Slúchadlá Marshall Mid Bluetooth

Urobil1 miesto poradie:

NAJLEPŠIE SLÚCHADLÁ DO UŠÍ S DOBRÝM ZVUKOM V STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRII

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Slúchadlá Marshall Mid Bluetooth

Základné parametre

Typ zariadeniaSlúchadlá Bluetooth s mikrofónom
Typrežijné
Typdynamický

Dizajn

Priemer membrány40 mm
Typ držiakačelenka
Dizajnskladacie
Typ káblaodnímateľný

Bezdrôtové pripojenie

Podpora kodekovAptX
Rozsah10

pripojenie

Konektor pre slúchadlámini jack 3.5 mm
Tvar konektora slúchadielV tvare písmena L

Napájanie

Prevádzkový čas30

Funkcie

M
    Tipoint
tam

Viac na

Funkciekrútená šnúra
PríslušenstvoOdnímateľný krútený kábel na káblové použitie; nabíjací kábel

Recenzie Slúchadlá Marshall Mid Bluetooth

Výhody:Konečne žiadne káble; Počúvanie s čiapkou je ešte pohodlnejšie ako bez nej; Pripojenie k iPhone 6s bez problémov; Zvuk je super (predtým som používal špunty Yamaha);
Nevýhody:Ako už bolo napísané tu, dochádza k chvíľkovej strate spojenia s telefónom (možno to opísať ako oneskorenie prehrávania), ale naozaj sa to deje len na rovnakých miestach (mám to konkrétne v blízkosti električkových koľají na Beloruskej). Žiadne problémy v metre ani na iných miestach
Nevýhody:Šťastný so všetkým na slúchadlách, naozaj dobrý produkt z krabice na zvuk. Podzemný sluch je vynikajúci, aj keď nie je nastavený na maximálnu hlasitosť. Moje uši bolia z dlhého počúvania, hoci ich používam menej ako mesiac a „dlho“ pre mňa začína od 30 minút)), ale postupne je nepohodlie menšie, dúfam, že časom zmizne. Neľutujem nákup, je čas zlikvidovať tieto drôty! Kúpil som si akumulátorový vysávač a všeobecne oheň )) dopredu!

Šadrin Anatolij


Výhody:1 – Bluetooth. bezdrôtové pripojenie napreduje. Kodek aptX robí svoju prácu rýchlo a presne. Okamžite sa pripojí, ak boli slúchadlá predtým pripojené k jednotke. Polomer zachytenia signálu v interiéri – 10 m, v exteriéri – do 25-30 m. 2 – Zvuk. Kvalita zvuku v nízkych frekvenciách nie je ničím iným ako veľkolepým. Všetky bicie nástroje znejú prirodzene a bez skreslenia aj cez Bluetooth. Aj ostatné nástroje znejú sviežo a prirodzene. 3 – Ovládacie prvky. Všetky potrebné a dostatočné funkcie sa vykonávajú jedným joystickom! Geniálne jednoduché riešenie 4 – Pripevnenie čelenky. Mnohí to považujú za „mínus“, pretože slúchadlá majú veľmi malý uhol Rim a majú veľký tlak. Ale je to geniálne! V dôsledku toho nie. Čas nosenia Obruč sa prispôsobí tvaru vašej hlavy a pohodlne sedí. S týmito slúchadlami môžem hrať akýkoľvek šport (na to som si ich pôvodne kúpil) 5 – dizajn. Spočiatku som sa zdráhal ich kúpiť v tejto kategórii. Ale keď som ich zdvihol, ohmatal, otočil, nemal som chuť vrátiť ich späť. Veľmi štýlový doplnok, ktorý možno nosiť okolo krku. 6 – Mikrofón v slúchadlách. Veľmi pohodlná vec hovoriť s osobou v pokoji a môžu vás počuť v pohode. Jediné, čo v hlučných miestach môže šumieť, je nadmerný hluk okolia.
Nevýhody:Opäť zvuk. Každý nech si vyberie sám. Ekvalizér zabudovaný v slúchadlách zvyšuje hlasitosť nízkych a vysokých frekvencií v porovnaní so strednými (101-95-100 dB). Pri počúvaní cez Bluetooth sa vyskytuje problém, ako napríklad „tlmené stredné pásmo“. To je výrazne viditeľné v skladbách, ktoré sú založené na stredných frekvenciách (napríklad alternatívny rock, power-metal, heavy metal). Preto si pred kúpou slúchadiel nezabudnite vypočuť hudbu (aby ste mali predstavu o tom, s akými nevýhodami sa môžete stretnúť).
Nevýhody:S kúpou tohto modelu som spokojný b/c. Slúchadlá Marshall. Nemôže sa porovnávať s Marshall Major BT bohužiaľ kvôli nedostatku dostupnosti. Marshall Mid sa môže pripojiť ku všetkým zariadeniam Bluetooth. Dokázal sa pripojiť k Andoidu, k systému Ios, k počítaču a dokonca aj k inteligentným hodinkám Smart Watch! Počítač má niekoľko zaujímavých bodov: po pripojení k nemu sú slúchadlá autorizované ako tri zariadenia – stereofónny zvuk, monofónny zvuk a mikrofón. Druhý sa predvolene používa pre všetky typy konverzácií. Problémom je, že režimy Stereo a Mono nefungujú súčasne. Z tohto dôvodu (pre mňa) to vždy funguje Mono a Stereo je „tichý. Tento problém sa nevyskytuje pri pripojení cez 3,5 kábla. Veľmi zaujímavé slúchadlá Marshall Mid Bluetooth! Odporúčam všetkým, aby sa s nimi zoznámili!

Barulin Alexander


Výhody:Páčila sa mi kvalita spracovania, materiály, slúchadlá aj šnúry dodávané so súpravou. Slúchadlá dobre sedia, páči sa mi zvuk, dlho držia energiu.
Nevýhoda:Zatiaľ žiadne zjavné nevýhody.
Nevýhody:Vybral si radšej Marshall Mid Bluetooth ako Marshall Major Bluetooth kvôli bezpečnému uchyteniu. .. A na internete sa ľudia a známi sťažovali na krehkosť posledného.

Lou Paul


Výhody:Veľmi dobrý zvuk, ale je dôležité si uvedomiť, že to nie sú monitorovacie slúchadlá. Napriek tomu sú to najlepšie bezdrôtové uši, aké som kedy videl. Predtým AKG K 845BT, maršály sú určite lepšie. Dlhodobo udržuje náboj. Dizajn je vesmírny. Kvalita vyhotovenia je vynikajúca. Drôt, ktorý je súčasťou balenia, je skvelý.
Nevýhody:Mierny tlak na uši pri ich nosení. Ale po pár dňoch som si buď zvykol, alebo sa natiahli.

Pavlukhin Ilya


Výhody:Kvalita zvuku Zvuk je jednoducho božský: basy nie sú orezané, všetko s mierou. Zvuk je pevný, počujete každú nuansu. Je radosť počúvať. Tieto slúchadlá používam od chvíle, keď som si ich kúpil, takže som prešiel na flac. Predtým som tomu nerozumel a stačilo mi mp3 320 kb/s. Tu je zvuk plne „odhalený“ a flac si sám o seba prosí. Batéria Počúvam hudbu 2-3 hodiny denne. Pri takomto používaní vydrží batéria MESIAC, čo je mimo konkurenciu. Dizajn, konštrukcia a materiály sú veľmi štýlové: celá obruč je kovová, zabalená v koži, košíčky sú vyrobené z plastu, ale textúra je tiež z kože. Žiadne vôle, žiadne vŕzganie, všetko pevne zmontované a vysoko kvalitné. Mikrofón Bol príjemne prekvapený kvalitou zvuku. Volajúci všetko jasne počuje a medzi mikrofónom telefónu a slúchadlami nie je takmer žiadny rozdiel. V hlučnom prostredí, samozrejme, nemôže hovoriť, t.. Počujem úplne všetko okolo seba, ale aj tak.
Nevýhody:Spočiatku bolo veľmi ťažké nosiť. Na slúchadlá som mal taký tlak, že mi praskala lebka. Za 2-3 mesiace som si buď zvykol, alebo sa slúchadlá rozšírili, ale už žiadne nepohodlie. Príležitostne bluetooth zlobí – zvuk píska, zadrháva sa alebo úplne zmizne. Myslím si však, že to nie sú samotné slúchadlá, ale „rušivé“ signály alebo frekvencie. Keď počúvam v interiéri, je to skvelé, ale v metre alebo na ulici mám nejaké chyby. Čo je zaujímavé, zvuk sa zasekne vždy, keď prejdem cez električkovú trať) Žiadne puzdro. S takými chladnými slúchadlami by bolo pekné mať nemenej chladné puzdro)
Nevýhody:Pre niekoho bude možno nevýhodou absencia nových technológií, ako je aktívne potláčanie hluku, pauza pri vybratí slúchadiel atď.. Myslím, že tieto slúchadlá sú o kvalite zvuku a nie o technických funkciách. Všetky technológie v tomto modeli sú zamerané na úžasný zvuk. Pri kúpe slúchadiel som si musel vybrať z niekoľkých modelov. Nakoniec, po vypočutí všetkých možností, sa moje pochybnosti samé rozplynuli. Kvalita zvuku je v porovnaní s konkurenciou vynikajúca. Skrátka, vezmite si ju a nebudete ľutovať!

Lukashin Evgeny


Výhody:Perfektne sedí a má pekný zvuk (v kombinácii s Fio x1). Krásne spracovanie.
Nevýhody:30 hodín bez káblov. Vezmite si ju do rúk, vypočujte si ju pred kúpou a všetko vám bude jasné.

dromell


Výhody:Kvalita zvuku Cena
Nevýhody:Nie každému bude nosenie pohodlné, pre mňa osobne super

Chkolyan Arthur


Výhody:Atómová batéria. Zvuk na stredoch je super. Kvalita vyhotovenia. Pohodlný kvalitný kábel. Stavebné materiály tiež dobré. Pohodlný dizajn (na prenášanie) v porovnaní napríklad s Major.
Nevýhody:Ovládanie joystickom. Nie pre všetky hlavy. Za dva mesiace veľmi intenzívneho používania (takmer každý deň) sa nikdy neopotrebovali. Môj prah bolesti je dosť vysoký, ale po 2-3 hodinách nosenia na hlave ma začnú uši páliť tak, že si niekedy myslíte, že je čas na amputáciu. Vnútorný okraj podložiek je veľmi lepkavý na ucho, keď ich odoberiem, môžete vidieť stopy, neviem, či je to preto, že samotné podložky sú príliš mäkké. Vo všeobecnosti každému, kto má odstávajúce uši, odporúčam, aby si ich najprv vyskúšal nosiť.
Nevýhody:Nie som audiofil, dokonca ani rozdiel medzi drôtom a bluetooth nie je veľký rozdiel, nehovoriac o rozdiele medzi aptX a štandardným kodekom. Poviem len, že zvuk je veľmi dobrý. Sú najlepšie v strednom a nízkom pásme. .. Rock, metal, elektronika nejakého druhu. Všetko ostatné znie dobre, ale bez wow efektu. Batéria vydrží veľmi, veľmi dlho, rovnako ako tvrdenie 30 hodín, takže nie menej. Extrémne dlhá životnosť. Drôt, aj keď nie často používaný, vyzerá veľmi spoľahlivo, kompaktne, pohodlne a dokonca aj významne :) Smutné len zmenšenie na mojej hlave, viac či menej našiel optimálne umiestnenie, ale problém nezmizol, aj keď je dosť „pohodlný“ čas na cestovanie domov-práca, práca-domov. Aj toto ovládanie joysticku. Neviem, kto prišiel s týmto nápadom, ale zjavne to nie je to najlepšie. Po prvé, riadenie je otočené vertikálne t.. Posun doprava je spätný chod. Ak sa na to pozriete z hľadiska chôdze, ukáže sa, že sa posúva dozadu – dozadu, zdalo by sa to logické, ale! Ten malý zlatý špendlík nie je na hlavnej rovine škrupiny, ale na jej zaoblenom okraji! Keď si skúsite predstaviť, ako je umiestnená vzhľadom na vašu hlavu, akým spôsobom ňou musíte trhnúť, aby ste dosiahli presne to, čo chcete, zakaždým sa vám začne variť hlava. Nepodarilo sa mi ho dostať do automatiky (intuície), zakaždým nadávam, keď sa namiesto zvýšenia hlasitosti pretáča. No je ťažké ich vypnúť, musíte stlačiť a podržať tlačidlo presne v strede – jednoducho peklo.

Kilis Nikita


Výhody:– zvuk – potlačenie šumu – kvalita vyhotovenia – prítomnosť pripojiteľného kábla s prídavným mikrofónom – vzhľad
Nevýhody:– Žiadne vrecko / taška
Nevýhody:Už vo fáze vybaľovania môžete povedať, že ide o kvalitný výrobok, ktorý stojí za svoje peniaze. slúchadlá majú veľmi robustnú kovovú konštrukciu (musíte sa veľmi snažiť, aby ste ju zlomili). Vysoká kvalita všetkých materiálov. Veľmi ma teší, že dizajn je premyslený z estetického hľadiska aj z hľadiska pohodlia. Napríklad všetky ovládacie prvky sú vyrobené len s jednou páčkou, ktorá je vyrobená z pozláteného kovu a je umiestnená na vhodnom mieste pod ľavou rukou. Nabíjanie trvá veľmi dlho, niekedy dokonca dlhšie, ako sa uvádza. Pokiaľ ide o zvuk. Samozrejme, v prvom rade, ak sa rozhodnete počúvať hudbu cez Bluetooth, ťažko vás možno nazvať presvedčeným znalcom zvuku). Ale pre slúchadlá Bluetooth je stredný zvuk predovšetkým chválou. Mäkké basy – presne také, aké by mali byť, – čisté a nie príliš zvonivé výšky a pomerne hladké stredné pásmo. Prvých pár dní boli moje uši trochu unavené, ale zvykli si. Mikrofón funguje dobre, je ma dobre počuť. Odporúčam!

Fedin Svjatoslav


Výhody:Najlepšia vec je tlačidlo joysticku na slúchadlách. Je veľmi jednoduché prepínať skladby, upravovať hlasitosť, pozastavovať, t.. nie je potrebné sa rozptyľovať a hrabkať do telefónu. Ďalšie plusy – kvalita vyhotovenia, nositeľnosť, vzhľad. Basová gitara normálna.
Nevýhody:Kvalita zvuku. Výšky a najmä stredy… Chcel som zvuk ako Marshall major II, keď som si kúpil tieto slúchadlá, ale bohužiaľ zvuk je oveľa horší na strednej. Dajte dva modely vedľa seba – major II a tieto – pripojené postupne cez rovnaký kábel k rovnakému telefónu – a zvuk na strede je cesta (!) horšie, v zásade takmer obvyklé „kaša“ ako v lacných slúchadlách. Pred vynikajúcim detailom modelu Major II (myslím tým model Major II bez Bluetooth) je ďaleko. „Rozdiel medzi .mp3 a .“Flac“ Myslím, že si nikdy nevšimnem.
Nevýhody:Slúchadlá skontrolované po 20 hodinách zvuku, takže sú určite zahriate, aj keď som si istý, že zahrievanie nie je potrebné. Nie som audiofil, nepripájam slúchadlá zlatým drôtom a neočakávam teplý zvuk. Počúval som prirodzene z rôznych zvukových kariet cez kábel + z telefónu cez bluetooth. Majú profesionálnu zvukovú kartu Focusrite Scarlett 2i2, bohužiaľ očakávaná kvalita zvuku sa „neobjavila“ na žiadnej zvukovej karte… Objednané z amazonu, žiadne pochybnosti o pravosti. Aby sme boli spravodliví, zvuk je stále lepší ako priemerné slúchadlá ako Sennheiser HD 215 II.

Používateľ zlikvidoval svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: