Nábytok pre štúdiový apartmán

Často, obrovské ceny pre bývanie, aby sa mladé rodiny hľadali mimoriadne riešenia. A prvá vec, ktorá príde na myseľ, je malý štúdiový apartmán. Dnes, takéto usporiadanie nie je len veľmi populárne, ale aj praktické. Cítiť sa pohodlne doma, je potrebné správne vyzdvihnúť nábytok pre štúdiový apartmán.

Vyvíjame projekt dizajnu

Skôr ako začnete výber nábytku, musíte presne vedieť, čo je štúdiový apartmán. Takýto názov je priestory, kde sú oddiely úplne chýbajú. Budete mať jednu veľkú miestnosť odstránená len na rekreačnej oblasti, práce, varenie. Obrovská výhoda bytových štúdií je schopná slobodne navrhnúť svoj vlastný dizajn a stelesniť tvorivé myšlienky do reality.

Avšak, ak je apartmán snov je stále ďaleko, je potrebné zaplatiť čas na starostlivé usporiadanie. Hlavná vec nie je len si vybrať, ale tiež dal nábytok vpravo. V malých apartmánoch, dostupnosť kompaktného nábytku – prvý stav. Nevytvárajte ďalšie oddiely, ktoré zaberajú miesto. Každý nábytok musí byť dokonale kombinovaný a harmónia s ostatnými.

Použite s mysľou všetok priestor. Napríklad, dobrá služba môže slúžiť vstavaným skrine na strop, závesné lôžka, zásuvky na bielizeň. Uprednostňujú teplé, svetlé odtiene, ako aj lesklé a zrkadlové povrchy. Takéto jednoduché manipulácie umožnia vizuálne rozširovanie miestnosti. Dobré riešenie si tiež kúpi apartmán s balkónom, kde si môžete organizovať miesto na spanie, štúdium alebo kuchyňu.

Vyberte si spálňu a obývaciu izbu

V malých apartmánoch kombinujú obývaciu izbu so spálňou – najlepšou voľbou. Myslíte si, že pozícia každej jednotky nábytku stojí najmenší detail. Najčastejšie mnohí majitelia si nemôžu dovoliť kúpiť posteľ a vybaviť samostatné miesto pre ňu. V tomto prípade sa odporúča kúpiť transformovaciu pohovku, ktorá sa ľahko rozloží v noci. Zaujímavou možnosťou bude skryté postele, ktoré sú pripojené k stene v popoludňajších hodinách a nezasahujú do voľného pohybu.

Na úsporu priestoru sú longline lôžkové postele dobre hodí, najmä ak máte deti. Pod takýmito lôžkami dobre post široké zásuvky, kde môžete dať prikrývky, vankúše a posteľnú bielizeň. Pre malé deti bude optimálna voľba stolnou posteľou. V popoludňajších hodinách ho dieťa použije ako pracovisko na hry a v noci je nádherná oblasť na spanie.

Pokiaľ ide o iný nábytok, všetky výhody majú šatník. Dvere v nej neotvárajú rebrík a ticho sa pohybujú. Je ťažké preceňovať a kapacitu takýchto skríň. A v prítomnosti zrkadlového povrchu, môže byť zdobia pieskovacie vzory a tlač fotografií, ktorá bude dopĺňať iba interiér.

Štúdiový apartmán by sa mal vyhnúť hojdačm skrine, veľké pohovky a šatník.

Moderný kuchynský nábytok

Kuchyňa je najčastejšie veľmi kompaktné miesto, takže nábytok stojí za to zvoliť tak, že šetrí priestor. Samostatne je potrebné všimnúť vstavanú techniku, ktorá nebudú preťažiť miestnosť. Môže to byť malý povrch varenia, vstavaná mikrovlnná rúra, úzka práčka. Uistite sa, že si kúpite dobrú kapucňu, pretože arómy jedla sa jedia do látky.

Pokiaľ ide o skrinky, dávajte prednosť namontované modely s rôznymi policami.

Dobrá možnosť bude oddelená kuchynskou oblasťou z rezidenčného baru. Nie je to len štýlové, ale tiež vám umožňuje mať jedálenské miesto. Pod odolnosťou môžete umiestniť boxy, v ktorých sa uložia riad a príslušenstvo pre domácnosť. Priestor nad regálom stojí aj v hodnote – niekoľko dutých skriniek pre obilniny a korenie nebude zbytočné.

Z farieb si vyberte ľahké tóny a prírodný kameň, takže kuchyňa bude vyzerať čerstvé a jasné.

Ako zariadiť?

Opravte nábytok je ľahký aj v Tiny Studio Apartmán. Zastavte svoju voľbu na vložených modeloch: pomôžu ušetriť veľa miesta v dôsledku špeciálneho posuvného mechanizmu. Dobré riešenie urobí takýto nábytok na objednávku, potom majster zváži plánovanie presne vášho životného priestoru. Vynikajúci Ak by apartmán má tvar obdĺžnika, potom skrinky a police budú optimálne inštalované pozdĺž stien, pričom sa ponorí uprostred miestnosti.

Namiesto masívneho postele získavajte pohovku transformátor. Môže byť tiež umiestnený v blízkosti steny. Zo boku okna bude dobré umiestniť malý nočný stôl pre Trifles: okuliare, obrúsky, fľaše na vodu. Priestor cez pohovku Vezmite štýlové police, ku ktorým môžete dať knihy, fotografie alebo dekoratívne doplnky. V apartmánoch, oddiel medzi spálňou a obývacou izbou bude vyzerať viac dobre – iné miesto pre maličkosti.

Je oveľa ťažšie riešiť chodbu. Tu neobsahuje luxusné skrine s zrkadlami, budete sa musieť obmedziť na záves. Vynikajúcim riešením bude inštalácia antsololov, ktoré môžu byť použité na skladovanie objemových vecí. Nebude zbytočná lavica alebo kabelka. Ako svetlé miesto si vyberte krásny obraz alebo vonkajší kvet.

Zvážte interiér

Pri umiestnení nábytku v byte štúdia, mali by ste o tom vždy premýšľať a či vám to bude vyhovovať. Existuje niekoľko najznámejších interiérových štýlov, ideálne pre štúdio. Prvým z nich je „loft“, ktorý je preložený z angličtiny ako „podkrovie“. Pre tento štýl sa vyznačujú jednoduchosťou a radom otvoreného priestoru. Nábytok pre takýto bytový výber v tmavých odtieňoch, doplnkoch a ďalšie nastavenie – v bielych a sivých farbách.

Apartmán v štýle „Modern“ – Perfektný ostrov modernity. Všetok nábytok a technika by mali byť moderným súčasným dizajnom. Elegantne vyzerá malé pohovky ľahkých odtieňov, tmavých konferenčných stolíkov, rôznych potápačiek, kvapiek. Ako oddiely medzi kuchyňou a spální, odporúča sa pripojiť stojanový stojan.

High-tech štýl vyzerá veľmi minimalistický – nájsť pre milovníkov poriadku. V takom byte je všetko objednané, všetko na ich miestach. Linka a dokonalosť riadkov – Základné zásady štýlu. Vyberte si neopatrný nábytok z hladkých studených odtieňov: sivá, strieborná, metalíza. Celková atmosféra môže byť zriedená malým množstvom svetlých doplnkov.

Pre mladé dievčatá bude dobré riešenie dobré rozhodnutie zostať na rustikálnom štýle „Provence“. Pohodlný čalúnený nábytok, dekoratívne Baffes, tečúce závesy a kvetinové kompozície – všetky tieto charakteristické vlastnosti štýlu. Vyberte si nábytok s rôznymi pruhovanými alebo polka dot výtlačky a je vhodné umiestniť mäkké stoličky v kuchyni.

Krásne dizajnérske riešenia

Moderný štýl – jeden z najobľúbenejších pre apartmánové štúdio. Efektívne oddelenie na zóne vám umožňuje odlíšiť miesto na odpočinok a varenie. Pridajte štýlové lampy, podlahové kvety alebo malý veľkolepý koberec na pridanie komfortnej atmosféry. Zaujímavé vyzerá a apartmány s kontrastnými farbami.

Spacie miesto nachádzajúce sa v Niche – Perfect Designer Trick. Ďalej to vyzerá skvelá moderná kuchyňa s množstvom bielych, sivých a tehlových odtieňov. Ak sa oddelená možnosť nepáči, pokúste sa vytvoriť jeden priestor, kde každý objekt pozitívne. Elegantné príslušenstvo Obnoviť takéto priestory.

Romantické štýlové štúdiá sú veľmi populárne. Chic kombinácia bude biela s červenou, ale nepreháňajte ho s jasom. Anaturaj sa doplní transparentné záclony, podlahové svietidlá a moderné maľby. Soft lampa s lampou s lampami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: