13 najlepších pneumatík Dunlop

Keď ide o „prezutie“ ich automobilov, majitelia automobilov nezriedka zvažujú produkty Dunlop Tires. Táto nemecká spoločnosť vyrába pneumatiky už viac ako 100 rokov a získala si povesť spoľahlivého výrobcu. Závody skupiny sa v súčasnosti nachádzajú v Spojenom kráľovstve, Japonsku, Thajsku a ďalších krajinách. V súčasnosti je zo 75 % vo vlastníctve spoločnosti Goodyear, takže materská spoločnosť má prísnu kontrolu nad výrobou, čo dáva ešte väčšiu dôveru v kvalitu výrobkov. Naši odborníci na pneumatiky vám ušetrili čas tým, že vám navrhli 13 najlepších pneumatík Dunlop do rôznych podmienok.

Rebríček najlepších pneumatík Dunlop

Nomináciapriestornázov výrobkucena
Najlepšie letné pneumatiky Dunlop1Dunlop SP Touring T12 000€
2Letná pneumatika Dunlop SP Sport LM7042 320€
3Dunlop SP Sport Maxx3 250€
4Dunlop Direzza DZ1022 480€
Najlepšie zimné pneumatiky Dunlop1Dunlop Winter Maxx SJ83 750€
2Dunlop Grandtrek Ice034 640€
3Dunlop Winter Maxx WM022 590€
4Dunlop SP Winter ICE022 280€
Najlepšie letné pneumatiky Dunlop do terénu1Dunlop Grandtrek PT33 910€
2Dunlop SP QuattroMaxx7 876€
3Dunlop SP Sport Maxx 050+ SUV15 010€
4Dunlop Grandtrek AT257 574€
5Dunlop Grandtrek AT34 260€

Najlepšie letné pneumatiky Dunlop

V lete je pre pneumatiku dôležitý rýchly odvod vody a vysoká odolnosť, najmä keď je pneumatika v kontakte s horúcim, drsným asfaltom. Tu sú najlepšie produkty Dunlop s týmito vlastnosťami.

Dunlop SP Touring T1

Hodnotenie: 4.9

Dunlop SP Touring T1

Odborníci zaradili letnú pneumatiku SP Touring T1 pre osobné vozidlá na vrchol kategórie. Výrobky Dunlop sú k dispozícii v 34 rozmeroch pre ráfiky R13 – 18. Dezén behúňa sa vyznačuje tromi pevnými, ale robustnými pozdĺžnymi rebrami, ktoré zvyšujú priľnavosť a uľahčujú udržanie smeru. Skosená ramenná zóna vám pomôže dostať sa do zákrut bez zníženia rýchlosti. Tlak v behúni otvára ďalšie lamely, čím sa zväčšuje kontaktná plocha. Vodiči uvádzajú, že pneumatiky sa neboja ani poľných ciest (vidiek, rybolov, rekreácia v prírode), po ktorých sa dá jazdiť bez šmyku.

Všetky recenzie zákazníkov chvália pneumatiku za jej mäkkú zmes. Hoci je guma určená na teplejšie ročné obdobia, je odolná voči oderu a vydrží približne 50 000 km. Medzi pozitívne vlastnosti pneumatík Dunlop patrí hladký prejazd malých nerovností (kamene, hrbole, konáre) a tichá jazda.

Výhody

 • vystačí na 5 sezón každodenného používania a dovolenkové výlety;
 • Pri náraze do výmoľa v rýchlosti nedôjde k prasknutiu „prietrže“;
 • odolné voči prepichnutiu;
 • dobrý pomer ceny a kvality.

Nevýhody

 • Nesmie byť naložený nad 387 kg;
 • presnosť riadenia sa na mokrých cestách znižuje;
 • Index rýchlosti 190 km/h.

Letná pneumatika Dunlop SP Sport LM704

Hodnotenie: 4.8

LETNÁ PNEUMATIKA DUNLOP SP SPORT LM704

Tieto pneumatiky sú súčasťou špeciálnej série Dunlop s indexom SP, čo znamená Sport Perfomance. Označenie LM súvisí so slávnymi pretekmi Le Mans. Tento model má symetrický smerový dezén s mnohými jemnými drážkami, ktoré účinne odvádzajú vodu. Stredové rebrá majú malé rebrá, ktoré zvyšujú pevnosť konštrukcie pneumatiky pri rôznych podmienkach zaťaženia. Letná pneumatika určená pre rýchlosti do 210 km/h. Znížením počtu jednotlivých blokov sa výrobcovi podarilo dosiahnuť väčšiu kontaktnú plochu. Diaľničný model so športovým zameraním si vodiči v recenziách obľúbili pre jeho smerovú stabilitu a rýchlu spätnú väzbu.

Ide o najlepšie športové jazdné pneumatiky od spoločnosti Dunlop, ktoré sú cenovo výhodné. Tieto pretekárske pneumatiky sú teraz k dispozícii nielen pre osobné autá, ale aj pre bežné autá s diskami od R13 do R18. Poskytujú vynikajúce jazdné vlastnosti, takže vodič môže presne predvídať, kam má vojsť do zákruty alebo kde má dostať karosériu do šmyku.

Výhody

 • dobrá priľnavosť za mokra;
 • optimálna cena;
 • Plochý profil poskytuje širšiu kontaktnú plochu;
 • odolné voči deformácii.

Nevýhody

 • zaťaženie kolesa nesmie presiahnuť 365 kg;
 • pomerne hlučné.

Dunlop SP Sport Maxx

Hodnotenie: 4.7

Dunlop SP Sport Maxx

Ako už názov napovedá, tieto pneumatiky Dunlop patria do kategórie športových pneumatík. Pneumatiky sa vyrábajú pomocou technológií, ktoré sa používajú na výrobu profesionálnych pretekárskych pneumatík pre Formulu 1. Maxx nie je len marketingový ťah – rýchlostný index pneumatík je 270 km/h, takže sa ich oplatí vybrať tým, ktorí majú radi rýchlu jazdu. Osobitná pevnosť bočnice sa dosahuje použitím kevlarových vlákien. Zlepšuje sa tak priľnavosť zmesi ku kovovým ráfikom, chráni pneumatiky pred „prerezávaním“ kontaktom s pätkami a umožňuje vyššiu úroveň ovládateľnosti – vozidlo sa na trati „neotáča“. Pneumatika bola navrhnutá s technológiou MRT, vďaka ktorej má tuhšiu konštrukciu, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie zaťaženia.

Tieto pneumatiky Dunlop považujeme za najlepšie z hľadiska bohatosti sortimentu. K dispozícii v 289 veľkostiach. Vhodné pre kolesá s priemerom od 15 do 23 palcov. Výška profilu môže byť klasická 60 mm aj veľmi nízka 25 mm. Takáto rozmanitosť poskytuje široký priestor pre fantáziu pri formovaní vzhľadu vozidla.

Výhody

 • Dvojité hydrogranuly na zrýchlený odtok vody;
 • bezprírubový rám je vynikajúco prispôsobený povrchu vozovky;
 • presná manipulácia;
 • Dezén s 5 blokmi zabezpečuje citlivé brzdenie.

Nevýhody

 • Tuhé pneumatiky znižujú komfort na nerovnom povrchu vozovky;
 • je prítomný hluk.

Dunlop Direzza DZ102

Hodnotenie: 4.6

DUNLOP DIREZZA DZ102

A tu je ďalšia letná pneumatika Dunlop na rýchlu jazdu – maximálna povolená rýchlosť je až 270 km/h. Umožňuje to technológia bezšvových pneumatík, ktorá znižuje valivý odpor pneumatiky. Karoséria zostáva pevná, pretože šnúry sú veľmi pevne navinuté a auto sa nekýve do strán, keď je guma horúca. Trvanlivosť zmesi zabezpečujú polymérne prísady, ktoré viažu celú zmes na molekulárnej úrovni. Pneumatiky Dunlop sú k dispozícii pre disky R14-22, ale je ťažké ich nájsť v predaji a na dodanie musíte čakať až mesiac. Výrobca ponúka celkovo 41 rôznych rozmerov pneumatík s výškou profilu od 35 do 60 mm a šírkou od 185 do 275 mm.

Naši odborníci si všimli zväčšenú kontaktnú plochu pneumatiky, ktorá sa dosiahla zmenšením zakrivenia línií behúňa. Možno vyzerá ako plešatý, ale z hľadiska priľnavosti prekonáva ostatné modely, pretože zmes obsahuje vysoké množstvo oxidu kremičitého. Podľa spätnej väzby sa pneumatiky Dunlop v daždi správajú veľmi dobre.

Výhody

 • Index zaťaženia – 615 kg;
 • Povolená je rýchlosť do 270 km/h;
 • Znižuje spotrebu paliva;
 • dobré „držanie“ trate.

Nevýhody

 • Ťažko sa kupuje – nie je všade k dispozícii;
 • znížená životnosť – vydrží až 30 000 km.

Najlepšie zimné pneumatiky Dunlop

Pre zimné pneumatiky je dôležité stabilné správanie na ľade a odvádzanie snehovej kaše. Tu sú niektoré z najlepších modelov pneumatík Dunlop, ktoré vybrali naši odborníci.

Dunlop Winter Maxx SJ8

Hodnotenie: 4.9

DUNLOP WINTER MAXX SJ8

Na prvom mieste v kategórii zimných pneumatík Winter Maxx SJ8. 69 dostupných veľkostí. Pneumatika bola vytvorená pomocou technológie 4D Nano Design. Zmes obsahuje množstvo polymérov, ktoré zlepšujú pevnosť a trakciu kostry. Dezén pneumatiky Dunlop sa vyznačuje malými obdĺžnikmi, ktoré zlepšujú priľnavosť na zasneženom asfalte. Podľa reakcií vodičov sa pneumatiky počas jazdy zahrievajú približne 15 minút, potom začnú fungovať ako suchý zips a zabránia šmyku vozidla. Výrobca Dunlop zadal nezávislé testy brzdnej dráhy pneumatiky na ľade, ktorých výsledkom bolo, že model je o 11 % kratší ako známy model Grandtrek SJ7.

Okrem všetkých týchto pozitívnych vlastností sú tieto pneumatiky najlepšie aj vďaka svojej vzácnosti. K dispozícii sú napríklad pre ráfiky R11. Šírka pneumatiky však zďaleka nie je „cyklistická“, má 265 mm a profil 65 mm. Nie je to zlá voľba na vybavenie malého ultra kompaktného auta alebo skútra.

Výhody

 • Až 710 kg užitočného zaťaženia;
 • T-drážky zlepšujú trakciu a priľnavosť;
 • vysoko výkonný odvodňovací systém;
 • Tichá jazda na holom asfalte.

Nevýhody

 • na hladkom ľade je možný šmyk vozidla;
 • Ťažšie sa dostáva z hlbokých snehových koľají.

Dunlop Grandtrek Ice03

Hodnotenie: 4.8

DUNLOP GRANDTREK ICE03

Druhé miesto v kategórii získala zimná pneumatika Dunlop s hrotmi. Vzor dezénu je zaujímavý vďaka absencii rovných línií. Rezné drážky sa postupne rozširujú od stredu k okrajom a vytvárajú prirodzené kanály na odvádzanie snehu. Ramenná oblasť vytvára trakciu, ktorá umožňuje vozidlu dostať sa z koľaje. Vodiči sú spokojní s mäkkosťou pneumatiky pri prejazde nerovností a jej hladkým ovládaním na ceste. Zákazníci si tiež všimli väčšie spomalenie pri brzdení na snehu.

Náš tím recenzentov pneumatík zaradil pneumatiku Dunlop s hrotmi kvôli jej vynikajúcim jazdným vlastnostiam na mäkkom snehu aj na ľade. V prípade bahna je v porovnaní s predchádzajúcim modelom viac V-drážok. Pneumatika má funkciu odrazu, namiesto toho, aby bezmocne „mlela“ na mieste ako iné pneumatiky. Pri náraze na ľad sa do hry zapájajú oceľové hroty, ktoré sú rozmiestnené po celej šírke, a nie len na okrajoch. Komplexný polygonálny tvar karbidových doštičiek umožňuje prudkú zmenu smeru.

Výhody

 • Nosnosť je povolená do 850 kg;
 • Trojrozmerné lamely pre stabilitu na klzkom povrchu;
 • rovnomerné rozloženie kolíkov;
 • Zvýšený počet V-drážok.

Nevýhody

 • nemôžete prekročiť rýchlosť 190 km/h;
 • vysoké náklady;
 • je možné zakúpiť len na objednávku.

Dunlop Winter Maxx WM02

Hodnotenie: 4.7

DUNLOP WINTER MAXX WM02

Zimné pneumatiky Dunlop sú vytvorené za účasti japonskej spoločnosti Sumitomo. Aj v tomto prípade bola použitá technológia 4D Nano Design. Mäkká zmes sa dobre prispôsobuje nerovnostiam ľadovej plochy, takže vyjazdené koľaje sú prakticky vylúčené, čo potvrdzujú aj referencie zákazníkov. Výrobca pneumatík pridal aj komponenty na spomalenie starnutia. Aj keď je pneumatika v predajni predložená v roku 2017 (mesiac a rok výroby sú uvedené v kóde na ráfiku), môžete ju bezpečne namontovať na vozidlo. Výrobcovia pneumatík vytvorili v tomto modeli aj o 17 % viac lamiel, čím sa skrátila brzdná dráha. To je užitočné najmä na holom asfalte, keď sa už sneh roztopil, ale teplota +2 sa stále drží…+4 stupne.

Naši odborníci na pneumatiky sú presvedčení, že pneumatika Dunlop je najlepšia vďaka asymetrickému dezénu, ktorý je v súčasnosti medzi výrobcami v móde. Vonkajšia strana pneumatiky má šikmé drážky, ktoré zlepšujú odvod snehu a pomáhajú zachovať presnosť riadenia pri manévrovaní. Spodná časť sa vyznačuje hladkými rebrami, ktoré zabezpečujú smerovú stabilitu pri rýchlostiach 100-130 km/h.

Výhody

 • zmes má dobrú priľnavosť k nerovnostiam;
 • viac lamiel ako na iných pneumatikách;
 • zvýšená flotácia;
 • žiadny hluk na asfalte.

Nevýhody

 • k dispozícii len na objednávku;
 • žiadna rýchlosť nad 190 km/h.

Dunlop SP Winter ICE02

Hodnotenie: 4.6

DUNLOP SP WINTER ICE02

Sortiment zimných pneumatík Dunlop dopĺňajú pneumatiky pre 13- až 21-palcové disky s 80 nominálnymi rozmermi. Na jeho vývoji sa podieľali odborníci spoločnosti Goodyear. Zimné pneumatiky nemajú súvislé rebrá, čo prispieva k hladkému ovládaniu. Zákazníci ho v recenziách chvália za ľahké zatáčanie, a to aj v autách bez posilňovača riadenia. Široké drenážne drážky na ramenách, ktoré majú ostrý uhol na zvýšenie odolnosti proti prerezaniu. Medzi blokmi sú tiež spojovacie prvky, takže pneumatiky si pri zaťažení zachovávajú svoj tvar. Prítomnosť hrotov v oblasti ramien zabraňuje kolísaniu stroja na ľade. Nákladné vozidlo vás nebude držať ako rukojemníka v koľaji, pretože výstupky vám pomôžu dostať sa z koľaje bez pošmyknutia.

Tieto pneumatiky Dunlop majú najlepšiu trakciu a jazdné vlastnosti. Na tento účel výrobca vybavil centrálnu zónu behúňa pozdĺžnymi rebrami. Bežecká plocha obsahuje viacero trojuholníkových a kosoštvorcových tvarov, ktoré okamžite vytvárajú ďalšie hrany pre priľnavosť všade tam, kde sa koleso otáča.

Výhody

 • účinný odvodňovací systém;
 • stabilita pri manévrovaní;
 • nešmýka sa na ľade;
 • ľahké vyváženie.

Nevýhody

 • Index zaťaženia nie je vyšší ako 387 kg;
 • Môže dosiahnuť rýchlosť len do 190 km/h;
 • Hrotov je málo a rýchlo odlietajú.

Najlepšie letné pneumatiky Dunlop pre off-roadistov

Pre crossovery a vozidlá SUV vyrába výrobca Dunlop pneumatiky so zvýšeným indexom nosnosti a širokou škálou rozmerov od R15 do R23. Tu sú niektoré z najlepších možností, ktoré vybrali odborníci.

Dunlop Grandtrek PT3

Hodnotenie: 4.9

Dunlop Grandtrek PT3

Špičkové letné pneumatiky Dunlop pre malé a stredne veľké vozidlá SUV. Pneumatika má index nosnosti 710 kg. K dispozícii sú pneumatiky s rozmermi R15-19 a celkovo 42 rozmerov. Na leto sú tieto pneumatiky celkom pohodlné, pretože výška profilu je u väčšiny modelov 60-70 mm. Vodiči sú spokojní s ovládateľnosťou pneumatiky na mokrej vozovke. Dodatočné lamely v ramenných oblastiach pneumatiky, ktoré skracujú brzdnú dráhu.

Odborníci považujú tieto pneumatiky Danlop za najlepšie z hľadiska spoľahlivosti pri rýchlom prejazde zákrutou alebo pri ostrých manévroch. Venujte pozornosť konštrukčným riešeniam použitým na modelovanie behúňa. Všetky tri rebrá v podbehoch majú rovnakú šírku a stálu štruktúru rebier. Tým sa zabezpečí rovnomerné rozloženie hmotnosti vozidla pri pravidelne sa meniacom smere jazdy. Profil ramien je tiež vybavený mnohými jemnými drážkami, ktoré zabezpečujú vynikajúcu trakciu pri zatáčaní.

Výhody

 • predvídateľné správanie vozidla;
 • Kratšia brzdná dráha na mokrých cestách;
 • optimalizovaná zmes vydrží až 50 000 km;
 • citlivé ovládanie.

Nevýhody

 • Tento model je ťažké kúpiť ihneď v obchode – musíte si ho vopred objednať;
 • guma je pomerne pevná na nerovnostiach a rýchlostných hrboľoch.

Dunlop SP QuattroMaxx

Hodnotenie: 4.8

Dunlop SP QuattroMaxx

Na druhom mieste je letná pneumatika pre terénne vozidlá 4×4, ktorá ponúka vyšší výkon a rýchlosť. Sú navrhnuté pre rýchlosti do 270 km/h. Smerový dezén behúňa má asymetrický dizajn, na ktorého tvorbe sa podieľala talianska dizajnérska agentúra Pininfarina. Jedno široké a dve úzke priebežné rebrá prispievajú k smerovej stabilite a presnosti riadenia. V konštrukcii je implementovaná technológia Touch, ktorá zabezpečuje spoľahlivý kontakt pneumatiky s vozovkou. Široká ramenná zóna so skosenou hranou uľahčuje vstup do zákrut. Technológiu Double Si používa viac výrobcov pneumatík

 • ca, ktorá poskytuje dva stupne mäkkej zmesi pre vnútornú a vonkajšiu vrstvu.

  Ide o najlepšie pneumatiky Dunlop na diaľničné použitie. Pneumatika má úzky profil a pri rýchlosti 200-250 km/h je mimoriadne tichá. Výrobca ich preto vybavil širokou pozdĺžnou drážkou, ktorá účinne pohlcuje vzdušné prúdy a neutralizuje hluk. Ak sa v lete často vydávate na cesty so svojím terénnym vozidlom, tieto pneumatiky Danlop ponúkajú maximálny akustický komfort.

  Výhody

  • sa vyrábajú výlučne v Nemecku;
  • sú vhodné pre rýchlosti 270 km/h;
  • Povolená nosnosť do 975 kg;
  • tichá jazda.

  Nevýhody

  • ľahko „pozbierať“ pomocou samorezných skrutiek;
  • Guma nemá rada štrk a nečistoty;
  • rýchlo sa opotrebujú.

  Dunlop SP Sport Maxx 050+ SUV

  Hodnotenie: 4.7

  Dunlop SP Sport Maxx 050+ SUV

  Tieto letné športové pneumatiky sú dostupné na diskoch s rozmermi R17 až 22 palcov a v 28 rozmeroch. Tieto pneumatiky sú k dispozícii v šírkach od 235 mm do 295 mm a zabezpečujú stabilitu pri manévrovaní v teréne a umožňujú dosahovať vysoké rýchlosti. Maximálna rýchlosť je 270 km/h. Kostra pneumatiky bola zosilnená ďalšími vrstvami kordu, takže pneumatiky unesú vozidlo SUV s nosnosťou až 4 t. Vonkajšie rameno je zaoblené a priečnych drážok behúňa je menej, vďaka čomu sa ľahšie dostáva do zákrut. Vnútorné rameno sa vyznačuje väčšou hustotou drážok, čo zvyšuje jazdnú stabilitu vozidla pri manévrovaní a jazde v priamom smere.

  Odborníci označili tieto pneumatiky Dunlop za najlepšie pri jazde na mokrých letných cestách. Na výrobok sa používa inteligentná guma, ktorá mení priľnavosť pri rôznych teplotách a úrovniach vlhkosti. Ešte širšie drážky rýchlo rozptýlia vodu a vysušia miesto kontaktu.

  Výhody

  • Vhodný pre veľké terénne vozidlá, keďže index zaťaženia je 1000 kg;
  • Široké pozdĺžne drážky účinne odvádzajú teplo a vodu;
  • zosilnená kostra ďalšími vrstvami povrazov;
  • povolená rýchlosť 270 km/h.

  Nevýhody

  • nákup len na objednávku;
  • vysoké náklady;
  • takmer žiadna priľnavosť povrchu, preto je lepšie vyhnúť sa blatistým cestám.

  Dunlop Grandtrek AT25

  Hodnotenie: 4.6

  DUNLOP GRANDTREK AT25

  Pneumatiky Dunlop pre vozidlá SUV vhodné pre disky 17-18 palcov. Bez problémov zvládnu zaťaženie aj sedemmiestnych plnohodnotných crossoverov, pretože každá pneumatika je dimenzovaná na 1 120 kg. pneumatika má komplexný dezén s jedným plným rebrom a dvoma zloženými rebrami s veľkým počtom priečnych drážok. Vodič tak získava ostrejšie riadenie a smerovú stabilitu, ako aj lepšiu trakciu pri akcelerácii. Vodiči sú v recenziách spokojní s pneumatikami pre ich odolnosť voči opotrebovaniu a „absorpciu“ vlastných behúňov napriek mäkkosti gumy.

  Tieto pneumatiky by sme radi označili za najlepšie pre všetky terénne podmienky. Patria do kategórie All Terrain a sú schválené na používanie v mäkkom teréne, piesku a dokonca aj v plytkom snehu. Zmes je dostatočne mäkká, takže pri poklese teploty sa guma neodiera a zachováva si jazdný komfort. Ak sa vo vašom regióne vyskytujú relatívne mierne zimy (-10 °C), štruktúra pneumatiky bola zosilnená výstužou behúňa…+8 stupňov), možno ich používať po celý rok bez potreby prezúvania.

  Výhody

  • odolné proti prepichnutiu a prasknutiu;
  • ľahko sa vyrovnáva;
  • mierne hlučné;
  • napriek mäkkým zmesiam môže najazdiť až 50 000 km.

  Nevýhody

  • len 3 veľkosti;
  • je možné zakúpiť na objednávku;
  • nesmie jazdiť rýchlosťou vyššou ako 180 km/h;
  • vysoká hodnota.

  Dunlop Grandtrek AT3

  Hodnotenie: 4.5

  Dunlop Grandtrek AT3

  Séria AT3 spoločnosti Dunlop je určená pre kompaktné crossovery aj veľké vozidlá SUV. Celkovo je k dispozícii 49 veľkostí ráfikov s priemerom 15-18 palcov. Každé koleso unesie až 850 kg nákladu. Výrobca použil špeciálnu konštrukciu behúňa s rozdeleným stredovým rebrom. Umožňuje vám ľahko otáčať volantom, aby ste mohli riadiť vozidlo a udržiavať ho na presne nastavenom kurze. V zóne behúňa sú široké šikmé drážky, ktoré rýchlo odvádzajú vodu a nečistoty z kontaktnej plochy. Recenzie majiteľov vozidiel SUV odporúčajú túto pneumatiku pre nadšencov aktívnej jazdy. Produkt stojí za zváženie pre tých, ktorí majú crossover s pohonom všetkých kolies.

  Bočnice pneumatiky sú odborníkmi hodnotené ako najlepšie z hľadiska odolnosti. Táto časť pneumatiky má hrubšiu vrstvu gumy a silné priľnavé plochy. Vďaka týmto konštrukčným prvkom môže vaše terénne vozidlo vychádzať z hlbokých koľají, prekonávať obrubníky a parkovať kdekoľvek vo vnútrobloku tak, aby neprekážalo na príjazdovej ceste. Je takmer nereálne, aby ste na nich prerezali alebo roztrhli bočnicu.

  Výhody

  • maximálna rýchlosť je 210 km/h;
  • „kopanie do zeme;
  • dobré samočistenie pri rýchlosti 40 km/h;
  • Minimálna hlučnosť a zachovanie mäkkosti pri extrémnych teplotách.

  Nevýhody

  • vysoké náklady;
  • Žiadne pneumatiky s priemerom nad 18 palcov.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: