Držiaky pre mikrofóny

Je ťažké si predstaviť hudobný priemysel bez mikrofónu. Pre pohodlné použitie počas výkonov a iných podujatí sa používajú držiaky. Univerzálne upevňovacie prvky možno nájsť všade: v konferenčných miestnostiach, v vysielaní, v štúdiách, na scénach a iných stránkach. Existujú aj špeciálne regály, ktoré sú častejšie v záznamových štúdiách. Hovorte o tých a iných.

Zvláštnosť

Každý typ držiakov mikrofónu má svoje vlastné charakteristiky, ako je určené pre určité úlohy. Niektorí sa nazývajú, aby si mohli uvoľniť ruky, iné – na hasenie vibrácií a zvukov. Jedzte upevňovacie prvky určené na inštaláciu mikrofónu nie je tak viditeľné.

Napríklad takzvaný „Perekkka“ zapája špeciálny clothespin do oblečenia. Takéto jednoduché zariadenie vám umožňuje pripojiť mikrofón na oblečenie tak, aby bolo menej viditeľné, bez poškodenia zvukového prenosu. Môžete tiež pripojiť mikrofón na hudobný nástroj.

Mala by sa venovať pozornosť: Často sú vybavené clovesmi, ktoré môžu poškriabať nástroj. Tiež, petrogénový mikrofón môže byť pripojený k oblečeniu jednoduchšej verzie clothespins – klip.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky hlavy predstavujú konzolu, na ktorej je kábel a mikrofón pripojený na flexibilnom drôte. Táto možnosť vám umožňuje opraviť zariadenie na hlavu, bez toho, aby sa pokazil účes pre popredný televízny program alebo koncert, preskočí držiak s vlasmi na zadnej strane hlavy. Voľné ruky dávajú veľa výhod: pracovať v počítači, drží tablet alebo gesto.

Univerzálne držiaky na ploche Umožní vám upevniť mikrofón akéhokoľvek druhu, úspešne vyčistiť vibrácie a uvoľnite ruky užívateľa. V profesionálnej sfére sa takéto upevňovacie prvky používajú v televíznych štúdiách a vysielacích štúdiách. Vedúce blogy a kanály na internete tiež aktívne používajú takéto podporu, oceňujú všetky výhody. Na takom upevňovači je zvyčajne nainštalovaný mikrofón-kondenzátorový mikrofón V držiteľa typu „Spider“.

Ten sú dva snímky umiestnené v inom. Vnútorný rámec je zavesený na elastických pásoch. To vám umožní izolovať štúdiový mikrofón zo zahraničných vibrácií, účinne ich uhasí. V agregácii s popovým filtrom sa ukáže krásny zvuk, ktorý je prípustný pre estery a hlas.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Môže sa zvážiť typ držiaka pracovnej plochy uzáver. Takéto možno vidieť v konferenčných miestnostiach alebo recepciách. Flexibilný drôt umožňuje nielen oslobodiť ruky, ale aj na nastavenie mikrofónu pod ňou jednoduché a rýchlo. Kvalita zvuku sa nemení.

Regály sú veľmi populárne kvôli svojej všestrannosti a nízke ceny. Sú to rúrkové návrhy rôznych konfigurácií. Existujú dva hlavné typy: Vonkajšie a desktopové modely.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

O desktopových vzorkách už boli uvedené vyššie. Takéto regály sa používajú nielen v štúdiách vysielania a nahrávania – môžete ich vidieť aj od novinárov počas pohovoru.

Vonkajšie regály Existujú dva hlavné typy: Vertikálne a „Zhuravl“. Obaja, ako aj iné sa používajú predovšetkým na scény alebo stojany, na miestach, kde sa konajú hmotnostné udalosti alebo výkony, pre karaoke. „Zhuravl“ je vertikálny stojan s otočnou časťou a hlavou mikrofónu.

Táto možnosť je univerzálna ako jednoduchý vertikálny stojan: rýchlejšie a jednoduchšie konfigurovať výšku sólistov alebo reproduktora, ako aj pohodlne hlasových hudobníkov a hudobných nástrojov v rôznych pozíciách. Kábel mikrofónu je upevnený na regáloch so špeciálnymi klipmi.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Montáž na fotoaparáte sa vykonáva s upevňovacími prvkami dvoch hlavných typov: Držiak alebo tvar. Držiak je držiak, ktorý môže byť upevnený v zdviháku pre statív. Tvar – odomknutý rám, ku ktorému môžete pripojiť ďalšie zariadenia (mikrofón alebo svetlo). Aj v predaji nájdete veľa univerzálnych spojovacích materiálov, čo vám umožní zabezpečiť mikrofón na kameru, vrátane odpisov.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Ako si vybrať?

Výber držiaka závisí od mnohých podmienok: od typu mikrofónu, o povahe práce, na cene a kvalite. Každý zips je určený pre svoje úlohy a používať ich podľa schôdzky.

Po prvé Je potrebné venovať pozornosť typu mikrofónu a oboznámiť sa so všetkými upevňovacími prostriedkami, ktoré sú určené pre to. Napríklad pre obyčajný hlasový mikrofón, upevnenie absorbujúce šok. Potom musíte rozhodnúť o povahe práce: ak sa mikrofón používa hlavne v štúdiu pri stole, stojan na stôl s držiakom absorbujúci šok je to, čo potrebujete.

Parametre, ako je cena a kvalita hra, nie posledná úloha. Nemá zmysel pre preplatku pre značku, ak stojan „nemenovaný“ môže dokonale vykonávať rovnaké funkcie. Je dôležité venovať pozornosť kvalite plastových a pohyblivých pripojení, ak existujú. Pohyblivé spojenia sú zraniteľné, najmä ak je kvalita plastových listov, ktorá má byť žiaduce.

Držiaky pre mikrofóny

Držiaky pre mikrofóny

Prehľad a rozbalenie regálov pre mikrofón Pozri viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár