Strawberry Sasha

  • Chuť: sladký
  • Hmotnosť: 3-4 gr
  • Stupeň výnosu: Vysoká
  • Oprava: Áno
  • Načasovanie dozrievania: Skoro
  • Účel: Čerstvé použitie, recyklácia (šťava, džem, džem, atď.)
  • Popis kríka: Ball-tvarované, dobre obmedzujúce
  • Bery: Tmavo červená
  • Zimná ťažkosť: Zima Hardy
  • Aróma: Nasýtený

Pozrite si všetky charakteristiky

Strawberry Sasha je odnímateľná včasná odroda. Je to považované za skôr odolné voči rôznym chorobám, škodcom. A tiež tento typ má odolnosť voči teplotným rozdielom.

Popis odrôd

Táto odroda má sférický dobre plodný krík. Zrelé ovocie môže byť konzumované v čerstvej forme. A tiež ich často používa na spracovanie, vrátane varenia a šťavy.

Načasovanie dozrievania

Prvé výhonky sa zvyčajne tvoria v 2-3 týždňoch. Okrem toho, keď siatie semien v marci by sa mali semenáčiky transplantovať 2-3 krát. Táto odroda patrí do skupiny opravy. Sú to ovocie nielen v lete, ale v jesennom období.

Výnos

Táto rôznorodosť jahôd sa rozlišuje pomerne vysokou úrovňou výťažku. Z jedného Bush môžete zbierať asi 2 kilogramy zrelé ovocie.

Bobule a ich chuť

Bobule Táto rôznorodosť jahôd majú bohatú tmavú farbu. Hmotnosť jedného zrelého plodu je približne 3-4 gramy. Oni chutiajú dosť sladké, majú bohatú a príjemnú arómu. Berry buničina hustá a šťavnatá.

Vlastnosti pestovania

Strawberry Sasha sa považuje za mrazuvzdorný. Zároveň však stále potrebuje uplatňovať osobitné ochranné opatrenia bližšie k výskytu zimného obdobia.

Výber miesta a prípravy pôdy

Začať, je potrebné presne rozhodnúť o mieste sadeníc. Optimálna možnosť je považovaná za priestrannú platformu, úplne osvetlená slnečným svetlom a chránený pred silnými nárazmi vetra. Strawberry Sasha nie je veľmi náročná na kvalitu pôdy, ale stále na úrodnej čiernej pôde je výnos zvyčajne vyšší.

Po vybratí príslušného miesta vykládky by ste mali pristúpiť k príprave pôdy. Najlepšie je okamžite urobiť hnoj a hnojivo s síranom draselným a superfosfátom. V rovnakej dobe, keď pristátie, je potrebné pozorovať, aby rastúce rastliny nezasahovali do seba. Medzi krídlami je lepšie vytvoriť vzdialenosť 25-30 cm. Medzi jednotlivými riadkami, môžete urobiť vzdialenosť 55-60 centimetrov.

Opeľovanie

Sasha Strawberry Genal patrí k sebe – zneniu. V tomto prípade sa prevod peľu na zdvihu vykonáva z jedného kvetu. Peľové nosiče uprostred kvetinových pohárikov sa najčastejšie stávajú malými kvapkami rosy, rovnako ako malý hmyz, ktorý žijú v kvetoch. V niektorých rastlinách sa proces opelenia vykonáva v bud a úplne eliminuje krížové opeľovanie.

Podriadený

Pre takéto jahody sa môže stať riešením kovboja o optimálnej možnosti. Zároveň sa odporúča vykonať po snehu. Kvapalina sa privedie pod každým kríkom (jeden Bush predstavuje približne 0,5 litrov).

A tiež dobrá možnosť bude potaš. V tomto prípade by sa látka mala vykonať v máji. Tekutý zavlažovaný každý krík pod koreňom. Zároveň bude potrebovať približne 0,5 litrov hotovej kompozície.

Niekedy používaný drevený popol. Je lepšie aplikovať na konci letného obdobia. Taký podávač živín je rozptýlený na koreňovej zóne rastlín. Neskôr to všetko dôkladne uvoľnené.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Táto rôznorodosť jahôd sa považuje za pekne odolný voči mrazu. Zároveň bude potrebné pokryť jahody počas obdobia monster zimy s drsným mrazom a nízkou teplotou.

V regiónoch so zasneženou zimovou zimovou a s nekontrolovateľným vetrom nie je potrebné prúdiť takú vegetáciu. Koniec koncov, snehové hmoty sú schopné chrániť výsadby zo silných mrazov.

Choroby a škodcov

Strawberry Sasha má dobrý rezistentný voči rôznym chorobám a škodcom. Ale zároveň niekedy prechádza negatívnym dopadom koreňového hniloby. Spravidla vzniká v dôsledku nadmerného kotvenia pôdy. A rôzne hubové infekcie sa môžu objaviť.

Strawberry môže trpieť makleným rosou. Aby sa zabránilo zničeniu plodín, preventívne opatrenia by sa mali prijať včas. Odporúča sa vykonávať periodické spracovanie pomocou burgue tekutiny.

Rovnako ako pri vykládke, vybraných miestach vedľa fenikel, kôpiera, cibuľa alebo cesnaku. Táto vegetácia vám umožňuje vystrašiť rôzne škodcov z jahôd.

Ovládanie tak, aby sa lôžka neobťažovali so škodlivou vegetáciou burín. Vidieť, že staré listy neleží na zemi. Môže tiež poškodiť rastliny. Staré a choré plantáže by mali byť okamžite vymazané.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Treba pripomenúť, že Sasha sa vzťahuje na hybridné druhy, takže zber semien zo zrelé plody nebude môcť. Nová rastlina nebude schopná zdediť všetky znaky tejto odrody. Na chov je lepšie kúpiť semienkový materiál na chovateľov. A niekedy je táto jahodová rozvedená Rosettes z fúzy. V druhom prípade je lepšie použiť zásuvky prvého alebo druhého poriadku. Sú považované za najsilnejšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár