7 najlepších televízorov pre systém PS4

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Pre vášnivých hráčov, ktorí uprednostňujú herný počítač pred špecializovanými set-top boxmi, je dôležitou otázkou výber najlepšieho televízora, aby si mohli čo najlepšie vychutnať herný zážitok. Technicky môžete hrať na konzole PS4, Xbox alebo akejkoľvek inej konzole pripojením k akémukoľvek televízoru. Stále však existujú minimálne požiadavky a na uvoľnenie všetkých možností je potrebný vysoko pokročilý model so špecifickými a nie vždy zrejmými funkciami.

Redakcia Expertology vám prináša prehľad podľa nás najlepších televízorov na hranie na konzole Sony Playstation 4 v roku 2019.

Ako si vybrať televízor pre systém PS4

Najprv si pripomeňme hlavné kritériá a technické parametre televízneho prijímača, ktoré môžu mať významný vplyv na plnohodnotnú hru na systéme PS4.

Diagonálne

Najvýraznejšia charakteristika televízora v každom smere. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že tu platí zásada „čím viac, tým lepšie“.

Veľa záleží na veľkosti miestnosti, v ktorej plánujete nainštalovať televízor pre systém PS4, teda na predpokladanej vzdialenosti od televízora k prehrávaču. Ak je táto vzdialenosť 2-3 metre, môže stačiť uhlopriečka približne 50 palcov. Čím väčšia je vzdialenosť, tým väčšia je minimálna odporúčaná uhlopriečka. Názory na túto otázku sa veľmi líšia, ale naši odborníci vychádzajú z dojmov a preferencií prevažnej väčšiny aktívnych hráčov, ktorí sa zúčastnili prieskumu.

Pokiaľ ide o maximum – tu je otázka osobného vnímania a veľkosti peňaženky, pretože uhlopriečka veľmi často priamo súvisí s cenou televízora. Je však žiaduce pochopiť, že veľká uhlopriečka v kombinácii s nie najvýznamnejším rozlíšením, a to aj na krátku vzdialenosť – nevyhnutne vyvolá efekt rozlíšenia jednotlivých pixelov, a to je veľké mínus. Veľkú uhlopriečku je teda potrebné kombinovať s vysokým rozlíšením.

Rozlíšenie

Najdôležitejší parameter, ktorý môže zatieniť aj predchádzajúci bod. Len nedávno sme mohli povedať, že minimálne rozlíšenie, v ktorom môžete pohodlne hrať, je F

  lHD 1920×1080. V skutočnosti je toto uznesenie aktuálne aj teraz, napriek tomu, že 4K napreduje na všetkých frontoch.

  Toto je však referenčné kritérium, ktoré môžete použiť, keď chcete len zistiť, či sa do vášho existujúceho televízora zmestí nový set-top box. Ak sa chystáte kúpiť televízor, mali by ste si takmer určite vybrať rozlíšenie 4K, prinajmenšom „pre rast“, pretože vo veľmi blízkej budúcnosti bude 4K stlačený F

   lHD. Televízory s rozlíšením 4K sa v poslednej dobe zlacňujú, a to rýchlym tempom.

   Samostatne pre systém PS4 S

  • m 4K TV set môže byť prebytok – zariadenie jednoducho nemôže vytiahnuť záťaž, a samotný obraz bude ďaleko od bezchybný kvôli rozmazanie.

   Typ matice

   Za týmito dvoma jednoduchými slovami sa skrýva celý komplex parametrov, ktorý znamená konkrétny typ matice. Na trhu sú celkovo tri typy: IPS, *VA a TN.

   Matrice IPS vykazujú najlepšie podanie farieb a najväčšie pozorovacie uhly (178 stupňov horizontálne aj vertikálne). Skratky SFT, PLS, IGZO a AHVA sú rovnaké technológie IPS, ale s rôznymi vylepšeniami a úpravami. V troch najbežnejších maticiach je IPS najdrahšia. Môže sa považovať za univerzálny variant.

   TN-matrice sú takmer presným opakom IPS, čo sa týka pozorovacích uhlov. V tomto prípade sa dá veľa očakávať, a to je mierne povedané. TN má určité výhody – o niečo lepší kontrast, „skutočnejšiu“ čiernu a rýchlejšiu odozvu. Navyše TN displeje sú oveľa lacnejšie ako IPS. Televízor s takouto matricou je však celkom vhodný na hranie hier pre systém PS4, ale iba ak plánujete hrať sami a televízor bude v priamom zornom poli hráča. Dvaja hráči si už všimnú výrazné skreslenie, zatiaľ čo spoločnosť priaznivcov toho veľa neuvidí.

   *Matriošky MVA a variácie typov MVA a PVA sú lepšie ako TN, ale vo všeobecnosti horšie ako IPS, najmä kvôli rovnakým pozorovacím uhlom. IPS vyhráva aj v oblasti podania farieb. Pri prenose farieb HDR sú obe technológie prakticky rovnocenné. V čom *VA výrazne zaostáva za IPS, je kontrast – dosahuje mnohonásobne lepšie výsledky.

   Pre úplnosť treba spomenúť, že existujú aj matrice OLED, ktoré postupne a s istotou vstupujú na trh. Ide o technológiu, ktorá je ďaleko od všetkých ostatných opísaných a môže byť budúcnosťou. Aj keď stále existujú otázky o OLED a televízory za cenu malého mestského bytu má zmysel zvážiť v rámci inej témy. Naši odborníci však urobili jednu výnimku.

   Ostatné parametre

   Nasledujúce funkcie možno považovať za odporúčané, ale absencia niektorej z nich nemusí výrazne ovplyvniť kvalitu vášho zážitku zo sledovania. Môžete sa riadiť vlastnými preferenciami a finančnými možnosťami.

   Sotva najdôležitejším z „nedôležitých“ ukazovateľov je rozšírená podpora rozsahu HDR. Zmyslom tejto funkcie je jednoducho zobraziť živší obraz využitím extrémnych hodnôt jasu. Ak chcete získať HDR v jeho najčistejšej podobe, je potrebné, aby matica bola 10-bitová. 8-bitové televízory a monitory používajú emuláciu HDR špeciálne vytvorenej technológie a aj na takýchto modeloch je podpora HDR uvedená obrovskými písmenami.

   Oneskorenie signálu alebo Input lag znamená presne toto, t. j. rýchlosť spracovania signálu televíznym set-top boxom. 10 až 40 ms sa považuje za optimálne.

   Obnovovacia frekvencia na LCD televízoroch je väčšinou 60 Hz, čo môže stačiť na hranie hry. Ak však chcete čo najplynulejšie zobrazenie znakov a prostredia, vyberte si televízor s obnovovacou frekvenciou 100 alebo 120 Hz.

   Televízor musí mať rozhranie set-top boxu – čo napodiv nie je každému jasné. HDMI je vo väčšine prípadov postačujúce.

   Rebríček najlepších televízorov pre systém PS4

   Nomináciamiestonázov výrobkucena
   Najlepšie televízory PS4 podľa pomeru cena/výkon1Digma DM-LED50U403BS2S 50″19 990€
   2

   ahoj

  • ps 50PUT6023 50″
  • 21 850€
   3LG 43UK6450 42.5″26 230€
   4Sony KD-43XF7005 42.5″37 390€
   5Samsung UE58NU7100U 58″37 630€
   Prémiové televízory PS41Samsung UE75NU8000U108 500€
   2Sony KD-65AF8 64.5″175 700€

   Materiál vychádza z analýzy údajov o zdrojoch.

   Najlepšie televízory pre systém PS4 z hľadiska pomeru ceny a výkonu

   V našom prvom a najkomplexnejšom výbere modelov sa pozrieme na päť televízorov, ktoré spoločnosť Expertology navrhla ako optimálne pre hranie na konzole PS4. Samostatné recenzie sú zverejnené v poradí funkcií a nákladov pre každý konkrétny model.

   Digma DM-LED50U403BS2S 50″

   Hodnotenie: 4.8

   Digma DM-LED50U403BS2S 50

   Prvý v tomto výbere je najlacnejší televízor v prehľade, ktorý má všetko, čo potrebujete, a takmer všetko, čo sa odporúča na pohodlné hranie na systéme PS4. Značka DIGMA je známa svojou lacnou elektronikou pomerne slušnej kvality. Pôvod značky je pravdepodobne Slovenská, keďže hlavným trhom je Ruská federácia a krajiny SNŠ.

   Je to herný televízor PS4 s minimálnou podmienenou uhlopriečkou 50″. Model bol verejnosti predstavený v roku 2018. Pamätajte – nikto nezakazuje pripojiť set-top box k menšiemu televízoru a nižšie spomenieme modely vrátane tých s o niečo menšou obrazovkou, ale so zaujímavejšími vlastnosťami.

   Pri tejto veľkosti má televízor rozmery 1131x663x69 mm bez podstavca. Stojan nerobí na obrázku veľkú dieru – 1131x716x256mm. Čistá hmotnosť zariadenia – 11.4 kg, so stojanom pridáva ďalších 200 g. Poskytuje nástenný držiak 400 × 200 mm.

   Pokiaľ ide o rozlíšenie, tento model, aj ako najlacnejší v recenzii, poteší maximálnym rozlíšením 4K 3840×2160. Typ matice výrobca nezdôrazňuje, ale pozorovacie uhly 178 stupňov priamo naznačujú, že ide o IPS alebo akúkoľvek variáciu založenú na tejto technológii. Najbežnejšia obnovovacia frekvencia je 60 Hz.

   Schopnosť reprodukcie obrazu tohto modelu je miestami pozoruhodná. S úctyhodným jasom 330 cd na meter štvorcový. Kontrastný pomer je skutočne vynikajúcich 5000:1, a to nie dynamický, ale fyzikálny. Čas odozvy pixelov – 9 ms, progresívne skenovanie.

   Pre hranie na systéme PS4 môže byť dôležitá aj prítomnosť dvoch 10W reproduktorov s podporou priestorového zvuku. Nie je to zlá expresná možnosť, ale náročný hráč bude potrebovať samostatný, výkonnejší a pokročilejší systém na úplné pohltenie. Takéto jednoduché vstavané riešenia sú k dispozícii v každom televízore, preto ich nebudeme ďalej rozoberať.

   Set-top box možno pripojiť k televízoru prostredníctvom ktoréhokoľvek z troch vstupov HDMI. Tento model je tiež vybavený dvoma portami USB, AV, Ethernetom (RJ-45) a bezdrôtovým pripojením cez Wi-Fi.

   Funkcia SmartTV je tu založená na systéme Android. Zariadenie podporuje technológiu 24p

   ue Cinema, TimeShift, DLNA, nahrávanie videa cez USB.

   Tento model je jedným z najúspešnejších z hľadiska pomeru ceny a kvality a funkcií. Jediné, čo možno televízoru pripísať ako nevýhodu, je chýbajúca podpora HDR, dokonca aj 8-bitová emulácia. Vzhľadom na cenu sa však táto nevýhoda výrazne znižuje.

   Nevýhody

   • Rozlíšenie 4K;
   • Lacná, ale vysokokvalitná matrica;
   • rýchla odozva;
   • výnimočný kontrast;
   • odolné voči deťom;
   • primeraná cena.

   Nevýhody

   • Nepodporuje HDR.

   ahoj

  • ps 50PUT6023 50″
  • Hodnotenie: 4.7

   Philips 50PUT6023 50

   Pozrime sa teraz na televízor s takmer podobnými vlastnosťami a takmer rovnakou cenou, ale s „presvedčivejšou“ značkou – Philips. Na niektorých miestach tento model dokonca prehráva s vyššie uvedeným, ale tí, ktorým značka vzbudzuje väčšiu dôveru, by sa mali pozrieť bližšie. Rovnako ako jeho predchodca, aj tento televízor bol predstavený v roku 2018.

   Aj tu je veľkosť uhlopriečky 50 palcov. Rozmery samotného zariadenia sú 1126x655x83 mm, so stojanom – 1126x716x240 mm, hmotnosť – 10.3 kg. Rozlíšenie je tu tiež 4K 3840×2160, typ matice nie je obzvlášť rozlišovaný, ale odborníci hovoria, že tento model používa VA – dobrý kompromis medzi lacným TN a drahým IPS. Pozorovacie uhly, aspoň tu, sú maximálne 178 stupňov, a to je to hlavné.

   Jas displeja je porovnateľný s predchádzajúcim modelom, kontrast je výrazne nižší, ale obraz poskytuje vysokú kvalitu. Snímková frekvencia – 50 Hz.

   Tri porty HDMI, jeden VGA, AV, MHL a dva porty USB slúžia na pripojenie konzoly a ďalších periférnych zariadení. K dispozícii je koaxiálny výstup. Jeden port HDMI a USB na prednom paneli. Dodáva sa s užitočnými doplnkami, ako je časovač spánku, snímač okolitého svetla a podpora 24p

   ue Cinema.

   Tento televízor je skvelý ako monitor na hranie na konzole PS4. Mnohí ho používajú ako počítačový monitor a recenzie jeho výkonu v takejto úlohe sú veľmi pozitívne. Čo je tento model trochu „sklamaním“, sú funkcie, ktoré robia televízor televízorom, najmä softvér.

   Výhody

   • Rozlíšenie 4K;
   • kvalita obrazu;
   • Správna reprodukcia farieb;
   • ľahká;
   • primeraná cena.

   Nevýhody

   • Sťažnosti používateľov na dodaný softvér.

   LG 43UK6450 42.5″

   Hodnotenie: 4.6

   LG 43UK6450 42,5

   Teraz sa pozrime na jeden z najúspešnejších modelov televízorov LG v tejto cenovej kategórii. S o niečo menšou uhlopriečkou ako predchádzajúce dve – 42.5″, tu vidíme viac funkcií, vysoký výkon a zaujímavé ďalšie funkcie. Rok vydania – 2018.

   Rozmery televízora – 977x575x81 mm, s podstavcom – 977x636x224 mm. Čistá hmotnosť so stojanom – 9.3 kg, bez – 8.3 kg. Matica – vysokokvalitný IPS s rozlíšením 4K 3840×2160 s priamym LED podsvietením. A tento model má konečne podporu HDR10 vo svojej rozpočtovej verzii – 8-bitovú maticu a technológiu simulácie FRC.

   Možnosť zobrazenia obrazu s jasom až 350 cd. na m2. Kontrast je 1300:1. Progresívne snímkovanie s frekvenciou 50 Hz. Pozorovacie uhly – 178 stupňov. Čas odozvy pixelov – 9 ms.

   Na pripojenie konzoly možno použiť ktorýkoľvek z troch portov HDMI. Ďalšie zariadenia možno pripojiť cez porty USB (2 ks).). Bezdrôtové pripojenie je zabezpečené cez Wi-Fi a Bluetooth.

   Táto aktualizácia prináša mnoho užitočných funkcií, ktoré sa môžu hodiť pri používaní televízora na určený účel, nielen na hranie hier na systéme PS4. Takže tu máme SmartTV založený na webovom OS, Miracast, podporu 24pTrueCinema, DLNA, 4 GB vlastnej pamäte, detský zámok prístupu, časovač spánku, podporu technológií

   100 Hz uMotion, hlasové ovládanie.

   Výhody

   • vysokokvalitnú matricu;
   • Priame LED podsvietenie;
   • Podpora HDR;
   • ďalšie užitočné funkcie a podpora pre technologické vylepšenia;
   • Celkovo široká funkčnosť;
   • hlasové ovládanie.

   Nevýhody

   • používatelia sa systematicky nesťažujú na kvalitu spracovania.

   Sony KD-43XF7005 42.5″

   Hodnotenie: 4.6

   SONY KD-43XF7005 42,5

   Ďalším v tomto výbere prehľadu najlepších televízorov pre herné konzoly PS4 od Expertology je model, ktorého výrobcu netreba predstavovať. Je to Sony so všetkou batožinou a pokrokom. Televízor je výrazne, až o tretinu, drahší ako všetky predchádzajúce, ale má na to právo. Tento model bol rovnako ako jeho predchodcovia predstavený v roku 2018.

   Pri uhlopriečke 42.Rozmery 5″ televízora sú 970x630x279 mm s podstavcom a 970x571x58 mm bez podstavca. Hmotnosť – resp. 10.4 9.8 kg. Spotreba 100 W energie.

   Pokiaľ ide o rozlíšenie a podporu HDR, situácia je rovnaká ako v predchádzajúcom modeli. V kontraste je však výrazný rozdiel, pretože tu je 3300:1 a v tomto ukazovateli ho prekonáva len prvý model vyrobený spoločnosťou Digma v zozname. Podsvietenie nie je najpokročilejšie – Edge LED – ale pri hraní hier tento parameter nie je rozhodujúci a technológia Local Dimming dodáva rovnomernosť. Jas je celkom slušný – 350 cd na meter štvorcový. merač. Čo najširšie pozorovacie uhly, t. j. 178 stupňov. Obnovovacia frekvencia obrazovky – 50 Hz.

   Pre rôzne pripojenia vrátane konzoly PS4 sú k dispozícii tieto rozhrania: tri vstupy HDMI, tri USB, jeden AV, výstup na slúchadlá, optické pripojenie, káblové pripojenie k sieti s RJ-45, Wi-Fi 802.11.11n.

   Je tiež vybavený radom pokročilých technológií, ako je WiDi (bezdrôtový prenos obsahu) z prenosného zariadenia do televízora, ako aj Miracast, Smart TV založený na

  • nux, teletext, FM rádio, 24p
   ue Cinema, DLNA, nahrávanie videa na externý disk cez USB, funkcia TimeShift. Časovač spánku, detská poistka, podpora Motionflow™ XR 200 Hz.

   Výhody

   • značka;
   • kvalita obrazu;
   • Rozlíšenie 4K;
   • Podpora HDR;
   • bezdrôtový prenos dát;
   • celý rad technológií na vylepšenie.

   Nevýhody

   • Sťažnosti na zlý zabudovaný zvuk.

   Samsung UE58NU7100U 58″

   Hodnotenie: 4.6

   Samsung UE58NU7100U 58

   Prvý výber najlepších televízorov pre PS4 podľa Expertology uzatvára zástupca rodiny elektroniky Samsung. Uvidíme tu všetky vychytávky predchádzajúcich modelov, ale aj na väčšej obrazovke. Rok vydania tohto modelu je rovnaký ako rok 2018.

   V tomto príklade vidíme výrazne väčšiu uhlopriečku – 58″. Táto skutočnosť má priamy vplyv na veľkosť televízora – 1301x757x60 mm bez podstavca a hmotnosť – 20.2 kg. Spotrebuje až 160 W energie.

   Obraz sa teší z ostrosti a správneho podania farieb. Rozlíšenie 4K 3840×2160, podsvietenie Edge LED s lokálnym stmievaním. Podpora HDR10. Pochvalu si zaslúži maximálna snímková frekvencia 100 Hz s progresívnym skenovaním.

   Tri porty HDMI, dva porty USB, komponentný port, AV port, port Wi-Fi 802.1 a ďalšie porty slúžia na pripojenie set-top boxu a ďalších zariadení.11n, port káblovej siete RJ-45, optický výstup.

   Z ďalších funkcií je tento model vybavený technológiou Smart TV založenou na systéme Tizen, ako aj technológiou Miracast, 24p

   ue Cinema, DLNA, senzor okolitého svetla, časovač spánku, detský zámok, technológia vylepšenia Picture Qua
  • ty Index 1300 Hz.

   Jednou z nevýhod tohto modelu je chýbajúca podpora DTS, čo výrazne obmedzuje počet moderných filmov v rozlíšení 4K, v ktorých bude televízor schopný rozpoznať zvuk. Pre hranie na systéme PS4 však táto okolnosť nie je na škodu.

   Výhody

   • veľká uhlopriečka;
   • vysoká snímková frekvencia;
   • vysoká kvalita obrazu;
   • Podpora HDR10;
   • Rozlíšenie 4K.

   Nevýhody

   • Žiadna podpora DTS.

   Prémiové televízory pre systém PS4

   Druhý mini výber v prehľade najlepších televízorov pre PS4 2019 od Expertology zahŕňa len dva modely, ale prémiová kategória nie je z definície masová. Naši recenzenti vybrali dve drahé riešenia, ktoré sú zatiaľ vrcholom multimediálnej technológie dostupnej spotrebiteľom.

   Samsung UE75NU8000U

   Hodnotenie: 4.9

   SAMSUNG UE75NU8000U

   Pri prvom stretnutí s týmto modelom vás okamžite zaujmú dve veci – veľká uhlopriečka a veľmi „osviežujúca“ cena. Zvyšok špecifikácií si už vyžaduje bližšie preskúmanie a určite je tu veľa vecí, ktorým treba venovať pozornosť. Vydané v roku 2018.

   Takže veľkosť obrazovky v uhlopriečke je 74.5″ alebo 189 cm. Vhodné rozmery: 1674x1041x369 mm so stojanom a 1674x964x58 mm bez stojana; čistá hmotnosť 39.6 kg so stojanom a 36 kg bez stojana. Využíva až 255 W energie.

   Matrica a obrazové vlastnosti tohto modelu sú takmer identické s predchádzajúcim modelom, ale tu musíte mať na pamäti pôsobivú veľkosť obrazovky, ktorá odôvodňuje náklady. Rozlíšenie matice – 4K 3840×2160, podpora HDR, podsvietenie Edge LED s lokálnym stmievaním. Snímková frekvencia – 100 Hz progresívne skenovanie.

   Tento model má na palube veľmi pozoruhodný audio systém, ktorý si zaslúži samostatnú zmienku. Tu sú to dva stereo reproduktory po 10 W a 20 W subwoofer. Podporuje priestorový zvuk.

   Na pripojenie hernej konzoly môžete použiť jedno zo štyroch dostupných rozhraní HDMI. Pre ostatné periférie sú k dispozícii dva porty USB, sieťový port, rádiové pripojenie Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth. Optický výstup.

   Medzi ďalšie funkcie tohto modelu patria: Smart TV so systémom Tizen, DLNA, 24p

   ue Cinema, nahrávanie videa cez USB, 24pue Cinema, Picture-in-Picture, TimeShift, časovač spánku, detská ochrana, senzor okolitého svetla, podpora Picture Qua
  • ty Index 2500Hz.

   Bohužiaľ, so všetkými vynikajúcimi funkciami tohto televízora nepodporuje DTS, rovnako ako predchádzajúci model. Ale na druhej strane, v prípade systému PS4 na tom nezáleží.

   Výhody

   • Veľká uhlopriečka;
   • vysokokvalitný obraz;
   • Rozlíšenie 4K;
   • vysoká frekvencia;
   • zabudovaný audio systém so subwooferom.

   Nevýhody

   • Žiadna podpora DTS.

   Sony KD-65AF8 64.5″

   Hodnotenie: 4.8

   Sony KD-65AF8 64,5

   Prehľad najlepších televízorov PS4 na rok 2019 od Expertology uzatvára jeden z najpokročilejších technických nápadov a brilantná technologická implementácia. Cena televízora je ešte vyššia ako predtým, ale stále je to OLED a s tým sa musí počítať.

   Najskôr stručný opis základného rozdielu medzi týmto televízorom a ostatnými v našom prehľade. Toto je technológia, pomocou ktorej sa matrica vyrába. Tu je OLED – v súčasnosti najpokročilejší, ktorý dokáže z hľadiska reprodukcie obrazu naozaj zázraky. Podstatou technológie je použitie organických LED diód na vytvorenie obrazu. Zatiaľ čo obrazovky s tekutými kryštálmi (TFT) používajú na zviditeľnenie obrazu podsvietenie LED, systémy OLED v podstate používajú každý pixel ako LED. Odborníci sa zhodujú v názore, že tejto technológii patrí budúcnosť a hneď ako sa OLED-televízory a monitory zlacnia, ovládnu trh.

   Pokiaľ ide o fyzické vlastnosti tohto modelu, situácia je takáto. Pri uhlopriečke 64.Rozmery 5″ televízora sú 1447x841x255 mm s podstavcom a 1447x836x55 mm bez podstavca. Čistá hmotnosť so stojanom – 28 kg a 24.4 kg – bez. Spotreba energie dosahuje 501 W.

   Rozlíšenie matice tohto televízora je očakávané 4K 3840×2160 s podporou HDR10 a Dolby Vision. Frekvencia zmeny obrazovky – 100Hz progresívne skenovanie. Jas tu necháva akýkoľvek susedný model ďaleko za sebou – 500 cd. v qv. metre. Pozorovacie uhly – maximálne 178 stupňov.

   Za zmienku stojí aj audiosystém, rovnako ako v predchádzajúcom modeli. Celkový výkon je 50 W, z toho 40 W zo 4 reproduktorov a 10 W zo samostatného subwoofera.

   Všetky pripojovacie rozhrania sú úplne rovnaké ako na vyššie uvedenom televízore Samsung, len porty USB sú až tri. Smart TV je založený na systéme Android. Rozšírená interná pamäť až do 16 GB.

   Výhody

    1. Technológia senzorov ED
    2. bezchybná kvalita obrazu;
    3. jedinečný jas a sýtosť, ktoré sa vyskytujú len v OLED;
    4. Vysokokvalitný audio systém;
    5. veľa rozhraní;
    6. 16 GB internej pamäte.

   Nevýhody

   • nenájdené.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: