Apple Tree Red Fr

 • Autori: USA
 • Chuť: sladká sladká, harmonická
 • Aróma: Jemný, karamel
 • Hmotnosť plodu, g: 140-150
 • Výnos: Až 40-50 kg
 • Frekvenčná frekvencia: Ročné, stabilné
 • Začiatok krému: Za 2-3 rok
 • Načasovanie dozrievania: LATELY
 • Krvácanie: Až do dvoch mesiacov
 • Účel: Univerzálny

Pozrite si všetky charakteristiky

Apple Tree Red Free – úžasný strom pre pristátie na pozemku. Nežerživosť a stabilný výnos ho urobil v dopyte od záhradkárov.

História odstraňovania odrôd

Grade Ed Fri sa objavil v Spojených štátoch po prekročení domu Apple Tree a Malus Floribunda 821.

Popis odrôd

Tento Apple Tree môže rásť až 4 metre, zatiaľ čo Krone je tvorený širokým oválnym, vetvy sú roztrúsené, ale nie je silná hustota.

Ovocie strom krátko po pristátí, osobitná starostlivosť nevyžaduje. Niektoré choroby majú dobrú stabilitu.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Z výhody môžete prideliť:

 • Koruna;

 • Ročná úroda;

 • neslušný.

Hlavná nevýhoda červenej Fri je zlý odpor voči plesňom.

Dozrievanie a plodnenie

Toto je pretrvávajúca rastlina, ktorá začína byť rúkne 3-4 roky po pristátí. Stabilita plodín nemôže, ale prosím, záhradník.

Rastúce regióny

Dnes aktívne rastú na severnom Kaukaze, v strednom pruhu našej krajiny, ako aj v iných krajinách:

 • Ukrajina;

 • Bellorus.

Výnos

Keď strom dosiahne svoju splatnosť, môže priniesť až 50 kg jabĺk.

Ovocie a ich chuť

Jablká červené hranolky sú dokonale prevedené do dopravy. Toto je priekopnícka rastlina s univerzálnymi plodmi.

Jablká majú zelenokový žltý odtieň, na nich sú tmavé červené kryt. Zaokrúhlený, mierne kužeľový. Hmotnosť jedného jablka sa môže líšiť od 140 do 150 gramov.

Peel v ovocia červeného priateľa je veľmi trvanlivý, je odolný voči stláčaniu. Vnútri buničiny strednej hustoty, veľmi šťavnatá.

Vôňa týchto jabĺk mierne karamel, jemný.

Po zbere, jablká môžu lietať na sklade až 2 mesiace.

Vlastnosti pestovania

Rastie Fri Fri na vlhkosti, vzduchom priepustnej pôdy. Pre jej fit:

 • úrodná pôda;

 • hliník;

 • Letné pôdy.

Čoskoro zber Apple Tree je najlepšie rásť v mokrej, dobre odvodnenej pôde.

Nevyhnutne rastliny jablkovú sadenice na slnku. Vzdialenosť medzi stromami by mala byť aspoň 2.5 metrov.

Tieto stromy nie sú odolné voči suchu, takže sa musíte uistiť, že dostávajú vhodné množstvo vody počas celej rastúcej sezóny. Skorý Apple Strom vyžaduje pravidelné zalievanie.

Najlepší čas na orezanie Apple stromu tejto odrody je buď neskoro zima, alebo veľmi skoro na jar, keď stromy vstupujú do zvyšku. V určenom období vypadnú listy, alebo vznik nových obličiek. Záhradník by sa mal snažiť sa snažiť o škrty, ktoré sa vzostupujú a nezostanú nechránené z studených zimných teplôt.

Prerezávanie je dôležité pre Apple Strom, umožní záhradníkovi tvoriť pohodlnú korunu pre neho, a tiež uľahčí starostlivosť za stromom, ktorý vám umožní získať vyššiu plodiu ovocia.

V procese orezávania je potrebné odstrániť mŕtve alebo choré drevo, aby som pomohol drevo zostať zdravý. Prerezávanie tiež umožňuje slnečnému žiareniu preniknúť cez vetvy, vďaka ktorej lístie po dážď rýchlejšie.

Ak chce záhradník pestovať veľké jablká, bude musieť znížiť ovocie na jar. Zo všetkej kvetenstva bude rásť len niekoľko plodov. V každom klastri sa vytvoria 2-7 jabĺk. Vyberte si najväčší v každom klastri a nechajte ho na pobočke. Úhľadne plachý zvyšok jabĺk. Celkový počet je zvyčajne približne 2-3 plody na pobočku.

Na pozemku, kde sú stromy vysadené červeným priateľom, odporúča sa pravidelne pluha pôdy tak, že vzduch preniká do všetkých pôdnych vrstiev a satinujú kyslíkom koreňovým systémom.

Opeľovanie

Odroda sa vzťahuje na seba-vizuálne. V tomto prípade sa vyžaduje opeľovač. Môžete si vyrábať sadenice očkovania iných odrôd, takže kvitnú naraz a opelial Apple. A môžete pristáť ďalšie odrody na území stránky.

Podriadený

Kŕmenie je užitočné vo všetkých obdobiach tvorby dreva. Nepoužíva sa pod veľmi koreňom, ale v priestore okolo neho. Pre zimu je potrebné mulčovať Apple Tree Humus, sena alebo kôry.

Každý rok by mal strom jabĺk rásť o 20-38 cm. Nemusíte oplodniť strom, ak je všetko v poriadku, avšak, ak nie je vyšší rast, určite to potrebuje hnojivo. Je potrebné pochopiť, že príliš veľa kŕmenia môže zastaviť rast stromu jabĺk, takže pôdny test sa zvyčajne vykonáva, aby presne vedel, aké stopové prvky by mali byť vyrobené, a z toho, čo lepšie zdržať.

Výsledky testov budú indikovať odporúčaný pomer NPK – to je percento dusíka, fosfátu a draslíka, ktorý je potrebná pôda. Napríklad, ak sa odporúča použiť zmes 15-5-10 NPK, musíte si kúpiť hnojivo s pomerom 15-5-10, 3-1-2, 9-3-6 alebo 12-4- 8.

Kŕmiť 1-2-ročné stromy dvakrát ročne – na jar av lete. Špecialisti odporúčajú, aby to robili hneď po pristátí, a potom druhýkrát na začiatku leta. Zrelé stromy červené hranolky sa živia raz ročne – na jar.

Odolnosť proti mrazu

Odolnosť proti mrazu je v stupňoch -30 stupňov.

Choroby a škodcov

Táto odroda má dobrú udržateľnosť na brummer, ale nemá voči plesnivým imunite.

Bežné škodcovia červené hranolky sú mory, priadky morušky, chyba. Potom, čo sa strom začne kvitnúť na jar, bude to musieť postriekať na zničenie červov-molgs „imidian“ sprej alebo iné podobné v zložení. Niektorí záhradníci sú proti takýmto prostriedkom, takže radšej jednoducho spracovávajú strom s hrubými mydlami, maslo NiMA, medi vitriol.

Puffy rosy – jeden z hlavných nepriateľov tejto kultúry, symptómy tohto ochorenia sa môžu objaviť kedykoľvek v roku. Ak neberiete kroky, škvrny sú tmavšie a šíria sa cez drevo: na výhonkoch a najviac hrozné, ovocie. Proces pružiny musí byť liečený borodickým roztokom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: