Apple Tree licenčné poplatky

 • Plná veľkosť: Malý
 • Odnímateľná splatnosť: v septembri
 • Názvy synonymá: Malus hybride
 • Dekoratívny: Áno
 • Výška: Až 4-6 m
 • Koruna: Kompaktný v mladom strome, potom sa stáva širokým, natiahnutým, priemerom – až 4 m
 • Pobočky: Tenký, svetlohnedý
 • Kvety: Fialová alebo rubínovo-červená, veľká, jednoduchá, priemer – až 4 cm
 • Typ rastu : stredný odolný
 • Farba: purpurová alebo tmavá červená s sizy voskom

Pozrite si všetky charakteristiky

Dekoratívne Jablonka Royalty – to je to skutočná dekorácia akejkoľvek stránky. Podobne ako japonský Sakura, tento Apple Tree sa aktívne zapája do krajiny dizajnu, každý rok získava viac a viac obdivovateľov. Vlastnosti tejto kultúry stojí za to vedieť tých, ktorí plánujú zlepšiť a modifikovať svoj pozemok bez dlhých finančných nákladov.

História odstraňovania odrôd

Applement Logersies pred niekoľkými desaťročiami, ruskí chovatelia priniesli. Základnou odrodou pre stvorenie bolo Apple Tree of Uzvetsky, a to je jedna z najobľúbenejších odrôd Európy. Práce trval dlhú dobu, ale v dôsledku toho bola odroda získaná s vynikajúcimi dekoratívnymi vlastnosťami. Apple Strom licenčných poplatkov má niekoľko ďalších mien, ale z nich, možno stojí za to zdôrazniť len Malus Hybrid Hodina (Mimochodom, v angličtine Slovo royalty znamená „Royal Power“, a na túto odrodu je táto definícia vhodná je nemožné).

Popis odrôd

Táto fotografia. Kultúra rastie až 4-6 metrov. Mladé poddruhy majú kompaktnú korunu, ale s vekom sa stáva rozšíreným, rozprestretým. V priemere bude takáto koruna 4 metre, ktorá bude vyzerať veľmi pôsobivé.

Poids ‚Listy Next, Form pripomína ovál. Lístie sa vyznačuje vysokými a jedinečnými dekoratívnymi charakteristikami. Keď ona len kvitne, záhradník môže vidieť šťavnatý fialový-červený tón, v letných mesiacoch sa farba zmení na zeleno-červenú a získava špeciálny lesklý lesk. S nástupom jesenného lístia sa stáva hnedou červenou farbou. Stojí za zmienku, že listy sú veľmi pevne držané na strome, takže spadá úplne neskoro, k tomu, že umožňuje záhradkárom obdivovať svoju krásu.

Tento royalty tenký, svetlohnedý odtieň. Keď strom začne kvitnú, spí s veľkými jednoduchými kvetmi s priemerom až 4 centimetrov. Farba, ktorú sú veľmi nasýtené: purpurová alebo rubíny-červená.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Toto je dekoratívne. Záhradníci a krajinci dizajnéri krajín Európy tvrdia, že Apple Strom Uzdveksky, ktorý slúžil ako rodičovská odroda, prakticky nemá rovnaké v kráse. To isté bude môcť potvrdiť každého, kto uvidí licenčné poplatky.

Okrem veľkolepých druhov existujú aj ďalšie výhody:

 • Zoradené mrazuvzdorné a odolné voči vetru;

 • Rastlina nezomrie zo silného sucha;

 • možno pestovať v mnohých regiónoch;

 • zriedka vystavené hmyzu.

Pokiaľ ide o mínusy, vyberieme nasledovné:

 • Kultúra sa ťažko obnovuje po vytváraní orezávania a nie je možné bez takéhoto postupu;

 • Rast je pomerne pomalý;

 • Ovocie sa nepoužívajú v potravinách, vďaka nízkej chuti;

 • Nízka udržateľnosť.

Dozrievanie a plodnenie

Aplikácie Ryalti dozrievajú do polovice septembra, potom prichádza a odnímateľná zrelosť plodov. Ovocie Takýto Apple Strom začína okamžite: Prvá plodina môže čakať až po 5-6 rokoch.

Rastúce regióny

Táto slávnostná trieda, a to môže byť pestované takmer všade, okrem pomerne studených regiónov. Avšak, najmä vysoké dekoratívne ukazovatele Apple Tree je na miestach, ako je stredný pás Ruska, Krym, Severný Kaukaz.

Výnos

Stojí za zmienku, že licenčné poplatky na zber nerastú. Toto je dekoratívny strom, a je určený pre iného. Ovocie je možné zhromažďovať, v rokoch zberu bude asi 10-15 kilogramov. Ale v skutočnosti, zriedka, ktorý záhradník sa zaoberá ťažkou zberov z tejto kultúry.

Ovocie a ich chuť

Táto hadička dáva malé ovocie, pripomínajúce cherry. Formulár, ktoré majú mierne podlhovasté, a maľbu purpurovej alebo tmavej červenej. Predstavujú sivý vosk.

Chuť s jablkami horké, koláč, nepríjemné. Neexistujú žiadne surové, pretože aj malé množstvo ovocia provokuje žalúdočnú poruchu. Niektorí záhradníci však stále zistili použitie ovocia. Z nich môžete získať dobré víno, džem. Apple vyzerá zaujímavé a ako kulinársky dekor. Hlavná vec je vystavená tepelnému spracovaniu.

Vlastnosti pestovania

Táto rína patrí do strednej triedy Apple Stromy. Pestovanie nie je veľké ťažkosti. Kultúra miluje svetlo, ale prípustnú a ľahkú polovicu. Apple Stromy nie sú zasiahnuté v blízkosti veľkých stromov alebo obytných budov. Pôda by mala byť dobre odvodnená, čerstvá bubon a bohatý žalóna. Intimita podzemnej vody nie je lepšie.

Môžete vysadiť na jar alebo jeseň. Ak je to jar, vyberte koniec marca, ak jeseň – približne november. Je dôležité zvážiť, že pri jesennom pristátí by sa nemalo pridať do dobre organických hnojív, pretože často robia pri vykládke iných plodín. Môžu provokovať rýchly rast stromu jabĺk, ktorý nie je absolútne nie je potrebné zimy.

Nadmerné zvlhčovanie licenčných poplatkov sa nepáči, takže strom Apple by mal byť vodu len vtedy, keď je pôda úplne vysušená. Ak je veľa dažďa, odporúča sa zalievanie dvakrát. Dodávka tekutín bude užitočná na kombináciu s obranou, ale musí byť povrchná. Ale buriny budú musieť pravidelne odstrániť.

Pri rastúcich licenčných poplatkoch nie je možné vynechať taký dôležitý stupeň ako orezávanie. Sanitárna bude povinná. Musí sa zúčtovať všetko, čo nehodí zdravý vzhľad. Pre stromy nad 10 rokov môžu potrebovať omladzovanie orezávania. Počas nej sú odstránené z 2 na 3 vekové vetvy. Pokiaľ ide o formáciu, jeho vlastnosti zostávajú podľa uváženia záhradníka. Môžete vytvoriť korunku podľa typu bonsai, alebo jej dať ďalšiu formu. Mnoho tvarových uličiek alebo živých zvýšení z jablín.

Opeľovanie

REPUSTNÉ PODNIKANIA SAMOSTATOČNÝM ODOME. Aj keď nie sú žiadne odrody opeľovačov na pozemku, ovocie na kultúru budú stále rásť. Ale ak je to žiaduce, môžu byť pripojené iné jablká:

 • Laletyino;

 • Ranetka fialová;

 • Rozmarka.

Podriadený

Žiadne špeciálne kŕmne licenčné poplatky nevyžaduje štandardnú schému hnojív pre všetky Apple Stromy:

 • Pred kvitnutím poskytnite amónny bicykle, sulfát draslík a síran amónny;

 • Počas kvitnutia bude strom Apple potrebovať dusík (organický);

 • Po kvitnutí sa používa nitroammophos, humát sodný alebo močovinový roztok.

Odolnosť proti mrazu

Loviť licenčné poplatky. Dokonca aj mladé jablkové stromy nie sú pokryté na Kryme a strednom prúžku. V severných regiónoch je však potrebné. Rollingový kruh bude musieť byť meditovaný prirodzenými materiálmi. Apple topy sú pokryté poľnohospodárskymi alebo podobnými kvalitou materiálu.

Je dôležité urobiť nasledovné:

 • kmeňové kmene;

 • Chráňte kovovú myš z myší;

 • Keď sa zdá, že prvý sneh vytvorí snehový záves.

Choroby a škodcov

Popísané odrody Apple Tree je dosť zriedka chorý, ale nie je poistený z pasy. Tam je taká choroba fungicídov a liečba musí začať čo najskôr. V ostatných záhradkárov sa nemusíte báť. S profylaktickou liečbou je strom sotva chorý. Ale vtáky priťahované typu ovocia môže lietať. Ak nechcete stratiť dekoratívne charakteristiky kultúry, môžete nainštalovať opakované repóny na pernatinu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: