Golden Gooserry

 • Typ rastu: SILNORORAL
 • Popis kríka: Kompaktné, slabé želanie
 • Stolička: Stred
 • Špice: Malé, jednotné
 • Hárok: Veľký
 • Veľkosť bobule: Veľký
 • Hmotnosť bobúľ, g: 5-10
 • Bobuľový formulár: zaoblený-oválny
 • Bery: Oranžová
 • Koža : Tenký, priesvitný, s jemnými pruhmi

Pozrite si všetky charakteristiky

Niekoľko ľudí vie, že dnes je viac ako jeden a pol tisíc odrôd. A množstvo sa len zvyšuje, vytvárajú sa nové odrody. Preto je dôležité, aby ste udržali cenné kultúry, ktoré boli po dlhú dobu odvodené. Týka sa zlatého gooserry. V tomto rečníku sa odrážajú nielen impozantné externé kultúrne údaje, ale aj náladu, ktorá je vytvorená sladkou chuťou ovocia. V ľuďoch sa táto goosebers nazýva severné hrozno.

História odstránenia

Golden Gooserry bol vytvorený v Michurinsku asi pred 25 rokmi. Kultúra bola odvodená na pestovanie v strednom jazdnom pruhu Ruska, pretože je dokonale odohraní mrazom do – 25 ° C, ale pri nižších teplotách môžu zmraziť. Autori Gold Gold oceľ chovateľov z záhradníctva záhradníctva. A. Michurina však kultúra ešte nebola vykonaná v štátnom registri.

Popis odrôd

Golden Gooserry Bush High, ale objem je celkom kompaktný, slabý. Maximálna výška kríka môže dosiahnuť jednu a pol metrov. Tam sú malé hroty, ale sú slobodné, neobťažujú sa zbierať zber.

Ostatné plusy kultúry:

 • Veľkosti bobúľ;
 • Zimná ťažnosť, schopnosť odolávať zmrazeniu;
 • Dekoratívny vzhľad (môže ozdobiť akýkoľvek pozemok);
 • v starostlivosti;
 • zriedka trpí útokmi škodcov;
 • dáva bohatú zber od 3 rokov po vystúpení.

Charakteristické pre bobule

Zaokrúhlené-oválne ovocie golérie golden veľké, ich hmotnosť je v rozsahu 5-10 gramov. Bobule majú tenkú priesvitnú kožu krásneho a nasýteného pomaranča.

Chuť vlastnosti

Mnohí oslavujú non-obrany medu chuti husi zlaté. Je to dobré a čerstvé, a ako súčasť nezvyčajne lahodný džem. A tiež táto užitočná kompozícia, omáčky, dezerty: Vzhľadom k vysokému obsahu vitamínu C, produkt zobrazuje rádionuklidy z ľudského tela, pomáha pri obnove zažívacieho systému, črevných peristáčov.

Dozrievanie a plodnenie

Zlatá je kultúra stredného prostredia. Začiatok plodovania spadá do posledného júla desaťročia, niekedy je začiatkom augusta

Výnos

Vďaka veľkokapacite, ako aj vysoké výnosy vo výške 4-5 kg ​​s kríkom je odroda celkom vhodná pre mechanizované čistenie so špeciálnymi kombinovanými.

Rastúce regióny

Z väčšej časti, odroda rastie, prináša dobrú úrodu, v centre Ruska, ako aj v strednom pruhu.

Pristátie

Výsadba Goosetry Golden Lepšie v otvorenom priestore osvetlenej slnkom, avšak rastlina nie je menej rastúca a na polovicu. Ak plánujete pristáť v niekoľkých kríkoch, stojí za to odolať vzdialenosti 0,8-1,2 metra. Z inej vegetácie, ako aj steny, budov, plotov, musíte merať vzdialenosť najmenej 2 metre.

Je veľmi dôležité pri výbere miesta pre pristátie, aby sa zabezpečila ochrana kultúry pred návrhmi a silný vietor. Podzemná voda by mala odovzdať vyššie ako jeden meter z povrchu. Pokiaľ ide o samotné pôdy, ich kyslosť by nemala prekročiť 5,5 pH. Ak vyrástli ríbezle alebo malina na stránke skôr, nie je vhodná na pestovanie egrešov.

Pestovanie a starostlivosť

Zlaté gooseberries nie sú rozlíšené odolnosťou voči suchu, takže je nevyhnutné pre jeho pestovanie pravidelné hlboké zvlhčenie pôdy, až 40 centimetrov. Ako často napojil rastlinu, samotná záhrada sa rozhodne, s prihliadnutím na poveternostné podmienky. Najvyššia potreba zvlhčujúcej kultúry sa účtuje počas obdobia kvitnutia a následného Zeezingu, zatiaľ čo pri dozrievanie bobule je potrebné znížiť intenzitu zavlažovania tak, aby sa ovocie typu cukry. Na konci tohto cieľa môže byť zalievanie pokračovať na rovnakej úrovni.

Na jeseň (koniec októbra – začiatkom novembra) sa vykonáva zavlažovanie vlhkosti, čo pomôže krovu prežiť zimu. Po zavlažovaní, ako po každom daždi, je potrebné uvoľniť hornú vrstvu pôdy tak, aby sa kôra nevytvorila, ktorá zasahuje do prietoku vzduchu do koreňov. Tento postup sa často kombinuje s odstránením rastlín burín.

Aby sa zabránilo hnijúcim bobule, ktoré dozrievajú na spodných vetiej, usporiadajú podporu, ktorá zvýši vetvy zo zeme. Je to veľmi jednoduché: malé piliere sú poháňané do zeme, drôt je natiahnutý medzi nimi.

Starostlivosť tiež zahŕňa kŕmenie, prevenciu chorôb a útokov škodcov, orezávanie kríkov.

Odolnosť voči nepriaznivým klimatickým podmienkam

Kultúra má vysokú zimnú ťažnosť, ale netoleruje drsné zimy s teplotou zostupnou pod -25 ° C. Golden tiež nie je iný a špeciálny odolnosť voči suchu. Deficit vlhkosti môže viesť k tomu, že Bush resetuje ranu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: