Tomato Malneréria Ozharsky

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na spálenie a konzervovanie, pre šťavu, pre kečup a paradajkovú pastu
 • Čas dozrievania: Médium
 • Načasovanie dozrievania, dní: 98-108
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Až do 200
 • Stopka: Výkonný, rozptýlený

Pozrite si všetky charakteristiky

Každá rôznorodosť paradajok má svoje vlastné charakteristiky. Ovocná kultúra Raspberry Ozharsky má stabilný výnos a vynikajúcu chuť. A tiež pre neho sa dá starostlivosť. K dnešnému dňu, táto odroda už skontrolovala záhradkárov z rôznych regiónov krajiny.

Popis odrôd

V podmienkach uzavretej alebo otvorenej pôdy sa odroda bude cítiť pohodlne a poteší pravidelný zber. Rast – príjmy. Menovanie odrody – Universal. Sú vhodné na konzervovanie, varenie pasty, šťavy alebo kečup. Čerstvo, sú tiež v dopyte. Vysoké kríky rastú až dve metre. Sú silné a šíria, takže zaberajú veľa miesta na pozemku.

Listy navonok podobné zemiakovým sadezivam. Sú veľké a maľované v bohatom zelenom. Jedna rastlina tvorí od 8 do 10 ovocných kefiek. Každý z nich je tvorený 10-13 zásob, niekedy ich množstvo prichádza na 15. Najväčšia zelenina dozrieva na dolných výhonkoch.

V južných oblastiach, ako aj v oblastiach s miernou a teplou klímu, paradajky sa pestujú v otvorenom vzduchu. V severnom páse sa pestujú v skleníkoch.

Hlavné kvality ovocia

Plne ohromení paradajky sú rovnomerne natreté v jasnej malinovej farbe. Rozmery – veľké, v hmotnosti, ktoré získavajú od 100 do 300 gramov. Forma – trochu predĺžené, zaoblené. Niekedy existuje slabé riziko. Dužina je veľmi šťavnatá, ale nie voda, šialní. Zakryté paradajky s hustou a elastickou kožou, zatiaľ čo je tenké a nie ťažké, takže neinterferuje s jedincou zeleninou v čerstvej forme.

Keď strih, môžete detekovať semená hniezda malým množstvom semien. Suché percento – od 5,5 do 6. Frozing Fruit – vysoká.

Charakteristiky

Chuť zrelé paradajky nasýtených. Sweet tóny prevládajú. Gastronomické charakteristiky zdôrazňuje chutnú arómu.

Dozrievanie a plodenie

Odo dňa, keď sa vzhľad výhonkov a pred zberom drží od 98 do 108 dní. Dátumy dozrievania rôznych médií. Bushes ovocie dlhý čas.

Výnos

Ukazovateľ výnosov – vysoký. Jeden Bush tvorí až 5 kilogramov zeleniny. A z štvorcového metra sa zbierajú od asi 10 do 14 kilogramov zeleniny. Takéto ukazovatele možno dosiahnuť len s riadnými skrinkami.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Väčšina záhradníkov uprednostňuje rast sadenice. Takže môžete byť v jeho kvalite úplne presvedčení av skutočnosti, že kríky z požadovanej odrody budú rásť od nasadeného. Zníženie zŕn na sadenice trávia v 1-2 desaťročí marca. V čase prenosu sadeníc v záhrade sú klíčky fixované a tvorené do plnohodnotných kríkov. Sejací materiál je žiaduci na zvládnutie stimulátora rastu. Táto kompozícia poskytne najlepšie klíčenie.

A tiež použiť špeciálnu pôdu. Vhodné primér je ľahko nájsť v obchode na záhradníctvo alebo variť sami, zmiešaním záhradného terénu s humusom. Semená sa prehĺbili do pôdy maximálne 2 centimetre, spreje sa oddával pri teplote miestnosti a preniesla sa na teplé miesto. Zbieranie sa vykonáva ihneď po výskyte dvoch plnohodnotných listov. Pre hnojivo používané Káblové komplexné kŕmenie.

Pred pestovaním sadeníc sa musíte postarať o nasledovné:

 • vytvrdzovanie;

 • dodatočné osvetlenie;

 • uvoľnenie pôdy;

 • Nesúci.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na jednom metri sú umiestnené do 4 kríkov. Rastliny sa budú cítiť pohodlne a potešením kvality zberu.

Pestovanie a starostlivosť

Postarajte sa o kríky podľa nasledujúcej schémy.

 • Vytvorte rastliny v dvoch sudoch.

 • Zavlažovanie Stráviť 2 krát týždenne. Na jednom kríku strávil od 8 do 10 litrov vody. Objem tekutiny je zvolený v závislosti od poveternostných podmienok. Horúce letné rastliny sa miešajú častejšie ako obvykle.

 • Hnojiť paradajky s kompozíciami fosforu-draslík, ako aj organichu (kovboj alebo vrh).

 • Ak sa na záhrade objavujú rastliny odstavenia, okamžite sa odstránia.

 • Vrchná vrstva pôdy uvoľnite tak, že na povrchu nie je vytvorená hrubá kôra. A takéto manipulácie sú potrebné pre výmenu kyslíka potrebnej pre korene.

 • Vysoké kríky sú viazané na podporu. Práca sa vykonáva, ako rastú.

Aby sa kríky neublížili a nemali by trpieť rôznymi ochoreniami, mali by sa vykonať nasledujúce preventívne opatrenia: \ t

 • Pôdny mulčovač, hrúbka vrstvy – 8-10 centimetrov;

 • Skleníky pravidelne vetraní;

 • Zavlažovací a teplotný režim v skleníkoch sa kontroluje;

 • Pôda sa spracuje s medi alebo mangánovými prípravkami.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Raspberry Ozharsky má vysoký odolný voči bežným chorobám. Triediť zriedka ovplyvňuje tabak mozaiku a fusariózu. Kríky musia starostlivo preskúmať prítomnosť ochorenia. Na ochranu plantáže z hmyzov sa spracuje s roztokom založeným na bylinkách (čistota, harmanček a iné) a iné ľudové opravné prostriedky.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: