Tomato Monisto Amber

 • Autori: GAVRISH S.F., Morav B.V., AMCHESLAVSKAYA E.V., Degovsova T.V., Wolf o.ALE., Vasilyeva M.Yu.
 • Rok predpokladov: 2015
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-115
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Viac ako 200

Pozrite si všetky charakteristiky

Typy paradajok, ktoré sa objavili na konci roka 2010, sa môžu stať dobrým satelitom pre záhradkárov. Ale ako skoršie odrody, musia byť starostlivo a starostlivo študované. Len v tomto prípade možno presunúť úspechom, a nie sklamaním.

História odstránenia

Práca na vytváraní Monisty Amber viedla množstvo chovateľov. Takéto brilantné mená ako Gavrish, Morav, Degovova a vlci sa objavia. Stojí za to zdôrazniť pozornosť na skutočnosť, že je to odroda v botanickom zmysle, bez hybridizácie. V roku 2015 sa mu umožnilo predávať súkromné ​​osoby pre záhradu.

Popis odrôd

Pre Tomato Monisto Amber typicky dementný vývoj. Pretože táto kultúra musí aktívne nastaviť výhonky. V podstate je rastlina vysadená vo filmových skleníkoch. Otvorená kultivácia je charakteristická najmä pre južné regióny Ruska. Kruhy tejto odrody presahujú 2 m, čo niekedy dáva vážne nepríjemnosti. Pre stredne veľké lístie Typické zelené farby.

Hlavné kvality ovocia

Sú nasledovné:

 • Pôvodná farba je zelená, s hustou zeleňou;

 • V chrbtici sa bobule získavajú oranžovú farbu;

 • sú malé a vážia v priemere 35 až 45 g;

 • V kefách obsahujú 14, 15 alebo 16 ovocia;

 • hladký rúcho;

 • medziprodukty;

 • Tvar paradajok vyzerá ako slivka.

Charakteristiky

Plody tejto odrody sa aktívne spotrebuje. Sú vhodné pre celok-fucked. V zdrojoch tretích strán oslavujú mimoriadnu sladkosť paradajok.

Dozrievanie a plodnenie

Monisto Amber sa vzťahuje na počet stredovekých paradajok. Môžete získať plodinu v priemere po 110-115 dňoch po vyhodení skorého zelene. Tento termín je predvídateľný, závisí od širokej škály parametrov.

Výnos

Úroveň plodnosti na Tomato Monisto Amber deklarovala približne 7,7-8,5 kg na 1 kV. M. Veľa závisí od charakteristík pozemku a sprievodného úsilia. Ale rovnako dôležité, samozrejme, poveternostné podmienky.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semená v predplatenej predplatenej predplatenej počasrom. Pripravenosť sadeníc sa dosiahne v máji. Zároveň je potrebné usilovne kontrolovať každý krík a riešiť, či neexistuje riziko refundácie.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

OPTIMAL (odporúčaný dodávateľ zariadenia na pestovanie) – 400×600 mm. Žiadny dôvod, prečo ju opustiť.

Pestovanie a starostlivosť

Odstráňte prebytočné kroky, na pripojenie tvaru k kríkam a kravatu ich na podporu, bude musieť robiť rovnako, ako sú odporúčania pre túto odrody. Rastlina by mala byť prísne v 1 stonku. Prvý podávač vedie 20 dní po vyvolení v otvorenej zemi. Najčastejšie je to zmes fosforu-potaš. Nosičovanie dusíkatých hnojív je odôvodnené len extrémne kostrným zložením pôdy.

V období hromadného dozrievania ovocia sú uprednostňované kombinované podávače. Pre nich zvyčajne užívajú drogy univerzálneho riadku. V skleníkových podmienkach, takýto podávač vedie raz týždenne, striedavo ju s jednoduchým zavlažovaním. Spodné listy sú pravidelne odstránené, pretože sú zatemnené. V týchto dňoch je potrebné vodu kultúru len večer, takže poškodené miesta sa podarilo oddialiť.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Pripojte Monistu Amber a počítať s vysokou produktivitou v:

 • Západná Sibír;

 • Oblasti Eastsiibirsk;

 • Centrálna čierna krajina;

 • Regióny regiónu VOLGA a severného Kaukazu;

 • Ďaleké východné hrany a regióny;

 • Väčšina zariadení Európskej časti Ruskej federácie.

Recenzie Recenzie

Užívanie tejto kultúry je zvyčajne inšpirovaná a pridať do zoznamu obľúbených odrôd. Aj v prípade chýb s výsadbou sadenice sa zvyčajne nevyskytujú žiadne problémy, okrem dodatočného úsilia. Produktivita odôvodňuje všetky očakávania. Je tiež potrebné zdôrazniť dlhé obdobie plodovania, končí takmer uprostred jesene.

Kríky sú kompaktné. V recenzií niekedy napíšu, že chuť je úplne nie paradajka, ako sú exotické bobule. Záhradníci odvážne odporúčajú zapojiť sa do takýchto experimentov. Spotrebiteľské vlastnosti sú pomerne vysoké. Žiadne významné sťažnosti.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: