Tomato Truffle Red

 • Autori: Rusko, SiDingirs
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: sedemdenermánti
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Stredomorský
 • Načasovanie dozrievania, dní: 100-110
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre uzavretú pôdu
 • Výška kríka, pozri: 90-170
 • Farba zrelého ovocia: Červená
 • Formulár: v tvare hrušky

Pozrite si všetky charakteristiky

Japonské hľuzy série poteší jeho rozmanitosť, z ktorej môžete vytvoriť dúhu na stole av banke. Jeden z druhov, ktorý je klasikou výroby plodín paradajok, je červená hľuzovka, známa od roku 2002. Od samého začiatku priťahoval pozornosť záhradkárov neobvyklý tvar, o niečo neskorší korenistý vkus a univerzálny účel, možnosť pestovať v skleníkových podmienkach av otvorenej pôde. Z bobúľ červených hľuzov sa pripravujú vynikajúce letné šaláty, sú dobré v celoštátnych konzervách, a dokonca aj v spoločnosti s rovnakými plodmi, ale iné odtiene. Paradajky slúžia ako vynikajúci základ pre šťavy, paradajkovú pastu a omáčky.

História odstránenia

Pôvody hľuzovky červených sú ruskí chovatelia sibniírov. Poľnohospodári vzali zbrane takmer okamžite, po jeho vzhľade na trhu.

Popis odrôd

VLOŽNÝCH VÝKONNÝCH VEĽKÝCH BROKOV, DOSIAHNUTÝCH HEUMENTS V Skleníkoch 170 cm a ďalšie, v otvorenej pôde od 90 cm, pokryté tmavo zelenými líniu stredne lyžičiek, s klasickou arómou paradajok. Povrch priameho plechu má mierne opomenutie a miernu disekciu pozdĺž okrajov. Kríky dávajú rovné slabé výhonky, ktoré potrebujú povinné bližšie k podpore. Stonky sú náchylné na vývoj veľkého počtu krokov, kvety sa zbierajú v jednoduchých kvetenstve. Kmene môžu tvoriť veľký počet kefiek ako neobmedzený rast, takže potrebujú nielen vo formácii, ale aj v normalizácii. Každá kefa dáva až 7 bobule.

Plusy hľuzovky červeno:

 • jedinečnú formu ovocia;

 • Vyvážený chuť a nenársnosť;

 • Vynikajúca prepravovateľnosť, vysoký výnos;

 • Silná imunita, tvorba veľkého počtu nestálych.

Nevýhody zrody – potreba formácie, organizačnej podpory, ožiarenia na zavlažovanie.

Hlavné kvality ovocia

Mlieko-zelená, hľuzovka, povrchové ovocie nadobúdať nasýtenú karmín-červenú farbu po dosiahnutí technickej a fyziologickej zrelosti. Berry vážiace 150-200 g sa vyznačuje vynikajúcou schopnosťou dozrieť – odstránené zelené ovocie rýchlo získajú potrebnú podmienku doma. Zrelé paradajky sú schopné skladovať pri izbovej teplote a oveľa dlhšie v profesionálnych predajniach zeleniny, čo umožňuje kultúru priemyselnej kultúry. V priereze sú viditeľné 5-6 semien s miernymi semenami.

Charakteristiky

Hustá mäsová buničina má sladkú chuť so miernou zlomkovou zlomkou bozkávania, klasickej arómy a príjemná doposiaľ. Berry je pokrytý tenkou, ale hustou kožou, takmer sa necíti počas potravín, ktoré chráni pred praskaním, a obsahuje skupinu vitamínov, karotenoidov. Suché látky asi 6%.

Dozrievanie a plodnenie

Stupeň patrí do skupiny Middleweight Maturation – 100-110 dní od dátumu vzhľadu zárodkov.

Výnos

Výťažok červenej hľuzovky je vysoko odlišný. Priemerná číslica je 6-8 kg s 1 puzdra a 15-20 kg od metra štvorcového. Ideálne agrotechnické podmienky sú schopné zvýšiť úrodu.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Semeno 50-60 dní pred vynechaním v pôde sa načasovanie vypočíta v závislosti od kultivačnej oblasti. To je zvyčajne koncom marca – začiatkom apríla pre miernu klímu a koniec februára – začiatkom marca v južných regiónoch.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Tomato Truffle Red

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Tomato Truffle Red

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Tomato Truffle Red

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Optimálna schéma pristávacieho systému vysokých intelemantných kríkov – 60×50 cm, nie viac ako 3-4 korene na meter štvorcový.

Pestovanie a starostlivosť

Truffle Red sa pestuje pri mori, s výnimkou južných regiónov, kde sa pripúšťame semená ihneď do zeme. Pred výsadbou sadeníc na trvalé miesto sa odporúčajú špecialisti, aby vykonávali postupy na výzvu. Mladé rastliny sú umiestnené na ulici, otvorené balkóny a lodžiá, unikajú sadenice na environmentálne podmienky a slnečnému žiareniu. Začiatok udalostí asi 2-3 týždne pred pristátím.

Miesto na záhrade sú vybrané s dobrým stupňom osvetlenia, s úrodnou a priedušnou pôdou, hladinou neutrálnej kyslosti.

Ak je Zem príliš kyslá, riskovala:

 • krieda alebo omietka;

 • vápenec;

 • kosti alebo dolomitová múka.

SUGLINIST, HUDNÉ A HEADY LANDY TEAR OFF:

 • pohánka;

 • Tým, že humus;

 • Pravidelné siatie Sideratov.

Vysoké kríky potrebujú podporu, takže vklady sú inštalované v hrebeňoch, alebo spokojní so spotretím. Pozemok v studniach obohatených organickým (vlhkým, kompostom, vtákom), komplexné minerálne hnojivá, superfosfát, drevený popol.

Počas výsadbových sadeníc je potrebné zabezpečiť, aby bol koreňový krk nad zemou. Pôda v atraktívnom kruhu je zhutnená, rozliať dobre s teplou vodou, najbližší deň. Poskytnite teda koreňový systém prístupu kyslíka. Vysoké sadenice sú okamžite zviazané na podporu a pokračujú v tom, ako rastie.

Následná starostlivosť leží v tradičných udalostiach:

 • Zavlažovanie a burín;

 • tvorba a parenie;

 • Kŕmenie a sanitárne spracovanie.

Smart Bush Formujte v 1-2 sudoch, takže prvý krok objavovania. V budúcnosti je rastlina neustále opotrebovaná, snaží sa vyhnúť zhrubnutiu a vzdelávaniu zbytočných výhonkov. Lístie je takmer úplne odstránené ako kefy so Zys.

Prvý podávač trávi 2-3 týždne po vylodenie. V tomto čase Tomatoam potrebuje podporu dusíka pre vegetatívne hromadné rozšírenie. Druhý čas sa živí potaš-fosforečnými kompozíciami počas tvorby nestály. Niekoľkokrát pre sezónu, paradajky môžu byť zbavené čerstvej zväzku alebo žihľavu. Hľuzovka červená potrebuje pravidelné zavlažovanie, ale zároveň je potrebné monitorovať úroveň vlhkosti – na vzduchu skleník po každom zavlačení, zabrániť stagnácii vody v hrebeňoch. Preventívne postrekovanie sa vykonáva podľa potreby, hygienické spracovanie, keď sa detegujú nebezpečné príznaky.

Tomato Truffle Red

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

Tomato Truffle RedKvasinkaTomato Truffle RedKyselina boritáTomato Truffle RedJódTomato Truffle RedPopolTomato Truffle RedVápnik selitraTomato Truffle Redkyselina jantárováTomato Truffle RedSérumTomato Truffle RedPeroxid vodíkaTomato Truffle RedKuracie vrhTomato Truffle RedSódaTomato Truffle RedSpievaťTomato Truffle RedMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Deklarované zdravie červenej hľuzovky je silná imunita a záhradník si to potvrdzujú. To však neznamená, že odroda neohrozuje. Nedodržanie pravidiel agrotechnológií, ako je zvýšená vlhkosť, nedostatok zavlažovania, môže viesť k vzniku hnedého hnilobu, suchého miesta, fytoofluorózy. Nebezpečné pre paradajky a škodcov:

 • trojnásobok;

 • Bellenka;

 • Bakhchy Tlla a Medveda;

 • Rusty Tick a Colorad Beetle.

Preventívne spracovanie insekticídov a fungicídov sa vyhýbajú takýmto problémom.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Tomato Truffle Red

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Tomato Truffle Red

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

Tomato Truffle RedPhytofluoroTomato Truffle RedNafúknutý rosaTomato Truffle RedVrcholTomato Truffle RedClapporiosTomato Truffle RedŠedý ganilTomato Truffle RedTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Paradajka sa pohybujú vysokú teplotu, ale ťažkosti zažívajú denné rozdiely v severných oblastiach, ako aj dlhodobé chladenie s zrážok.

Rastúce regióny

Stupeňa dokonale sa cíti v otvorenej pôde pri pestovaní v južných oblastiach, ale dokonale ovocie v skleníkových podmienkach, ak sa pestuje v chladných oblastiach. Jeho kultivácia je k dispozícii na severe, severozápade, centrálnej, Volga-Vyatsky, centrálnej čiernej Zemi, North Caukaz, Stredné Radium, ako aj na Kryme, v Kuban, na území Krasnodar.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár