Tomato Zinulu

 • Autori: Ukrajina
 • Kategória: Zoradiť
 • Typ rastu: sedemdenermánti
 • Účel: Čerstvé použitie, na losos a konzervovanie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 80
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu pre skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Bush: stredný odolný
 • Výška kríka, pozri: Až 100

Pozrite si všetky charakteristiky

Nedávno, ružové odrody paradajok si veľmi populárne. Spravidla sa líšia vo vysokoškolských charakteristikách, veľký obsah vitamínov skupiny B, ako aj mnoho pektínov, niektorých antioxidantov, ako je lykopén, selén, karotén. Jasný zástupca takýchto paradajok možno považovať za rôzne ukrajinské výber Zinul. Je to celkom univerzálne: je vhodné pre rastúce a pestované v otvorenom prostredí. Okrem toho, ak rastie rastie vo vyhrievanom skleníku, je možné celoročný poplatok z úrody.

Popis odrôd

Zinulu – polo-detektor priemerný paradajkový stupeň. Zvyčajne rastie o 0,6-1 m na výšku. Má flexibilné, ale zároveň trvanlivé a stabilné stonky, ktoré nevyžaduje žiadnu podväzku alebo podporu. Listy na kmeni majú zaoblený tvar, zelené, bežné veľkosti. Kultúra kultúry sa vykonáva buď v 1 alebo v 2 bareloch. Záhradníci boli zaznamenané vysokou odolnosťou kultúry na stres a rôzne ochorenia.

Hlavné kvality ovocia

Zinul paradajky majú plochý okrúhly tvar, možno ho nájsť v priemere. Majú oveľa často 150-200 g, ale sú nájdené a väčšie – 300 g. Farba zrelého ružového paradajka (podľa iných údajov červených), ktoré majú perlový lesk. Plody majú veľmi jemnú a tenkú pokožku, takže náchylné na praskanie pri vysokej vlhkosti.

Charakteristiky

Šťavnaté Tomato Zinul má sladkú, cukru chuť. Mnohí dokonca považujú za príjemné. Zároveň, jasná paradajková chuť, ktorá má svetlú sourness, nielen čerstvé paradajky, roztrhané z kríka, ale aj nakladané, konzervované ovocie. Sladkosť prevláda nad kyslými poznámkami. Bulp zeleniny je dosť mäsitý, takmer melón, semená kamery sú veľmi málo.

Dozrievanie a plodnenie

Pokiaľ ide o dozrievanie, Zinulya sa vzťahuje na skoré triedy. Od okamihu vzhľadu prvých listov pred začiatkom plodovania paradajok by mal byť 80 dní. Zber môže byť spustený 10. augusta.

Výnos

Vykonávanie všetkých agrotechnických udalostí správne, môžete dosiahnuť dobrú plodinu. Napríklad asi 4 kg plodov bolo zinul z každého kríka. A to je priemer asi 12-15 kg s 1 m 2 pristátiami. Bohužiaľ, plody sú úplne neprepravovateľné, najmä pre dlhé vzdialenosti, zelenina môže byť pomerne ľahko zasahovať alebo crack.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Zinulla Tomatoova sadenice sú vysadené do zeme v druhej polovici mája a 55 dní pred týmto bodom sú semená vysadené na sadenice.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Umiestnite na pozemku, že každá rastlina by mala zaberať pre pohodlné rastúce, je 40×50 cm. To znamená, že 1 m 2 nemôže rásť viac ako 4 rastliny.

Pestovanie a starostlivosť

Ak chcete získať nielen skoro, ale aj vysoký výťažok paradajok, rastliny môžu byť dočasne pokryté priehľadnou fóliou, ktorá sa okamžite odstráni, keď sa vyskytne teplé počasie. Paradajka pristátie, aby sa najlepšie vyrábali na tie lôžka, kde strukoviny, tekvicové kultúry, koreň, zeleň (petržlen, kôpier), ako aj uhorky, kapusta a mrkva. Nie je prísne neodporúča sa zasadiť zinku zinku, kde sa pestovali zemiaky, korenie, baklažány a fizalis.

Je veľmi dôležité, aby územie na výsadbu paradajok bolo dobre osvetlené slnkom. Starostlivosť je celkom jednoduchá, je to:

 • dvakrát týždenne zalievanie;
 • kultivácia paradajkových sadeníc v 1 alebo 2 a niekedy 3 sudoch;
 • Výrobu organických a minerálov počas kvitnutia, keď zviazané ovocie, ako aj v čase dozrievania.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Rastúce regióny

Zinuli’s Grade môže byť úspešne pestovaný v tých regiónoch, kde leto pokračuje krátko. Kultúra bola pôvodne odporúčaná na pestovanie v rizikových poľnohospodárskych zónach.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár