Posteľná bielizeň z Ivanovo: Textilné funkcie a hodnotenie najlepších tovární

Obnoviť sily po dlhom pracovnom dni pomáha zdravému sen, pokiaľ ide o kvalitu, ktorý mnohé faktory ovplyvňujú. Posteľná bielizeň hrá jednu z dôležitých rolí pri zabezpečovaní pohodlného pobytu. Od Ako vhodné bude pre vašu spálňu, príjemnú na dotyk a trvanlivý v prevádzke, kvalita spánku závisí, a teda úroveň energie nasledujúceho dňa.

Vlastnosti Ivanovo textilu

Mesto Ivanovo bolo oprávnene považované za textilné hlavné mesto našej krajiny a moderná produkcia vedie s časmi, reaguje na európske normy kvality. Ivanovo textil sa stal značkou kvôli pomeru „cena – kvalita“, rôznych farieb a typov tkaniny.

Textilné továrne z mesta sa používajú pri výrobe sád všetkých druhov tkanín vhodných pre posteľnú bielizeň. Miestni umelci vytvárajú exkluzívne výkresy, ktoré sa aplikujú na tkaninu na modernej technológii.

Kvalita tkaniny a trvanlivosti farieb umožňujú, aby Ivanovo textilný na dlhú dobu nestratil vzhľad s častými podložkami, netvoria hrudky na povrchu, nie nosiť a popáliť.

Aká tkanina pre súpravu je lepšia?

Pre plný odpočinok, výhodne tkanina vyrobená z prírodných vlákien, ako je ľan, bavlna, hodváb. Majú vysoké teplomenové vlastnosti a kyslík prechádza a nevytvárajú „skleníkový efekt“ pod deku. Ale prírodné materiály majú svoje vlastné mínusy: potrebujú osobitnú starostlivosť a cena je pomerne vysoká.

S vývojom textilnej výroby pri každodennom používaní tkanív so syntetickými prísadami. Zmiešané vlákna v jednom stupni alebo inom majú vlastnosti prírodných a syntetických prísad predĺžiť životnosť výrobku, uľahčiť starostlivosť o tkaninu.

Ako je uvedené vyššie, Ivanovo továrne sa používajú na výrobu všetkých typov tkanín: prirodzené aj zmiešané.

 • Bavlna. Príjemné na dotykový prírodný materiál, má zvýšenú pevnosť a hygroskopické vlastnosti, ľahko vymazané a bielené, nie sú vystavené elektrifikácii.
 • Posteľná bielizeň. Hustá látka z prírodného vlákna, skôr drsné na prvé umyté, ale potom sa stáva mäkším. Len je jedným z najodolnejších materiálov, má „priedušné“ vlastnosti, príjemné v horúcom počasí. Farby na bielej tkanine nie sú vymazané a nevyhoria.
 • Hodvábny. Vysoko kvalitná tkanina z drahých a elitných. Hodvábne posteľná bielizeň je považovaná za atribút romantických spální, to vyžaruje mäkkosť a príjemný lesk. Prírodné vlákna nespôsobujú alergie, s náležitou starostlivosťou sú trvanlivé a nie sú vystavené deformácii a fadingu.
 • Trik. Mäkká, jemná tkanina, má vysokú elasticitu, nie je deformovaná pri umývaní, ľahko berie tvar tela. Pre väčšiu priľnavosť s matracom v pletených plechoch je elastická páska šité.
Prečítajte si viac  Ako krásne položte uterák?

 • Satén. Externe pripomína hodváb s príjemným blikaním a prepadom, ale je vyrobený zo 100% bavlny. Sa líši na vysokej pevnosti a minimálnej starostlivosti. Pri umývaní nie je deformované a neučia sa.
 • Mikrovlákna. Mäkké polosynteické vlákno má antibakteriálne vlastnosti, ľahko dispergované a vysušené. Je vhodné fungovať, nevadí a nevyžaduje žehlenie.
 • Sitz. Najekonomickejšia možnosť. Tenká tkanina je príjemná na dotyk a hypoalergénne, ale krátkodobý. Dobre vhodný pre detské sady bielizne, ktoré po častých konštitúciách nebude zmazať.
 • Flanel. Prírodný trajektový materiál s vlastnosťami ochrany tepla. Posteľná bielizeň Flannel Sets sú dobre ohrevené v jesennom zimnom období. Materiál je odolný, ale s každou umývačkou získava mäkšiu textúru.
 • Biaz. Bavlnená tkanina z hrubej nite bez špeciálnych vlastností sily si vyžaduje nejakú starostlivosť, ale ideálny pre alergie. Pozostáva úplne z prírodného vlákna.

Okrem hlavných typov tkanín, Ivanovo továrne robia posteľnú bielizeň z populácie, perkal, bambusové vlákno.

Rozmery

Pri výrobe Ivanovského Posteľná bielizeň aplikuje všetky všeobecne prijaté ruské a európske veľkostné normy:

 • slobodný;
 • polovičný pás;
 • dvojvrstvový s eurositou;
 • Eurocomplekt;
 • rodina;
 • Detí.

V závislosti od typu tkaniny sa môžu rôzni výrobcovia mierne líšiť.

Farby

Moderné technológie vám umožňujú aplikovať obrazy rôznych zložitosti a nasýtenia odtieňov. Perzistentné farbiace látky nespôsobujú alergie, odolné voči teplej vode, nevyhoršujú na slnku.

Továrne IVANOVO používajú dve metódy farbenia handričiek.

 • Monofónová tkanina sfarbenej. Farba sa aplikuje na hotovú tkaninu pri vysokej teplote. Farbiace látky sa absorbujú do vlákien a po ochladení sa pevne drží na tkanine cez dlhú životnosť.
 • Vytlačené kreslenie. Tak sa používa nazývaný obraz aplikovaný na tkaninu, a v modernom svete to je proces automatickej farebnej tlače rôznych tém a farieb.

Široká škála odtieňov vám umožní vybrať si farbu posteľnej bielizne, ktorá spĺňa preferencie budúceho majiteľa a vhodné pre každý interiér spálne.

Svetlé kvety, Živá krajina, úžasné abstrakcie zvýšiť náladu a otočiť posteľná bielizeň súpravy v nádhernom darčekovi milovaných.

Hodnotenie najlepších tovární

Textilný kapitál má viac ako tucet posteľných bielizní výrobcovia, z ktorých každý sa snaží zlepšiť kvalitu medzi konkurentmi. V rebríčku vypracovanej pre spotrebiteľov z iných regiónov, horné pozície zaberajú niekoľko známych tovární.

 • „Textizen“. Vedúci posteľná bielizeň výrobca s vynikajúcou kvalitou a širokým sortimentom. Má vlastné dizajnérske štúdio, ktoré vám umožní vytvoriť exkluzívne výkresy na tkanivách.
 • TD „Adele“. Na trhu už viac ako 10 rokov sú pre obchodnú spoločnosť výhodná vysoká kvalita a rozumné ceny. Okrem nastavení, tu si môžete objednať samostatné posteľnú bielizeň, ako aj kuchynské textílie a domáce pletené oblečenie.
Prečítajte si viac  Vankúše trelax

 • ECOLIAN37. Sa špecializuje na výrobu podstielky z ekologických materiálov. Pri výrobe sa používajú iba prírodné tkaniny, ekologické čalúnenie pre vankúše a prikrývky.
 • Goldtex. Luxusný výrobca posteľ. Ponúknite zákazníkom exkluzívne súpravy z drahých materiálov, zdobené ručne vyrobené prácou, čipkou a výšivkou.
 • „Neomama textil“. Široký výber detskej posteľnej bielizne: Z súborov pre novorodencov do školského veku.

Hodnotenia zákazníkov

Ruskí spotrebitelia oslavujú kvalitu produktov Ivanovo a rozumné ceny. Najmä populárne textil Ivanovo továrne sa tešia ako dary pre svadby, výročia, narodenie detí.

Užívatelia tiež poznamenávajú, že je možné vybrať si farby nastavenia do akéhokoľvek interiéru, potešiť sami a deti s jasnými výkresmi.

Negatívne recenzie sú spojené s prípadmi falošných výrobkov, nákup tovaru nie v korporátnych alebo nešpecializovaných predajniach.

Prečítajte si viac o podstielke z Ivanovo sa dozviete z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: