Paradajka zlatovlask

  • Autori: Teleshonkova T. ALE., KLIMENKO N. N., Kostenko A. N. (Agrofirma search llc)
  • Rok predpokladov: 2009
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie, pre celok-fucked konzervovanie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 95-100
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Výška kríka, pozri: 150-200
  • Chladivo: Stred

Pozrite si všetky charakteristiky

Stupeň žltých paradajok Zlatovlask sa dokonale osvedčil ako slatéri, ale jeho ovocie a čerstvo úplne dobré. Medzi ďalšie výhody patrí úspešná kultivácia rastlín v takmer všetkých klimatických zónach na území Ruskej federácie. Na severe a severozápade, v Urarals av Sibíri, pristátie sa vyrába výlučne pod filmom, v skleníkoch.

História odstránenia

Selectors LLC „Agrofirma Search“ pracoval. V ruskom štátnom registri bol oficiálne predložený v roku 2009.

Popis odrôd

Tomato Zlatovlask, Bush je vytvorený z 1 alebo 2 vysoký stonky. Rast pokračuje 150-200 cm. Objem listnatého krytu je stredný, jeho tieň svetlo zelená. Kvetenstvo sú jednoduché, plody sú vytvorené na kefke, 10-18 bariér.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky majú čerešňové veľkosti, každé ovocie dosahuje hmotnosť nie viac ako 15-20 g. Fetálny formulár zaoblený, správny, tenký a hladký. V nezrelé paradajky je zelená, priesvitná, zrelé – žltá. Gulpová vnútri je šťavnatá, má priemernú hustotu a charakteristickú príjemnú vôňu.

Charakteristiky

Pre stupeň chilovlask, sladkú chuť s ľahkou.

Dozrievanie a plodnenie

Odroda sa vzťahuje na skoré paradajky, 95-100 dní listy na dozrievanie. Zber vo väčšine regiónov začína po 30-45 dňoch od dátumu pristátia v otvorenom pozemku.

Výnos

Rastliny dávajú až 3,5 kg plodov dobrých trhov s námestím. M.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie Začiatok za 3 desaťročie marca alebo začiatkom apríla. V otvorenej pôde alebo skleníku sú paradajky prenesené po vytvrdnutí, keď sa vytvorí stabilná teplota teplého vzduchu bez hrozby mrazov. Typicky prichádza tento okamih v druhom desaťročí máj.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastliny sú umiestnené podľa schémy 60×30 cm, riadky. Za 1 m2. m sa neodporúča zasadiť viac ako 3 kríky.

Pestovanie a starostlivosť

Paradajka tejto odrody, podobne ako ostatné inteledminanty, si vyžaduje komplex agrotechnických udalostí. Tvorba kríka je vyrobená z 1 alebo 2 stonku. Povinné je tiež podväzok, periodické parenie výhonkov. Rozlišovacia značka odrody možno nazvať získavanie niekoľkých vĺn zberu po prvých kefách. Rastový bod bude musieť štipku začiatkom augusta.

Sejacie semená v otvorenom pozemku sa neodporúčajú. Na úspešné klíčenie musia vytvoriť špeciálne podmienky. Siatie sa vykonáva v nádobe alebo kazete naplnenej podkladom živín. Semená sa potom udržiavajú pod fóliou, ktoré im poskytujú teplé a mokré prostredie až do okamihu klíčenia. Vyberte výhonky v samostatných kontajneroch po 14-21 dňoch.

Garter na podporu sa vykonáva okamžite, keď je prenesená na otvorenú zem. Je lepšie viesť rastlinu v 1 stonku, pravidelne porušovať listy pod spodným klaskom. Zavlažovanie sa vykonáva striktne pod koreňou, teplou vodou – cez odkvapkávanie alebo zavlažovanie s odstráneným deličom. Opakujte postup na vytvorenie vlhkosti každé 4 dni, v horúčave častejšie.

Rastliny budú užitočné na mulčovanie poľnohospodárskych alebo prírodných rastlinných materiálov. Oblek rašelina, piliny, slama. Takýto mulč bude tiež užitočný pre ďalšie uvoľnenie pôdy. Podávače sú potrebné touto triedou každých 14 dní, so striedaním hnojív hnojív a minerálnych suchých hnojív na báze draslíka a fosforu. Táto frekvencia pomôže ovocím skóre potrebnú chuť a arómu.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Na veľké ochorenia sú stupne stabilné. Preventívne spracovanie fungicídov bude potrebné len pri uťahovaní chladných a mokrých období. Medzi škodcami sú najväčšie nebezpečenstvo tryps, slimákov, kopcov a zárodočných mušiek.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Recenzie Recenzie

Paradajky Zlatovlask sa podarilo potešiť mnoho skúsených záhrad. Je potrebné poznamenať, že zbierka semien môže byť vykonaná z vlastnej plodiny ovocia. Podľa skúseností letných obyvateľov sa prvé poplatky začínajú už v júli a nízka pevná rýchlosť sa môže zlepšiť, ak ste sirejete paradajky s kefami. Neobvyklá farba a charakteristická sladkosť tohto Tomato Cherry tiež spôsobuje obdiv, najmä tejto kombinácie ako deti. Zlatovlask sa nalial a ako fyziologický roztok, snack stupeň – paradajky sú dobre drží formulár, nevybuchujte ochranou, vyzerajú veľmi atraktívne.

Medzi objavovanie dôstojnosti môže byť rozlíšená a dobrá citlivosť zariadenia na kŕmenie. Kríky dobre reagujú na drevený popol, nulové riešenia. V teplej podnebí sa rany tvoria na prvé mrazy. Neskoré ovocie môžu byť tlačí doma. Nedovoľte im odpočívať, inak sa kôra začne prasknúť.

Nie sú prakticky žiadne nedostatky. Jediná vec, ktorá nie je príliš spokojná so zeleninou – veľmi intenzívny rast výhonkov. Paradajky potrebujú obzvlášť trvalú podporu, najmä počas obdobia plodovania. Niektoré používajú na tieto účely, výsadba rastlín s radmi. Pri nákupe semien sa letné obyvatelia uvádzajú zvrátenie kolektívneho materiálu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár