Stredný a veľký štúdiový dizajn

Ľudia často čelia obmedzeniam voľného miesta svojho bytu, takže jazyk sa stáva otázkou príslušného a príslušného usporiadania obytných priestorov. Jednou z možností takéhoto usporiadania je štúdiový apartmán. A pochopiť túto oblasť vedomostí, pretože dizajn interiérov pomôže.

Plánovanie

Medium Studio Apartmán (45-54 KV. m)

Módne štúdio Apartmány prišli k nám zo západu. A z väčšej časti bolo takéto usporiadanie bytu citované na kreatívnej elite. V súčasnosti patrí kreatívne obyvateľstvo veľkých miest, ale nielen, štúdio tiež nájsť veľa distribúcie.

Studié sú vhodné, pretože rozloženie v nej môže byť pôvodne vykonané pod požiadavkami vlastníkov.

Táto izba je podmienene rozdelená do dvoch sektorov: obytná a kúpeľňa. Hlasová dráha v byte nemusí byť, a absencia vnútorných oddielov vizuálne zmení váš byt do slobodného a multifunkčného.

Pre rozlíšenie zón, zvýraznenie, viacúrovňový strop, farebný dizajn a dekorové prvky. Tiež môže byť navrhnutý rôzny nábytok a regály, ako napríklad pult typu. S týmto rozdelením štúdia v zóne bude jeho interiér praktickejší a je určený.

Takýto byt je určený hlavne na uloženie maxima dvoch ľudí. Rozlišuje sa kompaktnosťou a veľmi úzkou interakciou medzi sebou

Jedna z vlastností štúdia v cca 50 kV.M. – Toto je určite sloboda vybrať si interiér a celý dizajn podľa chuti. Človek teda dáva svoju domácu jedinečnosť a jedinečnosť.

Klasický interiérový štýl je najvhodnejší pre takýto byt. Nemusíte však zabudnúť na čo najefektívnejšie a vhodnejšie používať všetky nuansy plánovania vášho štúdia.

Big Studio Apartmán (viac ako 55 kV. m)

Pre apartmánskú štúdiu 54-60 a viac ako m2 je plánovanie najvhodnejšie, pri ktorom je miestnosť rozdelená do dvoch zón: žijúcich a prijímaní hostí. Zároveň je rezidenčná časť zóny oddelená od zvyšku oddielov a dekorov.

Jednou z výhod štúdia je jednoduchosť pri zmene usporiadania, dobré osvetlenie a priestor. Je tiež potrebné umiestniť nábytok.

Ak je v miestnosti špajza, odporúčame vám ho odstrániť pre ešte väčšiu expanziu priestoru.

Jedným zo spoločných spôsobov, ako v interiéri Kuchyňa je transformácia do kuchynskej obývacej izby. V tomto prípade jeden sektor hladko a prirodzene pokračuje ďalšie, zdobené v rovnakom štýle.

Na rozlíšenie kuchynského priestoru a obývacej izby je ubytovanie tyčového regálu najvhodnejší, ktorý bude tiež nahradený jedálenským stolom. A oddelenie iných zón sa vykonáva vizuálne pomocou konečnej úpravy.

Príklady projektov dizajnu

Tu je príklad projektu dizajnu stredného štúdia. Celková farebná schéma je vyrobená v tmavo sivých a svetlo farbách. Pohodla a kuchyňa oddelená bundovým pultom. Tam je veľká loft lodžia. Pre osvetlenie využíva mnoho malých reflektorov.

Tu môžete vidieť návrh projektu veľkého štúdia. Farebná škála stien a väčšina nábytku je vydržaná v jasných farbách. Hosťovské a spanie sú podmienečne oddelené malými funkčnými oddielmi a interiérom. Štúdio je vyrobené v štýle súčasného.

Výber štýlu

Pri výbere vnútorných prvkov a dokončovacích materiálov sa zameriavajú na ich kvalitu a bezpečnosť, ako aj silu a spoľahlivosť.

V súčasnosti je tu široká škála v dizajne bytového štýlu v závislosti od estetickej chuti hostiteľov. Môže to byť klasický štýl, hi-teck štýl, minimalizmus, loft štýl, orientálny štýl a oveľa viac.

Loft Štýl sa používa vo veľkých štúdiách so svetelnými oddielmi. Pre hi-teck je neoddeliteľným voľným priestorom a charakteristickým farbiacim, odrážajúcim vysoké technológie.

Malo by sa však povedať, že ľahké tóny a zrkadlové povrchy, bez ohľadu na to, čo ste si vybrali, dajte izbu vizuálny priestor. Nezabudnite na jednotlivé vlastnosti štúdia.

Vlastnosti Zoning a vybavenie

Ak chcete ušetriť voľné miesto, sa odporúčajú umiestniť vnútorné prvky, ktoré ich zapustia do steny vášho obydlia. A nábytok by sa mal líšiť s maximálnou funkčnosťou. Stojí za to povedať, že takýto prvok interiéru je veľmi dobrý pre štúdio ako šatníková skriňa.

V prvom rade by sa malo uviesť, že v štúdiu môže byť umiestnený iný počet funkčných zón. Záleží na priamom areáli funkcií štúdia a plánovania. Každý sektor môže byť jasne definovaný v jeho limitoch, ale aj hladkú kombináciu zón, ako je kuchyňa živá izba môže byť.

Všeobecne významné oblasti, ako je obývacia izba, spálňa, kuchyňa, práca a stolovanie. Hranice zón môžu byť simulované oddielmi alebo farbou a nábytkom.

Centrum štúdia má zvyčajne posedenie. A blízko okna, bližšie k zariadeniu spálne, môžete vybaviť pracovný uhol. Bar Rack v kuchyni-jedálenský kút vám pomôže zachrániť miesto a oddeliť tento sektor od ostatných. V kúpeľni, aby sa ušetril priestor, je často inštalovaný sprchovací kút.

Pre rozlíšenie zón, skrine a otvorené regály sú vhodné, rovnako ako rohové pohovky. A je možné to urobiť s pomocou dokončenia len pre veľké štúdiá.

Farba a osvetlenie

Pre vysoko kvalitné štúdiové osvetlenie, nielen umelé, ale aj prirodzené osvetlenie. Pre lepší priechod svetelných lúčov použite transparentné a otvorené oddiely.

Abuirs a podlahové svietidlá sú celkom vhodné pre pohodlné osvetlenie rôznych častí vášho bytu.

Farba môže slúžiť nielen ako prvok dizajnu a interiéru, môže tiež vykonať praktickú funkciu na vizuálnom oddelení priestoru. Aký je dôležitý a veľmi použitý faktor pre registráciu.

Samozrejme, voľba farebnej palety vášho bytu priamo závisí od výberu štýlu, ale stále odporúča v podmienkach malých oblastí, ktoré používajú ľahké a teplé odtiene, ktoré vizuálne rozširujú priestor.

Steny, nábytok, prvky dekorov by mali byť prítomné.

Užitočné poradenstvo

  • Uložte miesto nielen vizuálne, ale aj prakticky pomôžu vstavané domáce spotrebiče a prvky interiéru svetlých odtieňov.
  • Zdvihnite byt-štúdio z nepríjemných a konzumovaných pachov pomôžu výfuku – by to malo byť dostatočne výkonné na pokrytie celého priestoru.
  • Za podmienok malého priestoru je najlepšie použiť techniku ​​a elektroniku s čo najnižším hlukom.
  • Ako je to nemožné z dôvodu kuchynskej zóny, budete hodiť namontované skrine.
  • Pre mobilné rozlíšenie priestoru môžete použiť rôzne obrazovky a iné pomocné prostriedky.
  • Nepoužívajte masívny a objemný nábytok skrine.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: