Gooserry zelený dážď

  • Typ rastu: stredný odolný
  • Popis kríka: MedNasclar, silný, kompaktný
  • Epishers: Posilnenie
  • Stolička: Stred
  • Špice: Malé a zriedkavé
  • LOKUMENT: V podstate sa sústreďujú na základni vetiev
  • Kvety: bledý
  • Veľkosť bobule: Veľký
  • Hmotnosť bobúľ, g: 6
  • Bobuľový formulár: ovál

Pozrite si všetky charakteristiky

Goosetry so zaujímavým názvom Zelený dážď bol odstránený v Rusku v 80. rokoch. Dnes táto kultúra nestratila svoju popularitu. Naopak, záhradníci čoraz viac venujú pozornosť vzhľadom na dobrý výnos a celkom jednoduchú starostlivosť.

Popis odrôd

Zelený dážď je dosť výkonný medser najhorší ker. Rastie v priemere až do jedného a pol metrov, charakterizuje kompaktnosť. Existujú hroty, ich priemer, preto zbierať plody budú vo všeobecnosti pohodlné. Zvyčajne hrot v tejto kultúre malé a zriedkavé, rastú na základni vetiev.

Výhonky budú reprezentované a husto žiaduce. Svetlo zelené letáky, klasický formulár egreš. Kvety rastlina bledé malé kvety.

Charakteristické pre bobule

Táto gooserry tvoria veľké bobule, ktorých hmotnosť môže dosiahnuť 6 gramov. Majú oválnu formu a farba je žltá zelená. Kožné ovocie je dosť tenké, je tam slabý vosk. Vďaka transparentnosti s ľahkosťou môžete zvážiť vnútorné žily. Ovocie rastliny sa líši dĺžkou, takže nie je veľmi vhodné na roztrhnutie bobule z kríka, impulz buničiny nie je pozorovaný.

Chuť vlastnosti

Vnútorný obsah bobule, spravidla, svetlo zelená. Dužina má zvýšenú šťavu, vďaka ktorej bobule najčastejšie konzumovali čerstvé. Chuť má dobrú rovnováhu sladkostí a kyseliny a po použití je príjemná doprava. Sprevádzaná všetkými ľahkými nenápadnou arómou. Posúdenie ochutnávaní špecialistov – 4,7 bodu.

Dozrievanie a plodenie

Zelený dážď je gooserry so stredným časom dozrievania. Koncom júla dáva prvé bobule, ale niekedy sa otáčajú a na začiatku augusta. Jarná rastlina.

Výnos

Táto trieda dáva dosť množstva ovocia. Bush vám umožňuje dostať sa z 5 až 10 kilogramov za sezónu, ale ak pestujete rôzne stramové metódy, potom sa množstvo plodiny môže zvýšiť o ¼.

Rastúce regióny

Veľmi dobre opísaná kultúra sa cíti na predmestí. Ale je možné ho ísť nielen. Súdiac podľa recenzií záhradníkov, zelený dážď perfektne rastie na Ďalekom východe, v Sibíri, a vo všeobecnosti na väčšine Ruskej federácie.

Pristátie

Umiestnite kríky zeleného dažďa na slnku alebo na polovici. Vietor a blízko povrchu podzemnej vody goosetrie tejto odrody nebude tolerovať. Pokiaľ ide o pôdu, najlepšie možnosti budú sublibledované úrodné pôdy. Je dôležité si uvedomiť, že na ťažkom teréne s vysokou plasticou sa nehodí.

Krčmy na vylodenie sa pripravujú za 14 dní. Stránka je veľmi dôležitá z pozostatkov rastlín a bude tiež potrebné presne. Pri príprave v jamkách musia byť hnojivá, medzi ktorými bude humus, superfosfát, sulfát draslík. A tiež potrebujú, aby 2 kilogramy rieky čistého piesku.

Na výsadbu zdravého dvojročného sadenice. Korene za pár hodín pred postupom vynechaný v stimulátore rastu. Rastlina na zasadnutie štandardnej hĺbky v jamke (0,5×0,5 m), opatrne vyrovnanie koreňa. Vzdialenosť medzi kríkmi – 0,8 m. Po výsadbe rastlín napojených. Dávka pre každý bush – 10 litrov.

Pestovanie a starostlivosť

Zelený dážď bude vyžadovať zavlažovanie za záhradníka. Takže zavlažujúca kultúra začína, keď aktívne ide do rastu. Počas kvitnutia bude tiež musieť zavlažovať, ako v období rozšírenia ovocia. Ale 14 dní pred zberom vody by sa mal úplne zastaviť, inak bobule budú rásť vodnaté, nie zvlášť chutné.

V jarných mesiacoch je pôda v bohatom kruhu nevyhnutne voľná, čistenie z burín. Hlboko ponorte prístroj v rovnakom čase, keď sa nedotýkajte korene. Po uvoľnení pôdy ležia na mulčovanie, výhodne organické tak, že sa potom znovu načíta a stane sa ďalším hnojivám pre egreši.

V treťom roku rastlín opísanej odrody začínajú oplodniť. Takže, na jar, budú potrebovať kompost a močovinu. Takéto kŕmenie umožní kerovi získať bohaté lístie. Krátko pred začiatkom kvitnutia a 14 dní po superfosforečnom, navrhnuté na zlepšenie kvality nestály. September je mesiac odpočinku. Ak chcete obnoviť sily a pripraviť sa na chlad, rastliny budú potrebovať superfosfát. Doplnok bude sulfát draslík.

Plodiny a tvoriť zelený dážď potrebný v marci alebo po leaffall. Je dôležité zabezpečiť, aby v závode neboli suché, choré alebo mrazené pobočky. Je to oni, ktorí sa stávajú sedadlom pre chorobu.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Zelený dážď je extrémne ťažká kultúra. Zvlášť dobre, táto odroda je proti americkej plesni. Môže byť však ovplyvnený bielym škvrnami, ako aj hrdze. Zaobchádzajte s takýmto ochorením nasledujú fungicídy. Najnebezpečnejšie ochorenie – mozaika. To, bohužiaľ, nie je ošetrené.

Hlavnými škodcami sú píla a oheň. Avšak, pozorný záhradník bude veľmi ľahký zbaviť sa ich insekticídov. TLYA je ľahké vyhnať a ľudové metódy. Mydlo, cesnak, Huvna pomoc Tu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: