Tomato Superban

 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: Incimenzionálny
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 110-115
 • Podmienky rastu: Pre filmové skleníky, pre skleníky
 • Bush: Vysoký
 • Výška kríka, pozri: Viac ako 200
 • Farba zrelého ovocia: Nasýtená červená
 • Formulár: Banány v tvare

Pozrite si všetky charakteristiky

Exotická forma je hlavnou výhodou paradajky s názvom reproduktora SuperBeneran. TRUE, to vyzerá ako zámorské ovocie, je len formou. Farba má červenú, paradajku, buničinu – šťavnaté a mäsité a chuť ako mnoho. Odroda sa odlišuje medzi inými kultúrami s jeho úhľadnými plodmi v tvare banánov, ktoré vyzerajú veľmi chutné v banke a sú tam veľmi ľahko naskladané.

Popis odrôd

Vysoký intenerminantný dvojmetrový závod Superbanana určený hlavne na pestovanie v skleníkoch, bez ohľadu na to, či sú film alebo glazované. Cystická odroda, v každej kefke je tvorená 10-12 paradajkami. Veľký plus je skutočnosť, že je to práve odroda, a nie hybridné, ale paradajky, ktoré sa pestujú zo semien získaných svojimi vlastnými stránkami, majú všetky vlastnosti materskej rastliny.

Hlavné kvality ovocia

Superbanan paradajky spôsobujú radosť a prekvapenie s ich banánovými rozšírenými plodmi až 20 cm dlhý, ich priemer je asi 5 cm. Hmotnosť ovocia – 120-160 g, niekedy viac, až 200 g. Farba nasýtená, jasne červená. Šupka na plodoch je skôr hustá, paradajky nie sú vystavené praskaniu.

Charakteristiky

Tomato Sort Superbanen má sladkú príjemnú chuť, oholenú malú sourness. Hustá a takmer bez semien šťavnaté mäso – ďalšia dôstojnosť odrody. Vynikajúce paradajky budú vyzerať ako dekoratívne rezanie, v šalátoch, a len vyzdobiť riad. A tiež sú krásne umiestnené v poháre na solenie.

Dozrievanie a plodnenie

Superbanánsko – priemerná kultúra, plne zretá na 110-115 dní.

Výnos

Dotknutá odroda sa považuje za vysoko prahovú hodnotu, pretože s 1 puzdrom je možné zozbierať až 9 kg plodov.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

SOWING Superbanana Seeds sa môže začať koncom februára, ale nebudú neskoro na začiatku marca. Uistite sa, že vykonajte pickup, keď sa objaví prvý reálny list. Ak plánuje plánovanie šikmých sadeníc v skleníku, potom to možno vykonať v posledných dňoch apríla alebo v prvej polovici mája.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na trvalom mieste sa sadenice umiestnia so vzdialenosťou 40 cm, uličkou bude 60 cm. Na jednom námestí teda môže byť viac ako 3-4 bush. Na pristátie Superbanana jamiek musí byť v hĺbke 40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Hlavným rysom superbanskej odrody je jeho chudobným rozvojovým fitnessom. Preto je najčastejšie pestovaný v skleníkoch. Kovová odroda na kvapky teplôt, zamračené a daždivé počasie. Rastliny potrebujú dôkladnú tvorbu, trvalé čistiace z krokov, povinné upevnenie na trvalé a podporu.

Boots sa uskutočnili niekoľko dní po vystúpení. Tvorba sa vykonáva v jednom kmeni. Okrem krokov by ste mali odstrániť všetky spodné listy. Bodový bod je čerpaný tak, že nie je rastlina nie je veľmi chovadlá. Ovocie sú odstránené z kríka, pretože sú dozrievajúce.

Rašelina, kompost, ako aj drevený popol priniesol ako kŕmenie. Plán aplikácie hnojív:

 1. Desať dní po potápaní;
 2. 2 týždne po pristátí na posteli;
 3. v procese vegetácie;
 4. Pri dozrievaní ovocia.

Zavlažovanie po vytváraní kŕmenia by malo byť bohaté. Zavlažovanie pravidelné, vykonáva sa od 2 do 3-krát týždenne. Aby sa zabránilo hubovej infekcii, pôda navlhčená nie je možné. Zalievanie sa vykonáva výlučne pod koreňom – ​​2,5-3 litra na rastlinu. Po postupe je potrebné porušiť pôdu, aby sa zabránilo vzniku kôry. Paralelne s uvoľňovaním môže byť odstránené a buriny. Bude užitočné vyliezť na postele slamy alebo piliny.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár