Tomato de Barao Giant

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Univerzálny
 • Čas dozrievania: Latevire
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Prepravovateľnosť: Áno
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Viac ako 200
 • Vetva: Silný
 • Farba zrelého ovocia: Jasná červená, a na samotnom svetlom svetle zelený prsteň

Pozrite si všetky charakteristiky

De Barao Giant je veľmi slávny paradajkový stupeň. Táto rôznorodosť paradajok má brazílsky korene, ale je schopný dokonale prispôsobiť sa aj v chladných oblastiach. Kultivácia takýchto paradajok sa zaoberá.

Popis odrôd

De Barao Giant sa môže pestovať v skleníkoch a vonkajšej zemi. Takáto odroda je intelentinent, to znamená, že je schopný široko rozšíriť bez náležitého starostlivosti. Kríky aktívne sa roztiahli, niekedy dosahujú dva metre. De Barao Giant sa vyznačuje silnou pobočkou, bočné výhonky rastú rýchlo. Lístie je veľmi svetlé, nasýtené, príjemné zelené farby. Je to veľmi veľa, pokrýva celý krík. Listy sú charakterizované mierne pozdĺžne tvar a pomerne veľké rozmery.

Hlavné kvality ovocia

Paradajky rastú dosť mierne. Jedna kefa môže obsahovať od 4 do 5 kópií, v extrémnych prípadoch dozrieva 6 kusov. Vyzreté svetlé červené plody majú formulár v tvare slivky, na špičke je svetlo vydutie, pripomínajúce výtok. S opatrným zvážením môžete vidieť jasný zelený prsteň, ktorý sa nachádza v blízkosti ovocia. Hmotnosť zrelých paradajok dosahuje 150-300 gramov. Prípady, keď to bolo viac, takmer neboli nájdené.

Charakteristiky

Mäsité a šťavnaté mäso – hlavný dôvod, prečo je stupeň tak populárny s ruskými odpočítavanie. Okrem toho má veľmi svetlý, sladký vkus. Kyselina je tiež prítomná. Vďaka tomu sa paradajky de Barao Gigant často stávajú hlavnou zložkou letných vitamínových šalátov, kečupu, šťavy, chladného času.

Dozrievanie a plodnenie

De Barao Giant rozliať neskoro, trvá približne 125 dní. Vetrajúci sú tvorené so stabilnou pravidelnosťou, ktorá indikuje natiahnuté plodenie. Zrelé bobule môžu byť spokojní s mrazom, ale len vtedy, ak klíma dovolí. V chladných oblastiach, plodenie predĺženia, rastúceho stupňa v skleníkoch.

Výnos

Parato de Barao Giant Tomato demonštruje vynikajúcu úroveň výnosov. Aj v otvorenej pôde je jediný Bush schopný replikovať 7 kilogramov paradajok. V skleníkoch sa indikátor zvyšuje ešte viac, dosahuje 11 kilogramov. Meter štvorcový vám umožní zbierať viac ako 20 kilogramov čerstvého ovocia.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Kvôli neskorému nasýteniu paradajok, de Barao Giato, je potrebné zasadiť sadenice vopred. Predtým, ako sa môžu presunúť na trvalé miesto, musí byť najmenej 60-70 dní. Príprava sadeníc začína v prvom počte marca. Kultivácia nespôsobí ťažkosti aj v NOVICE GARDENS:

 1. Záhradnícka zem je kombinovaná s malým množstvom humusu alebo hnoja;

 2. Výsledný substrát sa doplní chloridovým draslíkom a močovinou, obe zložky sa odoberajú v množstve 15 gramov;

 3. Zmiešanie vyššie opísaného, ​​pôdneho komplementu 50 gramov superfosfátu a pohára dreveného popola;

 4. Substrát sa rozloží na malých a vopred dezinfikovaných nádobách;

 5. 2 cm krčal zrná, posypané tenkou vrstvou, napojená, pokrytá filmom;

 6. zahŕňajú kontajnery na mieste, kde veľa slnka;

 7. Nezabudnite každý deň otvoriť prístrešok pre tok kyslíka, sledujte vlhkosť pôdy (všetky zavlažovanie sa uskutočňuje v dôsledku práškového papiera);

 8. každé 2 týždne dávajú hnojivá;

 9. Po vytvorení 3 listov robia vyzdvihnutie, transplantovanie sadenice spolu s com

 10. V máji, prevod do skleníka a zakoreneného, ​​pričom pripravte pôdu vopred a vytvárať všetky podmienky.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Paradajky de Barao Giant poskytne stabilné výnosy len v prípade správneho pristátia. Je potrebné si pamätať na veľkú výšku kríka, jej roztierateľnosť. To znamená, že na meter štvorcový nie je viac ako tri rastliny, inak začnú súťažiť o živiny a miesto. SALING MLADÝCH KRYTOV, KONTROLA A VZŤAHUJÚCE. Optimálna bude vzdialenosť 60 cm. Nezabudnite, že medzi riadkami tiež potrebujú odísť okolo polmeru priestoru. To uľahčí starostlivosť a zhromažďovanie hotového úrody.

Pestovanie a starostlivosť

Nemožno povedať, že De Barao Giant patrí do rozmarných a náladových odrôd. Ale minimálna starostlivosť bude musieť ešte zabezpečiť.

Počas výsadbových rastlín musíte naliať dobre. V pristávacích jamoch sa naliata v blízkosti litra vody a potom všetko musí byť zatvorené. Takže sadenice nemôžu byť napojené asi 10 dní a tentoraz by mal byť dosť na to, aby sa korene naučili nezávisle odoberať vodu zo zeme. To získa viac rezistentných výhonkov. Ďalej, zavlažovanie sa nevytvára nie viac ako raz týždenne, ktorý ho kombinuje s povrchovou voľnou látkou a citlivosťou (druhý sa vykonáva v neprítomnosti mulčovania).

De Barao Giant rastie oveľa lepšie, ak ho kŕmi. Triky Nie sú žiadne zvláštne, dajte rovnakým podávačom ako iné odrody. Jediný, aplikuje ich každých 14 dní, nevyhnutne striedavo. Napríklad najprv organický a potom minerálny komplex alebo naopak. Všetky hnojivá sú kŕmené v kvapalnej forme. Padajúce na listy by sa malo vyhnúť.

Táto odroda sa vyznačuje pôsobivými veľkosťami, a preto záhradník, kultivácia, bude musieť vykonávať takéto akcie, ako je parenie, podväzok a tvorba. Rýchlo rastú, aktívne, celé obdobie vegetácie. Akonáhle sa objavujú na kríku, musia byť obviňovaní prstami. Nožnice aplikovať extrémne odporúčané. Von a listy, ktoré sa potopili príliš blízko k zemi. Môžu byť pochopené, a to bude slúžiť ako zdroj infekcie. Pastvové odstránenie stránky musia posypať popol.

Vziať túto odrodu si musí byť istý, pretože plodina sa očakáva bohatá. Postup sa vykonáva okamžite po pristátí. Alebo môžete len zraziť kolíky vedľa kravatu na kravatu následne. Na klinec na dospelé sadenice nie je možné spustiť, pretože môžete ľahko ublížiť koreňovému systému. Tvorba sa vykonáva v 1 alebo 2 kmeňov, závisí od priestoru skleníka a túžby samotného záhradníka.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

De Barao Giant je veľmi odolný voči fytoofluoróze, ktorý je veľmi dobrý, pretože stupeň je neskoro. Áno, a iné choroby zriedka zaútočia na kríky. Takže nikdy neprinášajú problémy, je potrebné vykonávať profylaktický striekanie, sledovať čistotu skleníka. Okrem toho je nesmierne neodporúča zabudnúť na pravidlá rotácie plodín.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár