Tomato Brozdeva

  • Autori: Alekseev Yu. B. (SEMKO-JUNIOR LLC)
  • Rok predpokladov: 2010
  • Názvy synonymá: BROPDEVA F1
  • Kategória: Hybrid
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Načasovanie dozrievania, dní: 103
  • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky, pre skleníky
  • Obchodovateľnosť: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Stupeň nazývaná Grozdeva sa objavila v predaji Rusko relatívne nedávno, ale sa už podarilo s cieľom Miestni záhradkári. Paradajky sa odporúčajú v skleníkoch, v podmienkach otvorenej pôdy sa kultivujú len v teplých regiónoch.

Popis odrôd

Vysoké rastliny rastú až 180-300 centimetrov. Kríky tejto odrody kompaktné, ale výkonné. Typ rastu – Intenenerninantný. Zelená hmota je hrubá a svieža, pozostávajúca z jasných zelených listov stredne veľkého veľkosti. V skleníkoch, limity rastlín. Počas kvitnutia je rastlina pokrytá množstvom kvetov. Ovocné kefy sú vytvorené vo veľkých množstvách. Prvá kvetenstvo je položená nad 9-11 listov a zvyšok alternatívnych 2-3 listov.

Hlavné kvality ovocia

Nezrelé paradajky natreté vo svetlej zelenej farbe a zrelé nasýtené červené. Veľkosti sú malé, v hmotnostných paradajkách získavajú asi 85 gramov, ale niektoré inštancie môžu dosiahnuť 150 gramov. Forma – eliptické. Na jednom strapčite rastie od 8 do 9 plodov s hustým a pevným mäsom. Zakryté paradajky lesklý kožu.

Charakteristiky

Gastronomické vlastnosti sú označené ako dobré. Lahodné ovocie sú často roztrhané skladom. A tiež ich použiť na plnenie, uchovávanie alebo sušenie.

Dozrievanie a plodnenie

Čas dozrievania má 103 dní. Odroda má skorý čas dozrievania.

Výnos

Z jedného štvorcového metrov plantáže 19,1 kilogramov paradajok. Vintage sa môže pochváliť vysokou prepravovateľnosťou a obchodovateľnosťou.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Sadenice na pestovanie nezávisle. Zníženie sejacieho materiálu od 10 do 15. marca do 30. marca alebo 5. apríla. To všetko závisí od klimatických vlastností každého regiónu, hlavnou vecou je vykonávať prácu za 45-55 dní pred samotními pristátím v skleníku. Podmienky otvorenej pôdy začínajú od 10. do 15. apríla, približne 35-40 dní pred plánovaným dátumom pristátia. Aktivita rastu rastlín je priamo spojená s poveternostnými podmienkami.

Prečítajte si viac  Tomato Nevsky

Pred klíčivosťou sadeníc je dôležité správne pripraviť semienkový materiál. Je potrebné definitívne dezinfikovať nádobu, v ktorej rastú paradajky. Potrebujete pracovať v rukaviciach, pravidelne trením ruky s obrúsky. Nový kontajner je nevyhnutne premytý a odporúča sa nasiaknuť v roztoku dechlórovaného a nechajte sa počas 24 hodín (1 tableta látky rozpustí v 5 litroch vody), po opláchnutí nádrže.

Ak je pôda osobne varená, je žiaduce si všimnúť aspoň 20% nákupu pôdy. Takže paradajky budú rásť lepšie a buďte bohatou úrodou. Na pestovanie paradajok je pozoruhodne vhodná nasledujúce zloženie: 30% záhradnej pôdy (hlavná vec je, že paradajky neboli predtým rástli); 35% rašelina, 20% hotovej pôdy; 10% biohumus; 4% Perlit a posledná zložka – 1% vermikulit. Zem z miesta je balená pri teplote 60 stupňov Celzia.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

OPTIMAL PODNIKATEĽSKA – 70X40 CENTRUMI.

Pestovanie a starostlivosť

Záväzné podmienky Pri pestovaní triedy Grozdeva sú pozastavenie výhonkov, tvorby a pare. Po transplantovaní na otvorenie zeme, rastliny o 10 dní neskôr. Mladé sadenice potrebujú vlhkosť prispôsobiť sa na nových miestach a po vytvorení kvalitatívneho zberu. A tiež rastliny. Na prípravu roztoku živín, 1-2 polievkové lyžice síranu amónneho a dusíka sa rozpustí v 10 litroch vody. Prvá látka sa používa ako prevencia infekcií a dusík je stavebné materiály. Je to potrebné na vytvorenie nových rastlín.

Prečítajte si viac  Ríbenec obyčajný zázrak

Jedna rastlina používa od 2 do 4 litrov tekutiny. Presný objem závisí od teploty vzduchu. V horúcej sezóne používajte viac vody.

Pri pestovaní je žiaduce vytvoriť závod v 1-2 stonke. Skúsení záhradníci poznamenávajú, že je možné dosiahnuť maximálne plodnenie pri vytváraní do jedného kmeňa. Všetky vedľajšie procesy sú určite odstránené. Pracovať skoro ráno. Dĺžka krokovcov by mala mať 5 centimetrov. Pri orezaní nechajte malý pohreb v 3 centimetrov, takže krok nie je rast rebel.

Viazané rastliny za týždeň a pol po vylodenie. Počas tejto doby sa vyskytne úplné zakorenenie sadeníc. O prítomnosti podpory, ktoré sa musíte vopred starať. Tie hore strieľa, aby ich nepoškodil.

Kŕmenie vykonáva podľa nasledujúcej schémy.

Prvýkrát sa používa na základe vápnika. Pri použití zakúpenej kompozície musíte presne dodržiavať pokyny, nepresahujúce povolené dávkovanie. Od 2,5 do 3 dní potrebujete, ktorý potrebujete vápnik úplne naučil. Počas tohto obdobia sú rastliny čistú vodu bez pridania živín.

3 dni po prvej časti hnojív, pričom monofosfát draselný prispieva. Hrá dôležitú úlohu v záložkách púčiky. 0,5-1 lyžičky látok sa zriedi v 10 litroch vody. Výsledný zloženie sprej listy. Tento typ kŕmenia neobsahuje dusík, takže pri vyschnutí horných vrstiev pôdy je možné vykonávať zalievanie s pridaním organických látok.

Po ďalších 3-4 dňoch môžete kŕmiť paradajky drogom „mág bor“. Spotreba kompozície je malá, dostatočná polovica lyžičky na 10 litrov tekutiny. Sú potrebné komponenty, ktoré sú súčasťou lieku, sú potrebné, aby sa púčiky zmenili na plnohodnotný. Posledne uvedené vyvážené podávače a komplexné hnojivá.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Prečítajte si viac  GRAPES KISHMISH CITRON

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: