Vlastnosti používania dichlórfosu z lôžkových lôžkov

Mnohé hostitelia čelia potrebe zničiť v byte bedlopu. Našťastie, dnes stačí kúpiť dichlofos a používať ho v súlade s pokynmi.

Zloženie a princíp prevádzky

Dichlofos z lôžkových bugov sa aktívne začal uplatňovať v Sovietskom zväze. Moderná verzia lieku má menej aktívnu formuláciu, takže už nie je považovaná za silnú, ale napriek tomu pomáha zbaviť sa hmyzu. Je pravda, že najúčinnejšia moderná dichlofos je len v prípade pravidelných liečby trvajúcich takmer mesiac.

Mimochodom, v porovnaní s predchádzajúcimi analógmi, súčasný liek má menej žien kvôli prítomnosti chutí.

Liečivo pôsobí v dôsledku prítomnosti rastlinných alkaloidov: permemberrín a cypermetrín, ktorý sa navzájom vystužuje. Tieto látky sú relatívne bezpečné pre ľudí, ale kvôli ich hmyzom. Je to spôsobené tým, že kľúčová zložka dichlofosa vedie k blokovaniu nervového systému škodcov, a teda ďalšia paralýza a smrť. Koncentrácia tejto látky sa môže líšiť v závislosti od výrobcu. Najlepšie dichlórfos sa prejavuje, keď je škodca zasiahnutý telom, a jed začína po 20 minútach.

Zvyšný účinok lieku je udržiavaný počas spracovania pár-trojlôžkových týždňov. Treba spomenúť, že pri zničení ploštice, na rozdiel od rovnakých švábov, je potrebné zvládnuť miestnosť, vrátane objektov v ňom. Tento insekticíd sa najčastejšie nachádza vo forme sprejov, hoci existuje možnosť a vo forme špeciálnych plastových pásov impregnovaných chemikáliami. Štandardný valec je zvyčajne dosť na pokrytie plochy 30 m2 – teda každý meter štvorcový vyžaduje asi 20 gramov prostriedkov. DichlOofos je vhodný na preventívnu liečbu miestnosti, stojí to lacno a nenechá po sebe stopy. Plus je skutočnosť, že hmyz na insekticíd nie je zvyknutý, čo znamená, že potrebný výsledok prinesie každý postrek.

Treba uviesť, že komponenty, ktoré sa obávajú hmyzu, pre ľudí a domáce zvieratá, v zásade, neškodné, ale v prípade nedodržania pravidiel bezpečnosti, môžete očakávať aspoň nízko toxické otravy. Pre to Aby ste predišli zhoršeniu zdravia, bude potrebné aplikovať osobné ochranné prostriedky, respirátor a rukavice.

Prehľad populárnej aerosóle

Klopov v byte môže byť odvodený pomocou niekoľkých odrôd dichlorofos.

„Neo zápach“

„NEO“ proti bazénom je lepšie využiť tých majiteľov domov, ktorí sa chcú vyhnúť výskytu špecifického zápachu. Ide o výkonný nástroj produkovaný ARNEST, veľmi toxický pre hmyz. Nájdenie na kožušinové trup, okamžite to zabíja, a tiež desí ďalších nežiaducich obyvateľov bytu. V zložení lieku sú komponenty, ktoré zvyšujú prenikanie jedu do tela oblaku.

Napriek tomu, že „neo zápach“ získal veľkú popularitu, dichlórfos tejto značky je možné zakúpiť aj s citrónmi a mätovými chuťou.

„Varan“

Vysoko účinný sprej „Varan“ nielen rýchlo eliminuje hmyz, ale tiež poskytuje následnú ochranu pred ich vzhľadom. Zvyšný účinok tohto dichlorofosu pokračuje asi tri týždne, čo umožňuje včas zničiť vyliahnuté larvy.

„Eko s vôňou levanduľa“

DichlOofos „ECO“ zo spoločnosti „ARNEST“ má príjemnú levanduľovú arómu v dôsledku prítomnosti aromatických látok. Táto vôňa nielenže robí užívanie lieku príjemnejšie, ale tiež desí chyby samotné. Náprava zničí rýchlo, čo umožňuje byť v byte ihneď po spracovaní. Pre účinné látky, okrem komplexu pyroidov, tam sú tiež harmanček extrakt. DichlOofos „ECO“ sa nepovažuje za výrazne efektívne, takže je lepšie spojiť ho s inými liekmi.

„Sila bez vône“

DichlOofos „Force“ efektívne zvládňuje nielen s chybami chýb, ale aj s zničením iných škodcov: od komárov do švábov. Nástroj necíti a je pomerne silný kvôli použitiu moderného vzorca troch účinných látok vystužených špeciálnou synergistickou látkou. Zostatková akcia sa zachová počas niekoľkých týždňov.

„Terminator Wagon bez vône“

Spoločnosť „Aerosol Novomoskovsk“ je zodpovedná za výrobu dichlórfosu s titulom „Terminator“. Účinnosť prostriedkov je zabezpečená prítomnosťou tetrametrínu a cypermetrínu, doplneného synergiou. Účinok lieku na pevnom povrchu sa zachová po celý mesiac.

Inštrukcie na používanie

Plátky trhliny s dichlórfosom je dôležité v súlade s pokynmi uvedenými v balení. V prvom rade je dôležité použiť všetky možné nástroje na ochranu vášho vlastného zdravia: husté gumové rukavice, respirátor, okuliare a masku. Respirátor zabráni vniknutiu toxických látok do dýchacích ciest a body zabezpečia ochranu slizníc z insekticídov uvoľnených do vzdušného priestoru. Oblečenie musí mať dlhé rukávy a nohavice na uzavretie pokožky na maximum. Pred začatím spracovania budete potrebovať urobiť osobnú hygienu, jedlá, oblečenie, výrobky a balenú vodu z miestnosti. Ďalšie v interiéri sú uzavreté okná a dvere.

Ak chcete zvýšiť plošiny, rozprašovanie lieku by malo byť jasne na zónach hmyzových klastrov, ako aj ich možných biotopov. Nesmieme zabúdať, že účinná látka zabije hmyz len s priamym zásahom na jeho tele. Po ukončení kontroly škodcov je potrebné opustiť miestnosť najmenej 30 minút, a potom ju vráti, aby ste vykonali vetranie. Pre lepší výsledok nemôžete otvoriť izbu 2-4 hodiny.

Z nasleduje to až po zmiznutí výrazného zápachu. Navyše, všetky dostupné povrchy sa utierajú vlhkou handričkou z roztoku a plné čistenie sa vykonáva po 3-4 dňoch. Postup je lepšie opakovať pár niekoľkokrát, s desaťdňovým intervalom.

Je potrebné pochopiť, že chyby zvyčajne skrývajú nielen v nábytku, ale aj v oblečení a posteľní. V tomto prípade sa ich zbaviť, bude oveľa ťažšie. Po prvé, stále nie striedať oblečenie, ktoré má priamy kontakt s pokožkou. Po druhé, ak by však posteľná bielizeň, je potrebné, aby bolo potrebné použiť špeciálny prípad. Ak chcete zničiť škodcov, listy a duvety, najprv budete musieť odstrániť na hermeticky uzavretý plastový úložný priestor. Ďalej je prostriedok nápravy nastrieka na spodnú bielizeň, uzáver sa zatvorí, a všetko ponecháva samotné niekoľko hodín. Po spracovaní vecí, ktoré potrebujete natiahnuť a starostlivo vyskúšať.

Všeobecne platí, že čelia oblakom, budete musieť spracovať byt na maximum, pretože tieto škodcovia radšej vytvárajú murivo vo všetkých druhoch trhlín a vzdialených miest. Ak je posteľ prítomná v miestnosti, matrac je z nej odstránený a je inštalovaný v blízkosti steny v uhle. Všetky nábytkové predmety sa posunujú do strediska na otvorenie prístupu k zadným stenám. Kvety a akvárium sú lepšie prenesené do ďalšej miestnosti, ale ak obyvatelia rýb sa líšia príliš veľké rozmery, môžete ho jednoducho zatvoriť so sklom a dočasne vypnúť systém kyslíka. Počas postupu je zakázané fajčiť alebo konzumovať potraviny v tomto priestore, kde sa postrieka insekticíd. Nemusia byť domáce zvieratá a domácnosti, ktoré nie sú zapojení do spracovania. Mačky a psy môžu byť navyše chránené špeciálnymi obojkami.

Striekanie Dichlofos, by sa mal uchovávať medzi otvorom valca a povrch, ktorý sa má liečiť, rovný 20-30 centimetrov. Takéto podmienky zabezpečia optimálnu spotrebu lieku.

Mimochodom, tie položky, ktoré zostávajú v miestnosti, ale nevyžadujú spracovanie, je lepšie pokryť potravinársky film. Spravidla je potrebné postriekať podlahu, nábytok zo všetkých strán, výklenkov, sokry (vrátane nimi), medzery, rovnako ako tkaniny a rozšírené objekty. Aby sa spočiatku kúpili požadovaný počet valcov, má zmysel pre-poznať oblasť miestnosti. Taktiež dáva zmysel pred začatím práce na vykonávanie mokrého čistenia miestnosti, výdavkové podlahy a vajcia plávajúce podlahy, ako aj utrite dostupné povrchy dezinfekčnými prostriedkami.

Ak sa dichlórfos našiel na koži, potom sa okamžite vymyje tečúcou vodou. Tiež by ste mali pokračovať a pri striekaní na sliznicu. Vznik alergickej reakcie, nevoľnosti alebo iných vedľajších účinkov si vyžaduje okamžité poradenstvo so špecialistom. Počas prevádzky by sa liek v žiadnom prípade nemal postriekať v blízkosti otvoreného ohňa. Je potrebné ho uložiť z vykurovacích zariadení, ako aj na miestach neprístupných pre zvieratá a malé deti. V prípade silnej infekcie je byt lepšie najprv liečiť silné gély a dokončiť všetko len tie isté dichlórfos.

Recenzie Recenzie

Všeobecne platí, že účinnosť dichlorofos je potvrdená väčšinou recenzií, ale len pod podmienkou pôvodne malej populácie chýb v byte. Ak sú škodcovia už aktívne fungujú, bude musieť buď spracovať buď niekoľkokrát, alebo dopĺňa tento insekticíd s niektorými silnými prostriedkami. Negatívne recenzie sa objavujú buď z dôvodu nesprávneho postreku Dichlofos, alebo v dôsledku návratu bedlopov prostredníctvom obdobia, ktorý však upozorňuje na výrobcu. Ak sa pri spracovaní nezničilo, nemali by ste byť prekvapení, keď sa znova zistia hmyz. Zo všetkých odrôd lieku prítomných na trhu, NEO a „Varan“ sú najčastejšie uvedené v odpovediach.

Užívatelia poznamenali, že sa rýchlo vyrovnávajú s úlohou, ale niekedy vyžadujú re-vedenie procedúry.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: