Velbon EX-Mini

Urobil3 miesto Hodnotenie:

Najlepšie stolové statívy

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Velbon EX-Mini

Hlavné funkcie

Typ statívuStolný statív
Cieľová destináciaPre fotoaparáty
Výška streľby19 až 41.7 cm
Maximálna strelecká výška (bez stredovej rúry)36 cm
Maximálne zaťaženie2.5 kg
Dĺžka (po zložení)25.5 cm
Hlavakompletný
Hmotnosť0.467 kg

Funkcia

Počet sekcií na lište3
Priemer výložníka17 mm
Tipy na podporuguma
Možnosti fariebčierna

Recenzie na Velbon EX-Mini

Výhody:Kompaktný, ľahký, dobre zostavený z kvalitných materiálov. Inteligentná konštrukcia bez vôlí. Transformovateľné výložníky pre stabilitu. Ani po odpojení sa hlava nekýve, pohybuje sa v axiálnom smere s malým odporom.
Nevýhody:Pre mňa nie.
Nevýhody:Vzal si teleskop na cestovanie autom a pozorovanie na chate. Veľmi dobre sa umiestňuje na strechu a batožinový priestor sedanu. Vďaka transformácii sa dá umiestniť na malé a šikmé plochy. Podľa môjho názoru najlepší z tabuľky CC. Ideálne na cestovanie. S výrobkom som veľmi spokojný.

Jurij Jemelin


Výhody:Kompaktnosť, rýchla dostupnosť. Kvalitné materiály a konštrukcia . Statív pre veľké digitálne zrkadlovky aj kompakty. Vrátane puzdra.
Nevýhody:Nezaznamenal som žiadne nevýhody.
Nevýhody:Kúpené špeciálne na turistiku a cestovanie. Nie je pre mňa dôležitá výška statívu, ale stabilita fotoaparátu, čo tento statív spĺňa. Skvelé na cestovanie.

c1961


Výhody:Stabilný, dobre zostavený, dobre premyslený dizajn (okrem funkcií)
Nevýhody:nie
Nevýhody:2D hlava, pre niektorých je to nevýhoda – musia nastaviť každú rovinu (vertikálnu / horizontálnu) samostatne . Pre niekoho – výhodou je, že stačí raz zarovnať horizont a potom nastaviť sklon pomocou praktického gombíka. Za svoju cenu skvelý statív. Používa sa na filmovanie pomocou webovej kamery zo stola.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Čo chcete, to dostanete
Nevýhody:zatiaľ neidentifikované
Nevýhody:Maximálne užitočné zaťaženie uvedené v špecifikáciách je nesprávne – 2,5 kg., V skutočnosti je na obale samotného statívu uvedená hmotnosť 1,5 kg.

Starovoitov Jaroslav

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: