Všetko o vložení zoznamu súborov

Plánovanie používania strechy strechy, majiteľ dúfa, že strecha bude slúžiť mnoho rokov. Zvyčajne sa to stane, ale veľa závisí od kvality materiálu a dodržiavania pravidiel jeho inštalácie.

Výpočet prekrývania

Profesionálne podlahy v stavebníctve má rastúcu popularitu, s dôverou zaberá vedúcich pozícií v oblasti rozpočtu. Toto je jednoduché vysvetlenie – strecha profesionálneho listu sa vyznačuje silou, trvanlivosťou, atraktívnym vzhľadom a prijateľnou cenou.

Kovový profesionálny sova nepotrebuje osobitnú starostlivosť, pokrytú antikoróznou kompozíciou, dokonale proti agresívnym účinkom vonkajšieho prostredia – zrážok, vetrov a iných. Zároveň je to celkom jednoduché pracovať s ním – je to celkom ľahké a ľahko sa inštaluje.

Pri práci s vlnitú podlahu, pri organizovaní strechy z neho je potrebné zapamätať si dodržiavanie určitých podmienok.

  1. Koeficient koeficientu profilistov pri inštalácii strechy domu je určený regulačným dokumentom – GOST 24045. K dnešnému dňu existujú 3 možnosti: GOST 24045-86, GOST 24045-94 a GOST 24045-2010, a stav hračky má posledný. Prvý 2 má stav „nahradený“, ktorý je vysvetlený neustálym vývojom technológií a zmenou stavebných noriem. Ich dodržiavanie zaručuje spoľahlivú ochranu strechy pred penetráciou vlhkosti. Hodnota allen závisí na rohu korčule.

  2. Za predpokladu, že uhol sklonu nepresahuje 15º, minimálne parametre vstupu sú 20 cm. Ak urobíte druhé s menej indikátormi, bude skôr alebo neskôr to sa prejaví v depresii vlhkosti pod strechou. V ideálnom prípade 2 vlny používajú 2 vlny pre adolescentu, ktorý bude zárukou spoľahlivosti dizajnu.

  3. Keď je uhol v rozsahu 15-30 °, Množstvo striedania sa tiež zvýši na 30 cm – to je asi 2 vlny profilovaného plechu, čo umožňuje nemyslieť na merania.

  4. Ak uhol sklonu presahuje 30-stupňovú sadzbu, Potom bude stačiť Allen od 10 do 15 centimetrov. Zároveň je strecha zabezpečená tesnosťou a trvanlivosťou, spoľahlivosťou a trvanlivosťou. Pre takéto indikátory je dostatok jednej vlny na vopred položenú a pevnú hárku.

Ak sa pri organizovaní strešných prác, ktoré sa tiež stáva, je zvolená metóda horizontálnej polievke, ktorá sa tiež stane, potom by mal byť minimálny indikátor rovný 20 centimetrom. Na konci inštalačných aktivít sa používa silikónový tmel, uzatvárajú štrbiny vo výsledných adolescentov. Dĺžka výpočtov, šírka materiálu sa uskutočňuje tak pre zvislé položenie a pre horizontálnu metódu. Kroková rýchlosť závisí úplne na veľkosti vybraných listov. Správna inštalácia určuje trvanie prevádzky strechy a jeho spoľahlivosť.

Pre referenciu: Existujú normy pre montáž strechy, náklady na prietok 1 m2, ktorý je opísaný v Snip.

Tipy na kladenie listov

Inštalačná technika Strecha znamená niekoľko stupňov a dodržiavanie povinných podmienok.

  1. Prednastavenie hydroizolačnej vrstvy. Napriek tomu, že profesionál je materiál, ktorý je absolútne neprenášajúci vlhkosť, pri pokládke a počas prevádzky sa môžu vyskytnúť podmienky prispievajúce k úniku vlhkosti pod strechou. Je plnené akumuláciou kondenzátu, tvoriace kolónie Fund Fungi. Preto je kladenie hydroizolačného materiálu – postup je povinný a potrebný. Jeho inštalácia sa vyrába horizontálnym spôsobom od spodného okraja strechy, pozorovanie hniezdiacich pásov o 10-15 cm. Aby sa zabezpečilo, že tesnosť spoje sú prilepené lepiacou páskou.

  2. Organizácia ventilácie je povinná, pretože vlhkosť, aj keď v obmedzených množstvách, ale stále spadá pod strechu. Vetranie pomáha odparovaniu a zachovaniu suchosti v priestore spodnej časti. Optimálnou možnosťou je hydroizolácia Rafter v nadmorskej výške až 40-50 mm Brušou ako vôľ medzi izolačným materiálom a prepravkou.

Pozornosť! Každá časť strechy a strechy, vyrobená z dreva, by mala byť spracovaná antiseptickými kompozíciami, ktoré zabraňujú rozkladu baktérií, tvorby plesní a ďalších faktorov.

Niektorí odborníci odporúčajú na streche listov na pravej strane doľava. Väčšina skúsených staviteľov však tvrdia, že je to zlý prístup. Inštalácia pokládky je určená reformovaním so smerom prevládajúceho vetra. To znamená, že miesto je miesto z záveternej strany. Podobná metóda vytvára ďalšie opatrenia na ochranu pred prenikaním dažďa a roztaviť vodu pod kĺbmi počas počasia veternej vody. Napríklad pri inštalácii sa profesionálne oblečenie umiestni na jednej strane zľava doprava a na strane druhej, – právo naľavo.

Ak je strecha taká vysoká, ktorá presahuje dĺžku profesionálnej podlahy, potom sa uvádzajú niekoľko radov, pozorovanie smeru od zdola nahor. V dôsledku toho, upevnenie plechov začína zo spodného rady, po ktorom zostáva, aby vytvoril krížový list – a pokračovať v pokraji nasledujúcich riadkov. Počas inštalačnej práce na zastrešovacej podlahe je dôležité si zapamätať na rozšírenú chybu – počiatočné zablokovanie prvého radu. Ak začnete pracovať bez zmierenia s úrovňou horizontu, môžete sa ľahko mýliť a dať prvý list krivý. Z tohto dôvodu, všetky nasledujúce riadky pôjdu, a tým ďalej, tým silnejšie bude zrejmé – tzv. Pokusy o opravu situácie s posunom šmyku povedú k tvorbe slotov.

Tipy na kladenie profesionálneho listu pozri ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár