Philips GC9650 PerfectCare Silence

Urobil1 miesto v hodnotení:

Najlepšie žehličky s parným generátorom

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Philips GC9650 PerfectCare Silence

Všeobecné špecifikácie

Napájanie2400 Watt
PodošvaT-ionicG
 • de
 • Parný generátorIs, maximálny tlak pary 7.5 barov, dĺžka hadice 2 m
  Stála paraNastaviteľný, až do 150 g/min
  Automatické nastavenie pary
  Parný rázÁno, 500 g/min, vertikálna para
  Funkcia Splashnie
  ZväzokNádržka na vodu s objemom 1800 ml

  Bezpečné a chránené

  Automatické vypnutieje
  Systém ochrany proti vodnému kameňu
  Systém proti odkvapkávaniunie

  Comfort

  Dĺžka šnúry1.8

  Rozmery a hmotnosť

  Rozmery (ŠxVxH)23.3×28.5×45.3 cm
  Hmotnosť5.1 kg

  Recenzie na Philips GC9650 PerfectCare Silence

  Výhody:Dá sa doplniť Samotné žehlenie Vypnutie automaticky upravuje teplotu, nič sa nespáli, ani keď žehlička zostane na látke Listy a záclony sa dajú žehliť ich niekoľkonásobným preložením, dopad pary úplne pokryje žehliacu plochu
  Nevýhody:Puzdro je krehké Potrebuje špeciálnu žehliacu dosku pre parné generátory, najlepšie aktívnu, a doska absorbuje paru a navlhne, že by naďalej žehlila, musí počkať, kým vyschne
  Nevýhody:Chcelo by to viac farieb na výber. Tiež škoda, že nie je k dispozícii aktívna žehliaca doska Philips, ktorá by ich spojila a fungovala synchronizovane ako profesionálne modely

  Zvrhlý pedofil


  Výhody:– ľahká, ťažká vodná časť, môže stáť na podlahe (dlhé šnúry) – žehlí naozaj dobre, rýchlejšie a jednoduchšie ako žehlička – horúca sa dá ľahko umiestniť kamkoľvek a nie je strach z prepálenia
  Nevýhody:– Žehliaca doska je vlhká, netuším, čo s tým – veci musia byť zavesené úhľadne naraz, inak sa na nich vytvoria záhyby

  Slavinsky Victor


  Výhody:Veľmi štýlové, ľahké a jednoduché používanie
  Nevýhody:Nie je s čím porovnávať. Žiadne nevýhody nenašli

  Sapronov Evgeny


  Výhody:Krásny vzhľad. Steam je naozaj výkonný v porovnaní s ostatnými zariadeniami tohto druhu (tejto značky a všetkých ostatných).
  Nevýhody:Hlboko sklamaný s týmto modelom a triedy podobných zariadení všeobecne! Bežná žehlička Philips Azure GC 4870 poskytuje lepšie výsledky bez dodatočnej vlhkosti, rozruchu s umiestnením a náklady sú 4-krát lacnejšie! Pokus o vrátenie výrobku do obchodu.
  Nevýhody:Kúpil som si ho pred dvoma dňami po tom, čo mi manželka poradila, aby som ho vyskúšal. Prečítajte si recenzie, trvalo dlho vybrať, dokonca mal demo v obchode. Kúpil som ho ako top model „najlepší z najlepších“ vo svojej triede … Sklamanie nepozná hraníc. Pre 24.000 nie je ani náhradou za železo! Ide o techniku na žehlenie syntetických a ľahkých tkanín a pripravte sa na to, že veci budú vlhké a doska a dokonca aj podlaha pod ňou budú mokré! Možno pre veci s volánmi a zložitými zárezmi (dámske oblečenie) je to skutočne riešenie, ale nie pre 100 % bavlnené košele, tričká, uteráky a posteľnú bielizeň! Tvrdá bavlna sa nedá žehliť, všetky ostatné podľa zoznamu sa vyžehlia ako žehlička za 5-8 hodín.000 (ten istý Phillips Azur) len s veľkými ťažkosťami – bielizeň sa pri otáčaní stáva veľmi vlhkou a horúcou – vzniká viac záhybov, nehovoriac o veľkosti prístroja a potrebe neustále ho plniť vodou. Tesná bavlna (vrátane košieľ) s výraznými záhybmi, ktoré tento prístroj jednoducho nevyžehlí! Príliš nízka teplota podkladovej dosky a para tu nepomáha, tieto veci sa musia žehliť bežnou žehličkou pri najvyššej teplote samostatne! Absurdné! Je úžasné, že len málo ľudí píše o týchto zjavných nedostatkoch, zdá sa, že recenzie žehličiek s parnými generátormi sú napísané len na objednávku. Jednoducho zúrivý z tejto zhýralosti. Nemôžete si dovoliť o takýchto veciach mlčať!

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Easy. Kompaktné. Niekoľkokrát preložená vyžehlená posteľná bielizeň a uteráky. Šetrí čas.
  Nevýhody:1. Cena. 2. Samotná žehlička vyzerá veľmi krehko. 3. Plast je príliš vŕzgavý. 4. Hlasito. 5. Zanecháva príliš veľa vlhkosti na doske a niekedy aj na podlahe. Z dosky kvapká! 6. Prakticky všetka bielizeň je vlhká. Neoplatí sa hneď zložiť a uložiť do skrine. Je potrebné nechať bielizeň niekoľko minút zapnutú. Rozložila som sa na pohovke. 7. Žehlička je upevnená pomocou tlačidla na základni a môžete ju celú uchopiť za rukoväť. Takže keď sa základňa odlepila a žehlička mi zostala v ruke. Musel som použiť nohu, aby som zmiernil náraz na podlahu. Všetko funguje.
  Nevýhody:Kúpené v septembri 2016 za 22000 Euro. Podľa môjho názoru je to veľmi drahé. Predtým som mal žehličku Philips azur 4340. Skvelý model, pracoval viac ako 10 rokov. Dlho sme čítali, vyberali a radili a rozhodli sme sa kúpiť gc 9650. Nikdy predtým som parný generátor nepoužíval. V zásade je to železo. Skrátil čas žehlenia, ale neustále sušenie po žehlení je trochu nepríjemné! Ak by cena bola 12-15 tis.trieť., Dal by som mu 4.

  Ermokhin Vladimir


  Výhody:Veľmi dobrý parný generátor.
  Nevýhody:Nie.
  Nevýhody:Veľmi sa mi páči naparovač, môže žehliť košele aj obleky a sukne.Veľmi dobrý parný generátor, veľmi dôležitý pre každodenný život.Veľká nádrž na vodu podľa môjho názoru .Vynikajúce žehlenie, naparovanie záclon.Rovnako ako v prípade záclon je veľmi ťažké.Pre mňa nie je veľký.nie je potrebné nič konfigurovať.Žehličky na všetky textílie.

  Konovalova Klavdia


  Výhody:V porovnaní s dobrou štandardnou žehličkou
  Nevýhody:Nevyhovuje špecifikáciám
  Nevýhody:Používali ste žehličku Phillips Azur asi 10 rokov. Moja manželka s ním bola veľmi spokojná. Preto, keď prišiel čas vyradiť žehličku, nemal som inú možnosť ako kúpiť Philips. Po prečítaní charakteristík a chvál na internete, z ktorých 99,9 % je na internete, som sa rozhodol kúpiť svojej manželke „najmodernejší, najvýkonnejší“ žehliaci stroj – tento. A tak sa to stalo. Musím povedať, že moja žena je sklamaná a ja si hryziem lakte kvôli vyhodeným peniazom. Takže prečo: tvrdí sa, že parný šok, ale dvojitým stlačením tlačidla (ako sa uvádza v návode, pre parný šok) sa len spustí stály prúd pary; tvrdí sa, že para je silná, ale keď ju zapnete stále, dobrý výkon sa drží niekoľko sekúnd, potom výrazne klesne; tvrdí sa, že „teraz môžete žehliť akúkoľvek žehliteľnú tkaninu bez regulácie teploty“, ale to je úplná lož: v návode sa uvádza, že nemôžete žehliť spandex, elastan atď., ale nie je to možné. A VŠETKO (!) látky obsahujúce tieto materiály (stará žehlička to všetko zvládala a dalo sa na to ľahko otočiť gombíkom), vertikálne naparovanie je smutná pesnička: skúsili sme naparovať záclony a tyl, stále viseli so záhybmi; napokon, mnohí ľudia hovoria, že proces žehlenia je oveľa jednoduchší a rýchlejší, ale myslím si, že je to tak, ak ho porovnáte so starou žehličkou po babičke – v porovnaní so starou žehličkou sme nepostrehli žiadny rozdiel. Nakoniec by mal spotrebič podľa môjho názoru stáť toľko, čo dobrá žehlička – nie viac. Rád by som dostal svoje peniaze späť a kúpil si dobrú žehličku od rovnakej spoločnosti Philips. Momentálne prebieha akcia: ak sa vám nepáči, dajú vám 30-dňovú „skúšobnú jazdu“ a ak sa vám nepáči, môžete ho vrátiť. Radšej nakupujte tam, aby ste neboli sklamaní, ako sme boli my: bohužiaľ sme nakúpili v obchode, na ktorý sa táto akcia nevzťahuje, čo sme zistili až po nákupe. Mimochodom, trikrát som sa pokúsil zanechať recenziu na stránke spoločnosti Philips a žiadna z nich neprešla.

  Venin Vladimir


  Výhody:Je ľahký, dokonale žehlí posteľnú bielizeň aj oblečenie.Čas žehlenia je podstatne kratší ako pri žehličke, kvalita žehlenia je vynikajúca. Absolútne nadšený s parným generátorom!!!
  Nevýhody:Nie
  Nevýhody:Veľký parný generátor

  Elena Sergeeva


  Výhody:Dobré žehlenie po normálnej žehličke
  Nevýhody:Príšerná a krehká plastová žehlička, pri žehlení vŕzga, v rukách mi pripadá ako čínska hračka
  Nevýhody:Kúpil si ho po prečítaní recenzií… Žehličku philips mám už 15 rokov a moje dieťa ju upustilo. Všetko funguje. Ale moja žena sa okamžite začala sťažovať, žehlil niečo dobre, ale pocit železa, akoby lacný čínsky použitie. Železo vŕzga. Vzal som ho do servisu, trvalo to 2 týždne, nakoniec povedali, že je to v poriadku, dokonca aj technik bol prekvapený jeho krehkosťou… Bude používať, kým sa nerozbije, pravdepodobne sa čoskoro zlomí a povedia, že je to mechanická porucha a nie záručný problém…. Ospravedlňujeme sa za vyhodené peniaze…

  Komissarov Alexey


  Výhody:Dizajn
  Nevýhody:Steam nie je pôsobivý. Výkon nie je tak dobrý ako cena
  Nevýhody:Rozprával som sa s predajcom z jedného z najväčších reťazcov. Uviedol, že toľko zákazníkov, koľko požiadal – ani jeden, ktorý sa priznal k písaniu recenzií. Otázka – kto píše? ))) Rozhodol som sa zanechať úprimný a nezaujatý. Prečo? Áno, pretože wow efekt, ktorý ste očakávali, sa nedostavil. Žiadne zlepšenie žehlenia o niekoľkokrát oproti štandardnej žehličke neprichádza do úvahy. Kde je 7,5 barov neviem. Para sa určite blíži a ja nie som fyzik, ale očakáva sa, že by sa mal práve odohrávať gejzír. Ale nič také sa nestalo. Žehlenie nie je veľmi pôsobivé v porovnaní so žehličkou za 2000 Euro. Záver – nenechajte sa oklamať! Nestojí to za to! Samozrejme, ak si nemôžete dovoliť ušetriť peniaze. Za ušetrené peniaze je lepšie kúpiť si len dobrú žehličku a z výťažku kúpiť deťom zmrzlinu a babám kvety. Všetko najlepšie.

  Používateľ skryl svoje údaje

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: