Apple Tree Orlik

 • Autori: Výber All-Russian Research Institute of Breaks ovocných plodín, Autori triedy: E. N. Sedov, T. ALE. TROFIMOVA
 • Chuť: sladká sladká, harmonická
 • Aróma: silný
 • Hmotnosť plodu, g: Od 100 do 200
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Vysoké, vo veku 15-20 rokov dáva výnosy 80-120 kg / der., Medium Výťažok – 220 c / ha
 • Frekvenčná frekvencia: naklonené frekvencii
 • Začiatok krému: 4-5 rok
 • Načasovanie dozrievania: Zima
 • Odnímateľná splatnosť: V druhej polovici septembra

Pozrite si všetky charakteristiky

Akákoľvek kultúra si vyžaduje osobitnú pozornosť a starostlivosť. Ak nie je študovať vopred všetky rozmary rastlín bez zberu. Tento článok povie, ako zasadiť a starostlivosť o odrodu Apple Tree Orlik.

História odstraňovania odrôd

Rôzne Orlikoned v roku 1958. Profesionálnych profesionálov E. N. Sedov a T. ALE. Trofimov z All-Ruse Research Institute Hybrid prekročil rôzne kultúry a priniesol nový stupeň. Ak chcete odstrániť nový Apple Tree, potrebovali Mekintosh a Meshamian Michurinskaya.

Popis odrôd

Apple Tree Tree Orlik dosahuje takmer 5 metrov, nad ním nerastie. Kôdza žltého farby, na dotyk, ktorý je hladký, čo je dosť zriedkavé medzi jablkom. Rastlina má čisto zaoblený korunný tvar. Z hlavnej kostry pobočky a ísť hore, držať sa priamym uhlom.

Apple strom je ovocie nielen na prstene, ale aj na kópiách. Obličky majú malú veľkosť. Sú silne lisované proti pobočkám. Vo formách, ktoré prichádzajú alebo kužeľ. Ale strieľa rovno, a sú veľmi znížené pod silou svojej gravitácie. Na uniknutí je veľa listov, rôzne orlik je veľmi veľké. Plochý list, len malý ohyb v centre. Povrchový povrch. Farba z nich je nasýtená zelená, niekde tam sú sivasté odtiene. V tvare sa podobá vajíčku. Pod rovnakým širokým, ale zúžil na zem. Tip listu je silne poukazovaný.

Apple Tree kvety. Púčiky sú s ružovými alebo bielymi lístkami.

Táto odroda je veľmi odolná voči mrazu. Môže niesť aj najsilnejšie studené. Výhodne pôda na mulčovanie s pomocou humusu, osobitnú pozornosť, aby ste zaplatili miesto okolo trupu. A tiež stojí za to zabaliť barel z barel, takže strom nedostane popáleniny zo slnečného svetla v jarnom období. Zachráni záhradníka z nechcených hlodavcov a uloží strom Apple.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Rozmanitosť má niekoľko funkcií, ktoré sa musia zohľadniť.

 • Sadenie by malo rásť na území, kde je vietor neustále a veľké množstvo slnka. Strom sa nebojí tiene, ale nedostatok slnka vedie k tomu, že jeho plody budú malé.

 • Rastlina Apple Tree Orlik nemôže byť na mieste, kde je toľko vlhkosti. Korene z veľkého množstva vody budú zhnité.

 • Orlik môže dokonale rásť na akejkoľvek pôde.

 • Hĺbka jamiek by mala dosiahnuť 80 centimetrov. Odporúča sa variť 4 týždne pred pristátím.

 • Vedľa SAPLINGS by mal byť vložený zálohu. Môže to byť kovové, plastové alebo drevené. Po troch rokoch môže byť odstránený.

 • Stromy môžu byť zasadené vedľa seba.

Výhody Apple Stromy:

 • Odolnosť proti mrazu;

 • Vysoký výnos ročne;

 • Ovocie majú zvýšený dopyt po trhu;

 • Jablká sú dlhodobo skladované;

 • Dobrá prepravovateľnosť.

Neexistuje žiadna takáto rastlina, ktorá by bola úplne dokonalá. Takže orlík má pár nedostatkov.

 • Siatie jabĺk.

 • Poškodené miesta rýchlo rot.

 • Komplexná a neustála starostlivosť. Na strome často vidí pasáž, ovocie. Ublížia nielen samotný strom, ale tiež kazú plody.

Dozrievanie a plodenie

Orlik patrí k odrodám, ktoré neskoro dozrievajú. Záhradníci poznajú tajomstvo, ako urobiť strom začal rásť rýchlejšie a dostať sa do pôdy. Je to len potrebné odstrániť kvety s viac ako 80% v prvom roku kvitnutia.

Odrody patria do sebaobsluhy. Bez ohľadu na poveternostné podmienky, Apple Strom prinesie veľa ovocia.

Po výsadbe sadeníci musia prejsť 4 roky, potom, čo strom prinesie bohatú úrodu. Pre piaty rok, s riadnou a škodlivou starostlivosťou, strom prinesie 50 kilogramov ovocia.

Kultúra kvitnutia začína v jarnom čase. Blossom pokračuje pred začiatkom letných mesiacov. Prvá, svetlá červená, niekedy a vo všeobecnosti, bordó púčiky. Potom menia farbu na jemnejšie.

Ovocie sa môžu zbierať len na začiatku jesene. Najčastejšie úplne dozrievajú do 20. septembra. Ak sa jablko pre nejaký dôvod padol zo stromu, je lepšie ho okamžite pripojiť niekde, napríklad na recykláciu, inak sa otáča.

Ak chcete zachovať jablká, použite drevený box a čisté piliny. Musia byť umiestnené dve vrstvy, aby nepoškodili šupku. S týmto je potrebné byť úhľadné, pretože ovocie sa rýchlo zhoršuje. Potom musí byť táto konštrukcia odstránená na chladné miesto, ale jeho teplota by nemala prekročiť +5 stupňov. Ak sa všetko robí správne, potom bude ovocie pokračovať až do marca.

Výnos

Apple stromy sa považujú za vysoko výnos. Za jednu sezónu môžu záhradníci zbierať viac ako 100 kilogramov jabĺk. Toto číslo sa posudzuje z jednej seniorovej pečiatky. Zhromažďovanie ovocia na jeseň, môžu byť zachránené až do jari, a nič sa nestane. Ale nemali by ste očakávať veľký zber v druhom alebo tretí rok. Počas tohto obdobia príde strom stále do pôdy. Avšak, 10 kilogramov zimných plodov záhradníka.

Ak chcete ďalej zvýšiť úroveň plodín, strom je lepšie presadiť na území, kde je vietor. A tiež môžu existovať iné odrody. Takže krížové opeľovanie dostane každú kultúru.

Ovocie a ich chuť

Tieto rôzne jablká stredných veľkostí. V hmotnosti, jedno ovocie dosahuje 100-200 gramov. Vo forme sú okrúhle, ale sú samotné do konca, podobajú si hrubý kužeľ. Nos má prirodzený a prírodný lesk. Ak pozriete pozorne, môžete vidieť vosk lietajúci biely.

Počas zrenia farby zelená je niekoľko žltých škvŕn. Keď je ovocie pripravené zbierať, jeho farba je žltá. Na celom jablku ide červená červená.

Dužina je šťavnatá, odtieň jej ponuky. Bližšie k pokožke, ktorá sa stáva zelenou. Ochutnať ovocie kyslé, ale táto kyselina je príjemná. Aróma novozaloženého Apple je vyslovovaná po uskladnení je slabá.

Ovocie Orlik Odporučiť ľudí, ktorí často sedia na diéty. A tiež v diéte musia byť zahrnuté s tými, ktorí trpia nesprávnym metabolizmom. A tí, ktorí utrpeli srdcový infarkt, musia jesť tieto jablká každý deň.

Môžu byť konzumované ako v čerstvej forme a procese, napríklad na varenie alebo džem.

Odborníci hodnotili chuť jabĺk na päťbodovej stupnici o 4.6.

Vlastnosti pestovania

Samotný strom je malý, takže to môže rásť na malých územiach.

Sedenie je dobré pre jarné alebo jesenné obdobie. Konkrétne v strede týchto sektorov, to znamená, októbra a apríl – priaznivé mesiace.

Cítiť, že dobre môže byť piesok, prezývka rašelina, ílu alebo humus.

Do 40 dní strom vykonáva a prevádzkuje korene. Pôda pri nej by mala byť vždy voľná. V žiadnom prípade nie je možné vysušiť.

Keď sa strom začne rozkvukovať, musí byť hojne zalievanie vodou. A tiež zavlažovanie si vyžaduje obdobie ovocia.

Ak jablká padajú zo stromu jabĺk, potom je to signál – je čas na mulčovanie pôdy. Hnojivo môže slúžiť ako humus, ktorý je uvedený v niekoľkých vrstvách.

Akonáhle strom otočí 8 rokov, potrebuje na prerezávanie. Suché a rozbité vetvy. K tomuto procesu musíte začať, kým sa nezobrazí obličky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár