12 najlepších slúchadiel s dobrými basmi

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento produkt je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Jednou z najčastejších požiadaviek zákazníkov na slúchadlá sú dobré basy. To zahŕňa rozsah basových frekvencií, „správanie“ zvuku v kombinácii s inými frekvenciami, neutralizáciu nežiaducich rezonancií a ďalšie. Nájsť kvalitné slúchadlá do uší s dobrými basmi nie je vždy jednoduché, ak hľadáte skôr plnohodnotné ako kompaktné slúchadlá do uší. Redakcia Expertology pre vás pripravila stručného sprievodcu svetom najlepších basových slúchadiel v roku 2019, ktorý vám pomôže pri výbere tých najlepších.

Najlepšie slúchadlá do uší s dobrými basmi

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie lacné slúchadlá s dobrými basmi1Sennheiser MX 170890 €
2Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro 21 400 €
3

HI

 • PS BASS + SHB3075
 • 2 421 €
  4Sony MDR-XB950AP4 499 €
  Najlepšie slúchadlá do uší a slúchadlá s dobrými basmi1Sony MDR-XB50AP1 670 €
  2Sennheiser CX-300 II1 241 €
  3EQ v režime Marshall3 140 €
  4Sennheiser IE8016 875 €
  Slúchadlá plnej veľkosti a slúchadlá cez uši1Koss Porta Pro3 960 €
  2JBL
 • v 650BTNC
 • 5 999 €
  3AUDIO-TECHNICA ATH-M50X8 619 €
  4Bowers Wilkins PX19 490 €

  Prehľad najlepších modelov je založený na analýze technických špecifikácií na Koss Porta Pro.

  Najlepšie lacné slúchadlá s dobrými basmi

  Najskôr sa pozrime na najlacnejšie, ale použiteľné modely. Trh so zvukovým príslušenstvom je obrovský a dobré slúchadlá s dobrými basmi nájdete za veľmi skromné peniaze. Ale to, samozrejme, ak sú požiadavky a očakávania primerané a neočakávajú od takýchto slúchadiel veľmoci.

  Sennheiser MX 170

  Hodnotenie: 4.7

  Sennheiser MX 170

  Otvorenie nášho prehľadu sú skutočnými „dinosaurami“ trhu v tom najlepšom zmysle slova. Model MX 170 od spoločnosti Sennheiser je takmer klasický dizajn slúchadiel do uší. V tomto tvare je najťažšie dosiahnuť dobré basy. Výrobcovi sa to však raz podarilo a odvtedy je po tomto modeli stabilne vysoký dopyt. Neuveriteľne prijateľná cena dopĺňa pozitívny portrét vzhľadom na to, že samotná značka Sennheiser sa spája s pomerne vysokými cenami.

  Tu sú kľúčové technické špecifikácie modelu. Ide o dynamické slúchadlá, ktoré produkujú zvukové vibrácie v rozsahu 22 až 20 tisíc hertzov. Citlivosť – 109 dB, impedancia – 32 ohmov. Pripojenie – cez symetrický kábel dĺžky 1.2 m so zástrčkou v tvare L do štandardného konektora 3.5 mm.

  Tieto slúchadlá sú slušnou a lacnou alternatívou k modelom do uší. Sú vhodné predovšetkým pre tých používateľov, ktorým nevyhovujú „špunty do uší“, ale stále potrebujú dobré basy. Samozrejme, nemôžete od nich očakávať nemožné – MX 170 sa niekedy prekrývajú v stredných frekvenciách, čiastočne dochádza k rezu vo výškach, ale na celku zvukových charakteristík príslušenstva je celkom pôsobivé, najmä na pozadí absolútne smiešnej ceny.

  Stojí za zmienku jeden bod, ktorý znepokojuje niektorých používateľov zvyknutých na štandardnú prítomnosť mikrofónu v náhlavnej súprave. Nie je tu žiadny mikrofón, takže to nie je priama nevýhoda, ale len vlastnosť modelu. Ale to, čo mal výrobca dokončiť, je kábel. Mnohí používatelia si všímajú jeho „symboliku“ – tenký, slabý a drevnatý v chlade.

  Slúchadlá nevážia „nič“ – 14 g. Dodáva sa s párom vymeniteľných náušníkov.

  Výhody

  • Kvalitný zvuk vo všeobecnosti;
  • bezpečné uchytenie v ušiach;
  • Jedny z najlepších basov pre slúchadlá do uší;
  • Rekordne nízka cena zodpovedajúca výhodám.

  Výhody

  • tenký a slabý drôt, ktorý sa v chladných podmienkach „otupuje“.

  Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro 2

  Hodnotenie: 4.6

  XIAOMI MI IN-EAR SLÚCHADLÁ PRO HD

  Teraz sa pozrime na ďalší superkompaktný model, ktorý Expertology odporúča vyznávačom naozaj dobrých basov bez predsudkov o tvare kanála. Spoločnosť Xiaomi v tomto vyniká. Tento model je podstatne drahší ako vyššie uvedené slúchadlá, ale stále zostáva v rozpočtovej kategórii.

  Ide o dynamické armatúrne slúchadlá v zásuvnom tvare s dvoma meničmi. Reprodukovať frekvencie od 20 do 20 tisíc hertzov. Vstupná impedancia 32 ohmov, citlivosť 100 dB. Výstupný výkon do 5 mW.

  Slúchadlá sú pripojené symetrickým káblom s dĺžkou 1.25 m so štandardným káblom v tvare L 3.5 mm. Kábel má textilný obal až po vidlicu, čo výrazne predlžuje životnosť výrobku. Na rozdiel od predchádzajúceho modelu má tento zabudovaný mikrofón a ovládanie hlasitosti.

  Podľa výsledkov testov, ktoré potvrdzujú silnú spätnú väzbu od skutočných zákazníkov, tento model vykazuje slušnú zvukovú rovnováhu, kde dobré basy nie sú samoúčelné, ale sú považované za harmonickú súčasť kompozície. Používatelia sa tiež vyjadrujú o vynikajúcej akustickej izolácii – pri strednej hlasitosti nemusíte počuť vysávač vedľa vás.

  Slúchadlá vážia len 14 gramov a dodávajú sa s vymeniteľnými náušníkmi.

  Výhody

  • Vysokokvalitný zvuk s veľkorysým basovým potenciálom
  • zvuková izolácia;
  • Bezpečne vám zapadnú do uší;
  • mikrofón a ovládanie hlasitosti;
  • textilný kábel zabalený do „vidlice.

  Nevýhody

  • drobné pripomienky používateľov.

  HI

 • PS BASS+ SHB3075
 • Hodnotenie: 4.6

  Philips BASS+ SHB3075

  Ak prejdeme od kompaktných slúchadiel k plnohodnotným, zvážte slúchadlá od spoločnosti Philips. Ich zameranie na dobré basy bolo v ich dizajne natoľko viditeľné, že sa transparentný náznak tohto zamerania dostal aj do názvu radu. A predovšetkým sú bezdrôtové.

  Slúchadlá majú klasický dizajn čelenky ako spôsob upevnenia čelenky. Dizajn je pekný, moderný s hladkými líniami. K dispozícii v rôznych farbách puzdra – biela, čierna, červená, modrá. Materiál je prevažne z kvalitného plastu s matnou povrchovou štruktúrou. Skladacia konštrukcia. LED dióda na kryte na indikáciu prevádzkových režimov. Váha 132 g.

  Na princípe fungovania ide o dynamické slúchadlá. Rozsah prehrávaných frekvencií – od 9 do 21 tisíc hertzov. Hodnoty citlivosti a impedancie sú pre tento formát úplne bežné – 103 dB a 32 ohmov. Veľká 32 mm membrána v kombinácii s maximálnym výkonom 40 mW však poskytuje príjemné hlboké basy, ktoré sú vnímateľné aj pri nízkej hlasitosti.

  Náhlavná súprava komunikuje so zdrojom zvuku prostredníctvom rozhrania Bluetooth (podporovaná verzia 4; pomer cena/výkon; textilný kábel až po rozvetvený HI.1) s dosahom do 10 metrov. Podporuje profily Headset, Hands free, A2DP a AVRCP. Samostatná batéria poskytuje 12 hodín nepretržitej aktívnej práce (telefonovanie alebo počúvanie zvuku) alebo až 166 hodín v pohotovostnom režime.

  Funkcie slúchadiel umožňujú ich používanie ako plnohodnotnú náhlavnú súpravu pre smartfón – prijímanie a odmietanie hovorov, podržanie hovoru, stlmenie mikrofónu, nastavenie hlasitosti, prepínanie medzi hovorom a počúvaním zvukových nahrávok.

  Výhody

  • bezdrôtové pripojenie;
  • pohodlné;
  • skladacia konštrukcia;
  • hodnota za peniaze;
  • Funkcionalita na použitie ako náhlavná súprava.

  Nevýhody

  • Nie všetci sú spokojní s autonómiou.

  Sony MDR-XB950AP

  Hodnotenie: 4.6

  Sony MDR-XB950AP

  Výber najlepších lacných slúchadiel s dobrými basmi v roku 2019 od Expertology uzatvára model, ktorý sa snaží „vtesnať“ do rozpočtovej kategórie. Cena je však vďaka značke a kvalitným funkciám celkom prijateľná.

  Ide o uzavreté dynamické slúchadlá plnej veľkosti so zaujímavým dizajnom a kvalitnými materiálmi komponentov. pevná s čelenkou. Váha 245 g. Pripojenie k zdroju cez kábel 1.2 m dlhý s obojsmerným pripojením k miskám. Zapojte do štandardného audio konektora 3.5 mm v tvare L, pozlátené.

  Tieto slúchadlá s podobným tvarovým faktorom ponúkajú výrazne lepší výkon ako predchádzajúci model. Veľká clona – celých 40 mm – je do veľkej miery na vine, ale nielen za to. Dobré basy a ostatné frekvencie sú v neposlednom rade spôsobené vysokým celkovým výkonom 1000 mW. Vo všeobecnosti je jednotka schopná reprodukovať zvuk v širokom rozsahu – od 3 do 28 tisíc hertzov. Citlivosť je 106 dB/mW, impedancia 40 ohmov.

  Stojí za to urobiť malé objasnenie o basoch. Výrobca tento model označuje ako EXTRA BASS. Na dosiahnutie požadovaného efektu maximálnych basov je však potrebné doladiť zvukové parametre pomocou ekvalizéra na samotnej zdrojovej jednotke. V závislosti od zdroja môže mať aj opačný účinok, a to posun frekvencie smerom nadol, takže budete potrebovať ekvalizér na doladenie stredných frekvencií.

  V mnohých online popisoch nájdete informáciu, že konštrukcia je skladacia. V skutočnosti sa v tomto modeli poháre otáčajú len o 180 stupňov, čo robí slúchadlá „plochými“. To vám poskytuje len zvýšenú stabilitu, ak ste náhodou stlačení, ale neposkytuje vám to žiadne výhody kompaktnosti pri preprave.

  Výhody

  • Kvalitné materiály a konštrukcia
  • vysoký výkon;
  • pozlátená zástrčka;
  • ergonómia;
  • atraktívny dizajn.

  Nevýhody

  • neboli zistené žiadne zjavné chyby a nedostatky.

  Najlepšie slúchadlá do uší a slúchadlá s dobrými basmi

  Druhý výber zariadení zahŕňa kompaktné slúchadlá do uší a/alebo slúchadlá s náušníkmi. Odborníci z Expertology zaradili do nášho prehľadu modely, ktoré si zaslúžia pozornosť, bez ohľadu na ich minimálnu cenu, ale s ohľadom na ich cenovú dostupnosť pre masového spotrebiteľa.

  Sony MDR-XB50AP

  Hodnotenie: 4.9

  Sony MDR-XB50AP

  Najprv sa pozrime na najlacnejšie slúchadlá Sony v tomto výbere. Z hľadiska pomeru ceny a kvality je tento model porovnateľný s vyššie uvedenými veľmi populárnymi slúchadlami Sennheiser MX 170. MDR-XB50AP je už roky veľmi žiadaný.

  Ide o dynamické slúchadlá s uzavretou konštrukciou. Rúrky do zdroja so štandardným 3.5 mm jack. Pozlátený konektor má tvar písmena L, ktorý sa veľmi pohodlne nosí vo vrecku. Sortiment je k dispozícii v rôznych farbách – čiernej, bielej, modrej atď. Dĺžka drôtu 1″.2 . Slúchadlá vážia rekordných 8 gramov.

  Rozsah frekvencií, ktoré tieto slúchadlá dokážu prehrávať, je 4 až 24 tisíc hertzov. Pri takomto zmenšenom tvare je to pôsobivý výsledok. Kľúčovú úlohu tu zohráva pomerne veľká 12 mm membrána. Citlivosť je 106 dB/mW, impedancia 40 ohmov. Dosahuje limit výkonu 100 mW.

  Funkcionalita tohto modelu zahŕňa jednoduché používanie slúchadiel ako náhlavnej súpravy smartfónu: tlačidlá na prijatie/odmietnutie hovoru, mikrofón.

  Súčasťou slúchadiel je puzdro na prenášanie a 4 páry vymeniteľných náušníkov.

  Výhody

  • Široký frekvenčný rozsah;
  • veľká membrána, neodymové magnety;
  • pevný kábel;
  • funkcia náhlavnej súpravy smartfónu;
  • zväzkovanie.

  Nevýhody

  • žiadne skutočné nevýhody.

  Sennheiser CX-300 II

  Hodnotenie: 4.8

  Sennheiser CX-300 II

  V Expertologickom prehľade najlepších slúchadiel s dobrými basmi sa opäť objavila slávna značka Sennheiser. Ide o ďalšiu „používateľskú cenu“ v segmente lacných slúchadiel do uší – ich popularita a životnosť na trhu je porovnateľná s vyššie opísanými slúchadlami MX 170.

  Dolná hranica rozsahu reprodukovateľných frekvencií tu nie je taká prohibitívna ako v predchádzajúcom modeli – 19 Hz (horná – 21 tis. Hz). Je však úplne realistický a nie tak technický ako Sony MDR-XB50AP. A potom, možné zvukové nedostatky sú kompenzované „nízkou impedanciou“ len 16 ohmov. Membrána má pomerne veľký priemer 11 mm. Citlivosť slúchadiel – 113 dB.

  „Mechanická“ stránka tohto modelu je v mnohých ohľadoch štandardná. Zdroj zvuku je k slúchadlám pripojený 1″ dlhým káblom.2 m s pozláteným L-konektorom 3.5 mm na konci.

  Dodáva sa s puzdrom/taškou na bezpečné prenášanie a tromi pármi vymeniteľných náušníkov.

  Tento model sa ukázal ako jeden z najúspešnejších v tomto segmente výrobkov Sennheiser, čo je dôvodom dlhoročného stabilného dopytu. Celková spätná väzba od používateľov je výhradne pozitívna s jedinou pripomienkou, ktorá je takmer všeobecne zdieľaná – slabé drôty náchylné na zlomenie v oblastiach s vysokým zaťažením po roku (približne) používania. Množstvo tohto modelu v predaji a rozumná cena šetrí.

  Výhody

  • ostrý a výrazný zvuk;
  • nízka impedancia;
  • kvalitná zvuková izolácia;
  • Pohodlné nosenie;
  • primeraná cena.

  Chyby

  • slabé vodiče.

  EQ v režime Marshall

  Hodnotenie: 4.7

  EQ v režime Marshall

  Ďalší zaujímavý model s výraznými basmi navrhujú naši odborníci na základe mnohých pozitívnych ohlasov a nášho vlastného výskumu. Britská špecializovaná spoločnosť Marshall Amp

 • Podľa definície je dôveryhodný, ale pokiaľ ide o dobré basy, požiadavky sú špeciálne a tento model ich úplne spĺňa.

  Začnime tým, čo nie je až také samozrejmé. Kombinácia písmen EQ v názve intuitívne naznačuje jednoduchú, ale dôležitú funkciu slúchadiel. Konkrétne ide o dvojpolohový ekvalizér – jednoduchým tlačidlom môžete prepnúť príslušenstvo do výkonnejšieho režimu, v ktorom sú výrazné basy presne to, čo potrebujete. Rovnaké tlačidlo môžete použiť na prepnutie slúchadiel späť do šetrného režimu.

  Teraz si prejdeme najdôležitejšie technické body. Rozsah prehrávanej frekvencie od 20 do 20 tisíc hertzov. Impedancia 18 Ohm, citlivosť 100 dB. Konštrukcia zvukového oscilátora má v jadre ovládač a 9 mm membránu.

  Slúchadlá vážia 20 g a sú k dispozícii v čiernej alebo zlatej farbe. Dodáva sa so štyrmi pármi vymeniteľných náušníkov. Zástrčka 3 mm má pripojenie v tvare L, kovové kontakty sú pozlátené.

  Tento model je vzácny exemplár, ktorý nemá žiadne výrazné nevýhody. Dokonca ani problém so zamotaním alebo zlomením kábla, ktorý je problémom aj pri mnohých drahých slúchadlách, tu nie je taký výrazný. Ale v spätnej väzbe od používateľov si všimnite prípady nekompatibility s niektorými smartfónmi Xiaomi a konkrétne s 9. Androidom. Nechceme povedať, že ide o chybu spoločnosti Marshall, ale treba na to myslieť.

  Výhody

  • Elitná britská značka;
  • Čistý hlboký zvuk;
  • kvalitný kábel (trvanlivosť);
  • tlačidlo na prepnutie do režimu zosilnenia.

  Nevýhody

  • problémy s kompatibilitou s niektorými smartfónmi Xiaomi (nie vinou spoločnosti Marshall).

  Sennheiser IE80

  Hodnotenie: 4.6

  Sennheiser IE80

  Výber najlepších slúchadiel do uší s dobrými basmi uzatvára ďalší model od spoločnosti Sennheiser. Ide o niečo výnimočné, čo vás zaujme ešte pred kúpou – jeho cena, ktorá je rádovo vyššia ako u ktorejkoľvek z vyššie uvedených alternatív. Expertológia zaradila tento model do svojej recenzie najmä pre tých používateľov, ktorí ocenia špičkovú kvalitu a nemôžu brať vážne slúchadlá lacnejšie ako 10 tisíc Euro. Treba povedať, že to nie je najdrahší model „zátky do uší“ v sortimente Sennheiser – existujú kópie za absolútne prehnané ceny, ale je to určite pre „geekov“.

  Kľúčové technické špecifikácie slúchadiel sú nasledovné: od 10k do 20k. Reprodukovateľné frekvencie Hertz; impedancia 16 ohmov; citlivosť 125 dB; 0.1 % faktor harmonického skreslenia; 25 dB akustická izolácia od vonkajšieho hluku. Slúchadlá vážia len 5 g, pripájajú sa pomocou odpojiteľného, vysokokvalitného kábla 1.2m a L-konektor 3.5 mm. dodáva sa s 10 pármi vymeniteľných náušníkov a puzdrom na prenášanie.

  Pri pohľade na tieto „holé“ charakteristiky je ťažké pochopiť, kde je pochovaných takmer 25 tisíc Euro maloobchodnej hodnoty. Ale je tu rozdiel, a to podstatný, ak ste skutočný audiofil. Tu prevládajú jemnosti – detaily v plnom rozsahu, široká scéna, čistý a priestranný zvuk na úrovni dobrej armatúry, ako používatelia zdôraznili. Ak vás táto terminológia zaujala, stojí za to zvážiť tento lacný nákup. Jediná vec, na ktorú sa zákazníci sťažujú, je cena; inak len chvály.

  Výhody

  • najčistejší zvuk;
  • Detail celého rozsahu;
  • široká scéna;
  • Možnosť nastavenia basov;
  • neporovnateľná kvalita zvuku s lacnejšími modelmi.

  Nevýhody

  • len cena.

  Slúchadlá plnej veľkosti a slúchadlá cez uši

  Tretí a posledný výber v našom prehľade zahŕňa slúchadlá, ktoré bohužial poskytujú dobré basy. Každý znalý človek vám však povie, že vo svete slúchadiel na veľkosti vždy nezáleží. Odborníci na expertízu zhromaždili modely, ktoré reprodukujú basy najlepšie zo všetkých a ktoré zároveň nebudú stáť polročný rodinný rozpočet.

  Koss Porta Pro

  Hodnotenie: 4.9

  Koss Porta Pro

  Najskôr sa pozrime na najlacnejšiu možnosť v tomto výbere, ktorú vyrába americká špecializovaná spoločnosť Koss. Slúchadlá Porta Pro sa dodávajú v dvoch verziách – káblovej a bezdrôtovej. Zároveň sa dosť podstatne líšia a my budeme uvažovať o drôtovej verzii, ktorá je pre tému tohto prehľadu relevantnejšia.

  Máme tu rad horných a dynamických slúchadiel. Skladacia konštrukcia, čelenka ako upevnenie. Kvalita materiálov je vysoká, dizajn je moderný a veľmi výrazný. V konštrukcii nie je veľa pevných častí, takže slúchadlá celkovo vážia len 75 g.

  Slúchadlá produkujú zvuk vo frekvenčnom spektre 15-25 k Hertzov. Citlivosť 101 dB/mW. Odpor je relatívne vysoký – 60 ohmov, ale pre túto formu je to v normálnych medziach. Harmonický koeficient – 0.2%. Používatelia, ktorí sa obávali tichého zvuku, potvrdili, že ich obavy sa potvrdili.

  Pripojenie kábla misy pre tento model je obojstranné. Príslušenstvo sa pripája k zdroju pomocou priamej zástrčky 3.5 mm. Dĺžka šnúry – 1.2. Balenie obsahuje adaptér 6.3 mm a puzdro/kryty.

  Hlavnou výhodou tohto modelu je podľa skúseností mnohých používateľov trvanlivosť. Aj v takejto cenovo dostupnej kategórii si spoločnosť Koss drží svoju pozíciu. Zdanlivo krehká konštrukcia je v skutočnosti veľmi robustná a slúchadlá vydržia roky, ba dokonca desaťročia. Ide však o dizajn a materiál ušných vankúšov a drôtu, bohužiaľ, podlieha opotrebovaniu.

  Výhody

  • Pohodlné nosenie;
  • Príjemné, „zamatové“ basy;
  • minimálna hmotnosť;
  • spoľahlivosť a trvanlivosť;
  • nastavenie od štipca k hlave (vhodné pre akúkoľvek hlavu).

  Nevýhody

  • nie je označený.

  JBL
 • v 650BTNC
 • Hodnotenie: 4.8

  JBL<li></div><p>ve 650BTNC“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/17916666195911-7212.jpg“ height=“401″ title=“JBL</p><li>ve 650BTNC“><p>Teraz zvážte ďalší pár „Američanov“ – slúchadlá od spoločnosti JBL (skratka pre James B</p><ul>Lough Lansing). Spoločnosť sa už mnoho rokov špecializuje na audio a akustické produkty. Tento model je drahší ako predchádzajúci, ale je bezdrôtový a na niektorých miestach vykazuje lepšie vlastnosti.<p>Pokiaľ ide o zvuk tohto modelu, situácia je nasledovná: frekvenčný rozsah prehrávania – 16 až 20 tisíc Hz, citlivosť – 100 dB/mW, impedancia – 32 ohmov, je tu aktívna redukcia šumu. 40 mm membrána poskytuje basy, ktoré fanúšikovia tohto modelu oceňujú.</p><p>Na rozdiel od svojho predchodcu nie sú tieto slúchadlá veľmi ľahké, vážia 260 g. To sa však dalo očakávať, pretože v bezdrôtových miniaplikáciách tvorí batéria leví podiel hmotnosti. Skladacie, v štýle čelenky. Príslušenstvo je pripojené k zdroju pomocou 1″ dlhého kábla.2 m so štandardnou zástrčkou do 3.5 mm jack. Kábel je odpojiteľný. Má zabudovaný mikrofón.</p><p>Prenos údajov sa uskutočňuje prostredníctvom rozhrania Bluetooth 4.2. Podporuje A2DP, AVRCP, Hands free, Headset. Na zobrazenie aktívnych režimov na tele je indikátor LED. Existuje funkcia M</p><ul>a možnosť použiť ho na prijatie/odmietnutie hovoru v telefóne.<p>Lítium-iónová batéria s kapacitou 700 mAh poskytuje približne 20 hodín prevádzky so zapnutým aktívnym potláčaním hluku alebo až 30 hodín bez neho. Plné nabitie za 2 hodiny.</p><p>Tento model má jednu vlastnosť, ktorú si všimli takmer všetci aktívni používatelia. Konkrétne ide o vysokokvalitný zvuk s dobrými basmi, ktorý je možný pri zapnutom potlačení šumu. Po vypnutí je zvuk výrazne „plochý“.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>kvalitný zvuk;</li><li>aktívne potláčanie hluku;</li><li>bezdrôtové pripojenie;</li><li>dlhá životnosť batérie;</li><li>renomovaná značka;</li><li>pohodlné nosenie.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Plochý zvuk pri vypnutom aktívnom potláčaní hluku.</li></ul><h3>AUDIO-TECHNICA ATH-M50X</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=AUDIO-TECHNICA ATH-M50X

  Zvýšime teraz trochu viac podmienené požiadavky a cenovú hladinu a zvážme plnohodnotné a mimoriadne výkonné slúchadlá slávnej značky AUDIO-TECHNICA.

  Tento model má nezanedbateľný frekvenčný rozsah 15 až 28 tisíc hertzov. Tiež v rámci normálnej impedancie 38 ohmov. Ale maximálny výkon je tu už zaujímavý – 1600 mW. Pri vytváraní dobrých basov hrá hlavnú úlohu výkon, ktorý v kombinácii s mimoriadne veľkou 45 mm membránou prináša pôsobivý efekt hlbokých a čistých basov.

  Tento model má podobnú konštrukciu ako mnohé riešenia v plnej veľkosti – čelenka ako držiak, skladacie časti, odnímateľný drôt. Slúchadlá vážia 285 g. Dĺžka kábla – celé 3 metre. To je veľká výhoda a dodáva sa aj s ďalšími káblami 1.2 metre, vrátane krútených a rovných. K dispozícii je aj adaptér 6.3 mm.

  Stojí za zmienku, že tento model rozhodne nie je vhodný na počúvanie zvuku zo smartfónu, pokiaľ to nie je gadget

  Model Bowers Wilkins PX bol špeciálne prispôsobený aj pre tieto aplikácie. Aj keď je štandardná impedancia relatívne nízka, kvalita a výkon zdroja sú tu dôležité.

  Výhody

  • vysoký výkon;
  • veľká membrána;
  • dlhý kábel;
  • jednosmerné pripojenie;
  • pútavý dizajn;
  • zväzkovanie.

  Nevýhody

  • nevhodné umiestnenie káblovej prípojky na samotných slúchadlách.

  Bowers Wilkins PX

  Hodnotenie: 4.8

  Bowers Wilkins PX

  Dokončuje prehľad najlepších slúchadiel s dobrými basmi v roku 2019 podľa Expertology najdrahší model pre skutočných znalcov. Ide o produkt rovnomennej britskej spoločnosti, ktorá vyrába prémiové audio zariadenia od roku 1966.

  Charakteristiky modelu týkajúce sa výlučne zvuku sú nasledovné: pracovný rozsah – od 10 do 20 tisíc hertzov; citlivosť – 111 dB/V; impedancia – 20 Ohmov; harmonický koeficient – 0.3%. K dispozícii je aktívne potláčanie hluku a tri profily: pre prelety – F

 • ght, pre mesto a úrad).

  Z technického hľadiska ide o dynamické slúchadlá so 40 mm membránami, odpojiteľným káblom, skladacou konštrukciou a hlavovým pásom ako upevnením. Kábel sa pripája na jednej strane. Na kryte je LED dióda na indikáciu režimov a udalostí. Okrem kábla môžu slúchadlá prenášať signál cez Bluetooth 4.1 s kodekmi A2DP, AVRCP, Hands free, Headset, AptX HD, AAC. Vstavaná podpora pre iPhone. Váha 335 g.

  Tento model využíva vlastnú lítium-polymérovú batériu s kapacitou 850 mA⋅h na autonómnu bezdrôtovú prevádzku. Až 22 hodín prevádzky na plné nabitie. Plné nabitie trvá až 3 hodiny.

  Ak chcete naplno využiť jej potenciál, odporúčame vám používať aplikáciu. Jeho hlavnou funkciou je prispôsobenie prehrávania.

  Výhody

  • prémiová trieda;
  • dokonalý zvuk;
  • káblové a bezdrôtové pripojenie;
  • Hovorte cez smartfón;
  • Mobilná aplikácia na prispôsobenie;
  • podpora vysokokvalitného „bezdrôtového“ zvukového kodeku AptX HD;
  • krásny dizajn.

  Nevýhody

  • vysoká cena.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: