Sklenené prístrešky: Popis a inštalácia

Popis sklených prístrešok a ich inštalácia je veľmi dôležitá pre každého majiteľa domu a len obyčajného nájomcu. Existujú rôzne typy ich typov – dať na vstup a prísadu do domu. Strecha baldachýne môže byť vyrobená z plexiskla a dvojitých presklených okien, ale aj keď je postavený len presklený priehľadný priezor v súkromnom dome, stále musíte zohľadniť množstvo jemností a nuans.

Klady a zápory

Sklenený baldachýn s mnohými ľuďmi sa zdá nespoľahlivé riešenie. Tam bola prezentácia, že polykarbonát, nehovoriac o strome alebo kovu, oveľa stabilnejšie a bezpečné. V tomto práve potrebujete prísť na to. Rozšírené názor je, že glazovaný baldachýn je drahý, nie celkom pravý. Áno, pri nákupe bude musieť zaplatiť dostatočne významnú sumu, v porovnaní s cenou nájomnej z polykarbonátu alebo dokonca profesionálnych podláh.

Kvalitné sklo však slúži na veľmi dlhú dobu. A okamžite to stojí za to vyvinúť inú spoločnú mylnú predstavu – že glazovaný typ krehkého dizajnu a je nestabilný mechanicky.

V skutočnosti sa používajú dostatočne odolné typy skla, vrátane viacvrstvových a vytvrdzovacích vzoriek. Je veľmi ťažké rozbiť ich, a aj keď sa to snaží urobiť konkrétne, je to sotva každý spôsob, ako vyjsť hneď. A ak sa objaví baldachýn, nebezpečenstvo je poškodené minimalizované.

Trojstranný Takmer vždy len praskliny, nedávajú fragmenty. Pravdepodobnosť, že v mieroch bude podrobený deštruktívnemu účinku, zanedbateľnému. A keď zasiahnete tvrdené sklo, hoci sú vytvorené fragmenty, ale ich hrany sú vyfukované a nemôžu spôsobiť žiadne vážne zranenie. Ďalším spoločným mýtom je, že sklo je monotónne a nemôže mať všetky druhy sfarbenia. Život už dlho vyvrátil toto vyhlásenie.

Samozrejme, existujú absolútne v katalógoch priehľadný Bills pre baldachýn. Ale I Zafarbený, a Zdobené vzormi Modely. Tam je dokonca Možnosti s nápismi, vybrané individuálnym poradím. Moderné sklenené prístrešky dokonale zapadajú do modernistického prostredia a v high-tech štýl. Môžu byť zdobené ako obydlie, určené pre staroveku a jednoduchý súkromný dom bez ďalších radov.

Niekedy hovoria, že neschopnosť poháru na ohýbanie neumožňuje vytvoriť formulár. Ale je to len ďalšia ilúzia.

Každý skúsený výrobca bude ľahko urobiť a Jediné auto, a Double Dizajn, I Vlnový, A dokonca komplexný formulár – atraktívne vzorky takýchto výrobkov sa nachádzajú v každom katalógu. V tom istom čase sklo Nepodlieha korózii, Nezobrazuje sa a zachováva svoje vlastnosti mnoho desaťročí. Povrchové čistenie je možné s jednoduchou vodou a v zložitejších prípadoch – kompozície, ktoré umyte okná.

Prečítajte si viac  Bathhouse na palivovom dreve: Pros a nevýhody

Temperované okuliare dokonale prenášajú výkyvy sily pri teplote. Nebudú poškodené pri žiadnej vlhkosti, nie sú desivé ultrafialové ožarovanie. Tónovací film pomôže skryť pred slnečným svetlom a bez zbytočného stmievania. Vysoká tuhosť súčasných produktov vám umožňuje uhasiť hluk dažďových kvapiek.

Jediný skutočný mínus, Pozostáva teda vo veľmi veľkých počiatočných investíciách pri nákupe skla Canopy. Treba tiež zvážiť, že ak návrh ešte niečo rozbije, nemôže byť opravená – to bude úplne nahradené.

Aké sklo sa používa?

Použitie je rozšírené Trojstranný. Ak chcete získať, že si vyžaduje niekoľko listov jednoduchého skla a kombinovať polymérny film. Môže byť tiež baldachýn a od kalený materiál. Je zahrievaný takmer až do bodu topenia a ostro, blbec sa ochladzuje. Výsledkom je, že na indikátoroch pevnosti je sklo po vytvrdnutí trochu horšie ako konštrukčná oceľ.

V mnohých prípadoch Prístrešky z transparentných plexiskla. Je však stále splnená v čiastočne transparentnej verzii. Nikto zakazuje ani nerobiť rôzne časti mesta.

Schopnosť osvetlenia akrylových sklených konštrukcií niekedy dosahuje 90%, okrem toho je relatívne jednoduché.

Plexiglas sa získajú odlievaním alebo extrúziou; na to Malý chýba teplo, odolné toleruje vplyv dažďa a dokonca aj vietor. Aj pomerne široko aplikované záchytky z dvojitých zasklených okien rôznych veľkostí a tvarov.

Odrody

Nedávno Na kábloch (a ďalšie pozastavenia) Zdalo sa, že riziko rizika. Prax však ukázala, že sú pomerne stabilné a spoľahlivé. Okuliare, ktoré prešli laboratórnymi kontrolami, sú dostatočne silné a stabilné pre takúto aplikáciu. Rám je reprezentovaný mnohými rôznymi možnosťami. Najčastejšie je vyrobený z oceľového potrubia alebo z dreva.

Oveľa zaujímavejšie vzhľad Návrhy na základe kovaných častiach. A jedna z možností znamená úplné odmietnutie rámu obvyklého typu. V tomto prípade sa používajú nízke kovové časti. Samotná pieseň sa zdá vzostupná vo vzduchu.

Prečítajte si viac  Urobíme osvetlenie v garáži: všetky jemnosti procesu

V súkromnom dome alebo chate, postavený s hojným zasklením, bude to celkom vhodné, aby ste sa dostali k obľúbeným prvkom osvetlenia.

Pridajte luxusný pocit pomáha Zavedenie zafarbených vložiek. Veľmi atraktívnym riešením je baldachýn so strechou nad vchodom do domu alebo garáže. Pod ním môže byť istí a pokojne stojí aj v nepriaznivom počasí. Jednoduchá strecha dokonca inštalovať začínajúcich majstrov. A napriek tomu, že samotná práca so sklom je lepšia na zveriť profesionálov.

Pri naklonení najmenej 15 stupňov je možné odstránenie vlhkosti. Pretože viac ploché návrhy sú nepraktické. Pre verandu Baldachýn môže byť nielen prostriedkom ochrany, ale aj vizuálne dekorácie. Vo väčšine prípadov sú takéto štruktúry v stacionárnej forme. Cez bazén Najčastejšie sa snaží namontovať posuvné štruktúry; Umožní rozšíriť plávanie a chrániť pred vstupmi z listov, inak.

Vlastnosti montáže

Pred glazmom musí byť cviče starostlivo oboznámení s jeho Dokončený. Musí existovať súbor pavúkov, to znamená, že špeciálne držiaky, ktoré vám umožnia pripojiť sklo na stenu domu. V hotových súpravách je zvyčajne všetko vŕtané. Otvor je uzavretý vlásením, na oboch stranách, z ktorých sú podpery Podrobnosti pavúka. Značkové body sa určujú pomocou hydraulického alebo laserového (čo je vhodnejšie). Ďalej sú na horných zátvorkách upevnené teleskopické napínacie značky, dočasné podpery vložia dočasné podpery a samotný priezor je opravený, nastavuje svoju pozíciu reguláciou skrutiek.

Úplne hotový dizajn nie je možné podrobiť ďalšiemu obrábaniu. To je, v akej forme pochádza z továrne – v tomto a je potrebné stanoviť, podľa odporúčaní výrobcov. Rámcové štruktúry sa zbierajú na Zemi a potom zvýšia vyhradené miesta. Treba zvážiť, že pokyny výrobcov sú často najbežnejšie a nie sú prispôsobené na inštaláciu do rôznych typov fasád. V tomto prípade musíte konzultovať s dodávateľom.

Prečítajte si viac  Ako vybudovať stodolu vlnitej?

O inžinierskych prvkoch sklenených cestovných lístkov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: