Strawberry Cherry Berry

  • Chuť: S čerešňovým odtieňom
  • Veľkosť: priemer
  • Výnos: 0,4-0,5 kg s krovím
  • Načasovanie dozrievania: Stred
  • Účel: Univerzálny
  • Popis kríka: Nočný stupeň
  • Bery: Tmavo červená
  • Zimná ťažkosť: Stred
  • Výška a šírka kríka: Výška 20 cm
  • Mäso: Červená

Pozrite si všetky charakteristiky

Cherry Berry – nezvyčajná jahoda, rozlíšená hlboká, bohatá farba kože. Zariadenie poskytuje plody univerzálnej destinácie, vhodné na ochranu a spotrebu v čerstvej forme. Cherry Berry potrebuje priestranné na postele, ale výsledná zber má všetky chyby.

Popis odrôd

Jahodová odroda Cherry Berry patrí do nízkych zmýšľajúcich poddruhov. Busting rastie kompaktný, asi 20 cm vysoký. Kvetinácie sú veľmi dlhé, forma aktívne. Okvetné lístky biele, stredne puky žlté. Listy svetlej zelenej farby, tónové výhonky.

Načasovanie dozrievania

Priemerný čas dozrievania vám umožní rásť stupeň čerešňovej bobule v regiónoch s rôznymi klimatickými.

Výnos

Z kríka môžete získať 0,4 – 0,5 kg bobule. Odroda nie je odnímateľná, kvitne a ovocie raz.

Bobule a ich chuť

Cherry Berry má neobvyklú chuť plodov s výrazným čerešňovým odtieňom. Červené, husté a šťavnaté mäso. Médium veľkosti bobule, tvar elegantný, drop-tvar, mierne zaoblené. BOCA lesklý.

Vlastnosti pestovania

Odroda sa považuje za nenáročnú, jednoduchá v agrotechnológii. Cherry Berry hovorí o dobré hydratačné, pôdne hnojivo. Pri pristátí medzi krídlami odolávajú vzdialenosť 70 cm. Hĺbka pristátia je obmedzená na 300 mm. Odporúča sa prenášať rastliny v prízemí neskoro na jeseň alebo na jar.

Pre neprimeranú odrodu, konverziu otáčania plodín. Na jednom mieste Cherry Berry pestuje najviac 5 rokov a potom transplantoval. Bude možné ju vrátiť na staré miesto, nie skôr ako za 4 roky.

Výber miesta a prípravy pôdy

Na pristátie je vybratá záhrada, slnko jemne osvetlené väčšinu času. Vhodná pôda – S ľahkým alebo stredným mechanickým zložením. Optimálna kyslosť – 5,0-6,5 pH. Spaný musí dobre zahriať, ale nerozpokojujte. Musí byť chránený pred návrhmi.

Na jarnom pristátí sa pôdna príprava vyrába vopred. Pôda sa opatrne uvoľní pridaním aspoň 1 vedier organických látok na 1 m 2. Aj dvojitý superfosfát je položený vo výške približne 40 g a drevený popol. Na jeseň, minerálne komplexy a organické sú spojené približne 2 týždne pred pristátím.

Opeľovanie

Rastliny sa s ním úspešne vyrovnali. Nemusíte opeľovať svoju krížovú cestu.

Podriadený

Strawberry Cherry Berry Rovnako zle reaguje na nedostatok a nadmerné množstvo hnojív. Urobte ich na jar, keď sa objavia prvé listy. Najjednoduchší spôsob, ako vziať hotové granulované komplexy, ich fúka do zeme v procese uvoľnenia. Je možné poskytnúť rastliny ďalšie kŕmenie kvapalným organickým, dostatočne sa zriedili, takže nie na spaľovanie koreňov. Minerálne hnojivá, ktoré čerešňa bobule dostane v lete, na jeseň, ale rozrezanie dávky o 2 krát.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Cherry Berry má priemernú zimnú ťažkosť. Môžete opustiť kríky len v zime len vo veľmi teplých regiónoch. V iných prípadoch musia byť rastliny ukradnuté, aby sa zabránilo pohybujúcim sa koreňom.

Choroby a škodcov

Odroda sa považuje za odolnosť voči závažným ochoreniam. Napriek tomu to vyžaduje povinné preventívne zaobchádzanie s predčasnými jarnými chorobami a škodcami. Počas tohto obdobia sa používajú fungicídy s obsahom medi alebo nezávislou zmesou Bordeaux. Tým sa chráni rastliny z šoku podľa škvrnitého, plesneho rosy alebo vertikálistov.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Trieda netvorí fúzy. Možno len kultivácia semien alebo reprodukciu rozdelenia kríka. Získajte sadenice na ich vlastné. Ak máte dospelé rastliny, sú úhľadne rezané na pozdĺžne, pri zachovaní vlastného koreňového a listovej zásuvky.

Recenzie Recenzie

Podľa väčšiny záhradníkov môže byť Cherry Berry pripísať stupňam, ktoré sa stanú skutočnou záhradou dekorácie. Neobvyklá kombinácia odtieňa šupky a chuť buničiny je ako nielen gurmánna, ale aj ľudia, ktorí chcú vyskúšať niečo nové. Odroda je často porovnávaná s penbermi, s ktorou je jeho forma bobúľ a niektoré ďalšie príznaky. Cherry Berry často závod výlučne na konzumáciu čerstvého.

Nevýhody zahŕňajú tendenciu odrody, ktorá vylučuje v chladnom prostredí. Okrem toho, dlhé kvety sa zdvojnásobili, ako sprenie bobúľ. Pôda je nevyhnutne potrebná na mulčovanie. Kupujúci oslavujú nízke klíčenie pri pestovaní zo semien.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár