GRAPES CITRONAGA Magaracha

  • Autori: L. Na. Kireeva, B. ALE. Príbuzný., Yu. ALE. Chlapci, T. Usatov, Oleinikov.L. A P.V. Troshin („Magarach“, Ukrajina)
  • Účel: Technické
  • Bery: nazelenalý a žltý a žltý
  • Chuť: Harmonické, s výrazným vyslovovaným arómom Citron-Nutmeg
  • S kosťami: Áno
  • Čas dozrievania (filter): priemer
  • Čas dozrievania, dni: 125-135
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -25
  • Hmotnosť BUCHY, G: 300-400
  • Výnos: 150-200

Pozrite si všetky charakteristiky

Technické hrozno získané v Kryme sú bohaté na počet rôznych položiek. Citron Magaracha má čestné miesto v tomto zozname na úkor svojho stabilného výnosu a nenáročnosti.

Hrozno sú známe tým, že je možné získať skvelý víno – stôl a dezert, ako aj šampanské. Je to hlavne pestované v južnej časti Ruska, ale rezidenti stredného pásu majú tiež vlastnú skúsenosť.

História odstránenia

Táto odroda hrozna v Magarach Research Institute, ktorý sa nachádza v Kryme. Autorstvo patrí L. Kireeva, B. Volynkin, YU. Chlapci, T. USATOV, B. Oleinikov, P. Trosci. Registrácia v registri odrôd bola vyrobená v roku 2002. Citronic Magaracha sa odporúča na výrobu vína a šampanského.

Hlavné odrody, ktoré boli použité v odvodení, je Madeleine Anhevin a Novoukrainian skoro.

Distribúcia geografie

Tento typ hrozna sa môže častejšie stretnúť na juhu Ruska, kde pre ňu boli vytvorené najvýhodnejšie podmienky. Úspešne ho vyrástla na území Krasnodar, Rostovský kraj, na Kryme. Ale v strednom pruhu, záhradníci majú dobré výsledky, pretože sa poznamenať, že odolnosť voči mrazu je celkom dobrá, a s náležitou starostlivosťou a pozorným postojom k závodu môžete dosiahnuť stabilné výnosy.

Popis

Čas dozrievania

Hrozno tejto odrody sa týka priemeru na zrenie. Obdobie je 125-135 dní. Preto to bude možné vyskúšať na konci septembra, všetko závisí od počasia a kultivačného regiónu.

Bozk

Dĺžka mláťacie je od 18 do 22 centimetrov. Najčastejšie sa v procese tvorby získa niekoľko pobočiek. Zvyčajne je štandardná hmotnosť zeme približne 300-400 gramov, ale existujú prípady a váženie 500 gramov. Bunch má predĺženú kužeľovú formu.

Bobule

Keď sú bobule úplne dozrievať, majú žltý alebo nazelenalý žltý odtieň. Oválne-vajcia v tvare bobule majú mäso-šťavnaté mäso, hmotnosť jedného boble dosahuje 4 gramy, tenké, kosti sú prítomné. Môžete detegovať semená vo výške 3-4 kusov.

Chuť

V chuti Tam sú jasné výrazné listy Citrus a Muscat. Obsah cukrov je v rozsahu 27%, kyslosť je 5-7 g / dm³.

Výnos

Vinič rastie veľmi rýchlo, takže tag je potrebné pripraviť okamžite. Pokiaľ ide o výnos, dospelý Bush sa zhromažďuje až 9 kg bobule.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Pristátie

Na pristátie si vyberte miesta, kde je veľa slnka a je ochrana proti vetrom. Pôda je vybraná piesočnatou, s neutrálnou kyslosťou. Ak je pôda podvážne, mali by ste pridať rašelinu, popol, humus. Jamy by sa mali pripraviť vopred – dva týždne pred pristátím. Najčastejšie je to na jeseň. Ak na jar, potom sa jamy stále pripravujú z jesene. Vzdialenosť medzi kríkmi by mala byť asi 2 metre. Po pristátí je sadením zavlažovanou a mulčovanou pôdou.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Kvety sú GRELE, preto nie je potrebné pristátie hrozna. Žily ovocia sú takmer 100%, takže neexistuje žiadne silné.

Orezávanie

Okrem tradičnej tvorby kríkov je tiež potrebné privádzanie viniča, pretože táto odroda je naklonená na preťaženie. Ak ste ignorovať proces ration, riziko získania bobúľ a klastra nižšia hmotnosť, než táto odroda môže dať v ideálnom prípade.

Pre prvý rok opúšťajú 2 silné úteky, iní sú leniví. Pád uložený z krokov.

V druhom roku bude až 5 silných výhonkov, z toho 4 najlepšie si vybrať.

Každoročne viesť sanitárne orezávanie, odstránenie slabých a chorých pobočiek.

Zalievanie

Zavlažované stupne nasledujú raz týždenne. Ďalej, keď rastlina vyrastá a posilnila, len raz za dva týždne. Ale sleduje počasie. Dážď, samozrejme, urobte vaše nastavenie.

Keď sa zdá, že kvetenstvo, zavlažovanie by sa malo zastaviť, pokračovať neskôr, keď dozrievajú partia. Zároveň by sa mala pozorovať rovnováha. Citron Magaracha je dobre označovaný zalievanie, ale mierne.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Ak boli hnojivá položené v mieste pristátia, potom prvých 2 roky nemôžete kŕmiť hrozna. A potom pružina robí hnoj a popol dreva, Korlard je chovaný v pomere 1 až 10.

Po kvitnutí, keď sa vytvorí vaječník, je vyrobený dusík, ktorý je chovaný vo vode, a potom sa mieša pod koreňom. Draslík a fosforu sa pred tromi týždňmi pred zberom.

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Citronic Magaracha je odolajúci mrazu na 25 stupňov. V južných regiónoch nepotrebuje prístrešok, odporúča sa len chrániť vinič z vetra. Ale v strednom pruhu, je lepšie, aby sa táto trieda tejto odrody ešte lepšie poskytla spať veľa, opatrne ju položte na Zem, aby ste zariadili podvodný materiál, aby ste ho dobre upevnili, môžete skryť zlatko na vrchole.

Choroby a škodcov

Ak sú hrozné dobré starať a implementovať preventívne opatrenia, potom sa môžete vyhnúť rôznym problémom. Odolnosť voči plesni, oidium, šedej hnilobe je jedno skóre, k koreňovému a plechu fyloxéru – tri body. Jarné kríky sú liečené „Nitrafen“, pred kvitnutím fungicídmi. Keď je úrodu zostavená, „Strides“ a „Flint“.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Po zbere sa hrozno podrobia technickej recyklácii. Hrozno oslavuje svoju dobrú bezpečnosť. Nestratí svoju účasť.

Recenzie Recenzie

Záhradnícke recenzie sú iné. Je väčšinou úspešný na pestovanie tejto odrody. Je možné rezidentom južných regiónov. Výnosy vo väčšine prípadov prosím. To isté, ktorí žije v strednom pruhu, niekedy sa sťažujú, že v závislosti od poveternostných podmienok, Cytron Magaracha nemá vždy čas na rast pred začiatkom chladného počasia, a preto bobule nemajú chuť, ktorý je neodmysliteľný.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár