Odrody rodinného albumu

Rodinný fotoalbum – vec je neoceniteľná, najmä ak sú obrázky uložené nielen teraz sú už zdraví rodinní príslušníci, ale aj dlho. Zvážte staroveké fotografie, ktoré sa často vyrábajú v fotoabeel alebo workshopoch, môžete nekonečné. Všetky sú krásne – muži, ženy, deti. Koniec koncov, fotografia bola potom skutočná udalosť, ku ktorej sa pripravovali, pokiaľ ide o dovolenku. Teraz, vďaka digitálnym technológiám, ľudia môžu strieľať každý významný moment svojho života, čím sa vytvára rodinná história z výsledných obrázkov.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Zvláštnosť

Akonáhle možnosť fotografovať (a dokonca skôr – dougurotypy), tradícia vznikla na investovanie kariet do albumov, pri zachovaní rodinného života.

Samozrejme, že len ľudia si môžu dovoliť, aby si dovolili: potešenie z výroby fotografickej karty bola dosť drahá.

Odrody rodinného albumu

Teraz je tradícia vytvárania rodinných fotoalbumov zabudnutých. Zobraziť fotografie Ľudia sú preferovaní v digitálnej forme – v telefónoch, na tabletách alebo počítačoch. Ale album, v ktorom sa obrazy zhromažďujú drahé srdce ľudí, nemôže stratiť relevantnosť. Je možné vidieť celé hodiny, detekciu vonkajšej podobnosti mladšej generácie s starých rodičov, tety a nepoužíva.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Aký bude album, kde začína, každá rodina sa vyskytuje. Môže to byť príbeh jedného páru. Začíname tradične svadobné fotografie, ale nie vždy. Snímky z dátumov alebo spoločných výletov, aktivít, kde história lásky sa rozvíja, nie je menej zaujímavá.

Album je vyplnený vývojom vzťahov: vzhľad niekoľkých domácich zvierat, narodenia detí. To všetko je pevné a odrazené na obrázkoch.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Existuje viac tradičných možností – s fotografiami príbuzných, blízko a vzdialených. Najčastejšie pre takéto albumy sa pokúsite nájsť najviac dlhoročných obrázkov, aby ste mohli ubytovať čo najviac rodinných histórií na papierových stránkach. V skutočnosti, len fotografie zostávajú od väčšiny ľudí.

Odrody rodinného albumu

Názory

Napriek takému inému vzhľadu rodinných fotoalbumov nie sú typy ich dizajnu toľko. Tri veľké skupiny možno rozlíšiť: foto knihy, tradičné a magnetické albumy.

Fotoboľka

Veľmi populárne pre dnešok, možnosť pre navrhovanie rodinného albumu. Väčšina workshopov ponúka šablóny zákazníkov, s ktorými môžete vytvoriť fotografickú knihu. Atelier ho vytlačí len na vysoko kvalitný fotografický papier. Okrem umiestnenia obrázkov na stránke si klient môže vybrať:

  • Kvalita tlače (lesklý alebo matný);

  • formát a počet strán;

  • Typ a materiálový kryt;

  • Pohľad na papier (kartón, hustý alebo tenký fotografický papier).

Ak nechcete namontovať obrázky sami, môžete požiadať o túto fotografiu Tlačiť Masters. Možnosti exkluzívneho dizajnu ponúkajú väčšinu fotoaparátov fotoaparátu.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Klasický

Táto možnosť môže byť zdobená v nákupnom albume pre fotografie alebo v samostatnom vytvorenom. V prvom prípade sa objavuje vec, ktorá je známa mnohým krajaniam. To možno vidieť z starých rodičov, ktorí milovali fotografie detí a vnúčatá v špeciálnych slotoch na albumov. Každý snímok podpísal – na zadnej strane alebo na stránke pod fotografiou.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Pokiaľ ide o domáce albumy, často vyzerajú ako skutočná práca umenia. Sú zostavené z jednotlivých kartónových stránok a zdobené podľa osobného vkusu.

Môžu sa použiť nielen technológia scrapbooking, ale aj mnoho ďalších techník, ako aj ich miešanie. Prámik, odznaky, čísla, samolepky – všetky uvedené a oveľa viac nájdete na stránkach foto knihy.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Väzba takýchto albumov najčastejšie sa skladá z okrúhlych otvorov vykonaných v plechoch a pokrývajú a rozšírila krásnu pásku pásku cez ne, zviazané lukom. História rodiny, navrhnutá svojimi vlastnými rukami, vždy vyzerá viac ako fotka stanovená v štandardnom albume.

Magnetický

Tento typ fotoalbumu vám umožňuje opraviť snímky na listoch v ľubovoľnom poradí, vďaka tomu, že stránky sú zabalené so špeciálnym filmom, ktorý vytvára „štúdium“ obrázkov na hárok. Pohodlnosť tohto produktu je, že fotografie môžu byť vykonané ľubovoľnú veľkosť, nepotrebujú špeciálne štrbiny a upevnenie, aby ich opraviť. Obrázky sú umiestnené priamo na stránke a sú pokryté filmom, ktorý spoľahlivo opravuje výslednú koláž.

Minus má podobný album len jeden – extrémne nežiaduci na posunutie fotografií z fóliu. Každý vykopaný znamená, že upevnenie sa stáva menej spoľahlivým. Preto, ak je tento druh fotoalbumu vybraný na registráciu rodinnej histórie, mali by ste najprv dôkladne premýšľať o umiestnení obrázkov a len potom ich položte pod film.

Odrody rodinného albumu

Plniace nápady

Rodinný album by mal byť holistický. A preto je založený na určitej myšlienke. Môže to byť kronika života jednej rodinnej generácie. A možno príbeh jedného páru. Alebo jedna osoba – od okamihu narodenia do súčasnosti. Z akej myšlienky je zvolený pre návrh albumu, výsledok a konečný vzhľad produktu závisí.

Titulná stránka je kľúčovým bodom, keď sa pozerá, na ktorý sa stane jasní, čo tento album rozpráva.

Správne zdobené tituer vytvára požadovanú náladu na prezeranie fotografie.

Odrody rodinného albumu

Nedávno, rozšírené albumy, ktoré sú na objednávku. Často je to ručne vyrábané – pomocou scrapbooking, upevnenie, kolážskej technológie, a tak ďalej. Špecialisti zavolajú viac ako 100 rôznych techník, ktoré možno použiť v manželských albumoch. Keď sú profesionáli odobraté na podnikanie, výsledkom je impozantný – Kniha rodinnej histórie je podobná skutočnému majstrovskému dielu.

Svetlé rodinné obrázky s profesionálnymi fotografiami – Nový rok alebo tematický vzhľad. Nie menej dobré vtipné chvíle z obvyklého pracovného dňa, ktorých fotografia nevyrobia fotograf, ale rodinní príslušníci – na telefóne alebo tablete.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Pred niekoľkými rokmi boli populárne albumy s genealogickým stromom. To je užitočné a informatívne pre následné generácie. Teraz môže byť genealogický strom jedným z prvkov albumu, ale ďaleko od jediného.

Zavolajte foto knihy rodinných obrázkov príliš potrebné, aby to bolo okamžite jasné, čo je. Napríklad, „História Oleg a Alena“ alebo „Hook Family“. Názov môže byť napísaný na kryte alebo na kopci vo vnútri.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Domáce albumy (alebo tie, ktoré vyrobené podľa individuálneho poriadku) môžu byť absolútne akékoľvek – S položkami Veľké listy, vrecká, „tajomstvo“, koláže a koláž môže byť vyrobený nielen z rodinných vlastníkov, ale aj z kávových fotografií, čím sa vytvárajú vlastné jedinečné obrázky.

Toto je neuveriteľný priestor pre tvorivosť a možnosť potešiť svojich blízkych s pôvodným dizajnom rodinnej histórie.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Možnosti registrácie

Existuje niekoľko typov viazania pre fotoalbum. Tradične je to pevné, potom život produktu stúpa. Väzba môže byť z hustého lepenky, pokrytá tkaninou alebo kožou.

Odrody rodinného albumu

Album vo forme notebooku alebo časopisu je nezvyčajné, ale zaujímavé riešenie. Samozrejme, s krytom bude musieť starostlivo zvládnuť, ale to bude vyzerať veľmi pôsobivé. Na predĺženie životnosti takéhoto výrobku sú MOUSETS niekedy laminované.

Odrody rodinného albumu

Ďalšia možnosť – zložené fotografie do krásnej pevnej zložky. Najčastejšie je tento dizajn zvolený, keď majú obrázky veľký formát. Fotografie môžu byť posunuté, zmeniť ich objednávku, investovať ďalšie (alebo odstrániť zbytočné).

Priečinky – lacnejší spôsob ukladania obrázkov ako album v hardcover alebo foto knihy.

Odrody rodinného albumu

Vyzerá to veľmi krásne pre návrh nezabudnuteľnej rodinnej fotografie nielen v albume, ale aj v prípade. Luxusné (alebo naopak, podčiarknuté obmedzeným), je skrútená kniha vložená do krabice alebo krabicu, ktorá, samozrejme, zvyšuje životnosť a zachováva si pôvodný vzhľad produktu.

Odrody rodinného albumu

Krásne príklady

Tu sú fotografie a vysvetľujúce nápisy zmiešané s dekoratívnymi prvkami. Album Stylisticky pevné a veľmi krásne.

Odrody rodinného albumu

Samo-vykonaný album v scrapbooking technike vyzerá výrazne lepšie ako továreň.

Odrody rodinného albumu

Koláž – jeden z najpopulárnejších rodinných fotoalbumov.

Odrody rodinného albumu

Nápady na to, ako by mal album vyzerať, môžete nájsť hmotnosť. Použite pripravený alebo prísť so sebou – všetci sa vyriešia sám seba.

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Odrody rodinného albumu

Ako urobiť fotoalbum s vlastnými rukami, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár