Paradajkový cukor blesk

  • Autori: Steinert T.V., Teplova N.S., ALILUEV A.V., Avdeenko L.M., Romanov A.M., VOLKOV B.Yu., OSINTSEVA S.N.
  • Rok predpokladov: 2021
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Stredomorský
  • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 160-180
  • Utiecť: stredná dĺžka, tmavo zelená farba

Pozrite si všetky charakteristiky

Odroda blesku cukru sa vzťahuje na sladké odrody paradajok, ktoré sa líšia nielen lahodnou chuťou, ale aj špeciálnou cukrovou buničkou. Nenáročné a vysoko výnosové, je vhodné pre pestovanie v oblasti krajiny a pre priemyselné pestovanie. Používa sa vo forme šalátov, pri rezaní, používaní na prípravu šťavy, pasty.

História odstránenia

Autori sú T. V. Steinert, N. S. Teplova, A. V. ALILUEV, L. M. L. M. Avdeenko, A. M. Romanov, B. Yu. Volkov, S. N. OSINTSEV. V štátnom registri zavedenej v roku 2021.

Popis odrôd

Vysoké kríky, dosahuje výšku 160-180 cm, meniče plechu, tmavo zelenej. Rastie veľmi rýchlo, vysunie jednoduché kvetinové kefy, ktoré tvoria veľa stocok. Odkazuje na druhy intelentov. Vhodné pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky.

Hlavné kvality ovocia

Veľká veľkosť váži 300-600 g, plochý kruhový tvar s ľahkým rebrovaným rebrovaným, červeným, buničkou hustá, šťavnatý, mäsitý, na platov námorníkov, hladký. Krátko uskladnené.

Charakteristiky

Sladká s medovou chuťou a príjemnou arómou.

Dozrievanie a plodnenie

Vzťahuje sa na priemerné odrody, od vzniku výhonkov pred odstraňovaním plodín prechádza 110-125 dní. Paradajky je možné zbierať v júli – august. Dozrievať veľmi rýchle malé šarže.

Prečítajte si viac  Rally

Výnos

Považuje sa za vysoké výnosy, ktoré je dôsledne ovocie. Asi 6-7 kg sa odstráni z kríka. Najchutnejšie paradajky sa získavajú pri dozrievaní priamo na pobočkách.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená sú zasiate v marci – začiatkom apríla. Výsadný materiál je dezinfikovaný (pomocou „fytoosporínu“, „albit“) a liečený stimulantom pre lepšiu klíčenie („epína“, „zirkón“). Vyzdvihnutý v štádiu 1-2 reálnych listov. 3 krát s komplexnými hnojivami pre paradajky. 14 dní pred vynechaním, sadenice sú vytvrdené, umiestnené na vzduchu najprv po dobu 15-10 minút, a potom sa zvyšok zvyšuje na 24 hodín.

Do skleníkov prevedených v apríli – máji, otvorené postele sú vysadené v júni. Sadenice v čase transplantácie by mali byť 60-65 dní, 6-7 skutočné listy a jedna kvetina sa objaví v rastlinách do rastlín.

Pôda pre zipsy na cukor by nemali byť kyslé a nie alkalické, malo by byť neutrálne podľa kyslosti. Kompost, drevený popol, hypososforické kompozície fosforečné sa zavádzajú do postele na pristátie vopred.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Rastliny sú vysadené intervalom 30×50 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Rozmanitosť je potrebná na kroky a podväzok. Forma v 1-2 trupe. Rôzne preferuje bohaté slnko po celý deň. Zavlažovaná teplá voda 2 krát týždenne až po západe slnka. Je dôležité monitorovať pôdu na tlačenie medzi zavlažovaním. Stony odporúčajú mulčovanie. Kŕmiť celú sezónu: v etapách rastu, kvitnutia a plodovania. V období rastu a kvitnutia, organické hnojivá obsahujúce dusík prispievajú. V priebehu sezóny, mierne kŕmiť draslík, fosfor, borón a horčík. Keď začervenajte, kŕmenie je lepšie priniesť mimoriadnym spôsobom. Dobre ovplyvňuje chuťové vlastnosti kultúry nasledujúcej zmesi: 10 litrov teplej vody trvá 200 g dreveného popola, 30 g varnej soli, mieša a trvá 2 dni, voda 500 ml pod 1 puzdra.

Prečítajte si viac  Paradajka lubash

Aby ste získali veľmi sladké ovocie, rastlina vyžaduje veľa slnka a čerstvého vzduchu, zlepšuje príchute kvality plné dozrievanie na pobočke. Ak sa kultúra pestuje v skleníku, potom je potrebné pravidelne usporiadať cez vetranie.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Má vysokú imunitu hlavným ochoreniam paradajok, pre prevenciu, vetvy a pôdny proces s roztokom síranu meďnatého.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Kvety a tvorí ranu s významným zvýšením a redukciou teploty vzduchu.

Rastúce regióny

Odporúča sa pre pristátie v celom Rusku, vrátane v Urals a Ďalekom východu, v regióne Severného Kaukazu a na severe. Pre južné oblasti, pristátie v otvorenom pozemku.

Recenzie Recenzie

Kuda, ako je bohatý na plodnenie a rýchle dozrievanie paradajok: niektorí spali, zatiaľ čo iní sú už červenať. Odstráňte z jedného Tomato o pár vedier, ovocie sú chutné a veľmi voňavé. Iní nevyhovujú krátku dobu trvanlivosti.

Prečítajte si viac  Tomato Rose Winds
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: