14 najlepších mixérov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Medzi rôznymi malými domácimi spotrebičmi je množstvo vecí, bez ktorých si modernú kuchyňu v každej domácnosti možno len ťažko predstaviť. Jeden z nich – mixér – je čoraz známejší, potrebnejší a takmer nenahraditeľný. Rovnako ako v prípade všetkých spotrebičov je trh doslova zaplavený mixérmi v desiatkach, ak nie stovkách rôznych tvarov od desiatok, ak nie stoviek výrobcov.

Spoločnosť Expertology preskúmala spätnú väzbu od spotrebiteľov a pripravila zoznam modelov, ktoré získali najpriaznivejšie reakcie. Pre tých, ktorí ešte nemali možnosť spoznať výhody tohto geniálneho vynálezu, si na úvod pripomeňme, čo to vlastne mixér je.

Blender, ktorý mixér si vybrať

Pokiaľ ide o výrobcov kvalitných a spoľahlivých mixérov, nie sú tu žiadne prekvapenia – až na niekoľko výnimiek ide o tie isté dobre známe značky domácich spotrebičov. Krátky pohľad na to, čo každý z nich predstavuje.

 1. Bosch– Takmer bežný názov v ekosystéme domácich spotrebičov. Renomovaný nemecký výrobca už dávno presunul takmer 100 percent svojej výrobnej kapacity malých spotrebičov do iných krajín.
 2. ahoj

 3. ps– obrovský medzinárodný koncern, ktorý začal v predminulom storočí v Holandsku s výrobou žiaroviek. Mixéry Philips sa vyrábajú v Číne a Maďarsku.
 4. Redmond– príklad globalizácie a medzinárodných trendov vo výrobe. Spoločnosť založili investori z USA, Kanady a Izraela. V Rusku Redmond zastupuje spoločnosť Tekhnosila. Je tiež nositeľom miestnej značky v súlade s politikou ústredia zameranou na boj proti falšovaniu, ale nie je to ruská značka. Väčšina domácich spotrebičov sa vyrába v Číne.

 5. teta
  – Renomovaná nemecká spoločnosť s takmer storočnou históriou. V kategórii malých domácich spotrebičov od roku 2005 značka
  aun je vo vlastníctve skupiny De’Longhi. Výroba sa rozbieha po celom svete.
 6. Mo
   inex– Tiež známy výrobca domácich spotrebičov, ale s francúzskymi koreňmi. Výrobné zariadenia sa nachádzajú vo Francúzsku, Číne a Rusku. Od roku 2001 Mo
    inex je súčasťou Groupe SEB. Výrobky sa vyrábajú v Číne, Francúzsku a Rusku.
   • olaris– „Konšpiračná“ značka pre malé domáce spotrebiče. Založil ju Joseph Avchuk, izraelský podnikateľ a investor rizikového kapitálu. Miesto založenia – USA. Značka je umiestnená v cenovo dostupnom segmente a má pomerne vysoké štandardy kvality. Spotrebiče Polaris sa montujú v Číne.

   • Bugatti– Talianska značka malých spotrebičov patriaca spoločnosti Casa Bugatti, ktorá začala vyrábať kuchynský riad v 20. rokoch 20. storočia. Pod touto značkou je teraz k dispozícii nádherný dizajnový riad a prémiové domáce spotrebiče.
   • Kitfort– Ruská značka dobrých a lacných domácich spotrebičov. Výrobky sa vyrábajú v Číne, ale podľa výrobcu prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Založená v roku 2013 v Petrohrade.
   • RAWMID– Slovenská výrobca spotrebičov „zdravej výživy“. Tovar vyrobený v Číne, dobrá kvalita a rozumná cena.
   • KING MIX– Mixéry tejto značky sa vyrábajú v Číne na základe licencie z USA – na základe mixéra od spoločnosti WaringPro. Napriek ich nezrejmému pôvodu vykazujú prekvapivo dobré vlastnosti.

Najlepšie mixéry

NomináciaSídloNázovCena
Najlepšie mixéry do 2000 €1REDMOND RHB-29422 797 €
2

olaris PHB 1379 Silent

2 499 €
3Bosch MSM 661102 210 €
Najlepšie ponorné mixéry s pomerom ceny a kvality1Smeg HBF02BLEU13 677 €
2Bugatti EVA4 320 €
3Mo

  inex DD876D10
6 250 €
Najlepšie stacionárne mixéry1Kitfort KT-13016 190 €
2L’EQUIP BS7C Quattro52 500 €
3Bosch MMB 43G26 490 €
4

ahoj

 • ps HR 3655
 • 7 990 €
  Najvýkonnejšie mixéry1Garlyn HB-32013 150 €
  2Bosch ErgoMixx MS 6CM61667 389 €
  3

  olaris PHB 1589AL

  9 499 €
  4RAWMID Dream Samurai BDS-0416 900 €

  Najlepší mixér do 2000 €

  REDMOND RHB-2942

  Hodnotenie: 4.7

  REDMOND RHB-2942

  Tento mixér sa na pultoch obchodov nezdržiava. Svedčí o tom veľký počet recenzií tohto modelu, ktoré možno nájsť na webe. Odporúčame vám napríklad prečítať si podrobnú recenziu zariadenia REDMOND RHB-2942 od jednej zákazníčky, ktorú uverejnila na stránke iRecommend. Uvádza sa v ňom hmotnosť 560 gramov a ergonomický tvar tela spotrebiča. Tiež opísané v súprave, ktorá nemôže byť nazývaná nedostatočná.

  Mixér je ponorný mixér. Dodáva sa s vhodnou nádobou, ktorá je pripravená na spracovanie aj veľmi tvrdých potravín. V krabici sa nachádza aj odmerka s objemom 0,6 litra. Väčšina práce sa vykonáva pomocou kovovej trysky, ktorá sa nebojí vlhkosti a pobytu v umývačke riadu. Kedykoľvek ho možno nahradiť metličkou, ktorá sa používa najmä na šľahanie cesta.

  Napriek zjednodušenému dizajnu, ktorý umožnil výrobcovi dosiahnuť nízke náklady, má mixér plynulo nastaviteľnú rýchlosť trysky. Maximálny výkon je pôsobivých 16 000 otáčok za minútu. Čo sa týka výkonu, je to 1300 W. Elektrická energia sa odoberá zo zásuvky v stene – pripojená pomocou metrového kábla. Vzhľadom na to, že ide o ponorný model, kábel mohol byť dlhší. Väčšina našich čitateľov však nebude mať problém akceptovať túto chybu.

  Výhody

  • Je zavedená ochrana proti preťaženiu a prehriatiu;
  • Nie je veľmi drahé;
  • Dodáva sa so všetkým, čo potrebujete;
  • K dispozícii je plynulé nastavenie rýchlosti;
  • Vysoký výkon;
  • Ponorná časť je vyrobená z kovu.

  Nevýhody

  • Mixér nemožno nazvať ľahkým;
  • Kábel nie je príliš dlhý;
  • Niektoré modely trpia rýchlym prehrievaním.

  olaris PHB 1379 Silent

  Hodnotenie: 4.6

  Polaris PHB 1379 Silent

  Názov tohto modelu naznačuje jeho hlavnú výhodu. Tento mixér pracuje s miernou hlučnosťou. Samozrejme, nie je veľmi tichý, ale nie je schopný zobudiť niekoho vo vedľajšej miestnosti. Nemožno ho však nazvať nízkoenergetickým mixérom. Má 1300-wattový motor. Dokáže spracovať takmer všetky druhy potravín. Aspoň tie, ktoré sa zmestia do 700 ml nádoby dodávanej s mixérom.

  Na hornej strane rukoväte sú dve tlačidlá. Prvý je zodpovedný za zapnutie a vypnutie zariadenia, zatiaľ čo druhý umožňuje aktivovať turbo režim. Hlučnosť sa zvýši, ak použijete druhé tlačidlo, ale mixér dokáže mlieť aj orechy. Bohužiaľ sa ukázalo, že tento mixér je obmedzený len na dve rýchlosti. Na druhej strane však mechanické ovládanie nie je problém ani pre staršie osoby, ktoré nemajú rady modernú elektroniku.

  Telo modelu Polaris PHB 1379 Silent je ako obvykle vyrobené z plastu. Ponorná časť je vyrobená z kovu, a preto ju možno bezpečne umývať v umývačke riadu. Zvyčajne sa mixér používa v kombinácii s nožom so štyrmi čepeľami. Ak však vznikne potreba šľahať cesto, nástavec možno nahradiť dodávanou metlou.

  Súdiac podľa recenzií, zariadenie je schopné potešiť dlhú životnosť. Za to môžete poďakovať dvojitej ochrane motora – elektronika ho vypne, ak sa prehreje alebo je preťažený. Zákazníci si pochvaľujú aj dvojročnú záručnú dobu. A Artyom napísal na Yandex.“Trh“ je nasledovný: „Príjemný na dotyk, pohodlný do ruky, žiadne zbytočné vibrácie, ruka sa pri práci s ním neunaví“.

  Výhody

  • Je tu ochrana proti prehriatiu a preťaženiu;
  • Hladina hluku nie je príliš vysoká;
  • Nízke náklady;
  • Dodáva sa s veľkou odmerkou;
  • Dlhá životnosť;
  • Vysoký výkon;
  • Jednoduché ovládanie.

  Nevýhody

  • Po nasadení šľahača začne vydávať veľký hluk;
  • Na puzdre nie je žiadne pútko na zavesenie;
  • K dispozícii sú len dve rýchlosti.

  Bosch MSM 66110

  Hodnotenie: 4.5

  Bosch MSM 66110

  Mixér nemeckej značky Bosch MSM 66110 je vyrobený v Slovinsku. Mnohí používatelia označujú miesto výroby za faktor vysokej kvality. Dizajn, ktorý sa tiež páči mnohým ľuďom. Kupujúcim sa páči aj dlhý napájací kábel 1.4 m – rarita pre väčšinu moderných malých spotrebičov.

  Rozmery zariadenia sú 6x39x6 cm, hmotnosť 1.1 kg. Materiál tela je plast, ponorné prvky sú vyrobené z kovu. Horná časť rukoväte je vyrobená z ergonomického pogumovaného plastu.

  Výkon mixéra je priemerný, rovnako ako v prípade rozpočtových ručných modelov – 600 W. Mechanicky ovládané. Má len jednu rýchlosť, ale má režim turbo a funkciu lámania ľadu. Výrobok sa dodáva spolu s odmerkou s objemom 0.6 .

  Vo všeobecnosti sú recenzie tohto modelu väčšinou dobré, ale niektorí zaznamenali nepríjemné chrastenie a vibrácie pri prevádzke. Niektorí sa vyjadrili k tuposti nožov, ale takýchto recenzií je málo.

  Výhody

  • krásny dizajn;
  • Európske zhromaždenie;
  • je relatívne tichý;
  • dlhý kábel;

  Nevýhody

  • Vibrácie a chrastenie.

  Najlepšie ponorné mixéry podľa pomeru ceny a kvality

  Teraz budeme uvažovať o ďalších troch ponorných mixéroch, ale kritériom bude najlepší pomer ceny a kvality, bez toho, aby sme sa obzerali späť na minimálny rozpočet. Naši odborníci rozhodli, že Bugatti EVA, Bosch MSM 87165 a Mo

   inex DD876D10.

   Smeg HBF02BLEU

   Hodnotenie: 4.9

   Smeg HBF02BLEU

   Je to mixér, ktorý sa dodáva s veľmi užitočným nástavcom. Bolo by však prekvapujúce vidieť tu niečo iné, pretože tento model nemožno nazvať lacným. Keďže však všetky spotrebiče tejto značky. Pomerne vysoká cena je spôsobená jeho atraktívnym dizajnom – a Smeg HBF02BLEU nekazí moderný kuchynský interiér – a jeho odolnosťou.

   Vo vnútri mixéra, ktorého plastové telo je natreté čiernou farbou (existujú aj iné možnosti), sa nachádza 700-wattový motor. Prekvapivo, aj pri tomto nastavení nemá zariadenie problém s pomerne tvrdým sekaním výrobkov. Spotrebič možno ovládať iba dvoma tlačidlami. Prvý slúži na zapnutie a vypnutie a druhý umožňuje postupne zvyšovať rýchlosť trysky, až kým nedosiahne maximum.

   Zdá sa, že tu nainštalovaný motor by mal byť veľmi ľahký. Je však vyrobený z vysokokvalitných materiálov, takže váži do 2 kg. Ale stále sa pohodlne drží – ani dievča by nemalo byť príliš napäté.

   Výrobca odporúča, aby ste jeho výrobok používali najčastejšie s džbánom a nádržkou, ktoré sú súčasťou balenia. Najužitočnejšou vecou sa zdá byť odmerka, ktorá má objem 1,4 litra. V krabici so zariadením sa nachádza aj sekáčik, ktorého objem je 0,5 litra. Pokiaľ ide o nadstavce, Smeg HBF02BLEU ponúka nielen známe šľahače. Tento model sa pomerne zriedkavo dodáva aj s džbánom na pyré. No, najdôležitejšie príslušenstvo je veľmi ostré a na jeho výrobu bola použitá nehrdzavejúca oceľ.

   Tento mixér sa v podstate kupuje pre svoju dokonalú konštrukciu a nádherný vzhľad. Nie je prekvapujúce, že jeden Sergej napísal na Yandex.O Smeg HBF02BLEU som počul toto: „Všetko je čisté a upratané: „Je to všetko úhľadne a efektívne urobené a prvý dojem je solídny. Príjemná spolupráca.

   Výhody

   • Atraktívny dizajn;
   • Je k dispozícii vo viacerých farbách;
   • Vysoký výkon;
   • K dispozícii je nastavenie rýchlosti;
   • Dodáva sa s množstvom príslušenstva.

   Nevýhody

   • Slušná hmotnosť;
   • Vysoké náklady;
   • Nie veľmi silné upevnenie príslušenstva.

   Bugatti EVA

   Hodnotenie: 4.8

   Bugatti EVA

   Talianske mixéry slávnej prémiovej značky Bugatti EVA sa vyrábajú v Číne. V tomto prípade nie je miesto montáže v žiadnom prípade nevýhodou, pretože Casa Bugatti je známa svojou dôkladnou kontrolou kvality.

   Rozmery výrobku sú 11x41x11 cm a váži 2.3 kg. Telo je vyrobené z kvalitného plastu, ponorná časť z kovu. Dizajn dostáva vysoké hodnotenie od skutočných používateľov, rovnako ako prakticky všetky zariadenia Casa Bugatti.

   Nominálna spotreba energie mixéra je v tejto skupine najnižšia – iba 400 wattov. Ale podľa recenzií sú používatelia s touto funkciou spokojní. Poskytuje 2 rýchlosti otáčania, mechanické ovládanie, režim turbo a zabudovanú ochranu snímača pred náhodným spustením.

   Bugatti EVA sa dodáva s 0.6 l, tri trysky a odnímateľný kábel dĺžky 1.5 m s praktickým nástrojom na navíjanie.

   Výhody

   • nádherný dizajn;
   • dlhý odnímateľný kábel;
   • kvalita a trvanlivosť;

   Nevýhody

   • vysoká cena.

   Mo
    inex DD876D10

   Hodnotenie: 4.7

   Mo<ul></div><p>inex DD876D10″ src=“/wp-content/uploads/2023/02/5911666196921-2514.jpg“ height=“420″ title=“Mo</p><ul>inex DD876D10″><p>Mixéry francúzskej značky Mo</p><ul>Model inex DD876D10 sa vyrába v pôvodnom závode Mo<ul>inex vo Francúzsku. Ide o najvýkonnejší model v tejto skupine – 1000 W a v tomto rozsahu je až 20 plynulo regulovaných mechanických rýchlostí. K dispozícii je režim turbo a pulzný režim.<p>Lineárne rozmery výrobku – 390x60x60 mm, hmotnosť 800 g. V tomto modeli je kovová nielen časť ponorky, ale aj telo. Kvalita zostavenia podľa recenzií používateľov je špičková.</p><p>Okrem vynikajúceho výkonu, Mo</p><ul>Inex DD876D10 je dobre vybavený. Sada obsahuje: odmerku s objemom 0.8 l, mlyn 0.5 l, šľahač, samostatný nadstavec na omáčky, pohár na omáčky, kniha receptov.<p>Celkové Mo</p><ul>Spoločnosť inex DD876D10 je väčšinou chválená, ale niektoré nedostatky pretrvávajú. Týkajú sa nedostatočného inžinierstva prevádzkových nuáns. Napríklad hriadeľ mixéra nie je nijako pripevnený k džbánu a občas vypadáva a pomerne krátke nože niekedy jednoducho nedosiahnu na zemský materiál.<h4>Výhody</h4><ul><li>Len európska kvalita remeselného spracovania;</li><li>energie;</li><li>multifunkčné;</li><li>kovové puzdro;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>menšie technické nedostatky.</li></ul><h2>Najlepšie stacionárne mixéry</h2><p>Ďalšie tri zariadenia sú stacionárne mixéry, ktoré sa svojím tvarom približujú kuchynským robotom. Tento model sa skladá z dvoch modulov – základnej jednotky, v ktorej sú sústredené všetky mechanické a ovládacie prvky, a misky, ktorá sa opiera o základnú jednotku. Expertológia identifikovala tri zaujímavé modely: Kitfort KT-1301, Bosch MMB 43G2 a Philips HR 3655.</p><h3>Kitfort KT-1301</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Kitfort KT-1301

   Stacionárne mixéry ruskej značky Kitfort KT-1301 vyrobené v Číne. Je to jeden z najlacnejších mixérov vo svojej triede s takýmto výkonom – 1000 W. Jeho rozmery sú 240x210x480 mm, hmotnosť je 4 kg.4 kg.

   Skriňa z nehrdzavejúcej ocele s brúsenou povrchovou úpravou. Sklenený džbán s hrubými stenami, objem 1.8 . Vyzerá Kitfort KT-1301, podľa recenzií používateľov, „drahé“ a úctyhodné.

   Tento model má 6 rýchlostí, ktoré možno meniť pomocou elektronického panela s displejom. Rýchlosť sa dá regulovať plynulo.

   Rozumná cena a prijateľná kvalita sú hlavnými výhodami Kitfort KT-1301, vďaka ktorým sa teší veľkej obľube. Jednou z nevýhod je, že háčiky, ktoré upevňujú misku k podstavcu, sa pomerne rýchlo zlomia. Bez nich sa mixér nezapne, ale používatelia môžu ľahko nájsť cestu von – mixovacie misky pre tento konkrétny model sa predávajú samostatne.

   Výhody

   • lacné;
   • sklenený džbán;
   • odnímateľné čepele;
   • Vhodné do zelených smoothies.

   Nevýhody

   • L’EQUIP BS7C Quattro nemá dostatok otáčok a výkonu;

   L’EQUIP BS7C Quattro

   Hodnotenie: 4.8

   L'EQUIP BS7C Quattro

   Tento mixér je stacionárny mixér. A v kuchyni zaberie veľa miesta, pretože sa dodáva s tromi nádobami rôznych veľkostí a tvarov. Najmä hlavný džbán má objem dva litre. Dodáva sa s náhradným, tiež vybaveným vekom a rukoväťou. Obe tieto nádoby sú vyrobené z priehľadného plastu, ktorý sa náhodným pádom určite nepoškodí. Pokiaľ ide o tretiu misku, má o niečo menší objem (0,9 l), ale tiež celkom uspokojivý. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a jeho hlavným účelom je mletie suchých potravín.

   Zariadenie podporuje pulznú prevádzku. Vďaka tomu si mixér poradí aj s pomerne tvrdými produktmi. Výrobca tvrdí, že výrobok možno použiť najmä na rozbíjanie ľadu! Počas prevádzky môžete nastaviť rýchlosť – k dispozícii je celkovo 6 možností. Nástroj dosahuje maximálne otáčky 33 000 ot/min! Elektromotor s výkonom 3400 wattov umožňuje dosiahnuť túto hodnotu. Teraz už chápete, prečo spotrebič váži úctyhodné 4 kg.

   Telo zariadenia je vyrobené z bežného plastu. Zaujímavé je, že v predaji nájdete dva farebné varianty. Majiteľ ocení aj prítomnosť priehradky na úložný kábel, ktorý má dĺžku 1,3 m.

   Na základe recenzií si ľudia kupujú L’EQUIP BS7C Quattro pre jeho digitálny riadiaci systém. Je to zriedkavý prípad, keď mixér umožňuje naprogramovať vlastné recepty. Preto by ste si tento mixér mali kúpiť len vtedy, ak radi pripravujete jedinečné koktaily pozostávajúce z mnohých ingrediencií. Napríklad, tu je to, čo Ľudmila napísal na „Yandex.Trhovisko: „Mixér je výkonný, spĺňa špecifikácie. Už som si pripravil smoothies, miloval som ho. Urobila som aj malinové želé – bolo perfektné.

   Výhody

   • Veľmi vysoký výkon;
   • Bohaté vybavenie;
   • Sekáčik je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele;
   • Dlhá životnosť;
   • Plynulá regulácia otáčok;
   • Obrovská kapacita džbánu;
   • Je možné naprogramovať vlastný recept;
   • Na kábel je k dispozícii úložný priestor.

   Nevýhody

   • Veľmi vysoká cena;
   • Mierne hlučné.

   Bosch MMB 43G2

   Hodnotenie: 4.8

   Bosch MMB 43G2

   Mixéry nemeckej značky Bosch MMB 43G2 sú vyrobené v Číne. Tento model je o tretinu menej výkonný ako Kitfort KT-1301 a niektorí skutoční používatelia sa sťažujú na túto okolnosť, hovoria, že mixér sa sotva vyrovná s brúsením niektorých výrobkov. Ale na webe nie je veľa takýchto komentárov.

   Rozmery zariadenia sú 19.6×43.7×23.7 cm, hmotnosť 3.9 kg. Telo je vyrobené z vysokokvalitného plastu, džbán má objem 1.5 l – tvrdené hrubé sklo. Hoci je montáž „čínska“, kupujúci si všimli jej vysokú kvalitu.

   Prevádzka je riadená mechanickým regulátorom. K dispozícii je 5 rýchlostí, pulzný režim a funkcia výrobníka ľadu.

   Charakteristickým znakom tohto modelu je oveľa nižšia hlučnosť ako u mnohých zariadení v tejto triede a cenovej kategórii.

   Výhody

   • sklenený džbán;
   • tichá prevádzka;
   • Dobrá kvalita vyhotovenia;

   Nevýhody

   • v niektorých prípadoch chýba výkon.

   ahoj

  • HR 3655
  • Hodnotenie: 4.7

   Philips HR 3655

   Ručný mixér Philips HR 3655 je vyrobený v Číne. Ide o najvýkonnejší model v tejto skupine. Neuveriteľných 1 400 W sieťového výkonu poskytuje pôsobivú maximálnu rýchlosť 35 000 otáčok za minútu.

   Základňa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Materiál džbánu – tvrdené sklo, objem 2 litre. Mixér je navrhnutý pre 4 rýchlosti, ktoré sú plynule nastaviteľné mechanickým spínačom. K dispozícii je pulzný režim a funkcia rozbíjania ľadu.

   Všetky časti mixéra Philips sa dajú umývať v umývačke riadu – okrem súpravy nožov, ktoré sa dajú ľahko opláchnuť. Je tu úložný priestor na napájací kábel.

   Výrobca trvá na účinnosti patentovanej technológie 3D ProBlend 6, ktorá je implementovaná v sušičke Philips HR 3655. Jeho podstatou je získať z pomletých potravín čo najviac živín – a to je hlavná výhoda tohto modelu.

   Mixér sa dodáva s dvoma nádobami On the Go s objemom 0.Po 6 l.

   Výhody

   • energie;
   • Okuliare On the Go sú súčasťou balenia;
   • Technológia ProBlend 6;

   Nevýhody

   • vysoká cena.

   Najvýkonnejšie mixéry

   Keďže výkon mixéra je pre väčšinu používateľov rozhodujúcim parametrom, naši odborníci vybrali najvýkonnejšie mixéry z rôznych obľúbených a cenovo dostupných modelov: RAWMID Dream Samurai BDS-04, KING MIX KM-1000H a REDMOND RHB-CB2930. Prvé dve riešenia sú profesionálne stacionárne mixéry.

   Garlyn HB-320

   Hodnotenie: 4.9

   Garlyn HB-320

   Ponorné mixéry sa zvyčajne dodávajú len s jedným alebo dvoma doplnkami. Kompletnú sadu Garlyn HB-320 vám však môže závidieť aj kuchynský robot! V balení nájdete nástroj na roztláčanie, krájač, plátkovač a dokonca aj plnohodnotný rotačný krájač a drvič! V tomto prípade sa zariadenie nedá nazvať extrémne drahým, hoci niektorí čitatelia Expertology musia priznať, že je stále nedostupné.

   Výkon motora inštalovaného v tomto modeli dosahuje 1300 W. To je viac ako dostatočný výkon na udržanie otáčok trysky na úrovni 16 000 otáčok za minútu. Vďaka tomu si mixér poradí aj s veľmi pevnými produktmi, ako sú orechy. Ak chcete pripraviť smoothie alebo vyšľahať cesto pomocou priloženej metly, môžete znížiť rýchlosť.

   Mixér možno používať v takmer každej miske. Výrobca však odporúča používať tie, ktoré sú súčasťou balenia. Nájdete tu dvojlitrový mixér, ktorý je vhodný pre sypké tovary. Dostanete aj odmerku s objemom 0,6 litra. Zvyčajne sa v ňom pripravujú všetky druhy koktailov. Príjemným bonusom je mlyn. Objem je 0,5 l. Možno ho použiť v prípade, keď potrebujete nakrájať veľmi malú porciu potravín.

   Inak je to ponorný mixér, na ktorý sme zvyknutí. Jeho telo je vyrobené z plastu. Ponorná časť je vhodná do umývačky riadu. Na pripojenie k zásuvke sa používa jeden meter dlhý kábel. Pravdepodobne hlavnou nevýhodou je hmotnosť zariadenia, ktorá dosahuje 3,1 kg. Na to upozornili aj autori recenzie Garlyn HB-320, uverejnenej na IXBT. Nepáčila sa im ani cena. Domnievajú sa, že zariadenie s takýmto jednoduchým dizajnom by malo mať primeranejšiu cenu.

   Výhody

   • Bohaté príslušenstvo;
   • Veľmi vysoký výkon;
   • K dispozícii je plynulá regulácia otáčok;
   • Ľahko sa ovláda;
   • Nízka hladina hluku.

   Nevýhody

   • Šnúra je dlhá len 1 m;
   • Mixér je pomerne ťažký;
   • Zaberá veľa miesta.

   Bosch ErgoMixx MS 6CM6166

   Hodnotenie: 4.8

   Bosch ErgoMixx MS 6CM6166

   Keď si predstavíte značky, ktoré vyrábajú najspoľahlivejšie domáce spotrebiče, hneď vám napadne nemecký Bosch. Ponorný mixér ErgoMixx MS 6CM6166 od tejto spoločnosti sa pravdepodobne nerozbije. Aspoň počas prvých rokov používania. Preto musí spotrebič stáť toľko. Za tieto peniaze chcete najlepšie vybavenie a vysoký výkon; ak chcete pripraviť smoothie alebo šľahať cesto metličkou, potrebujete nižšiu rýchlosť. Ale bohužiaľ: nie všetko príslušenstvo, ktoré by ste v krabici očakávali, a 1000-wattový motor nemusí zvládnuť niektoré obzvlášť hrubé a tvrdé výrobky.

   Nebudeme vás strašiť. Bosch ErgoMix MS 6CM6166 stále obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo. Dostanú napríklad odmerku a sekáčik na potraviny. Obe sú stredne veľké a sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ponorné prvky sú vyrobené z rovnakého materiálu, takže nemožno pochybovať o ich odolnosti. Nehovoriac o tom, ako ľahko sa čistia. Zaujímavosťou je, že kryt je tiež vyrobený z kovu.

   Bosch ErgoMixx MS 6CM6166 je typ mixéra, ktorý umožňuje plynulé nastavenie rýchlosti mixovacej hlavy. K dispozícii je celkovo 12 variantov. Samozrejme, k dispozícii je aj režim turbo, ktorý aktivuje plný výkon motora. Výrobok sa môže pochváliť aj dlhým káblom. Je to dôležité aj preto, že mixér môžete potrebovať na mixovanie prísad v ťažkom hrnci, ktorý stojí v určitej vzdialenosti. Potešiť by vás mala aj hmotnosť zariadenia, ktorá je len 1,7 kg.

   Recenzie na mixér dávajú len vysoké známky. Ľuďom sa páči nízka hlučnosť a takmer žiadne vibrácie. O rukoväti s mäkkým povrchom sa tiež nedá povedať nič. Spotrebič sa môže pochváliť aj technológiou AntiSplash, ktorá zabraňuje rozstrekovaniu potravín. Viac informácií si môžete prečítať v recenzii Bosch ErgoMixx MS 6CM6166 uverejnenej na IXBT. A aby ste mali predstavu o približných schopnostiach mixéra, zvážte Olginu recenziu na Yandexe.Trhovisko.“ „Rozdrví varené morčacie a hovädzie mäso na zemiakovú kašu. Veľmi silný“.

   Výhody

   • Dĺžka kábla je až 1,4 m;
   • Vysoký výkon;
   • Nízka úroveň hluku a vibrácií;
   • K dispozícii je plynulé nastavenie rýchlosti;
   • Väčšina dielov je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele;
   • Mixér je ľahký.

   Nevýhody

   • Cena nebude vyhovovať každému;
   • Prial by som si, aby mal ešte bohatšiu sadu príslušenstva.

   olaris PHB 1589AL

   Hodnotenie: 4.8

   Polaris PHB 1589AL

   Podobne ako mnoho iných ponorných mixérov, aj tento sa dá čo najjednoduchšie naučiť. Na jeho plastovom kryte sa nachádzajú iba dve tlačidlá. Prvým sa spotrebič zapína a vypína, druhým sa aktivuje turbo režim. Tento výrobok je tiež vybavený regulátorom rýchlosti na čelnej strane zariadenia. Celkovo je k dispozícii 30 možností, ktoré nemožno prekonať.

   Zariadenie pracuje v impulznom režime. Zabraňuje rýchlemu prehriatiu 1500-wattového motora a umožňuje mixéru spracovať aj obzvlášť tvrdé potraviny. Mimochodom, prístroj môžete používať nielen na šľahanie cesta alebo mixovanie smoothies. K dispozícii je nástavec na krájanie na kocky a plátky. Výrobca nezabudol ani na strúhadlo. Stručne povedané, Polaris PHB 1589AL nahrádza kuchynský robot, ale zaberá o niečo menej miesta v skrinke.

   Súprava nie je obmedzená na vyššie uvedené príslušenstvo. V krabici nájdete aj niekoľko nádob, v ktorých môžete najčastejšie pracovať s rôznymi produktmi. Najväčší sa používa na mletie veľkého množstva sypkého materiálu – jeho objem dosahuje 2 litre. Ak si chcete pripraviť smoothie, pomôže vám odmerka s objemom 0,6 litra. A nakoniec, 0,5-litrový mlyn dopĺňa šťastný obraz.

   Ľudia s radosťou zanechávajú pozitívnu spätnú väzbu na Polaris PHB 1589AL. Catherine napríklad napísala v internetovom obchode Citylink nasledovné: „Skvelý dizajn, veľmi výkonný mixér. Páči sa mi pohodlné radenie rýchlostí, funkcia viacerých režimov a viacúčelovosť tohto modelu. Ostatní kupujúci chvália výrobcu za to, že na svoje dielo poskytuje dvojročnú záruku. Nemá zmysel, aby sa zlomil, hoci plastový kryt je najlepším spôsobom. Kovové ponorné časti sú odolné voči vode, takže ich možno ľahko vložiť do umývačky riadu. Alebo môžete použiť kompletné zariadenie na rýchle a jednoduché čistenie.

   Jedinou nevýhodou, ktorá zákazníkovi vadí, je priemerný dizajn šľahacieho nadstavca. Z niektorých z nich začal z príslušenstva unikať tuk, ktorý sa vplyvom tepla stáva príliš tekutým. Tiež je prekvapujúce, že v takejto kompletnej súprave nie je miesto pre trysku, ktorá slúži na prípravu zemiakovej kaše.

   Výhody

   • Plynulá regulácia otáčok;
   • Veľmi vysoký výkon;
   • Bohaté vybavenie;
   • Zavedený je impulzný režim prevádzky;
   • K dispozícii je čistiace zariadenie;
   • Nie je veľmi hlučný.

   Nevýhody

   • Chýba dýza na rmutovanie;
   • Dizajn šľahača nie je najlepší;
   • Nie sú prítomné obzvlášť spoľahlivé plastové diely.

   RAWMID Dream Samurai BDS-04

   Hodnotenie: 4.8

   RAWMID Dream Samurai BDS-04

   Profesionálne mixéry ruskej značky RAWMID Dream Samurai BDS-04 sú vyrobené v Číne. Výkon modelu je naozaj vynikajúci – 2900 W, poskytuje maximálnu rýchlosť otáčania 50k. otáčky za minútu. Celkovo je k dispozícii 7 rýchlostí, ktoré sú plynule mechanicky nastaviteľné.

   Obrovský výkon mixéra má vedľajší účinok – je nadrozmerný – 21x52x25cm. Niektorým používateľom sa táto skutočnosť nepáči, ale nezabudnite, že ide o profesionálny model. Hrubá hmotnosť zariadenia bez obalu je primeraných 5 kg.

   Telo mixéra je vyrobené z vysokokvalitného plastu, džbán je vyrobený z mimoriadne „módneho“ materiálu – tritánu. Je to robustný, priehľadný a teplotne odolný polymér, ktorý je dostatočne bezpečný na použitie nielen v potravinárskom priemysle, ale dokonca aj v zdravotníctve. Niektorí používatelia sa však sťažujú, že džbán nie je sklenený. Aj v prípade profesionálneho modelu, ktorý pracuje celé hodiny, je dôležité, aby bola misa nielen robustná, ale aj ľahká. Takže tritánový džbán je skôr výhodou ako nevýhodou, ale názor „priemerného“ zákazníka je stále zmiešaný.

   Veľkým plusom RAWMID Dream Samurai BDS-04 je tlačiareň v džbáne. Toto dômyselné zariadenie umožňuje zatlačiť hmotu priliehajúcu k hornej časti nádoby na nože bez toho, aby sa prerušila prevádzka mixéra.

   Výhody

   • Výkon a účinnosť;
   • pohodlné tlačenie;
   • Dostatočne tichá prevádzka;

   Nevýhody

   • džbán nie je vyrobený zo skla;
   • priestranný
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: