8 najlepších slúchadiel s kostným vedením

*Prehľad najlepších od redaktora. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Medzi gigantickou ponukou slúchadiel všetkých druhov, tvarových faktorov a cenových kategórií je veľmi úzka vrstva liniek, ktoré fungujú na úplne inom princípe. posielajú zvuk do vnútorného ucha cez lebečnú kosť, obchádzajúc bubienok. Funkčné modely pre masového spotrebiteľa sú relatívne nové a stále veľmi málo rozšírené medzi tradičnými slúchadlami. Napriek tomu sú slúchadlá „boneheaded“, ako sa im hovorí, vo svojej malej medzere celkom pevne zakotvené. Redakcia a analytici Expertology pre vás pripravili prehľad najpozoruhodnejších modelov dostupných na Slovenskom trhu.

V čom sú „kostené“ slúchadlá lepšie ako bežné?

Odpoveďou je nič. Slúchadlá s kostným vedením nie sú lepšie ani horšie ako bežné. Sú jednoducho odlišné a majú trochu iné použitie.

Hlavný rozdiel medzi slúchadlami s kosťami a bežnými slúchadlami nie je ani funkčný, ale čisto praktický. Skutočnosť, že sa nemusia vkladať do uší ani nasadzovať, čím sa izolujú od vonkajších zvukov. Prenos zvuku prebieha cez kontaktné plochy priľahlé k spánkovým kontaktným plochám a uši zostávajú voľné. To znamená, že všetky okolité zvuky počujete bez akýchkoľvek prekážok, len v pozadí toho, čo vysielajú slúchadlá.

Okamžité využitie tohto formátu slúchadiel je v kancelárii (môžete skypovať a zároveň počuť všetko okolo seba, šéfov, klientov a kolegov), pri starostlivosti o deti (môžete sledovať televíziu na plnú hlasitosť a stále dobre počuť, ak sa dieťa zobudí a plače), pre ľudí s poruchou sluchu a starších ľudí (kostené slúchadlá sú ľahostajné k stavu bubienka, tvaru uší, deformácii zvukovodu), pre cyklistov, bežcov, chodcov (môžete počúvať hudbu alebo audioknihu a pritom bezpečne prejsť cez cestu, počuť štekot psov, výkriky okoloidúcich atď.).

Na záver malé vysvetlenie pre úplné pochopenie. Slúchadlá s kostným vedením by sa nemali považovať za rovnakú kategóriu ako tradičné slúchadlá, ktoré túto technológiu využívajú, akokoľvek sa to píše v reklamných materiáloch. Problémom slúchadiel s prvkami tejto technológie je, že na prenos silných basov cez kosť používajú kostné vedenie, ktoré môže skutočne poškodiť bubienok. Napriek tomu sú úplne rovnaké ako všetky slúchadlá do uší a zakrývajú uši. Modely, ktoré dnes budeme recenzovať, používajú výlučne technológiu kostného vedenia a vôbec nezakrývajú uši. V tom je ich krása.

Rebríček najlepších slúchadiel s kostným vedením

ekz Titaniumekz Air
Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie slúchadlá s kostným vedením1AfterShokz Sportz Titanium3 490€
2AfterShokz Sportz Titanium s mikrofónom3 222€
Najlepšie bezdrôtové slúchadlá s kostným vedením1AfterShokz
5 990€
2Rombica FIT X-01 Black3 990€
3Baseus BC105 599€
4AfterShokz
6 712€
5Aeropex AfterShokz11 345€
6AfterShokz Xtrainerz12 990€

Najlepšie slúchadlá s kostným vedením

Začnime mini výberom slúchadiel s káblovým pripojením. Nie že by boli najlepšie, ale sú jednoducho jediné. Áno, od februára 2020 je výber slúchadiel s kostným vedením na Slovenskom trhu, mierne povedané, slabý. Jediná značka v sortimente je AfterShokz. Zvyšné modely, ktoré nájdete v online obchodoch, sú už väčšinou dávno vypredané a neočakáva sa ich doplnenie. Presne to isté platí aj pre bezdrôtové modely.

AfterShokz Sportz Titanium

Hodnotenie: 4.9

AfterShokz Sportz Titanium

Najskôr zvážte drôtový model Sportz Titanium, ktorý výrobca označuje ako „pre šport“. V skutočnosti nikto nezakazuje používať tieto slúchadlá v žiadnom prípade, ale daný smer ako celok je správny – s ich pomocou je možné vykonávať cvičenia na rytmickú hudbu a zároveň počúvať príkazy trénera.

Konštrukcia má podobu náhlavnej pásky s piezoelektrickými oscilátormi na koncoch. Hodí sa na zadnú časť hlavy. Škrupina z kvalitného plastu v rôznych kombináciách základnej čiernej farby s možnosťou výberu červenej, modrej alebo rovnakej čiernej farby. Hmotnosť tohto príslušenstva je len 39 g. Dodáva sa so špeciálnym puzdrom a ochranou.

Z technického hľadiska ide o dynamické slúchadlá, ktoré dokážu vysielať frekvencie od 20 Hz do 20 000 Hz, čo je viac než dosť na pokrytie všetkých rozumných možností ľudského sluchu.

Kábel je pripojený k jednej strane slúchadiel a na druhom konci má štandardný konektor mini jack 3.5 mm. Tvar zástrčky je v tvare písmena L. Keďže tieto slúchadlá fungujú na inom princípe, fantómové napájanie z audio konektora nestačí. Takže majú zabudovanú lítium-iónovú batériu. Približný čas prevádzky až 12 hodín v závislosti od intenzity používania. Pohotovostný výkon až 1440 podľa pasu. Čas plného nabitia – 2 hodiny.

Sportz Titanium je druhá generácia kostených slúchadiel AfterShokz s vylepšeným puzdrom, lepšími vlastnosťami pohlcovania zvuku a kvalitnejším zvukom.

Výhody

 • ľahká;
 • Pomerne kvalitný zvuk;
 • kvalitné materiály;
 • pohodlné nosenie;
 • autonómia.

Nevýhody

 • nevhodné umiestnenie skrinky batérie.

AfterShokz Sportz Titanium s mikrofónom

Hodnotenie: 4.8

AfterShokz Sportz Titanium s mikrofónom

Uvažujme teraz o modifikácii vyššie uvedeného modelu slúchadiel s kostným vedením, ktoré sú však už vybavené mikrofónom. Tieto slúchadlá sú o polovicu alebo dokonca dvojnásobne drahšie ako tie predchádzajúce, v závislosti od prirážky na mieste predaja.

V skutočnosti tu nie je veľa čo napísať, pretože úprava tejto náhlavnej súpravy je takmer rovnaká ako predchádzajúci model. A to vrátane kapacity batérie, rozsahu prehrávaných frekvencií, tvaru a dokonca aj farebných možností. Jediným rozdielom je prítomnosť zabudovaného mikrofónu.

Stačí spomenúť taký detail, ako sú riadiace jednotky a batérie umiestnené mimo. Ak používatelia stále súhlasia s riadiacou jednotkou na drôte z pochopiteľných dôvodov, „visiaca“ batéria nie je pre každého príjemná, najmä nie na veľmi pohodlnom mieste. Na druhej strane sa batéria odpojila od čelenky, ktorá tak neváži takmer nič – iba 20 g, čo je v porovnaní so superľahkými vlajkovými loďami AfterShokz Xtrainerz podstatne menej.

Výhody

 • všetky výhody predchádzajúceho modelu;
 • mikrofón.

Nevýhody

 • nevhodné umiestnenie akumulátora.

najlepšie bezdrôtové slúchadlá s kostným vedením

Teraz prejdime k oveľa väčšej skupine slúchadiel s kostným vedením, k bezdrôtovým. Aj tu bude značka AfterShokz dominovať z hľadiska sortimentu. Pripomíname, že toto je situácia na trhu vo februári 2020. Sortiment výrobkov môže byť v blízkej budúcnosti zaujímavejší a rozmanitejší.

AfterShokzekz Titanium

Hodnotenie: 4.9

AfterShokz<tr></div><p>ekz Titanium“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/10916666195931-638-.jpg“ height=“416″ title=“AfterShokz</p><tr>ekz Titanium“><p>Najprv sa budeme zaoberať jedným z najpopulárnejších modelov a na záver uvedieme najdrahšiu vlajkovú loď. Takže,</p><tr>Model ekz Titanium je tiež aktualizovanou verziou predchádzajúcej generácie kostených slúchadiel AfterShokz. Titánové náhlavné súpravy dostali svoj názov podľa titánového jadra hlavového mosta, ktoré bolo pridané do aktualizovaného modelu AfterShokz<tr>ekz.<p>Rovnako ako vyššie uvedené drôtové možnosti, a vlastne celá línia AfterShokz, sú umiestnené ako športové. Povrchová konštrukcia, čelenka sa pripevňuje na zadnú časť hlavy. Materiály a kvalita vyhotovenia nevyvolávajú kritiku ani zo strany bežných používateľov, ani zo strany náročných recenzentov. Ponúka sa v šiestich farebných variantoch puzdra. Náhlavná súprava váži 36 g.</p><p>Zariadenie reprodukuje vibrácie v rovnakom rozsahu ako dva vyššie uvedené modely – 20k až 20k. Hz. Citlivosť je 100 dB. Dva mikrofóny sú zabudované v tele pre stereo efekt. Prenos prebieha cez Bluetooth (verzia 4).1) so štandardným dosahom 10 metrov. Podporuje profily Headset, A2DP, AVRCP, Hands free. LED kontrolka stavu na puzdre.</p><p>Ovládacia jednotka v kombinácii s mikrofónom umožňuje ovládať nositeľné zariadenie, ku ktorému sú pripojené slúchadlá, napr. smartfón. Takže jednoduchou manipuláciou môžete podržať hovor, prejsť na podržanie, prijať hovor, ukončiť hovor, zavolať na posledné číslo. K dispozícii je funkcia hlasového vytáčania.</p><p>Slúchadlá majú stupeň krytia IP55 – ochránia pred prachom a striekajúcou vodou, ale určite sa neodporúča púšťať ich do vody a ešte viac sa do nich potápať. Autonómna prevádzka je založená na zabudovanej dobíjateľnej lítium-iónovej batérii. Približný čas nepretržitej prevádzky až 6 hodín v závislosti od intenzity. Až 240 hodín v pohotovostnom režime. Čas plného nabitia od 1.5 hodín.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Kvalitné materiály a spracovanie;</li><li>štýlový dizajn;</li><li>ľahké a pohodlné;</li><li>dobrá počuteľnosť (ako pre slúchadlá s kosťami);</li><li>funkciu na ovládanie prenosného zariadenia;</li><li>autonómia.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>sťažnosti používateľov na vibrácie prenášané do okuliarov.</li></ul><h3>Rombica FIT X-01 Black</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Rombica FIT X-01 Black

Teraz pre zmenu zvážme dva modely kostených slúchadiel od iných výrobcov, ktoré sú stále dostupné na Slovenskom trhu, hoci nie v takom rozsahu ako AfterShokz. Prezentovaný model Rombica FIT X-01 Black je dobrou voľbou čínskej výroby.

Od predchádzajúcej série sa tieto slúchadlá výrazne líšia vzhľadom – majú masívnejší plastový kryt v čiernej farbe. Rozmery – 14.5x15x5cm. Inak sú špecifikácie podobné, aj keď sa líšia v nuansách. Uzamykateľný okraj na zadnej strane hlavy. Upevnenie je bezpečné vďaka gumičke.

Rozsah hrateľných vibrácií Rombica sa pohybuje od 100 do 18k. Hz. Citlivosť – 82 dB. Impedancia – 8 ohmov. Veľkosť membrány s priemerom 15 mm. Má zabudovaný mikrofón. Na puzdre je stavová LED dióda.

Signál sa prenáša prostredníctvom rozhrania Bluetooth verzie 4.0. Maximálny dosah zvuku 10 metrov. Podporované sú profily ovládania náhlavnej súpravy, AVRCP a A2DP. Automatické párovanie.

Výdrž batérie zabezpečuje lítium-iónová batéria s kapacitou 200 mAh. Na plné nabitie pri stálej prevádzke môže príslušenstvo fungovať až 5 hodín. Nabíjanie od nuly – hodinu a pol cez konektor Micro-USB.

Z ovládacích prvkov slúchadiel na tele je tlačidlo napájania a gombík hlasitosti. Obruč nie je nastaviteľná.

Výhody

 • kvalita materiálov a montáže;
 • pohodlie;
 • Nie je to zlý zvuk, ale tichý;
 • bezpečné uchytenie vďaka gumičke.

Nevýhody

 • ráfik nie je nastaviteľný;
 • celkom tichý zvuk – nie pre mesto.

Baseus BC10

Hodnotenie: 4.7

Baseus BC10

Ďalšia náhlavná súprava s kostným zvukom od alternatívnej značky – Baseus BC10. Tento model je vzhľadovo podobný predchádzajúcemu modelu, ale bude zaujímavejší z hľadiska funkcií.

Tu vidíme podobný prípad čiernej farby, pomerne masívnej na pozadí náhlavných súprav AfterShokz. Pod polymérovým povlakom je oceľový rám, ktorý zabezpečuje tesné priľnutie snímačov k spánkom.

Pozoruhodný je vonkajší materiál krytu, ktorý zvolil výrobca – odolný ABS-plast a hygroskopický silikagél. sa používa na kompenzáciu nadmerného potenia počas športových aktivít. Je dokonca odolný voči vode podľa normy IPX5. Náhlavná súprava má zaujímavý dizajn so zaoblenými hranami všade, kde je to možné, a príjemným dotykom. Váha 25 g.

Rozsah reprodukovaných vibrácií v tomto modeli je od 20 do 20 tisíc Hertzov. Citlivosť – 100 dB. Impedancia je 8 ohmov. Odstup signálu od šumu – minimálne 80 dB. Signál sa prenáša cez Bluetooth 5.0. V okruhu 10 metrov je signál plynulý a stabilný. Podporuje profily A2DP, AVRCP, Hands free, Headset. Na puzdre je tlačidlo napájania a ovládanie hlasitosti.

Napájanie pomocou lítium-polymérovej batérie s kapacitou 150 mAh. To stačí na 200 hodín pohotovostného režimu a až 8 (reálne až 5-6) hodín aktívnej práce v závislosti od regulácie hlasitosti. Plné nabitie – pre 1.5 hodín. Nabíjacie rozhranie – MicroUSB.

Výhody

 • minimálna hmotnosť;
 • Dobrý zvuk;
 • Bluetooth 5.0.;
 • materiálom je silikagél a odolný plast ABS;
 • atraktívny dizajn;
 • príjemné na dotyk.

Nevýhody

 • Neboli zistené žiadne sťažnosti ani objektívne nedostatky.

AfterShokzekz Air

Hodnotenie: 4.7

AfterShokz<tr></div><p>ekz Air“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/85916666195941-278-.jpg“ height=“388″ title=“AfterShokz</p><tr>ekz Air“><p>A ešte raz sa vraciame ku kostným slúchadlám značky AfterShokz. Teraz sa pozrime na ďalší mimoriadne populárny a drahší model</p><tr>ekz Air.<p>V porovnaní s</p><tr>ekz Titanium, existuje mnoho podobností. Poďme si ich všetky explicitne vymenovať v jednom zozname a potom sa porozprávajme o rozdieloch a funkciách. Rozsah prehrávaných frekvencií je tu štandardný, od 20k do 20k. Hertz, citlivosť – 100 dB, hmotnosť – 30 g, upevnenie – nákrčník, dva mikrofóny, bezdrôtové – Bluetooth 4.2, s dosahom až 10 metrov, podpora A2DP, AVRCP, Hands free, Headset, lítium-iónová batéria, výdrž batérie 6 hodín v pracovnom režime a až 480 hodín v pohotovostnom režime, plné nabitie za 2 hodiny.<p>Teraz k jednotlivým funkciám AfterShokz</p><tr>ekz Air. Prvá vec, ktorú si na tomto modeli všimneme, je, samozrejme, jeho vzhľad. Je veľmi expresívny, futuristický, žiadne ostré uhly, len plynulé prechody. Štyri farebné varianty na výber v kombinácii so základnou čiernou – zelená, červená, sivá a modrá.<p>Rovnako ako</p><tr>ekz Titanium, tento revidovaný model má titánovú čelenku. To sa uskutočnilo v rámci boja výrobcu za minimalizáciu hmotnosti slúchadiel s kosťou.<p>Balík je skromný, ale zaujímavý. Obsahuje samotnú náhlavnú súpravu, nabíjací kábel, dokumentáciu, praktické puzdro a pár štupľov do uší uzavretých v priehľadnom vrecku.</p><p>Aj bez puzdra môžete slúchadlá bez problémov nosiť v akomkoľvek vrecku. je prakticky nemožné ich zlomiť, pretože sa dajú ľahko odpružiť – ohnú sa a opäť sa presne vrátia do pôvodného tvaru.</p><p>Samostatne stojí za zmienku, že tento a nasledujúce modely sú vybavené ochranou proti úniku. Keďže ide o otvorený typ náhlavnej súpravy, určitá vonkajšia počuteľnosť je stále prítomná aj pri koncepcii kostného vedenia. Vývojári prišli s riešením – špeciálne tvarované malé otvory v tele pôsobia proti fáze zvukových vibrácií, čím znižujú počuteľnosť pre ostatných na sotva postrehnuteľné minimum.</p><p>Celkovo sa tento model výrazne odlišuje od všetkých predchádzajúcich k lepšiemu. Jediná vec, ktorú možno objektívne považovať za nevýhodu, je absencia akejkoľvek indikácie – nie je jasné, či sú slúchadlá zapnuté alebo vypnuté, a úroveň batérie možno zistiť len z „oznámenia“ zabudovaného hlasového oznámenia pri zapnutí.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Kvalitné materiály a konštrukcia;</li><li>ľahko sa tlmí, nie je možné ho náhodne zlomiť;</li><li>Dobrý zvuk;</li><li>minimálny únik zvuku;</li><li>Vynikajúci futuristický dizajn;</li><li>sada zariadení.</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>žiadne označenie.</li></ul><h3>Aeropex AfterShokz</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Aeropex AfterShokz

Ďalšie v našom prehľade sú slúchadlá s kostným vedením zvuku, ktoré sú tiež značkou AfterShokz, ale ešte lepšie, ešte ľahšie a drahšie. Ide o model Aeropex, ktorý možno s určitými výhradami používať aj na plávanie.

Najprv si uvedieme hlavné funkcie. Frekvenčný rozsah je rovnaký ako u susedných modelov tejto značky – od 20 do 20 tisíc. Hz; citlivosť 105 dB; hmotnosť 25 g; ochrana IP67 proti vonkajším vplyvom; bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0 s dosahom až 10 metrov; podpora A2DP, AVRCP, Hands free, Headset; kapacita batérie 145 mA⋅h; výdrž batérie – až 8 hodín aktívneho používania alebo 240 hodín v pohotovostnom režime; plné nabitie – 2 hodiny.

Hneď po predstavení zariadenia AfterShokz Aeropex ho obzvlášť vnímaví ľudia označili za „prelomovú technológiu v oblasti vedenia zvuku kosťami“. Toto tvrdenie možno považovať za nadsádzku, ale ak sa pozriete späť na celý rad AfterShokz, v Aeropexe sú viditeľné zlepšenia.

Prinajmenšom sú ľahšie. Hoci má iba 4 gramy, je to z hľadiska celkovej hmotnosti významné. Okrem hmotnosti sa vyznačujú aj viacerými konštrukčnými vlastnosťami. Napríklad tu je slušná ochrana proti prachu a vode podľa štandardu IP67, t. j. slúchadlá sa neboja ponorenia pod vodu do 1 metra až na pol hodiny. Celé puzdro, všetky prvky sú pogumované, od okraja až po tlačidlá a samotné snímače. Základom konštrukcie je nezvyčajne pružný titánový rám – náhlavnú súpravu možno doslova zviazať do uzla, po ktorom sa vráti presne do pôvodného stavu.

Súčasťou vylepšení je aj zabudovaný ekvalizér, ktorý možno prepínať kombináciou tlačidiel na puzdre. Používatelia však takmer jednohlasne tvrdia, že táto funkcia je zbytočná – bez ekvalizéra znie náhlavná súprava najlepšie.

Slúchadlá sa dodávajú v štýlovom a farebnom brožovanom balení, ktoré môže slúžiť ako dobrý darček. Dodáva sa so štupľami do uší, dokumentáciou, štýlovým puzdrom z mäkkého materiálu na dotyk a vlastným nabíjacím káblom. Konektor na strane slúchadiel je magnetický, so špeciálnym konektorom a je veľmi nežiaduce ho stratiť. Nie je to rozmar výrobcu, ale jediný spôsob, ako zabezpečiť správnu ochranu pred vodou.

Výhody

 • luetooth 5.0;
 • Ochrana proti prachu a vode IP67;
 • pogumovaný plášť;
 • Extrémne pružný a nárazy absorbujúci titánový rám;
 • šnúrku na krk;
 • Vynikajúci dizajn;
 • krásne balenie.

Nevýhody

 • Zbytočný zabudovaný ekvalizér.

AfterShokz Xtrainerz

Hodnotenie: 4.5

AfterShokz Xtrainerz

A prehľad najlepších slúchadiel, ktoré vedú kosť, uzatvára výskumný tím Expertology, a to výraznou vlajkovou loďou značky AfterShokz. Celý rad slúchadiel značky AfterShokz slúži ako vzor pre mnohých iných výrobcov, ale AfterShokz zostáva stálym lídrom v tejto úzkej medzere na trhu.

Nie sú to ani len slúchadlá, alebo skôr nie len slúchadlá ako príslušenstvo. Ide o slúchadlá s kostenými hlavami so zabudovaným audio prehrávačom. Teraz na počúvanie hudby alebo audiokníh s otvorenými ušami za akýchkoľvek podmienok nepotrebujete ani nositeľný prístroj na vysielanie zvuku.

Hráč nie je jedinou výhodou tohto modelu. Je tiež mimoriadne vodotesný. A zatiaľ čo predchádzajúci model bol umiestnený jednoducho ako chránený model, AfterShokz Xtrainerz sa už aktívne propaguje ako takmer najlepšie (alebo dokonca jediné) najpohodlnejšie slúchadlá špeciálne pre plavcov.

V aktualizovanej verzii AfterShokz Xtrainerz, ktorá je teraz v predaji, výrobca vykonal vylepšenia na troch frontoch – telo, základný zvuk, zvuk proti úniku. Čelenka Xtrainerz vychádza z tvaru

ekz Air a reproduktory slúchadiel boli od základu prepracované.

Vďaka netesnostiam sa tvorcom podarilo takmer nemožné – únik zvuku do okolia a počuteľnosť pre cudzích ľudí sa znížila takmer na nulu. Ocenené kostné vodivé slúchadlá sú na základe odborných posudkov a recenzií hodnotené ako najlepšie v odvetví. Podaril sa skutočne titanský kus inžinierstva a zvuk v Xtrainerz je oficiálne uznaný ako najlepší v celom rade slúchadiel AfterShokz s kostenými hlavami.

Teraz pár slov k smutnej časti. Tieto slúchadlá majú zabudovaný zvukový prehrávač – to je dobré, ale bezdrôtový modul bol odstránený. V porovnaní s ostatnými modelmi v ponuke to teda vôbec nie je náhlavná súprava, ba dokonca to ani nie sú slúchadlá, ale len šikovný vodotesný prehrávač so slúchadlami v jednom monolitickom flexibilnom puzdre. To je zlé, pretože to zbavuje slúchadlá ich hlavnej výhody – univerzálneho použitia.

Zostáva vidieť, čo vývojári gadgetu ponúkli aspoň pre ukladanie stiahnutej hudby. Situácia je nasledovná – integrovaná pamäť má veľkosť 4 GB. Zdanlivo stačí, ale len pokiaľ ide o komprimované súbory (podporuje formáty MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC). Ten naznačuje, že pre veľké zvukové súbory v dobrej kvalite nie je veľa miesta. Na druhej strane však technológia kostného vedenia zatiaľ neponúka takú vysokú kvalitu reprodukcie, aby malo zmysel počúvať bezstratový zvuk.

Výhody

 • zabudovaný prehrávač;
 • kvalitný zvuk;
 • dokonalé materiály a konštrukcia;
 • najvyššiu možnú kvalitu zvuku pre slúchadlá s kostenými hlavami;
 • úplná ochrana pred vodou – odporúča sa pre plavcov;
 • prakticky nulový únik zvuku.

Nevýhody

 • žiadne bezdrôtové pripojenie.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: