hodná alternatíva k drahým službám SES. Tento agent umožňuje okamžite eliminovať blchy, bedbugs, mravce a iné škodcov v dome.

Podrobnejšie s akciou Aerosólu „Raptor“ sa môžete zoznámiť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: