Tomato Momotaro Gold

 • Autori: Japonsko
 • Názvy synonymá: TI-169
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Čas dozrievania: Ultrarandy
 • Načasovanie dozrievania, dní: 75-80
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: 150-200
 • Farba zrelého ovocia: oranžová žltá

Pozrite si všetky charakteristiky

Každý už dlho zvyknutý na klasickú červenú farbu paradajok, ale žlté odrody sú spôsobené skutočným záujmom. Jedným z jasných zástupcov solárnych paradajok je MOMOTARO GOLD. Tento hybrid bol vybraný japonskými špecialistami.

Popis odrôd

Momotaro Gold má typ intedereminantu. Kultúrne kríky rýchlo vyrastajú, dosahujú vo výške asi 200 centimetrov. Kefy sa rozvíjajú rovnomerne a zhutnené, všetky inštancie obsahujú od 3 do 5 ovocia. Stonk silné, šalát, ale lístie má takmer smaragdový tieň. Na plodoch jednoduchého typu artikulácie.

Hlavné kvality ovocia

Momotaro Gold sa vyznačuje návratom veľkých plodov šťavnaté oranžovo žltého odtieňa. Kríky v období plodovania vyzerajú dekoratívne. Plane-kruhové bobule majú približne rovnakú veľkosť, dosahuje hmotnosť 250 g. Triediť funkcia – pevné textúry mäso.

Charakteristiky

Zeleninové chovatelia nadšene reagujú na chuť. Podľa väčšiny, lepšie paradajky jednoducho nie. Unikátna sladká chuť je sprevádzaná odtieňmi tropických plodov. Vo väčšine prípadov sa paradajky používajú čerstvé.

Dozrievanie a plodnenie

Paradajky tejto odrody dozrievajú veľmi skoro, čo umožňuje daknosi, aby ich pestovali na predaj a získali si hodné zárobky. Pre kompletnú pripravenosť MOMOTARO vyžaduje 75-80 dní. Bobule ultraventnej odrody začínajú vytvárať rany v prvej polovici júla. V auguste budú paradajky pripravené.

Výnos

Ukazovatele výnosov sú úplne závislé od agrotechnických opatrení. So vylepšeným poľnohospodárskym strojom, 5 ovocia dozrieva 5 ovocia, čo vám umožňuje zbierať niekoľko kilogramov bobule z meter štvorcového pôdy. Originálna Táto odroda je vyhlásená za vysoko výnosov, ale na ukazovateľoch zatiaľ neexistujú žiadne presné údaje.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Doba sadenice bude závisieť od toho, kde sa plánuje rabato v budúcnosti. Ak je definovaný v skleníku, siatie sa vykonáva 10-15, a ak na otvorenom vzduchu – potom od 30. marca do 5. apríla. Všetky obaly by mali byť starostlivo dezinfikované.

Odborníci tvrdia, že pôda pre pristátie MOMOTARO GOLD je lepšie robiť s vlastnými rukami, pridávať len 20% nákupu pôdy. To je to, čo potrebujete pre dobrú pôdu:

 • rašelina – 35%;
 • Záhradná pôda – 30% (paradajky nemusia skôr rásť, a je potrebné ho vypočítať);
 • Pôda zakúpená v obchode – 20%;
 • Biohumus – 10%;
 • Perlit – 4%;
 • Vermikulite – 1%.

Kapacity na vylodenie, musia byť drenáž. Počas pristátia je pôda zavlažovaná z práškového, zatiaľ čo by nemala byť žiadna voda, ale ľahký roztok draslíka. Na úspešnú klíčivosť sa sadenice umiestnia v podmienkach, keď teplota bude aspoň 28 stupňov. Ďalej postarať sa o rovnaký spôsob, ako pre iné paradajky.

Keď sa sadenice dostanú do veku 45-55 dní, určujú sa v uzavretom pozemku. Ak rastie rastie v otvorenej pôde, stojí za to čakať na úplné zmiznutie nočných mrazov.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Momotaro Gold

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Momotaro Gold

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Momotaro Gold

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Momotaro Gold môže byť vysadené v samostatných studniach a brázde. V prvom prípade, medzi YAMS, musíte odolať vzdialenosti 40 cm. Ulička bude 0,6 m. Je však oveľa pohodlnejšie pre rastliny v drážkach. Šírka každej brázdy je 0,2 m a hĺbka je 15 cm. Vzdialenosť medzi drážkami – 0,7 m. Je dôležité poznamenať, že pôda na výsadbu tejto odrody by sa mala pripraviť a oplodniť vopred. Tak, že paradajky sú rýchlo prispôsobené, pár dní pred vynechaním, pôda drážok hnojiť Borophoska a tiež rozliať „fytoosporín“.

Pestovanie a starostlivosť

Po pristátí sa paradajky nedotýkajú 10 dní. Potom prvé zavlažovanie, ktoré ho spájajú s kŕmením. Hnojivo je vyrobené z lyžice síranu amónneho, rozvedená v 10-litrovom vedení. Na jednej rastline opustí 2 až 4 litre zmesi. Ďalej bude paradajka potrebovať aj kŕmenie, a budú musieť dať im veľmi často. Potrebujeme kŕmenie listov vápnika, monofosfát draselný, organický, dusík. Uistite sa, že ste si kúpili minerálne komplexy a hnojivá draslík.

Aby bolo zber najživšie a veľké, záhradníci by mali tvoriť MOMOTARO GOLD v jednom bareli. Steying rýchlo vyrastá a musia byť položené, takže ceruzky 3 cm. Všetko, čo pod prvú ovocnú kefu je odstránená, vrátane listov. Nad kefami zanechávajú pár vyvinutých krokov, ktoré sa tiež zúčastňujú na formácii úrody. 10-11 dní po pristátí, Momotaro Gold Tomatoes sú viazané na podporu.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Momotaro Gold neublížil vrchol hniloby ovocia a jeho bobule nie sú praskanie. Hlavným nepriateľom odrody je fytoofer. Počas obdobia sprchy alebo vysokej vlhkosti v skleníku, závod napadlo huby, z toho sa zbaví, ktorého sa účtuje pre silné chemikálie.

Preventívne postrek s informovaním cesnaku pomôže zabrániť vzhľadu. Uložia ich z Pawkin Tick. Takže slimáky sa neprechádzajú medzi krídlami, zem musí byť čerpaný s borovicovými ihličtinami. Budú hrať úlohu mulčovania.

Tomato Momotaro Gold

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Momotaro GoldKvasinkaTomato Momotaro GoldKyselina boritáTomato Momotaro GoldJódTomato Momotaro GoldPopolTomato Momotaro GoldVápnik selitraTomato Momotaro Goldkyselina jantárováTomato Momotaro GoldSérumTomato Momotaro GoldPeroxid vodíkaTomato Momotaro GoldKuracie vrhTomato Momotaro GoldSódaTomato Momotaro GoldSpievaťTomato Momotaro GoldMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Momotaro Gold

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Momotaro Gold

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Momotaro GoldPhytofluoroTomato Momotaro GoldNafúknutý rosaTomato Momotaro GoldVrcholTomato Momotaro GoldClapporiosTomato Momotaro GoldŠedý ganilTomato Momotaro GoldTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár