Ako rýchlo opraviť deku v kryte duvetu?

Rýchlo naplňte deku v kryte DUVET je veľmi ťažké: je potrebné pokaziť s prichádzajúcim a zmäteným webom, aby ste našli požadované konce. Niekedy je to potrebné, aby ste sa pokúsili vyskúšať, narovnajte všetky záhyby objemov. Ak sa ženská polovica úspešne zvláda, muži, ktorí nechcú zaťažovať, stoja jednu deku bez použitia krytu. Takýto prístup k dizajnu spálne eliminuje hygienu odpočinku.

Ak chcete pochopiť, ako rýchlo opraviť deku v kryte duvetu, potrebujete vedieť nejaké nuansy.

Trochu histórie

Kryt DUVET ako prvok posteľnej bielizne sa objavil uprostred dvadsiateho storočia. Až do tej doby bol nahradený listom, hoci často sa nepoužila. Produkt bol spôsobený: bol vyrobený z drahých tkanín, takže používali bohaté. Po polstoročí sa v domoch chudobných objaví kryt vytrvalosti.

Náklady na takéto modely a kvalita materiálu sa výrazne líšia od analógov s vysokou triedou.

Rozmery diodionake

Prikrývky môžu mať štandardné veľkosti a prispôsobené rozmery spálne. Najčastejšie rozmery sú diktované GOST, možnosti pripravené doma nemusia dodržiavať všeobecne prijaté normy. Rozmerové rozmery sú nastavené pre parametre deku.

Všetky odrody príslušenstva sú rozdelené do štyroch pravidiel:

 • Jedinečný. 75×180 cm – najmenšia veľkosť tejto kategórie. Šírka tvárenej sa pohybuje až 120 cm, výška je zvyčajne asi 190 cm. Medzi všetkými kolegami, takéto príslušenstvo je menej v dopyte: jeho šírka nie je vhodná pre sen pre dospelého (je to vhodnejšie pre teenager).
 • Nad hlavou. 155×215 cm – obľúbená a spoločná „Europolist“. 140×205 cm – Ruská veľkosť podľa GOST. Takýto cover je pohodlnejší a je v dopyte pastel.

 • Dvojitá (rodina). Kategória zahŕňa modely pre dva a parametre „Euro“ (175×205, 195×215, 220×240, 240×260 cm).
 • Detinský. 110×140 cm, 125×150 cm – prispôsobené pre veľkosti postieľok. „Teenage“ Veľkosť – 143×210 cm, 150×200 cm.

Každý riadok obsahuje veľa veľkostí, čo umožňuje kupujúcemu, aby čo najpresnejšie vybrali kryt pre deku. Pri nákupe sa berie do úvahy veľkosti konkrétneho produktu, hoci v ideálnom prípade musí byť v pohárovom kryte aspoň niekoľko centimetrov (po umytí).

Niektoré značky berú do úvahy tento nuance, pridá sa niekoľko centimetrov na dĺžku a šírku.

Typy potrubia

Táto dôležitá vec poskytuje hygienu, pohodlný spánok a robí deku teplejšie. Chráni deku pred prachom a znečistením. Okrem štandardných variácií, existujú variácie bilaterálneho plánu, z hornej a dolnej strany, ktoré sú rovnaké, takže produkt môže byť obrátený na akúkoľvek stranu podľa potreby.

Odrody modelov zahŕňajú možnosti, ktoré majú:

 • Nižšie uvedený (Ruská výrobná norma) – populárny pohľad na duvete, charakterizovaná pohodlím a možnosť bilaterálneho použitia. Model je ľahko nosený pomocou určitých trikov, ale má mínus: ak nie je zips, deka sa snaží opustiť kryt duvetu.

 • Rez zo strany – Populárna verzia deky detí, v ktorej sa deka od prípadu nevypadnú. Rôzne európske krajiny je ťažké pri natrpení, zatiaľ čo kryt skrýva všetok deku (ak sú rozmery zvolené správne, neexistuje riziko, že by sa zachytil teplú deku).

 • Kryt v strede – sovietska verzia so štvorcovým, obdĺžnikovým, diamantovým otvorom alebo úzkym pásom v strede. Je jedným z ťažkých výrobkov pre tankovanie, a tiež znamená použitie výnimočne jednej ruky.

Takéto odrody dnes idú do minulosti, udávajú viac mobilných analógov.

Spôsoby tankovania

Pre každý typ pokrývajúcich duvetov existujú spôsoby ľahkého požitia.

Jednoduchosť sa dosahuje s častými tréningmi a používaním LifeHakov:

 • Štandardný – Známy so všetkým metódou paliva, v ktorom je každý roh vložený samostatne. Vhodné na rezanie v strede. Aby ste uľahčili misiu, prikrývka sa vloží do stredu slotu, po zhodení do rohu deky a duvete. Nežiahnite medzi metódou hostiteľa, pretože rohy sú rozprestreté, deka je zmätená, je potrebné pomôcť inej osobe alebo svorke, čo trávi veľa času.

 • „Vankúš“ – prikrývka sa rozprestiera na posteľ, potom otočil kryt DUVET na nesprávnu stranu. Uloženie ramien zvnútra do rohov duvete, chytiť rohy deky s úzkou stranou. Po tom, deka ťahá na seba, rozvinujte kryt DUVET na podobu vankúšikov na vankúš a triasť. Zostáva, aby sa držali dva zostávajúce rohy, správne a potriasajte deku.

Metóda je vhodná na švy z dna a strany duvete, (s bočným ševom bude ťažké, ak je deka veľká a ťažká).

 • „Klobása“ – Životný internet z kategórie „Poponáhľajte si 60 sekúnd“, čo prekvapuje jeho jednoduchosť, ľahkosť a má malý trik. Obalový kryt sa zmenil na posteľ, prikrývka top nad vnútornou. Začína zo strany bez otvárania, roll. Držanie rohov, otočte kryt DUVET, aby ste získali výslednú klobásu, po ktorej sa točia a pretrepávajú. Lifehak je vhodný pre model dutiny s rezidenciou. Misia považuje za ťažké, ak je rez malý.

Tento Lifehak je vhodný pre kryt s otvorom v strede, ale bude to ťažšie opraviť. Tu musíte pretiahnuť dva „klobásy“ do centra a nasadiť sa navzájom

.

 • „Rhombus“ – Metóda modelov s otvorom vo forme kosoštvorca alebo štvorca. Po prvé, obalový kryt je stealth na posteli, zatváranie s prikrývkou. Naplňte dva uhol s úzkou stranou, ďalšia polovica prikrývok sa vyplní do otvoru preč. Zostáva chytiť naplnené rohy a potriasť deku. Možná možnosť, v ktorej sa polovica duvete otočí dovnútra. V tomto prípade existuje dosť rohov a otočení. Ďalej vykonajte postup ako v predchádzajúcej metóde.

Môžete zmeniť obe strany, striedavo ich uvedenie na deku. V tomto prípade by mal naliehavý kryt DUVET.

 • „Strana“ – Metóda, v ktorej je deka zložená do potrubia, kde je úzka strana považovaná za začiatok. Výsledný zväzok je v bočnom otvoru duvete. Voľné rohy sú kombinované s uhlami duvete a otrasené. Ak je deka ťažká, môžete si pomôcť s clothespins alebo kancelárske svorky.

Tipy

Niekoľko ľudí vie, ale príčinou tvrdých vyvolávaných prikrývok môže byť materiál tvárnej, rovnako ako nedodržanie parametrov oboch passel príslušenstva. Často prisahávame predajcovia pri prepustení neštandardných produktov, nevenujeme pozornosť dimenziám a úprimne sa čudujete, že deka nechce zapadnúť do prípadu.

Aby ste zjednodušili proces obliekania duvete, ušetrite nervové bunky, mali by ste brať na vedomie niekoľko jednoduchých tipov:

 • Použite prírodné tkanivá. Pri invalidní syntetika zväčší, že to spomalí proces – kryt DUVET sa bude držať deku, udeľuje užívateľa vypúšťaním statickej elektriny.
 • Kúpiť veľkosti správne pozorovaním parametrov deku. Prvky sa musia navzájom zhodovať: Malá veľkosť bude zmrazená a vytvárať hrudky, vo veľkom pohotovom chladiči, prikrývka „stratená“ a obsah. V tomto prípade nebudú môcť byť schopný byť čo najpohodlnejší.

 • Neponáhľaj sa. Od prvého pokusu o používanie LifeHaki môže byť ťažké. Stojí za to cvičiť, aby sa im ľahko prispôsobiť a rýchlo sa obliekli na potlačenie duvetu. Ak prvýkrát od vás môžete odobrať niekoľko minút, po niekoľkých pokusoch sa stretnete sľúbenými 30-60 sekúnd.
 • Opraviť pásový produkt. Ak vaše deti alebo ste aktívni vo sne, balení v potrubí v duve, prikrývka sa rýchlo stane ako relatívna com vo vrecku. Na upevnenie (napríklad stuhy, ktoré sa navzájom viažu), ale nemali by byť extrémne (neprijateľné kolíky alebo kovové klipy).

 • Vyberte si model s upevňovačom. Lepšie ako iné odrody duvety so zipsom. Takže deka sa nedostane z jeho obalu, pridávať používateľov nepríjemnosti. Ak je spona reprezentovaný tlačidlami, upevnite ich pod uhlom (takže sa pozerajú do dutiny). To vám pomôže zbaviť sa nepríjemného studeného a tlačiť tlak, džemy nôh a prstov v diere duvete. Ďalší moderný vzhľad upevňovacích tlačidiel, sú vhodné z dôvodu vnútorného umiestnenia.
 • Pohodlie. Aby sa uľahčil nosný proces, vyhladte kryt DUVET so železom – je to dezinfekcia a hladkosť. Alebo len to dobre pretrepte, vyberte ho, aby sa uľahčilo, aby ste sa uľahčili, aby ste sa uľahčili a vyrovnali sa s hovoru.

Milovníci na palice deky do databátov nájdu. Existujú však tí, ktorí sa prispôsobili pomocou jednoduchých spôsobov, ako ľahkého požitia. Dnes je k dispozícii aj jednoduché a odskrutkovanie prikrývky v kryte duvetu.

Vďaka neškumnému životu, balenie deku môže byť rýchlo a jednoduché, bez toho, aby ste strávili hmotnosť času a nervov.

Rovnako rýchlo a stačí vyplniť deku v kryte duvetu, môžete sa naučiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: