Ako kompaktne zložiť uterák?

Racionálne využívanie užitočnej plochy skrine, komoda a cestné tašky – náročná úloha pre každú pani. Väčšina rodín žije v štandardných apartmánoch, kde často nie je možnosť vybaviť šatníkové izby alebo inštalovať vstavané skrine s množstvom políc. Skúsení hosteska sa naučili vyriešiť tento problém kompaktným skladaním nielen predmetov šatníkov, ale aj posteľnej bielizne a uterákov. Úhľadne zložené veci a poriadok na policiach nie sú schopné zlepšiť náladu všetkých členov rodiny, ale tiež výrazne zvýšiť kapacitu kabinetu, pretože berú menej miesta.

Tento postup neberie veľa času a môže sa stať vzrušujúcou činnosťou pre všetkých členov rodiny.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Typy uterákov

Na policiach špecializovaných obchodov nájdete veľký počet textilných výrobkov. Na výrobu uterákov používajú výrobcovia rôzne materiály, ktorých voľba závisí od účelu výrobku:

 • Vafle – pre kuchyňu, nohy, tvár a ruky;
 • Posteľná bielizeň – pre kuchyňu a ruky;
 • Bavlna – univerzálny typ výrobku;
 • Velor – pre vaňu a dušu;
 • Bambus – moderný druh domáceho textilného, ​​ktorý má antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti, takéto výrobky majú dlhú životnosť a sú vhodné pre deti;
 • Mikrovlákna – Umelý pohľad na uteráky, ktoré majú malú hmotnosť a nevyžaduje žehlenie.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Klasické spôsoby zloženia produktov

V knihách o upratovaní a v sekciách dámskych námorných časopisov Môžete splniť niekoľko najbežnejších metód kompaktných golierov uteráky:

 • Classic – zložte produkt trikrát a potom každý okraj do stredu a kombinuje hrany;
 • Francúzsky – zložený štvrtú časť výrobku do stredu a opačnej strane do stredu, otočte uterák na polovicu a potom trikrát;
 • SPA METÓDA – ROLIŤ ONE STRÁNKU PRODUKTU A TAK V NÁKLADE. Valcovanie do rolka a dajte uhol do výsledného vrecka.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ak chcete skladať veľkú kúpeľňu, musíte vziať dve rohy na krátkej strane a zložiť dve časti produktu tri. Veľkosť valcovaného textílie sa rovná poslednej časti. Zostávajúca časť sa musí zrútiť v strede a pripojiť jej hrany. Otočte produkt tak, aby bol na dvoch ton uterákov ponechaný menší záhyb. Ručné výrobky musia prevziať rohy s dlhou stranou a zložená na polovicu. Užívanie uteráka pre zloženú hranu, je potrebné ho zmeniť na tri časti. Ďalej musí byť položený na skrinku s zloženými hranami v centre.

Produkt pre tvár je zložený na polovicu na čistom a hladkom povrchu a potom by sa postup mal opakovať. Metóda trojitého skladania umožňuje použiť okraj okraju ako dekoratívny prvok. Táto metóda môže byť základom pre skladanie výrobku vo forme trojuholníka.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Rolling veci do roll je najobľúbenejšia metóda umiestnenia veľkých vecí nielen na policiach šifónskych svetiel, ale aj v zásuvkach hrudníka zásuviek, v kufrách a cestných taškách. Odborníci na racionálne upratovanie odporúčajú použitie vertikálneho skladovania, ktoré šetrí priestor čo najviac a umožňuje presne prispôsobiť veľký počet vecí.

Metóda skladacieho textilného skladania v americkom role vhodnom pre uteráky rôznych veľkostí. Unikátny spôsob vyžaduje malé množstvo času a neumožňuje prameňom na výrobky. Ak chcete dať špeciálny typ roll, môže byť zviazaný dekoratívnou stuhou alebo plektorom.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Dekoratívne čísla

Nová tendencia v oblasti dekoratívneho skladania domácich textílií je vytvorenie rôznych obrázkov. Neobvyklé výrobky zdobia nielen police v kúpeľni, ale aj skrine v detských a dospelých izbách. Na stránkach špeciálnych časopisov nájdete obrovské množstvo príkladov vytvárania údajov a podrobný opis výkonnosti práce. Najobľúbenejšie tvary z uterákov sú:

 • Swan;
 • Peacock;
 • opice;
 • slon;
 • had.

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Ako kompaktne zložiť uterák?

Labute z veľkých uterákov na izbách lôžok nielenže prekvapia jej milovaný, ale tiež vytvárajú atmosféru romantiky. Ak ich chcete vytvoriť, musíte si vziať dve veľké biele uteráky a rozložiť ich na povrchu postele. Pošlite do stredu dolných rohov do stredu produktu a opatrne ich zvinúť. Celkový dôvod sa stane nosom vtáka a stredná časť bude krk labutu. TORSO bude zostávajúca časť výrobku. Ak chcete vytvoriť krídla, budete potrebovať ďalší textilový produkt malých. Aromatické sviečky a okvetné lístky Rose sú harmonicky dopĺňať toto zloženie.

Premyslené mamičky budú môcť potešiť svoje deti so zaujímavými postavami zábavných šelmy. Naughty Monkey bude určite povzbudiť dieťa a urobiť ho úsmevom. Ak chcete vytvoriť, musíte si vziať dve uteráky rôznej veľkosti a šaty. Slon, brúsenie, myš a hada si tiež poteší dieťa. Ak ich chcete vytvoriť, je potrebné starostlivo preskúmať osobitné systémy, ktoré sú prezentované v časopisoch mladých vlastníkov.

  Textilná farba gama hrá vedúcu úlohu pri vytváraní dekoratívnych zvierat.

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Domáce textilné, zložené vo forme košele alebo kravatu sa pozrie na mužskú poličku. Práca s domácimi uterákmi je kreatívny proces, a zároveň nie je nevyhnutne dôsledne dodržiavať štandardné schémy. Fantazia a mimoriadne myslenie – hlavní asistenti akejkoľvek hostenky.

  Tipy

  Pred krásne otáčaním zlých výrobkov, musíte ich úplne vysušiť. Skladovanie mokrých uterákov môže viesť k vzniku nepríjemného zápachu a tvorby plesní. Spóry plesní Fungi sa nezačnú len šíriť v celom produkte, ale môžu ísť na iné police. Na obľúbené veci mali nielen dlhú dobu prevádzky, ale tiež nepoškodil zdravie, Skúsení hostesky sa odporúča dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel:

  • Kúpeľové výrobky Umyte po šiestich opakovaní;
  • Textílie tváre a kuchyne sa odporúčajú, aby sa zmenili trikrát týždenne;
  • Nožné utierky Použite viac ako štyri dni;
  • Aby sa zabránilo vzniku nepríjemného zápachu, odborníci odporúčajú vzduchávať priestory a kontrolovať úroveň vlhkosti;
  • Neustále používanie klimatizácie počas otáčania znižuje absorpčné vlastnosti tkaniva;

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  • Použitie plastových guličiek poskytne mäkkosť výrobku a vzduchotesnosť;
  • Opláchnite v slanej vode bude umiestniť Vilrow a urobiť povrch príjemnej a jemnej časti;
  • Triedenie výrobkov vo farebnej schéme – Povinný postup pred praním;
  • Kvapalný prášok – najvhodnejší prostriedok na umývanie domácich textílií;

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  • Starostlivosť o veci, ktoré sa majú vykonať podľa odporúčaní, výrobca umiestneného na tag na výrobku;
  • Pre racionálne použitie bytového priestoru môžete uskladniť uteráky nielen v skrinkách, ale aj používajte háčiky, ktoré sú pevné na stenu organizátori, strom koše alebo plasty a police pod umývadlom.

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Ako kompaktne zložiť uterák?

  Denné upratovanie je tvrdá práca, ktorá spadá na ramená žien. Urobte si dom čisté, útulné a pohodlné – hlavná úloha všetkých majiteľov. Rational Homeland Management je prenášaný z mamy k svojej dcére, ale moderné trendy sú diktované novými pravidlami. Mladé milenky môžu správne dať veci do skriniek správne, ale tiež im dávajú rôzne dekoratívne formuláre so všetkými druhmi Lifehaks.

  Toto nepochybne zdobí interiér a robí dom útulný a jedinečný. Estetický typ dekoratívnych výrobkov závisí nielen na technickej zručnosti hostiteľa, ale aj z cesty starostlivosti o domáce uteráky a kvalitu umývania. Obrázky vyrobené z dobre udržiavaných textílií, ktoré majú jasnú farebnú paletu, vyzdobia kúpeľňu a spálne.

  O tom, ako pridať uteráky, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár