Strawberry Vendies

 • Autori: Nové Škótsko
 • Názvy synonymá: Wendy
 • Veľkosť: Veľký
 • Hmotnosť: 30-35 gr
 • Stupeň výnosu: Vysoká
 • Výnos: 1.5 Bush s krovím
 • Načasovanie dozrievania: Overlands
 • Výhody: Zvýšené krvácanie, vysoké sadzby ochutnávky
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Popis kríka: Dobre

Pozrite si všetky charakteristiky

Stupeň Vendyho strawberry je chovateľmi z nového Scotia. Je to skôr nový stupeň, ktorý ešte nedosiahol popularitu v Rusku, ale viac a viac poľnohospodárov venuje pozornosť výhodám takýchto jahôd a zvoliť si ho, aby rástol vo svojich farmách.

Popis odrôd

Bush má výšku 20-30 cm, dobre vytvorené, zelené listy sa na ňom rozvíjajú.

Načasovanie dozrievania

Zariadenie začne kvitnúť v marci-apríli, takže dodávatelia vzťahujú na stupne s nadzemným dozrievaním.

Výnos

Odroda má vysoký stupeň výnosu. Jeden Bush počas sezóny dáva 1,5 kg plodov.

Bobule a ich chuť

Bobule sú natreté červenou a majú rovnakú veľkú veľkosť, ich hmotnosť – 30-35 g. V rovnakom čase, až do konca sezóny ovocia, nestanú menšou. Telo v šťavnatých bobuliach, elastické, vôňa je dobre hmatateľná.

Wendy bobule sa odoberajú v čerstvej forme, pre nich sú charakterizované indikátory vysokej ochutnávky. A tiež s výhodami by mala zahŕňať zvýšenú divokú a dobrú prepravu.

Vlastnosti pestovania

Toto je univerzálna jahoda, ktorá má zimnú odolnosť a odolnosť voči suchu. Odporúča sa pre pestovanie v južných regiónoch s miernym a miernym klimatickým podnetom. Vyžaduje starostlivosť so strednou úrovňou.

Výber miesta a prípravy pôdy

Optimálny dátum pristátia je koniec júla. Počas tejto doby sú sadenice prispôsobené a prinesú zber na budúci rok. Pre pristátie si vyberte dobre osvetlený graf, ale skryté pred návrhmi. Najlepšia rastlina sa vyvíja v pôde s neutrálnou kyslosťou – 5,2-5,5 pH.

Niekoľko týždňov pred vybývaním, vykopať hrebeň a urobiť humus (1 vedro) a drevený popol (200 g na 1 kV. m). Dodržiavajte vzdialenosť medzi kríkmi 30 cm a medzi radmi – 40-50 cm.

Opeľovanie

Odroda Strawberry Vendy je tiež pestovaná v otvorenej zemi, a preto prirodzene opelil, to znamená, že vietor a hmyz.

Podriadený

Uvedenie hnojiva sa vyskytne.

 1. Po snehu sa rastlina liečila dusíkovými kompozíciami. Môžete použiť kovboj, vták vrh, močoviny, nettle blades. Tieto látky prispievajú k tvorbe zelených hmôt.

 2. Počas kvitnutia sú relevantné komplexné zmesi, ako aj kŕmenie obsahu draslíka alebo bóru.

 3. Po plodovaní sa odporúča nástroje s minimálnym množstvom dusíka. Môžete použiť superfosfáty alebo popol.

Všetko o hnojivách pre jahody

Jednou z dôležitých techník v starostlivosti o jahody je kŕmenie. Pravidelné hnojenie robí to zaručuje bohatú plodinu. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kŕmiť jahody a každý z nich je určený na určité obdobie rozvoja rastlín. Počas kvitnutia, plodnice a po ňom musí byť kŕmenie odlišné.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáAmoniakPopolJód

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Rastlina je dôležitá pre prípravu na zimu. Ak to chcete urobiť, odstráňte staré a poškodené listy a hojne zvlhčite hrebeň. Vendy Rôzne potrebuje izoláciu, netkané materiály, slama, šupku namontované ako prístrešie. Potreba prístrešia je vysvetlená veľmi skoro zrenie: bez ochrany, prvé kvety môžu zmraziť počas opakovaného mrazu.

Choroby a škodcov

Vržka Wendy má vysokú odolnosť voči fytoofluoridu a plesne. Prevencia proti špineniu však nebude zbytočná. Napríklad na jar môžete použiť zlodej kvapaliny 1%, 3% je vhodné na začiatok vegetačného obdobia, na začiatku jesene sa vyžaduje opätovné spracovanie. Na ochranu pred škodcami je možné použiť „fytodeter“ alebo „fytosporín“.

Bojové choroby a škodcovia

Jahoda je často podlieha rôznym nebezpečným ochoreniam, ktoré môžu vážne podkopať svoj stav. Medzi najčastejšie – maliklivá rosa, sivá hniloba, svetlá škvrna, anthracnose a vertikánska. Pred nákupom odrody je potrebné ho požiadať o odolné voči chorobám.

Viac informácií

ZverBellenkaMravceSlimákRoztočNevadickýVýletyChrobák

Buuray SpottyHnilobaSpotyKrútenie listySušenieOtvory v listoch

Reprodukcia

Stupeň tvorí veľké množstvo fúzy, takže chovajú jahody Wendy Usami je najjednoduchší spôsob. Vyberte si zdravé silné kríky na to, zanechajte na nich niekoľko hodín, nahradiť kontajnery substrátom pre 1 a 2 zásuviek, potiahnite pokračovanie UAC. Výsadba sadeníc na trvalé miesto koncom júla pomocou metódy prekládky.

Recenzie

Väčšina záhradníkov oceňuje chuťové vlastnosti odrody Vendy. Výhody je vysoký výnos, rovnaká veľkosť ovocia počas sezóny. Minusy existujú citlivosť na vertikánsku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: