Alycha darček v Petrohrade

 • Autori: V.L. Vitkovsky, G.V. Eremin, Z.M. Gavrilina, O.E. Radchenko
 • Sa objavili pri prekročení: Plum čínsky surpuloded X Alycha Pioneer
 • Rok predpokladov: 1999
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Self-rýchlosť: Nonamoploda
 • Výnos: Vysoká
 • Účel: Univerzálny
 • Prepravovateľnosť: Vysoká
 • Hmotnosť plodu, g: 10

Pozrite si všetky charakteristiky

Aromatické plody Alyci je ideálne pre varenie džem, Compote a ďalšie populárne pochúťky v Rusku. Grant Gift St. Petersburg – Hybridná ovocná kultúra. V procese jeho vylučovania, chovateľov kombinovali vlastnosti dvoch populárnych odrôd: priekopnícke a priekopník. Na území krajiny sa odporúča darček Petrohradu v severozápadnom regióne.

Popis odrôd

Mattering stromy dosahujú výšku až tri metre. Crona je stredne hrubá, a ona je rozptýlená, ktorá je potrebné zvážiť, keď záhrada záhrada. Jej forma je pohár. Stohovať. Vajcia tvarovaná lístie, predĺžené. Jej farba je svetlá zelená. Letáky sú zakrivené, na konci trochu špičky. Vlnité hrany.

Počas kvitnutia sú vetvy pokryté množstvom snehovo bielych kvetov. Vzhľadom na vysoké dekoratívne vlastnosti sa alyci stromy často používajú ako živý hedger alebo dekorácie. Rozvinenia sa začína čoskoro. To je ďalšia charakteristika, vďaka ktorej stromy sú vysoko cenené ako žijúci dekor.

Táto odroda sa môže pochváliť odolnosťou voči mrazu. Zníženie teploty na -30 stupňov nebude ublížiť stromy a s nástupom hnojenia, ktoré budú radi bohatá. Triediť non-Volafoda, takže v blízkosti je potrebné pristáť poliačky.

Ovocná charakteristika

Malé plody vážia v priemere 10 gramov. Farba je žltá, s oranžovým odtieňom. Forma natiahnutá, reminiscenčné vajcia. K dispozícii sú subkutánne body, sú ľahké. Brušný šev je takmer zhoršený. Dužina je veľmi šťavnatá, žltá, tenké vlákna.

Pokryté ovocie jemné a elastické šupky. Všimnite si malý vosk. Kosti sú zle odpojené od buničiny. Ovocie sú nasýtené priaznivými látkami. S plným zrením dozoru.

Chuť vlastnosti

Chuť charakteristiky plodiny vo výške. Dezert Alycha harmonicky kombinuje kyselinu a sladkosť. Profesionálne hodnotenie ochutnávky – 4,4 bodov. Vzhľadom k tomu, že jemná ovocná aróma dozrievajú. Množstvo suchých látok je 15,4%, cukor je 7,2%.

Dozrievanie a plodnenie

Na zostavenie prvého zberu, po tom, čo sa výsadba bude musieť čakať 4 roky. Kvety Stupeň v máji, v období 6 až 21 a ovocie začína v auguste, od 8 do 28. Plody sa oslavuje ako pravidelné a stabilné.

Výnos

Vzhľadom k vysokému výnosu z jedného hektára záhrady môžete zbierať 97,6 c ovocia (priemer). Rôzne St. Petersburg sa často pestuje na komerčné účely v dôsledku vysokej prepravy.

Pestovanie a starostlivosť

Každý postup, ktorý je zahrnutý v poľnohospodárskom inžinieri, je zameraný na plnohodnotné stromy a hojné plodnenie.

Dôležitou podmienkou je prerezávanie. V hraniciach oblastí, kde sa odrody odolné voči odrodám najčastejšie pestuje, vyberte Bush tvar koruny. Ihneď po pristátí, Skeletové vetvy skrátiť až 50 centimetrov. Ich maximálna suma by mala predstavovať 5-6 kusov. Po orezaní sú natiahnuté so špeciálnym oneskorením. V tomto prípade sa pravdepodobnosť zvyšuje, že pobočky budú pokryté snehom, ktorý ich chráni pred zmrazením.

Tvorba koruny sa vyskytuje počas prvých 2-3 rokov, keď sa strom rastie zrýchlený. Len v jednej sezóne, výhonky dosahujú 2-2,5 metra. V júni ich dĺžka dosiahne 60-80 cm, potom sú narezané na 20 centimetrov. Na mieste bočných obličiek sa vytvoria nové pobočky, na ktorých plody budú rásť.

Na začiatku jari je koruna riedená tak, že nadmerná hustota neinterferuje s plodovaním. Zbavte sa jedným rokom. Záhradníci tiež sledujú pobočky, ktoré nie sú vzájomne prepojené. Sanitárne orezávanie sa stále vykonáva, v procese, ktorého potrebujete znížiť všetky oslabené, poškodené a boľavé vetvy.

Je nežiaduce vykonať postup na jeseň, pretože oslabuje stromy pred nadchádzajúcim zimovaním. Všetky úseky sú nevyhnutne pokryté záhradnými odvážnymi odpadmi, inak môžu stromy začať podvádzať. Táto kompozícia ušetrí alych proti zrážaniu, škodlivému hmyzu a infekciám. Tiež nástroj urýchľuje proces regenerácie.

Rast stromov spomaľuje ihneď po tom, čo stromy začnú niesť ovocie a koruna je plne vytvorená. Z tohto obdobia sa orezávanie vykonáva len s účelom riedenia výhonkov a ako sanitárne spracovanie.

Ovocie stromy sú napojené len trikrát počas sezóny, pretože stupeň St. Petersburg je odolný voči suchu. Prvýkrát je záhrada zavlažovaná v júni. Druhý postup sa vykonáva v júli. V tomto čase rastie kosť vnútri plodu, a vývoj výhonkov je pozastavený. Posledné zavlažovanie sa vykonáva v auguste. Na jednej dospelej závodu strávenej od 5 do 6 lyžíc odhadovanej vody.

Pri pestovaní ovocných plodín je dôležité pravidelne používať kŕmenie, najmä ak sú stromy vysadené v vyčerpanej pôde. Prvá časť živín prispieva k jamke v rastline. Tieto hnojivá sú dosť na plnú výživu počas 2-3 rokov. Z budúcej sezóny sa Alychi začína každoročne kŕmiť.

Pred začiatkom kvitnutia je hnojivo vyrobené pod parníkom. 40 gramov potašovej soli a 25 g dusičnanu amónneho sa spotrebuje na štvorcový meter plantáže. Močovina sa prenesie počas kvitnutia. Na prípravu roztoku v 10 litroch vody rozpustí 20 gramov močoviny. Spotreba – 5 litrov tekutiny na jednom dospelosti. Kŕmenie pri zavlažovaní.

Akonáhle vypadnú mečivé púčiky, roztok kovboja sa zavádza do zeme (v pomere 1: 3) a 50 gramov superfosfátu. Od jednej a pol až dvoch litrov kompozície je dosť pre štvorcový meter záhrady. Hnojiť stromy v procese zavlažovania.

Posledná alych je pod koncom septembra kŕmená. Na prípravu roztoku živín, v 10 litroch vody rozpustné 2 lyžice superfosfátu a draslíka síry. Spotreba – od 20 do 25 litrov na rastlinu. Hnojivo sa kombinuje s zavlažovaním.

Aby boli stromy ohromené bez problémov, trup musí byť ochladzovaný pred zimou. Uloží záhradu z škodcov a hlodavcov. Chrániť ovocné stromy, ktoré sú zabalené do hrubej vrstvy silného papiera, burnej alebo špeciálnych agromatarových materiálov.

Poznámka: Malý „Nokdaun“ alebo „Creolain“ pridajte do bloty. Tieto lieky fungujú ako dodatočná ochrana proti škodcom.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Hybridná odroda stojí z dobrej odolnosti voči hubám a nebezpečným hmyzom. V prípade infekcie monilionom alebo swasteporiózou je možné záhradu uložiť, ak používate ochranné opatrenia včas. Aby stromy pestovali zdravé a pravidelne ovocie, odporúča sa vykonávať profylaktickú liečbu každú sezónu.

Kľúčom k vynikajúcej pohode rastlín je dodržiavať všetky agrotechnické podmienky:

 • purifikácia konárov a kufra z mŕtvej kôry;
 • Liečba stromov s roztokom močoviny (5%) po hnojení;
 • Sanitárne orezané;
 • Odstránenie pacientov a poškodených vetiev;
 • rezanie rezaných prípravkov s obsahom medi v zbere medi a záhrady;
 • Včasné používanie drog.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár