Tomato Sweet Cream

  • Autori: Brad Gates Chov
  • Názvy synonymá: Sladký krém
  • Kategória: Zoradiť
  • Typ rastu: Incimenzionálny
  • Účel: Čerstvé použitie
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Podmienky rastu: Pre uzavretú pôdu
  • Prepravovateľnosť: Áno
  • Bush: Vysoký
  • Výška kríka, pozri: 180

Pozrite si všetky charakteristiky

Tomato Sweet Cream už nie je kvôli vzácne a kolektívnej odrody. Po prvé, je to majiteľom pomerne zaujímavej farbenie ovocia: dozrievanie, oni, ako chameleon, neustále meniť farbu, potom červenanie, potom žlté. Okrem toho je to len lídrom v kvalite chuti, jedna z najsladších odrôd. A jeho ovocie môže byť na Bush na dlhú dobu a nie na priame.

História odstránenia

Sladký krém – Americká novinka slávneho chovateľského bradu Gates. Paradajková odroda bola navrhnutá pre chránenú pôdu a prezentoval svet v roku 2016 v USA. Potom rýchlo získal popularitu vo všetkých krajinách, je populárny v Rusku. Originálne a synonymné meno – sladký krém.

Popis odrôd

Toto je odroda kefy súvisiace s skupinou Tomato. Vysoký, dosahuje výšku 1,8 m, avšak v niektorých zdrojoch je zaznamenaný ako priemer, s výškou až 1,5 m. V každom prípade sú jeho stonky dosť silné, dokonca tuk. Lepšie výnosy ukazuje v špeciálnom prístrešku alebo skleníku. Dozrievanie ovocia, takže plodina môže zbierať celú kefu.

Hlavné kvality ovocia

Funkcia odrody sladké krém je jeho plody jedinečných farieb a tvarov. V prvom rade sú podlhovasté, slivky, s charakteristickým špicatým nosom, sú niekedy opísané ako šialené. Veľkosti viac koktailov. Ovocie podľa hmotnosti sú 50-60 gramov, ale existujú aj paradajky s hmotnosťou 100 gramov. Keď je technická zrelosť, ovocie sú natreté v krémovej farbe so zelenými pruhmi. Zrelé krémy majú zlatú žltú jasnú farbu, na ktorej sa objavia červené a oranžové pruhy, v procese spanie sa môže zmeniť. Oslávte veľmi vysokú väzbu ovocia (prakticky bez pasu). Zrelé ovocie sú prenosné a ich integrita zostáva. Ako aj plody odolné voči praskaniu.

Prečítajte si viac  Hruška jeseň susov (veľký susov)

Charakteristiky

Podľa svedectva mnohých tastrov a jednoduchých milencov paradajok, aromatické charakteristiky sú vynikajúce. Zodpovedajúce meno, paradajky sladký krém majú sladkú chuť s karamelom a ovocnými poznámkami, niektorí sa dokonca porovnávajú s cukrovou chuťou.

Dozrievanie a plodenie

Triediť sladký krém má veľmi skoré zrenie. Ale zároveň je plodná kultúra natiahnutá a ovocie je možné odstrániť do mrazov.

Výnos

Ak spĺňate tú správnu agrotechnicu, môžete odstrániť až 3 kilogramy lahodných a sladkých plodov z kríka.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Paradajkové semená sladký krém na zasiatie približne jednu a pol alebo dva mesiace pred očakávaným pristátím v zemi. Peak sadenice, spravidla v čase prvých dvoch listov.

Pre túto odrodu je veľmi dôležité, aby pri páde do pôdy boli výhonky výška od 30 cm. A tiež je potrebné sa uistiť, že riziko spätných mrazničiek je vylúčené. Súbory na pristátie by mali byť hĺbka 15-20 cm.

Tomato Sweet Cream je najlepšie pestovaný v špeciálnych priestoroch: skleníky, prístrešky alebo skleníky. V teplých oblastiach je však možné zasadiť sadenice priamo do otvorenej pôdy.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Na štvorcový meter oblasti stránky alebo skleník by nemal pristáť veľký počet kríkov. Maximálny počet rastlín na jednom námestí – 3.

Prečítajte si viac  Paradajkový kráľ veľký

Pestovanie a starostlivosť

Aby sa rastliny triedy sladkého krému dobre rozvíjali na lôžok, a ovocie boli chutné, je potrebné vykonať jednoduché udalosti počas starostlivosti.

Táto odroda môže byť vytvorená do niekoľkých kmeňov, zvyčajne pestovaných v 2-4 stonkách. Po zakorenení, v 10 centimetroch od zhonu, by mala byť Peg-podpera fixovaná, ku ktorej je kmeň zviazaný so stuhami, aby nedošlo k poškodeniu trupu.

V žiadnom prípade nemôže dovoliť suchosť pôdy. Napojené raz týždenne. Po zavlažovaní sa musí pôda uvoľniť, aby sa zlepšila permeabilita vody.

Počas vegetačného obdobia sú paradajky najmenej 3 krát.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: