Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Mnohí záhradníci sa zasadzujú na svojom pozemku čerešní, s akými problémami budú musieť čeliť. Pred výsadbou mladého stromu, musíte sa naučiť vysporiadať sa s mladými nimi a zvyškami starých rastlín.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Metódy boja proti prasa

Väčšina ľudí rastie na svojom pozemku kostí čelí takému problému ako vzhľad rady. Uplatňuje sa na záhradu veľmi rýchlo. Mladé ošípané majú veľké množstvo živín u dospelých. Kvôli tomuto stromu začína horšie ovocie.

Existuje niekoľko dôvodov pre vzhľad na pozemku.

 • Nesprávne zalievanie. Čerešne sa neodporúčajú príliš často. Ak používate malú vodu, korene nedostanú dostatok vlhkosti. Z tohto dôvodu bude rastlina stimulovať rast mladých povrchových výhonkov. Vo zvlhčovacej pôde sa rozvíjajú veľmi rýchlo. Príliš intenzívne zalievanie môže viesť k koreňom rastliny. V tomto prípade musia byť naplnené pôdou. Potom mladý booster nebude tak aktívny.
 • Ochorenia. Choroby alebo poškodenie barelu vedú k aktívnemu rastu pórov. Týmto spôsobom sa cherry snaží zabezpečiť „potomstvo“.
 • Nesprávny výber miest na pristátie. Ak záhradník zdvihol nesprávne miesto v záhradnom pozemku pre čerešňu, bude sa tam cítiť zle. Z tohto dôvodu sa rastlina pokúsi „uniknúť“. Aby ste na stránku neexistovala veľké množstvo vystrašených, mladá čerešňa je potrebné zasadiť na dobre osvetlenom území. Vedľa nej by nemali byť rastliny, ktoré užívajú látky z čerešní potrebných na jeho rozvoj.
 • Silné orezávanie koruny. Táto chyba je najčastejšie povolená neskúsená záhradkári. Príliš aktívne orezávanie vetiev stimuluje rast mladých procesov. Preto sa dospelí výhonky na stromoch narezali do niekoľkých etáp. Počas každého orezania sa odstráni viac ako 30% dĺžky výhonkov.
 • Vplyv poveternostných podmienok. Vývoj divokých vlniek ovplyvňuje studené alebo teplé a príliš časté dažde. V tomto okamihu je dôležité venovať osobitnú pozornosť starostlivosti o vaše stránky, pravidelne odstraňovať mladé výhonky rastúce z koreňov.
 • Poškodenie koreňov. Po zranení koreňového systému sa Cherry snaží obnoviť všetkými dostupnými spôsobmi. Stáva sa to dosť často. Kvôli zraneniu vedľa trupu sa začnú objavovať mladé klíčky. Preto vykonávate všetku prácu v záhrade, musíte konať obzvlášť opatrne.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Boj s čerešňovým vzrušením s vlastnými rukami je dosť ťažké. Ešte ťažšie sa zbaviť nej nie na chvíľu, a navždy. Môžete to urobiť niekoľkými hlavnými spôsobmi.

Mechanický

Väčšina záhradníkov uprednostňuje odstránenie mechanických spôsobov prasa. Najčastejšie ho zničili alebo znížili cez bežné záhradné secuteurs. Ale táto metóda nie je obzvlášť účinná, pretože existujú nové, ešte silnejšie výhonky. Namiesto jedného výhonku na mieste sa spravidla vyskytujú 3 alebo 4 nových ľudí naraz.

Zničiť ošípané môže byť schopné prísť len na prípad zodpovedne. Bojové výhonky odporučili buď neskoro jeseň alebo skoré jar. Mladé výhonky musia kopať, dostať sa na miesto, kde sa pripájajú k koreňu. Ďalší útek, ktorý potrebujete odrezať koreň. To používa pravidelnú sekeru. Výsledný rez musí byť starostlivo mazaný olejomaľbou alebo záhradou bóra. Potom sa jama potrebuje okamžite pochovať. Niektoré záhradkári sa tiež odporúča, aby poskytli ošetrené pahýľ vriacej vody.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Stojí za to pripomenúť, že týmto spôsobom odstrániť všetky ošípané naraz. Bude musieť pravidelne znížiť.

Aby ste nestrácili čas na boj proti cherryho prasa, môžete vytvoriť predbežnú tvorbu umelej bariéry, ktorá zasahuje do jeho šírenia. Ak to chcete urobiť, pri výsadbe mladých sadeníc v pôde, musíte pochovať odolnú bridlicu alebo plastové. Taký „plot“ by mal byť dostatočne ďaleko od jamy. Zvyčajne listy pochovali vo vzdialenosti jednej a pol alebo dvoch metrov od jamy. V tomto prípade nebude bariéra zasahovať do vývoja koreňového systému stromu.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Herbicídy

Spoľahlivejšia a účinnejšia metóda zaoberajúca sa krokom – používanie herbicídov. Práca s chemikáliami potrebujú veľmi opatrne, pretože môžu poškodiť nielen mladé výhonky, ale aj dospelý cherry.

K tomu sa nestane, musíte si pozorovať pokyny. Vždy sú uvedené dávky, ako aj vlastnosti používania produktu. Pri vykonávaní postupu sa nemôžete ponáhľať. Potrebujete pracovať v rukaviciach a ochrannej maske.

Herbicídy môžu byť použité pri prechode do novej časti alebo pri prestavení záhrady. Pomôžu odstrániť nielen mladé ošípané, ale aj bežné rastliny.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Ako odstrániť pňa?

Problém pre záhradkárov je prítomnosť starých pňov. Zostávajú po rezaní čerešní a pokaziť pozemok s ich vzhľadom. Opravte tento problém môže byť niekoľko rôznych spôsobov.

 • Stroj PNODROBOT. Líši sa v malej veľkosti, takže je to celkom jednoduché pracovať s ňou. Tento nástroj môže byť použitý na odstránenie pne aj v záhrade alebo v husto vysadenej záhrade. Odstraňuje pahýľ, dôkladne si to roztrhal.

Pred použitím takéhoto stroja je pňa potrebná čo najbližšie k zemi. Potom to môže byť veľmi rýchlo odstránené.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

 • Osud. Odstráňte pahýľ je potrebný s koreňom. Takže je potrebné ho poraziť zo všetkých strán. Povrchové korene musia vytiahnuť. Sekera je potrebné odrezať všetky korene, ktoré sú podzemné. Odstránenie z pozemku, jamka musí byť naplnená zeminou.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

 • Chemikálie. Môžete sa vyrovnať s melanchóliou. Na to musí byť na jeho povrchu niekoľko hlbokých otvorov. Musia byť naplnené amoniakom SELITRA. Tento produkt môže byť nahradený varnou soľou. Tieto otvory musia byť pečať s voskom. Táto metóda boja s pne má svoje vlastné minesy. Majiteľ stránky bude musieť počkať rok alebo polovicu, kým sa nezníži. Potom sa pňa môže ľahko vykopať zo zeme. Ak bola práca použitá v práci, suchý pohreb bude spálený.

Horí veľmi rýchlo. V procese horiaceho dreva musíte byť veľmi opatrní. Koniec koncov, požiar môže kedykoľvek ísť na iné suché stromy.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

 • Biologická metóda. Ďalším spôsobom, ako odstrániť starý pňa, bez použitia osobitného úsilia – používanie bežných húb. Ak to chcete urobiť, musíte kúpiť mycélium vopred. Na povrchu konope musíte urobiť veľký počet otvorov. Mycelia je umiestnené v nich. Čoskoro huby začne rásť, a strom – zlomiť.

Tento proces, ako je predchádzajúci, je pomerne dlhý čas. Ale je úplne bezpečný. Okrem toho, húb pestuje týmto spôsobom.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

 • Vodu. Neobvyklý je spôsob, ako odstrániť pne s vodou. Vykonať tento postup vo vzdialenosti 40-50 cm od pňa, ktorý potrebujete vykopať malú jamu. Cherry Roots okamžite začnú umyť vodou. Tlak by mal byť veľmi silný. Týmto spôsobom môže byť Rhizome pomerne rýchlo. Čoskoro sa zdala strana, ako keby bol pahýľ zavesený vo vzduchu. V tomto štádiu môžete pristúpiť k hlavným činnostiam. Korene musia byť odstránené pomocou sekeru a zvyšky pahýlu len vytiahnite zo zeme. Táto metóda odstránenia pne nie je vhodná pre každého.

Ak sú na pozemku krásne kvety, voda zničí nielen pahýľ, ale aj mladé kvety. Okrem toho tento spôsob nie je vhodný pre DACNIS, ktorý vo dvore neexistuje žiadny zdroj vody.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Ak je na stránke veľa starých pňov, môžete pozvať špecialistov. Pomôžu im emergovať v krátkom čase. Jediné mínus takéhoto postupu je jeho vysoké náklady. Okrem toho stojí za to zapamätať si, že nie všetky autá budú môcť volať na malú plochu.

Užitočné poradenstvo

Takže cherryská záhrada vždy vyzerala dobre, čo mu spôsobilo, že dodržiava nasledujúce pravidlá.

 • Pozemok musí pravidelne kontrolovať. Je oveľa jednoduchšie vyriešiť všetky problémy, ak boli všimli včas.
 • Aby sa v záhrade objavila menej vystrašená, v lete stojí za to zvoliť všetky bobule z zeme. Padajúce, začnú klíčiť. Z tohto dôvodu sa na mieste nachádza veľký počet mladých výhonkov.
 • Mladý zdvih sa výhodne odstráni v počiatočnom štádiu vývoja. V tomto okamihu ešte nebola upevnená, takže to bude jednoduchšie odstrániť.
 • Spomaliť proces vzhľadu kolíkov na stránke pomôže a vrstva mulčovania. Čistiace strihanie stromov z miesta, pilín môže byť použitý na pokrytie prioritného kruhu. Mulčová vrstva by mala byť dostatočne hustá. Na vrchole sa môže navyše pokrytá miláčikom.
 • Nie tráviť čas na boj proti prasa, Stojí za to vybrať tie odrody rastlín, ktoré nedávajú koreňové výhonky.

Ako sa zbaviť Cherry na pozemku?

Odstráňte mladý cistič a staré pne z vašich stránok je ťažké, ale je to celkom možné. Preto by ste sa nemali báť zasadiť čerešne v mojej záhrade.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár