Paradajka manga dzhango

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-120
 • Podmienky rastu: Pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 160-180
 • Utiecť: Dlhé, klesajúce
 • Farba zrelého ovocia: Žltá oranžová

Pozrite si všetky charakteristiky

Mango Dzhango – úplne nový žlto-stupeň paradajkový stupeň, ktorý z dôvodu jeho ovocia neobvyklého formulára sa už takmer kolektívilo. Kvôli kultúre rarity je prax uplatňovania na domácich bohov malá, ale zdá sa, že malé skúsenosti v kultivácii. A paradajka je zaujímavé nielen pre jeho tvar, ale aj špeciálnu chuť. A napriek skutočnosti, že trieda nie je zahrnutá do zoznamu štátneho registra, má určitú popularitu.

Popis odrôd

Stredoveká, priemyselná trieda je vysoká, aktívne rastúce, od 160 do 180 centimetrov na výšku môže dosiahnuť rastliny. Na kríkoch kvitnú listy formulára charakteristického nedostatku, zatiaľ čo pomerne dlhé. Súčasne sa kultúra vyznačuje jednoduchou štruktúrou kefiek, na ktorej sú viazané 5 až 7 paradajok. Všimli sme tiež iné vlastnosti odrôd, ktoré možno spočítať za svoje výhody:

 • Dekoratívna forma ovocia, ako aj ich jasná farba;
 • Chuť vlastnosti zvláštne na paradajky žltých odrôd;
 • vôňa;
 • Vysoké sadzby a rýchly rozvoj sadeníc;
 • Vynikajúci výnos.

Zvážte mínusy, ale ich málo.

 • Stupeň. Najčastejšie sa rajčiaky pestujú v skleníkoch. Kultivovať na otvorených lôžkach bude len na juhu.
 • Úzke použitie. Väčšinou chutné ovocie používajú čerstvé v šalátoch a iných jedlách. Na spracovanie a konzervovanie nie sú vhodné.
 • Potreba tvorby kríkov.
 • Ťažkosti pri získavaní semien, pretože v plodoch je málo.

Hlavné kvality ovocia

Mango dzhango paradajky majú pôvodný extenzívny oválny tvar, na vrchole, ktorý je malý ostrý nos. Žiadna iná forma paradajky nevyzerá ako. Tiež sa líšia v nich – keď dôjde k biologickej zrelosti, paradajky sa stanú žltou oranžovou, krásnou a lesklom. Na základe hmotnosti sú trochu ťažšie ako priemerné ukazovatele, 250-260 gramov.

Charakteristiky

Mango django mäso tiež oranžová, ona je jemná, sladká, charakteristická kyselina je úplne neprítomná, paradajka má takmer tropickú chuť. Prakticky nie sú žiadne semená. Paradajka je tuhý cukor a šťavnaté mäso.

Od účelu paradajok dezert, a táto odroda sa vyznačuje veľkým obsahom cukru a karoténu, zelenina sa používa v detskej a stravovacej výžive, a môžu sa tiež použiť na ľudí, ktorí trpia alergickou reakciou na paradajky a problémy s kyslosťou gastrointestinálneho traktu.

Dozrievanie a plodnenie

Mid-line odrody – od prvých výhonkov, kým sa vzhľad krásnych plodov prechádza 110-120 dní.

Výnos

Výnos ovocia s riadnou starostlivosťou môže dosiahnuť až 5 kg z jednej rastliny.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Zníženie semien Mango Dzhango na sadestice sa vyskytuje v marci-apríli. Môže, posledné čísla – obdobie plánovania už pestované sadenice v zemi.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Semeno kríky vo vzdialenosti 50 o 60 cm, takže nič nebráni rozvoju každej rastliny.

Pestovanie a starostlivosť

V procese výsadby sadenice v každej jamke, musíte dať zmes 1 st. L. Superfosfát a síran draselný. Počas vegetatívneho obdobia paradajok sa odporúča zabaviť len vtedy, ak existuje silné suché počasie.

Ak rastúce skleník, kríky sú vystavené vzniku v jednom alebo dvoch trupe, a na každom drede, je potrebné opustiť 4 až 5 plodných kefiek. Keď sa bobule začínajú tvoriť, bude potrebné podávať pod koreňom síranu horečnatého. Nemali by sme zabúdať prevrátiť staré listy v procese dozrievania paradajok. A tiež vyžaduje podväzok na podporu a pare.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár