Apple Tree Sinap North

 • Autori: S. A. Isaev, vnis ich. A. V. Michurina
 • Chuť: Kyselina-Sweet, Svetelné korenie
 • Hmotnosť plodu, g: 120
 • Plná veľkosť: priemer
 • Frekvenčná frekvencia: Pravidelný
 • Začiatok krému: 5-8 rok, v trpasličí potápanie na druhý rok
 • Načasovanie dozrievania: Najnovšie
 • Odnímateľná splatnosť: začiatkom októbra
 • Krvácanie: 7 mesiacov
 • Trvanie spotrebného obdobia: Do konca mája

Pozrite si všetky charakteristiky

SINAP NORTH – nádherný jablkový strom na pestovanie vo svojej oblasti. Ovocie majú dobré prsia, takže si môžete vychutnať ich chuť aj niekoľko mesiacov po zbere.

História odstraňovania odrôd

Priniesol rôznorodosť vedec Vniis. Michurina S. A. Isaev. Aby to urobil, potreboval slobodné znečistenie sviečkových látok.

Popis odrôd

Nadmorská výška Apple Tree dosiahne 8 metrov, zatiaľ čo Crohn nie je veľmi zahustený, skôr priemerná hrúbka. Forma je široká, pyramídová. Tmavo zelené lístie, s množstvom.

Strieľa rastú rovno, hrúbka je priemerná. Farebné hnedé vetvy.

Počas kvitnúceho obdobia na jablko sa vytvárajú veľké ružové kvety.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Rozmanitosť dobyla záhradkárov vďaka nasledujúcim výhodám:

 • Dobrá odolnosť voči hubovým léziám;

 • pekná chuť ovocia;

 • stabilný zber;

 • neslušný.

Jedinou významnou nevýhodou severnej synapa sa môže nazývať rast stromu. Je veľmi dôležité vytvoriť korunu na čas, a inak bude ťažké starať sa o rastlinu.

Dozrievanie a plodnenie

Opísaná odroda je zahrnutá v skupine meškania, ovocie dosahujú zrelosť do začiatku októbra. Spotrebiteľské obdobie je dlhé a pokračuje až do mája.

Po pristátí Sazedans. Ovocný Apple Strom začína len 5-8 rok. Ak ho vyrastiete na trpasličí potápal, potom druhým rokom.

Rastúce regióny

Túto odrodu nájdete v nasledujúcich regiónoch našej veľkej krajiny:

 • Centrálna čierna Zem;

 • Stredné a Nizhnevolzhsky;

 • Východný sibír;

 • Ural;

 • Volgo-Vyatsky;

 • Ďaleký východ.

Výnos

Výťažok severného sinapu sa odhaduje ako stabilný.

Ovocie a ich chuť

Jablká popísali jablkové stromy dokonale odolať dopravy. Majú univerzálny účel, sa líšia v strednej veľkosti a vážia asi 120 gramov.

Farba v ovocnej žltkasté-zelenej, je tu hnedý červený kryt na slnečnej strane jablka.

Po zbere pokožky hladký, ale časom sa stáva mastným. Existuje veľký počet subkutánnych bodov.

Plody tohto stromu majú kyslú sladkú, mierne korenistú chuť. Vnútri šťavnatého, bieleho mäsa, ktorá má jemnozrnnú štruktúru.

Po zbere, ovocie môžu lietať na sklade až 7 mesiacov. Z stromu, ak sú intervale, nepatria.

Vlastnosti pestovania

Sinap North musí byť pestovaný na otvorenom, dobre osvetlenom pozemku. Je potrebné, aby bol chránený pred severným vetrom.

Strom je najlepšie zasadený na jar, po tom, čo pôda dostatočne znížila, aby vykopať hlboko otvor. To je dôležité najmä v chladných oblastiach. Korene tohto Apple Tree potrebujú čas na koreň až do ďalšej zimy, inak budú trpieť mrazom. Ak záhradník žije v regióne, kde je mäkká zima, sadenice môžu byť vysadené na jeseň.

Správne zavlažovanie je najdôležitejšou časťou úspešnej kultivácie Apple Apple Sinap Revers. Celkové empirické pravidlo pre rastliny tohto typu je zaručiť požadované množstvo vlhkosti, ale neuspokojuje pôdu. Každý deň nepoškodzujú mladé pristátia a dospelé stromy. Pôda musí byť vlhká, ale nie surová do hĺbky asi 40 cm. Zamerajte sa, že voda bola tam, kde korene. V pečených a slnečných oblastiach sa mulč používa zo slamy, kôra, ktorá môže výrazne zmierniť záhradník letného zaťaženia.

Opeľovanie

Rozmanitosť patrí do kategórie sebaobsluhy. Ako opeľovače sa používajú aj jablkové stromy iných druhov

 • Antonovka obyčajná;

 • Orlik;

 • Pepin Saffron.

Podriadený

Pre dobrý udržateľný rast a vysoká produktivita Apple Sinap Severná pôda musí mať dostatočný počet rôznych minerálov a živín. Niektorí záhradníci majú šťastie, majú pozemok s bohatou, plodnou pôdou. Väčšina pôd však nemajú jeden alebo iný prvok a použitie hnojív, organických alebo chemických látok, užitočných pre rastliny a výťažok.

Skúsení záhradníci odporúčajú použitie univerzálnych alebo vyvážených zmesí, ale pôda je dobre obohatená a organické hnojivá, ako je hnoj, vtáky vrh, dolomitová múka. Pár centimetrov dobre roztrhaného kompostu okolo koreňovej zóny – efektívneho kŕmenia na druhom a nasledujúcom rokoch Sinap Severné Apple. V tomto prípade, hrubá vrstva plechu alebo slamy mulčuje okolo barel nielenže ušetrí vlhkosť a pomôže v boji proti burinám, ale tiež bude udržiavať pôdu zdravého, prispeje k akumulácii humusu, priťahuje dažďové červy.

Použitie koncentrovaných chemických hnojív sa zvyčajne vyskytuje od konca zimy až do začiatku leta. Uskutočnenie takéhoto kŕmenia môže neskôr prispieť k vzniku veľkého počtu nových výhonkov, ktoré sú oveľa pravdepodobnejšie poškodené zimným chladom. Nadmerné používanie hnojív môže vylepšiť problém s chorobami v jablone alebo dokonca zabiť.

Odolnosť proti mrazu

Odolnosť voči Sinap Northern Frost je -35 stupňov Celzia.

Choroby a škodcov

Tento jablkový strom ukazuje dobrú odolnosť voči chorobám typu plesne, ale má strednú imunitu.

Anthracnose – choroba, ktorú musíte čeliť darčeku. Chrániť nové ohniská v júni alebo vypálenie postihnutých oblastí na Sinape North.

Od impulzného rosy odporúčali liečbu sírou alebo hydrogenuhličitanom draslíkom. Striekanie na jar a začiatkom leta. Maximum riedila korunu ako prevenciu.

Z hrdze môže pomôcť medi sulficu, ktorý sprej na jablko stromu severnej jesene a skorého jari, alebo použiť zlodej zmesi.

Od Moths najlepšie používajú insekticídy. Striekacie stromy 2 týždne po úplnom kvete. Porušenie porušenia s použitím pasív Pormont efektívne vo veľkých záhradách.

Z Tlima Wasps môže pomôcť. Ale vŕder je hmyz, z ktorého neexistujú žiadne účinné organické metódy boja. Pri prevencii Whiten The Barrel of Lime.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár