Všetko o hlavných závesoch

Aký vzhľad bude v nábytku vybavenom otočnými dverami, do značnej miery závisí od správneho výberu a inštalácie ich príslušenstva. Moderné nábytkové slučky typu nad hlavou sú pomerne komplikovaný mechanizmus, ktorým môžete nastaviť výšku polohy dverí, ako aj uhol jeho otvárania.

Všetko o hlavných závesoch

Čo sa líši od ostatných?

Loop je vybavenie, s ktorými sú dvere na konštrukciu nábytku kabinetu spojené. Okrem režijných možností môže byť prínosom prínosom. Podľa svojej konštrukčnej štruktúry sú oba typy armatúr podobné, pretože sa skladajú z misky pripevnenej do plánu na montáž, závesu a druhú symetrickú upevňovaciu slučku.

Funkčné rozdiely týchto spojovacích materiálov nábytku sú, že pre nadzemné konštrukcie pod šálkou nie je potrebné vyvŕtať hluchý otvor do dverí skrinky, zatiaľ čo je potrebné, aby bolo potrebné, aby bolo potrebné pre možnosť Príspevok.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Okrem toho existujú aj iné rozdiely medzi prispievavými a nadzemnými slučkami.

 • Ak sa použije príspevok, potom, keď otvoríte dvere skrinky, aby ste mohli ísť do hĺbky bývania. Pri otváraní sa pri otváraní prekrývajúcu sa dverí.
 • Možnosti nad hlavou môžu byť použité pre dverový nábytok s rôznou hrúbkou. Vkladové upevňovacie materiály vyžadujú vyvŕtanie hluchú hĺbku, ktorej hĺbka je 11 mm, a ak je dverné plátno tenké, potom je na ňom nemožný tento druh slučiek.
 • Ohýbanie odozvy symetrickej časti na montáži indexu depozičov a nadzemného typu. Pri príprave prílohy je tento ohyb minimálny, pretože otvorenie dverí sa vyskytuje v dôsledku pántového mechanizmu.

Všetko o hlavných závesoch

Patch slučky môžu poskytnúť otvor dverí v rozsahu od 90 do 175 stupňov. Okrem, Nábytok Nadzemné štruktúry majú nízke náklady, čo im umožňuje byť najobľúbenejší pri výrobe nábytkových výrobkov. Používajú sa pre skrine, nočné stolíky, truhly, kuchynské hlavy a tak ďalej.

Podľa svojho konštrukčného zariadenia má výrobok silnú pružinu pripevnenú na montážnu tyč, zatiaľ čo upevňovací pohár má hustý záchvat do krídla. Na pripojenie takýchto dverí sa používajú pásky, ktorých dĺžka je 15 mm.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Názory

Nábytok Nadzemné slučky majú iný vzhľad a interné zariadenie.

Štyri hviezdnej slučky

 • Andresol – Používa sa na horizontálne otváracie dvere. Ako súčasť mechanizmu je silná jar. Často sa takéto výrobky vyrábajú s bližšie.
 • Lomberský – Dizajn dáva dvere možnosť otvoriť 180 stupňov. Inštalácia sa vyskytuje na koncoch nábytkových častí a najčastejšie sa používa na vybavenie skladacích tabuliek.
 • Inverzný – otvorí 180 stupňov a obsahuje 2 platne v jeho konštruktívnom pevnom mechanizme.
 • Uhol – Navrhnuté na upevnenie brány fasády v uhle 45 stupňov, ako aj existuje modely vypočítané na otvorenie od 30 do 175 stupňov. Inštalácia nastane bez rezu.
 • Tajomník – používané na otváranie dverí v horizontálnej rovine. Pozostáva z 2 montážnych dosiek pripojených mechanizmom pántov.
 • Galéria – nábytková slučka, ktorá sa používa na upevnenie dverí na koncových regáloch skrine alebo na upevnenie vlákien.
 • Pendulovaya – Výrobok umožňuje rozbiť dvere 180 stupňov a najčastejšie používané pre typ nábytku typu.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Nadzemné nábytok Prílohy môžu byť rozdelené a na základe ich cieľa. Priame slučky otvorenia 90 alebo 110 stupňov:

 • exteriérový – Tento typ svietidla umožňuje, aby sa dvere úplne prekrývali fasádny kus skrine alebo nočný stolík;
 • semi-roll – typ slučky, v ktorej dvere zatvára polovicu koncovej dosky konštrukcie skrine;
 • Záloha – Používa sa na montáž dverí, ktoré sú uzavreté, zanechávajú hlboké do konštrukcie skrine alebo na montážne skrine, kde dvere otvárajú vo forme prieoru;
 • priamy – Tento druh sa používa na montáž RAMS, ktoré sa nachádzajú na fasáde nábytku.

Samostatne existuje typ karuselových slučiek, ktoré v ľudu boli nazývaní „krokodíl“. Tento typ upevňovacieho prostriedku sa používa na otváranie dverí vo forme harmonických. Často sa karusel slučky používajú v spojení s inverzným. Všetky štvorhviezdičkové nábytkové príchytky typu nad hlavou sa uvoľňujú v štandardných veľkostiach. Zariadenia môžu byť bližšie, to znamená vybavené zariadením, s ktorým sa vyskytne pomalé a hladké zatváranie dverí nábytku.

Čím bližšie je vložený do ramena na slučke alebo sa nachádza na šálke.

Všetko o hlavných závesoch

Okrem tých, ktoré sú uvedené, existujú odrody klavírnych a kartových variantov, ktoré sa používajú na pripevnenie krídla k nábytku, pričom ich dizajn neposkytuje úprava takýchto slučiek. Príkladom sú produkty PN5-40, MON1-110, PN5-60. Konsolidačný proces v takýchto výrobkoch je celkom jednoduchý, najčastejšie sa používajú pri výrobe kníh-kníh alebo skladacích povrchov vo forme malého stola.

Existuje viac zriedkavý typ slučiek, ktoré sa nazývajú pyatachkova. Sú upevnené v oblasti nábytkových fasád. Najčastejšie sa takéto mini-prílohy môžu vidieť v antických alebo exkluzívnych modeloch skriniek alebo komody.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Materiál

Zodpovedajúce podniky sú vyrobené zo slučiek typu nad hlavičkou. Na to, z oceľového plechu trvanlivého ocele s pomocou lisov s špeciálnou tryskou tvorbou zipsu. Často je povrch nábytkových slučiek v továrňových podmienkach pokrytý vrstvou niklu, ktorý chráni kov pred koróziou a dáva mu reprezentatívny vzhľad. Produkty s galvanickým povlakom niklu sa neboja s vysokou vlhkosťou, takže sú inštalované na kuchynských slúchadlách a kúpeľňovom nábytku.

Pružinový mechanizmus obsiahnutý v konštrukčnej kompozícii mnohých réžských upevňovacích materiálov sa vykonáva z obzvlášť odolných oceľových pečiatok. Hotová pružina je vložená vo vnútri slučky, poskytuje slučku s možnosťou otvárania / zatvárania a podporuje husté prispôsobenie dverí k nábytku. Okrem toho, slučka má vo svojom zložení 2 pántového mechanizmu, s ich pomocou možnosti rotačného upevnenia.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Inštalácia

Nábytkové armatúry Jednoduchá inštalácia s vlastnými rukami. Na tento účel budete musieť pripraviť určité nástroje:

 • a ceruzka;
 • skrutkovač alebo skrutkovač;
 • Elektrické vŕtanie a vŕtanie na drevo;
 • Nesebecký.

Všetko o hlavných závesoch

Pred spustením inštalácie musíte urobiť presné značenie. Na tento účel, od okraja konca, kde bude slučka namontovaná, 2 cm ustúpi, z pod dverí odovzdania musí byť najmenej 12 cm. V prípade, že je potrebné umiestniť 3 slučky, vzdialenosť pre usporiadanie priemerného držiaka sa vypočíta na základe veľkosti dverí.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Ďalší krok musí byť umiestnený miesto armatúr. Aby ste to urobili, dvere vložené na svoje miesto, aplikujte slučku a vytvoria značku bodov, kde sa skrutky majú zaskrutkovať, aby sa šálka upevnila. Ak je slučka index, potom by sa mala poskytnúť hluchá diera, a potom slučka je umiestnená s položením šálky do otvoru a bodov na vŕtanie otvorov, kde skrutky budú priskrutkované.

Keď je prvá časť slučky fixovaná, dvere musia byť vrátené do bývania skrinky. Ďalej je potrebné vytvoriť značenie pre skrutkovanie skrutiek už na rovine steny skrine a upevnite odvetu slučky. Je dôležité kontrolovať a zarovnať dvere tak, aby sa nachádza presne pri zatváraní, vztiahnuté na stranu fasády skrine.

Po upevnení slučky s pomocou nastavenej skrutky urobte nadmorskú výšku usporiadania oboch dverí, voči sebe navzájom, dosiahnutie dokonalého náhody.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Tipy na výber

Krása vzhľadu nábytku závisí do značnej miery o tom, ako správne robiť dvere pre skriňu, nočné stolíky alebo hrudník. Často slučky umiestnené pod nábytkovým priečinkom a musí sa tiež vykonať opatrne. Okrem presnosti upevnenia zohráva pravá voľba slučiek dôležitú úlohu pre vzhľad produktu nábytku. Závisí od kvality svietidla a životnosti nábytku, takže výber takéhoto príslušenstva by sa mal venovať osobitnej pozornosti.

Odborníci odporúčajú venovať pozornosť výberu slučiek nábytku na nasledujúcich významných nuans.

 • Určite rozmery a hmotnosť dverí, na ktorých potrebujete vyzdvihnúť držiaky. Ak sú dvere ťažké, potom pre jeho inštaláciu sa môže vyžadovať 4-5 slučiek a pre malé dvere, 2 upevňovacie prvky.
 • Dajte preferencie známych značiek a výrobcov, ktorí zarábajú dobrú povesť na predajnom trhu s ich vysoko kvalitnými výrobkami.
 • Skontrolovať slučku pred nákupom – dier, čipy, trhliny alebo hrdze na nemu by nemali byť.
 • Všetky príslušenstvo predávané v Rusku je certifikované, neváhajte požiadať predávajúceho tento dokument potvrdzujúci kvalitu výrobkov predávaných im.
 • Nákupné nábytkové slučky v profilových špecializovaných predajniach, ktoré obchodujú len s pôvodným produktom – riziko nákupu falošné tu je najmenší. Ak je to ťažké s výberom, obráťte sa na pomoc konzultantov, budete vyzvaní, aby ste urobili správne rozhodnutie a pomohli vybrať požadovaný produkt.
 • Venujte pozornosť pomeru cien a kvality. Pôvodný produkt s vysoko kvalitnými ukazovateľmi nemôžu stáť veľmi lacné.

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Všetko o hlavných závesoch

Správny výber nábytkovej slučky je kľúčom k dlhej životnosti. S takými armatúrami bude nábytok príjemný a pohodlný na použitie. Dnes je rozsah nábytkových slučiek pomerne rozsiahly, a môžete vyzdvihnúť takmer akékoľvek prílohy pre všetky výrobky, stoly, nočné stolíky a tak ďalej.

Inštalácia moderných slučiek nevyžaduje špeciálne zručnosti a zručnosti, takže inštalácia svietidiel môže byť opravená doma.

Všetko o hlavných závesoch

O tom, ako nainštalovať nábytku bez mletia, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár