Malina Canadian

 • Bery: Tmavofialová
 • Chuť: sladký
 • Čas dozrievania: priemer
 • Hmotnosť bobule, g: Až 9
 • Výnos: Od 7 do 12 kg s krovím
 • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Vysoká
 • Účel: Univerzálny
 • Krvácanie: Áno
 • Zalievanie: Hojný
 • Stupeň výnosu: veľmi vysoko

Pozrite si všetky charakteristiky

Malina – skutočný prirodzený únik. Voňavé sladké bobule sa objavujú vo výške leta a sú v čerstvej forme. Sú pridané do Compote a pripraviť lahodný džem. Jedným z týchto odrôd je Malina Canadian.

Popis odrôd

Maliny Canadian odkazuje na odrody Straka. Podľa technických charakteristík prekonáva mnoho odrôd. Kríky s výkonnými silnými stonkami rastú až do 200 cm a majú kompaktný formulár kvôli stravavým vetvam. Závod bez hrotov s dobrým rozvetvením. Tmavo zelené listy s vlnitým povrchom.

Načasovanie dozrievania

Raspberry Canadian sa považuje za stredne zrnitú rozmanitosť. Prvýkrát, čo vyvrátenie začína v júni – júl. Re– V septembri, kde plodina dáva mladé výhonky.

Rastúce regióny

Nízka získaná trieda sa pestuje vo všetkých ruských škôlkoch. Rekrutuje popularitu pre vytrvalosť k akýmkoľvek klimatickým podmienkam.

Výnos

MALINA Kanadský – High-Three Triedro. Ovocie jedného kríka môže dosiahnuť 7 až 12 kg bobule. Tento ukazovateľ je niekoľkokrát vyšší ako hodnoty mnohých klasických malinových odrôd.

Bobule a ich chuť

Veľké bobule tmavej fialovej farby univerzálnej hodnoty a kužeľového tvaru vážia 9 gramov. Dužina Radia Canadian Tesné, ale zároveň šťavnaté a sladké so sladinou vôňou. Bobule sú dlhé a vhodné na prepravu.

Vlastnosti pestovania

Malina Bushs sa aktívne vyvíjajú na slnečnom pozemku chránenom pred návrhmi. Udržiavanie pravidelnej starostlivosti, najmä zavlažovania.

Výber miesta a prípravy pôdy

Svietidlá vysadené na miestach elimináciu úzkeho prechodu podzemných vôd. Pevná pôda vypustená, alkalická, linelová skupina s kyslosťou 5, 5-6, 2 pH. Pre pristátie pripravené otvory 50×50 cm. Vzdialenosť medzi kríkmi nechajte 1,5 až 2 metre.

Jar – najlepší čas pre dedinu. Je potrebné mať čas na zasadnutie sadenice predtým, ako sa obličky začínajú kvitnúť. S jesennými pristátiami na ochranu koreňov z chladu, puzdro.

Orezávanie

Na začiatku pružiny sa vypláchne, čím sa vytvorí pravý kruhový tvar kríka. Kvapky musia mať 5-7 topy. Takýto postup zvyšuje výťažok a tvorbu kvetov. Na jar a jeseň je potrebné odstrániť suché, poškodené vetvy a zabrániť Malinniku zahustené.

Zavlažovanie a kŕmenie

V jarnom období je Malina kanadský stupeň privádzaný dusičnými hnojivami pre tvorbu zelene.

Na tieto účely sa používajú infuseky, je chované 1 až 10, vtáčia vrh – 1 až 20, z byliniek – 1 až 10. Aplikovať a močovina.

V júli sa podávajú potašové hnojivá. Môžete si kúpiť hotové komplexné minerálne hnojivo, superfosfát. Efektívna aplikácia 1 šálka popola na námestí. M. Môže byť pravidelne používaný v priebehu sezóny.

Na jeseň musíte vylúčiť hnojivá obsahujúce dusík.

Malina kanadská vlhkosť a veľkosť ovocia závisí od toho. Počas kvitnutia a dozrievania bobúľ je potrebných pravidelné zavlažovanie. Pred nástupom chladného počasia sa pôda zvlhčí, aby sa zabránilo zamrznutých koreňoch.

Letné Malina Kanada vydrží krátkodobé sucho. V horúčave vody, stráviť dvakrát týždenne. Cvičil odkvapový zavlažovací systém. Môžete vykopať drážky a nechať vodu. Pravidelné uvoľnenie zlepšuje prístup kyslíka k koreňom. Po zakrývaní je dobré mulčovať pôdu lístia, slamy na zachovanie vlhkosti v zemi.

Odolnosť proti mrazu a príprava na zimu

Malina kanadská odroda sa nebojí mrazu. Ale o ochrane koreňového systému, ktorý sa musíte vopred starať. Najprv vyčistite mulčku okolo rastliny, tam môžu byť škodcov. Po zmrazení pôdy okolo kríka dal novú vrstvu mulčovania. Kruhy tejto Raspberry je ťažké skočiť od prvého času kvôli hrúbke kmeňa. Preto sa vykonáva v niekoľkých technikách, sú pokryté Agrofiberom.

Choroby a škodcov

Maliny Kanadská – vysoko odolná kultúra pre rôzne choroby a škodcov. Ale pravidelné preventívne opatrenia neinterferujú:

 • Včasná pružina je ošetrená pôdou v uličke, aby sa zbavili škodcov v zemi;

 • Počas tvorby púčikov, sprejujú prostriedky „Aktion“, „aktellik“;

 • Počas kvitnutia sa odstránia choré kríky a vetvy;

 • Po ukončení zbierky bobule sa plodné vetvy vyčistia a liečia drogami alebo kvapalinou zlodejov.

Reprodukcia

Možno reprodukcia s odrezkami a mladými výhonkami.

Žiarivý. Vykopať Bush a vyberte si koreňovú časť s 1-2 tvorenou obličkami. Sadenie je umiestnené v pripravenej pôde z rovnakých častí piesku a rašeliny. Pre lepšie zakorenenie je teplé miesto.

Mladé výhonky oddelené od materského kríka, snaží sa poškodiť koreňový systém. Oddelene v pripravenej pôde.

Recenzie Recenzie

Podľa recenzií, Ranasian Stambal Malce môže poskytnúť celú rodinu plodín. Neschopná starostlivosť vám umožní pestovať všade. Viac a viac záhradníkov sa dozviete o tejto nádhernej triede a radi rastie na svojich stránkach.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: