Vyberte si detský posteľ útok s šatníkom a stolom

V bytových budovách je tu vážna nevýhoda – malá na námestí miestnosti. Stiesnené podmienky nemajú dostatočné miesto na umiestnenie nábytku, takže musíte starostlivo premýšľať nad nábytkom, aby ste mohli používať každý meter štvorcový na použitie. Pomoc vo veciach usporiadania môže nábytok komplexy pozostávajúce z postele, rozšírili tabuľku. Často sú navyše vybavené skrinkami a policami, zásuvkami a dokonca aj športovým rohom. Pred výberom svojho komplexu stojí za to pochopiť jeho funkcie.

Výhody

Návrh lôžkového podkrovia je vyrobený v dvoch úrovniach. Posteľ sa nachádza na vrchole. Ak sa chcete dostať na histón, je k dispozícii schodisko. Jeho konfigurácia môže byť odlišná – z vertikálnych kovových priebojok na stabilné kroky so zásuvkami v každom z nich. K dispozícii sú možnosti postele so skladacím stolom a pohovkou na prvej triede. Posteľ v kombinácii s tabuľkou je milovaná väčšina dizajnérov a populárne s rôznymi kategóriami kupujúcich.

Získala takúto popularitu vďaka nasledujúcim výhodám:

 • Úspora miest v byte bude musieť byť veľmi užitočné u detí a malých tajomstiev, pretože tento nábytok vám umožňuje ubytovať niekoľko užitočných interiérových položiek na jednom mieste;
 • Kombinované neformálne moduly nábytku a posteľ vo výškach z podlahy vizuálne zvyšujú objem obytného priestoru;
 • Neobvyklé formy a rôzne štruktúry umožňujú vytvoriť jedinečnú posteľ; Takýto dizajn je jednoduchý pre dizajn, takže nie je ťažké urobiť analógové výkresy;
 • Lôžko v kombinácii so stolom rieši mnoho úloh, napríklad slúži ako miesto pre nocľahársky pobyt a študovať, a ak ho kombinujete so športovým vybavením a šatníkom – to nebude rovnaké vo funkčnosti.

Dôležitý! Taký nábytok „hybrid“ bude mať námestie presne čo najviac, ako jedna štandardná posteľ bude obsadiť. Samozrejme, s výnimkou výšky komplexu.

Chybne

O radosti rodičov a detí, Všetky nevýhody v tomto dizajne sú vyriešené bez problémov, ale stojí za to zaplatiť pozornosť.

 • Výška postele. Toto je prvá a najdôležitejšia nevýhoda, pretože preberá možnosť získať vážne zranenie. Riešenie je jednoduché – výber modelu so spoľahlivými vysokými poschodiami na posteli alebo vlastnej inštalácie.
 • Dizajn je nepohodlný v byte s nízkymi stropmi. Riešenie tejto otázky môže vybrať len náhlavnú súpravu s nízkym nábytkom. Posteľ v nadmorskej výške 1,2 m a trochu viac bude spasenie uložiť metrov štvorcových v dome. V neprítomnosti vhodných modelov pripravenosti môžete vykonať požadovaný komplex na objednávku. Táto možnosť je najdrahšia, ale nakoniec je najúspešnejší zo všetkých, pretože si myslíme, že o všetkých detailoch pre potreby vášho dieťaťa – je to veľmi rozumné a ziskové.

 • Posteľ na hornej vrstve (s nevhodným) prinesie nejaké nepohodlie, znamená zostup a vzostup. A tiež trochu napätia v prvej posteľnej bielizni. Ak sa s obalom vankúša a cover, je ľahšie vyrovnať sa orazom, potom sa list bude musieť byť opečiatkovaný na mieste. Najmä pre človeka, aby mal list s gumibou cez obvod. S nízkymi stropmi sa stáva problémom, ale len čas vyrieši, pre ktoré skúsenosti budú vyriešiť posteľ v nezvyčajnej pozícii.
 • Veľký dizajn hmotnosti. Presunúť sa z miesta na miesto, že nebude fungovať. Ak chcete zmeniť dislokáciu podkrovia, bude musieť urobiť nábytok na moduloch. Ukazuje sa, že je vhodné premýšľať vopred, kde bude celkový komplex bude umiestnený, potom nie je potrebné zapojiť sa do zhromaždenia.

Druhy návrhov

Prítomnosť počítača alebo tabuľky písania je dôležitým prvkom akejkoľvek modernej detskej izby. Pre neho často chýba miesto. A model s miestom na spanie je uvoľnený nižšie s dostatočným priestorom na inštaláciu plnohodnotného stola pre triedy. Na jednom mieste sú teda dve otázky riešené naraz: rekreáciu a štúdium. Zostáva zistiť, aké funkcie má každú variáciu modelov takýchto nezvyčajných lôžok.

Rozdeľte nasledujúce typy podkrovných lôžok určených pre adolescentov a deti:

 • Stôl sa nachádza priamo pod spálňou;
 • Pullop sa podľa potreby predkladá z výklenku;
 • Malý stôl je kompaktne vybavený v rohu a susedí so skrinkou.

Pracovisko môže byť široká, plná dĺžka lôžka alebo uhlového určeného pre počítačové a školské stretnutia. Takéto pracovisko je často vybavené zásuvkami a policami pre knihy. Plus cestovných dosiek je jeho malá výška. Takáto lôžko je vhodná pre deti od 6-7 rokov staršieho. S nízkou lôžkom je riziko vážne zranené, je minimálna a výhoda z komplexu pre spánok a triedy je maximálna. Inžinierska myšlienka vo forme uhlového stola je tiež prospešná pre záchranu rezidenčnej kvadratúry. Voľné miesto je vhodné pre vybavenie skrine s oblečením alebo malým oblečením, zatiaľ čo je dostatok miesta pre stoličku. Zostáva si to kúpiť a rodičovské poslanie na vybavenie miestnosti je možné zvážiť.

Osvetľovací priestor v výklenku pod miestom na spanie

Stôl umiestnený v „Shadow“ postele musí byť riadne zakrytý počas tried. Je veľmi dôležité zachovať dobré vízie v dieťati od detstva. Siblost bude musieť stráviť veľa času na triedy, takže denné svetlo z pravej strany je povinným prvkom usporiadania. Prítomnosť ďalšieho „bodu“ osvetlenia je vítaná.

Požiadavky na materiály

Nákup lôžkového podkrovia, musíte vziať do úvahy, čo suroviny používané na jeho výrobu. Ako dlho bude nábytok naposledy, záleží na tom, aký materiál bol vyrobený. Vedieť, že to je jednoduchšie a starať sa o ňu.

Stojí za to venovať pozornosť hlavným typom materiálov.

 • Doska vyrobená z lisovanej piliny. Z vyššie uvedeného sa aplikuje špeciálny povlak, napodobňuje strom alebo akúkoľvek štruktúru. Takáto posteľ je ľahko čistá, vyzerá to nádherne a má malú hmotnosť. Mínus je, že s agresívnou expozíciou z vonkajšej strany, sa zhoršuje a postupne stratí svoj atraktívny. Neaxorologický odvolanie povedie k žetónom a trhlín, čo znamená, že musíte hľadať náhradu.
 • Posteľ na kovových regáloch. Takýto rám sa rozlišuje neobmedzeným prevádzkovým obdobím. Silný materiál odoláva aktívnemu mechanickému nárazu. Ak je niečo možné poškodiť – len smalt, ak je extrémne enacked pri používaní stavby, ale takéto prípady sú zriedkavé. Minus kov spočíva len vo vysokých nákladoch na dizajn.

Veľkosť hlavy a ich vlastnosti

Vo veľkosti, podkrovná posteľ nepresahuje štandardné jedno posteľ, s výnimkou len výšky. Myšlienkou takéhoto modelu je, že zaberá čo najmenej plochy, ak existuje hmotnosť priaznivých funkcií. Tradične, nábytková súprava dosiahne výšku 2 metre. Stačí zostať pri stole a pohodlne sa usadil v posteli na vrchole. Ak je túžba, môžete si postaviť posteľ podľa vlastných výkresov.

Nábytok Masters stelesňujú všetky druhy myšlienok zákazníkov v reálnych exkluzívnych komplexoch. Doplnenie takejto konštrukcie s horizontálnym barom alebo schodiskom so skladovacími miestami v krokoch, môžete kombinovať ešte viac výhod na jednom mieste. Jednotlivec v tomto prípade môžete urobiť výšku a šírku komplexu. Môžete si vybrať požadovanú farbu v prostredí, použite najspoľahlivejšie príslušenstvo a premýšľajte o ochrane a konfigurácii písacieho stola. Po detskej posteli je podkroví kúpené a zozbierané, zostáva len začať zvyknúť si na paušovanie postele a používať všetky funkcie nového nábytku plne.

O tom, ako zbierať podkrovné posteľ s šatníkom a stôl s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: