20 najlepších chladničiek No Frost

*Prehľad najlepších chladničiek na svete podľa našich redaktorov. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama alebo nákupný sprievodca. Pred nákupom by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Kedysi bolo jednoduché kúpiť chladničku, pretože všetky boli rovnakého typu a nemali veľa funkcií. Dnes nájdete stále sa rozširujúcu škálu farebných a štýlových možností, premyslených dizajnových prvkov. Chladničky sa možno nezdajú byť tak technicky vyspelé ako smartfóny a počítače, ale výrobcovia sa stále snažia inovovať, aj keď sa niektoré z týchto inovácií môžu zdať zbytočné.

Aby sme odpovedali na otázku, ktoré chladničky sú najpraktickejšie a najfunkčnejšie na domáce použitie, spoločnosť Expertology analyzovala trh v prvej polovici roka 2021 a porovnala 20 najlepších chladničiek so systémom skladovania No Frost, pričom ich zoradila podľa ceny a funkcií.

Výberové kritériá

Existuje mnoho názorov na výber najlepšej chladničky No Frost. Analyzovali sme názory zahraničných výskumníkov a porovnali ich s domácimi odborníkmi. Odborníci zo spoločnosti Thor Kitchen sú veľmi uznávaní a dôveryhodní – podrobne vám poradia, ako si vybrať najlepšiu chladničku s mrazničkou, a prezradia vám, na ktoré funkcie si dať pri kúpe pozor.

Pred výberom chladničky si musíte zodpovedať päť kľúčových otázok:

 1. Akú veľkosť chladničky potrebujete?
 2. Aký štýl chladničky je váš obľúbený??
 3. Koľko miesta máte v kuchyni?

 4. Aká farba a povrchová úprava sa vám najviac páči?

 5. Aký druh povrchovej úpravy sa hodí k vášmu interiéru kuchyne?

Odpovede na tieto otázky vám pomôžu zabezpečiť, aby ste si kúpili chladničku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, vášmu štýlu a poskytne všetko, čo budete potrebovať počas nasledujúcich rokov.

Akú veľkosť chladničky potrebujete?

Pri kúpe správnej chladničky musíte zohľadniť veľkosť svojej rodiny a svoje potreby.

Šesťčlenná rodina by potrebovala aspoň šesťkrát viac priestoru ako jedna osoba.To znamená veľké police, veľké zásuvky a primerane veľkú chladničku.

Chladničky sú zvyčajne 30 až 36 palcov široké, 67 až 70 palcov vysoké a 29 až 35 palcov hlboké. Výber závisí výlučne od veľkosti a potrieb vašej rodiny.

Okrem veľkosti je potrebné zvoliť aj rozumnú konfiguráciu. Ktorá chladnička vyhovuje vášmu štýlu?? Na výber je niekoľko typov.Pri výbere sa môžete riadiť veľkosťou, ktorú potrebujete, usporiadaním a dizajnom vašej kuchyne.Najobľúbenejšie štýly:

 1. Horná mraznička – chladničky s mraziacim priestorom na vrchu sú pravdepodobne najbežnejšie.Možno vyzerajú úsporne, ale mraziace priestory sú zvyčajne pomerne malé.

 2. Mraznička v spodnej časti – chladnička s mrazničkou v spodnej časti umožňuje pohodlnejší prístup do chladničky. Všetky mrazené potraviny, ktoré sa používajú len zriedka, sú umiestnené na dne a nespôsobujú nepohodlie. Tieto chladničky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, od najmenších po najväčšie (pre veľké rodiny).

 3. Side by Side – tento typ chladničky s mrazničkou ponúka viac priestoru na mrazenie.Pre tých, ktorí používajú truhlicovú mrazničku na skladovanie veľkých predmetov, by to mohla byť najvhodnejšia voľba.Dvojité dvere sú pomerne úzke, ale majú rovnakú veľkosť a sú namontované na celú veľkosť chladničky.

 4. Francúzske dvere – Chladnička s mrazničkou s francúzskymi dverami má bočné dvere s mraziacim priestorom v spodnej časti.

Koľko miesta máte v kuchyni?

Pred kúpou chladničky je dobré dôkladne si zmerať priestor, ktorý je pre ňu k dispozícii. V zadnej časti spotrebiča by ste tiež mali ponechať priestor na lepšie vetranie. Mali by ste zvážiť veľkosť dverného otvoru a uličky.

Aká povrchová úprava sa hodí k vašej kuchyni?

Chladničky sa vyrábajú v rôznych štýloch a povrchových úpravách.Niektoré majú moderný vzhľad a niektoré obnovujú štýly z minulých rokov (vintage).Aby ste zistili, ktorá chladnička s mrazničkou je pre váš priestor najvhodnejšia, musíte poznať štýl dizajnu, ktorý chcete vo svojej novej kuchyni. Alebo si vyberte jednotku, ktorá sa hodí k vášmu existujúcemu priestoru.

Nerezová oceľ je pravdepodobne najlepšia povrchová úprava pre kuchynské spotrebiče, najmä chladničku.Ponúka elegantný a lesklý vzhľad, ktorý sa hodí k mnohým štýlom, napríklad k modernému, priemyselnému, tradičnému atď..Nerezová oceľ môže byť elegantná, ale môže byť tiež ťažké starnúť vzhľad vášho spotrebiča.Nerezová oceľ je dostatočne pevná a nekoroduje.Ak vám však nerezová oceľ nevyhovuje, vždy si môžete vybrať chladničku s mrazničkou v čiernej alebo bielej farbe.Alebo samozrejme jeden z veľkých trendov na trhu.

Chladničku považujte za vážny nákup.Keď zmeníte štýl svojej kuchyne, nemusíte neustále meniť chladničku s mrazničkou.Preto sa oplatí vybrať univerzálny dizajn, ktorý sa hodí nielen do interiéru, ale aj k ostatným spotrebičom v kuchyni.

Aké funkcie hľadáte??

Chladničky majú na výber z mnohých rôznych funkcií.Pred nákupom si zistite, čo je k dispozícii a čo je pre vás dôležité.Tu sú niektoré z najobľúbenejších funkcií:

 1. Dverový alarm, ktorý vás upozorní, keď zostanú dvere otvorené.Pomáha šetriť energiu a udržiavať potraviny dlhšie čerstvé.

 2. LED svetlá a dotykové ovládacie panely.
 3. Zásuvky s reguláciou vlhkosti.
 4. Prístup k vode a ľadu cez dvere.

 5. Funkcie rýchleho chladenia.

 6. Nastaviteľné regály.

Niektoré chladničky majú dokonca webové kamery, aby ste videli, čo potrebujete, keď ste preč. Mnohé spotrebiče sa ovládajú aj prostredníctvom mobilných telefónov.

Samozrejme, každá funkcia má svoju cenu, preto si vyberte tie, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, pretože aj pri rovnakej modernej technológii sa cena chladničky môže výrazne líšiť.

Hodnotenie najlepších chladničiek so systémom No Frost

NomináciaMiestoNázov produktuCena
Najlepšie chladničky No Frost1LG DoorCoo
 • ng+ GA-B509CQWL
 • 35 214 €
  2Bosch KGN36NK21R37 990 €
  3Beko RCNK321E20S27 990 €
  4ATLANT XM 4423-000 N28 199 €
  Najlepšie chladničky No Frost v klasickom rade so šírkou 60 cm1
 • ebherr CNbs 4015
 • 59 311 €
  2Bosch KGN39AW32R58 980 €
  3LG DoorCoo
 • ng+ GA-B 509PBAM
 • 59 990 €
  4
 • ebherr CNfb 4313
 • 43 221 €
  5Samsung RB-30 J3200EF38 708 €
  Najlepšie široké dvojdverové chladničky No Frost1
 • ebherr CN 5735
 • 96 479 €
  2Bosch KGN49XI2OR86 724 €
  3LG DoorCoo
 • ng+ GC-B569 PECZ
 • 71 563 €
  Najlepšie chladničky Side-by-Side a francúzske chladničky s dvierkami No Frost1
 • ebherr SBSesf 7212
 • 71 205 €
  2Bosch KAN93VL30R105 800 €
  3Samsung RS61R5001M989 990 €
  4MITSUBISHI ELECTRIC MR-LR78G-DB-R178 900€
  Najlepšie vstavané chladničky No Frost1
 • ebherr IK 3520
 • 70 305 €
  2Bosch KIR81AF20R68 096 €
  3Weissgauff WRKI 195 WNF59 990 €

  Najvýhodnejšie chladničky s mrazničkou No Frost

  LG DoorCoo
 • ng+ GA-B509CQWL
 • Hodnotenie: 4.7

  LG DoorCoo<li></div><p>ng+ GA-B509CQWL“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/9161666197761-9120.jpg“ height=“432″ title=“LG DoorCoo</p><li>GA-B509CQWL<p>Prvým v našom prehľade je model chladničky LG. Tento model je vybavený invertorovým kompresorom a má dva chladiace okruhy, čo prispieva k celkovej spoľahlivosti a energetickej účinnosti a zároveň zaraďuje chladničku do energetickej triedy A+. K dispozícii je aj praktická samostatná regulácia teploty pre obe komory. S celkovým objemom 419 litrov – chladiaci priestor má 292 litrov a mraziaci priestor 127 litrov.</p><p>Najlepšie spotrebiče Side-by-Side No Frost majú čerstvú mraziacu zónu, ktorá dokáže uskladniť ovocie a zeleninu na dlhú dobu. Táto chladnička s mrazničkou obsahuje možnosti supermrazenia aj superchladenia, ktoré vám pomôžu rýchlo a účinne zmraziť potraviny a zachovať ich výživovú hodnotu. Systém rozmrazovania No Frost zaručuje pohodlné používanie bez námrazy. Medzi príjemné funkcie patrí externé dotykové ovládanie. Hladina hluku daného modelu je pomerne nízka, 36 dB.</p><p>Vďaka nulovej svetlej výške je možné túto jednotku celkom ľahko nainštalovať aj v blízkosti steny, a čo sa týka dvierok, tie sa ľahko otvárajú. Dvere sú vybavené antibakteriálnym tesnením Bio Shield, ktoré zabraňuje tvorbe plesní. Inžinieri dômyselne vymysleli inteligentné ovládanie celého systému chladničky prostredníctvom mobilných zariadení, ktoré umožňuje systém Smart Diagnosis. Vybavená funkciou detskej poistky a špeciálnym indikátorom, ktorý informuje o otvorených dverách. Chladnička s mrazničkou je vybavená špeciálnym panelom na prúdenie vzduchu vo dverách – Door Coo</p><li>ng Plus.<h4>Výhody</h4><ul><li>Vybavený invertorovým kompresorom;</li><li>má dva chladiace okruhy;</li><li>Pohodlná samostatná regulácia teploty;</li><li>Mraziaci priestor má objem 127 litrov;</li><li>Zóna čerstvých potravín;</li><li>Je vybavený funkciami, ako je supermrazenie a superchladenie;</li><li>Žiadny systém rozmrazovania Frost;</li><li>nízka hladina hluku;</li><li>nulová vôľa na jednoduchú inštaláciu k stene;</li><li>Antibakteriálne tesnenie Bio Shield;</li><li>Inteligentné ovládanie systému prostredníctvom mobilných zariadení</li><li>Inteligentná diagnostika;</li><li>Funkcia ochrany pred deťmi;</li><li>Výstražný indikátor otvorených dverí;</li><li>Je vybavený špeciálnym panelom ventilátora dverí – Door Coo<li>ng Plus.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nezistené.</li></ul><h3>Bosch KGN36NK21R</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=BOSCH KGN36NK21R

  Moderná chladnička značky Bosch rozdelená na dve komory so štýlovým dizajnom a pokročilými funkciami. Mraziaci priestor tohto modelu sa nachádza pod ním a má veľké plastové zásuvky, ktoré sa dajú ľahko vytiahnuť. V závislosti od zmrazovaných potravín je možné zvoliť požadovanú teplotu mrazenia až do maximálne -24 stupňov. Pokiaľ ide o mraziacu kapacitu, maximálna mraziaca kapacita za deň je 15 kg.

  Vďaka špeciálnej automatickej funkcii No Frost ju nie je potrebné opakovane rozmrazovať. Chladiaci priestor má nulovú priehradku – je určený na skladovanie ovocia, zeleniny, chladeného mäsa a rýb. Zariadenie je vybavené M

   Prúdenie vzduchu – rovnomerná cirkulácia vzduchu v chladničke. Vybavená senzormi FreshSense, ktoré neustále monitorujú a udržiavajú teplotu v chladničke a mrazničke. Tento model má užívateľsky prívetivý displej s dotykovými tlačidlami, ktoré umožňujú nastaviť všetky požadované prevádzkové parametre. Súčasťou spotrebiča je aj antibakteriálny filter, ktorý zabraňuje vzniku zápachu. Tento model je vybavený osvetlením LED, ktoré jasne a rovnomerne osvetľuje vnútorný priestor chladničky.

   Keď otvoríte chladničku, dovnútra sa dostane teplý vzduch a aktivuje sa funkcia Super Coo, ktorá chráni potraviny

  • Teplota v priestore chladničky rýchlo klesá. Táto funkcia tiež zabezpečuje rýchlejšie chladenie čerstvo dodaných potravín. Teplota sa zníži stlačením tlačidla – minimálne o 2 stupne. Funkcia sa automaticky vypne po šiestich hodinách. Vybavená aj funkciou SuperFreezing, ktorá umožňuje rýchle zmrazenie nových výrobkov a zabraňuje rozmrazovaniu obsahu mraziaceho priestoru.

   Výhody

   • Maximálna teplota mrazu je -24 stupňov Celzia;
   • možnosť zamraziť až 15 kg potravín denne;
   • automatický režim No Frost;
   • je vybavený nulovým priestorom;
   • vybavená systémom M
     prúdenie vzduchu;
    • dodávané so senzormi FreshSense;
    • je vybavený praktickým displejom s dotykovými tlačidlami;
    • K dispozícii je antibakteriálny filter;
    • Funkcia Super Coo
    • ng;
    • model je vybavený funkciou SuperMrazenie.

    Nevýhody

    • hlučné.

    Beko RCNK321E20S

    Hodnotenie: 4.5

    Beko RCNK321E20S

    Ďalej sa pozrime na model dvojkomorovej priestrannej chladničky od obľúbenej značky Beko. Spotrebič má spodný mraziaci priestor s priehradkou na rýchle zmrazovanie. Tento model je medzi používateľmi obľúbený vďaka pohodlnému elektronickému ovládaniu, ktoré umožňuje nastaviť požadovanú teplotu a upraviť ďalšie parametre. Celkový objem chladničky je 321 litrov. Trieda energetickej účinnosti tohto modelu je A+ a v porovnaní so spotrebičmi triedy A spotrebuje o 15 % menej energie.

    Chladnička je vybavená tromi nastaviteľnými policami z tvrdeného skla. Obsahuje aj poličku na vajcia a špeciálne kocky ľadu. Dvierka chladničky sa dajú pohodlne otočiť na obe strany. Povrchová úprava tesnenia je antibakteriálna, čo vytvára spoľahlivú bariéru, ktorá zabraňuje prenikaniu baktérií do spotrebiča.

    Zariadenie je vybavené chladiacim systémom NoFrost Dual Coo

   • Tým sa zabráni tvorbe ľadu na potravinách a tiež vo vnútri samotnej chladničky, čo znamená, že odmrazovanie nie je potrebné. Chlad sa v tomto modeli uchováva autonómne 17 hodín. Chladnička je vybavená špeciálnym osvetlením LED, ktoré umožňuje šetriť energiu v porovnaní s osvetlením predchádzajúcich modelov tejto značky.

    Výhody

    • rýchly mraziaci priestor;
    • spotrebuje o 15 % menej elektrickej energie;
    • Dvere sa dajú otočiť;
    • povrchová úprava tesnenia je antibakteriálna;
    • Vybavený chladiacim systémom NoFrost Dual Coo
    • ng;
    • chlad sa udržiava autonómne 17 hodín;
    • Vybavené špeciálnym LED podsvietením.

    Nevýhody

    • malý celkový objem.

    ATLANT XM 4423-000 N

    Hodnotenie: 4.4

    ATLANT XM 4423-000 N

    Ako posledné v kategórii lacných modelov chladničiek zvážime zariadenie značky ATLANT. Vysokokvalitné materiály, z ktorých sú chladiace zariadenia vyrobené, spôsobili, že výrobky tejto značky sú medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené. S celkovým objemom 292 litrov sa do zásobníkov a na police zmestí veľa potravín. Objem mraziaceho priestoru je 111 litrov. Komora je vybavená štyrmi hlbokými kontajnermi s plastovými prednými stenami.

    Chladnička energetickej triedy A. Chladnička je vybavená systémom F

     l No Frost – automatické odmrazovanie. Systém je založený na nútenej cirkulácii vzduchu pomocou ventilátora, ktorý prúdi z mraziaceho priestoru do chladiaceho priestoru a ochladzuje. Pokiaľ ide o teplotu, máte k dispozícii veľa možností – pre chladiaci priestor od 0 °C do +8 °C a pre mraziaci priestor až do -18 °C.

     Tento model pracuje pomerne ticho, nepresahuje 43 dBa. Systém ovládania je dostatočne jednoduchý – elektronická riadiaca jednotka umožňuje bezproblémové používanie zariadenia. Pokiaľ ide o rýchlosť rozmrazovania. Denná mraziaca kapacita je 7 kg. V autonómnom režime si jednotka udrží prevádzkovú teplotu až 15 hodín. Pre ďalšie funkcie – chladnička je vybavená režimom „dovolenka“.

     Police tohto modelu sú vyrobené zo špeciálneho robustného skla, ktoré znesie veľkú záťaž. Okrem políc je vybavená dvoma nádobami na ovocie a zeleninu a tromi hornými vreckami na vajcia a nápoje.

     Výhody

     • Chladnička má veľkorysý mraziaci priestor;
     • Zariadenie je vybavené funkciou F
       l Žiadny mráz;
      • Systém je založený na nútenej cirkulácii vzduchu;
      • Rýchlosť rozmrazovania až sedem kilogramov za deň;
      • V autonómnom režime sa prevádzková teplota udržiava až 15 hodín;
      • chladnička je vybavená dovolenkovým režimom;
      • Súčasťou sú dva kontajnery a tri vrecká nad hlavou.

      Nevýhody

      • Celkový vnútorný objem je malý.

      Najlepšie chladničky No Frost v klasickej veľkosti (šírka 60 cm)

     • ebherr CNbs 4015
     • Hodnotenie: 4.9

      <li></div><p>ebherr CNbs 4015″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/1671666197761-4120.jpg“ height=“447″ title=“</p><li>ebherr CNbs 4015″><p>Najskôr medzi modelmi klasickej veľkosti preskúmajme chladničku od značky</p><li>ebherr. Tento model je vybavený systémom No Frost, ktorý predlžuje trvanlivosť mrazených potravín. Mrazenie sa vykonáva cirkuláciou ochladeného vzduchu a odstraňovaním prebytočnej vlhkosti, takže sa v mraziacom priestore netvorí ľad ani námraza. Tento model patrí do triedy vysokej energetickej účinnosti A++. Hlučnosť tohto spotrebiča je pomerne tichá – 39 dB.<p>Zariadenie je vybavené dvoma nezávislými chladiacimi okruhmi Duo Coo</p><li>Systém umožňuje presné nastavenie teploty v chladiacom a mraziacom priestore. Tento model má automatický režim Super Frost, vďaka ktorému je proces mrazenia pomerne jednoduchý. Po ukončení mraziaceho cyklu sa mraziaci priestor po 65 hodinách vráti do normálnej prevádzky s režimom úspory energie. Je tiež vybavená automatickým režimom Super Cool, ktorý po zvolení udržiava teplotu v priestore chladničky na dvoch stupňoch Celzia až 12 hodín.<p>Táto chladnička s mrazničkou má funkciu detskej poistky, ktorá zabraňuje náhodnému vypnutiu spotrebiča a akýmkoľvek zmenám nastavení. V každom prevádzkovom režime sa na displeji zobrazí identifikačný symbol. Má špeciálnu rozmrazovaciu sondu, ktorá po 60 sekundách spustí alarm, ak zostanú dvere otvorené. Alarm upozorňuje aj na zvýšenie teploty v spotrebiči v prípade výpadku prúdu. Zariadenie je vybavené ventilačným systémom Power Coo</p><li>Hriankovač je navrhnutý tak, aby zabránil vzniku teplých zón, čím sa zabráni kazeniu potravín. Dotykový displej na vnútornej strane dverí. Môže sa používať na reguláciu teploty v priehradkách a na nastavenie požadovaných parametrov. V prípade náhleho výpadku prúdu mraznička udrží aktuálnu teplotu počas 18 hodín. Tento model má aj výsuvné nádoby Frost Safe, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a uzavretou konštrukciou, vďaka ktorej zostanú nádoby po otvorení dvierok dlhšie chladnejšie. Priehľadná predná časť nádoby, ktorá poskytuje jasný pohľad na potraviny v nej uložené. Chladnička má špeciálnu policu na fľaše s elegantným dizajnom.<h4>Výhody</h4><ul><li>Chladnička je vybavená systémom No Frost;</li><li>Dostatočne vysoká trieda energetickej účinnosti;</li><li>nízka hladina hluku;</li><li>Systém Duo Coo<li>ng;</li><li>Automatická funkcia Super Frost;</li><li>Pôvodná teplota sa udržiava 12 hodín;</li><li>má funkciu detskej poistky;</li><li>Na signalizáciu slúži špeciálny senzor;</li><li>Ventilačný systém Power Coo<li>ng;</li><li>Na vnútornej strane dverí sa nachádza dotykový displej;</li><li>V prípade výpadku prúdu sa teplota udržiava 18 hodín;</li><li>Sú nainštalované výsuvné kontajnery Frost Safe.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Vysoká cena.</li></ul><h3>Bosch KGN39AW32R</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=BOSCH KGN39AW32R

      Zvážte dvojkomorovú chladničku s veľkými chladiacimi a mraziacimi zónami. Celkový čistý objem spotrebiča je 419 litrov. Energetická trieda A pre chladničky s mrazničkou++. V prípade výpadku prúdu dokáže chladnička chladiť ďalších 17 hodín. K dispozícii je aj funkcia „Holiday“, ktorá po aktivácii zníži spotrebu energie na minimum. Odmrazovanie priestoru chladničky prebieha pomocou obľúbeného systému No Frost. Chladenie prebieha v režime viacerých prúdov, čo znamená, že vzduch je rovnomerne rozvádzaný po celej komore.

      Chladnička s mrazničkou má systém distribúcie vzduchu M

       Systém ti Airflow chladí rýchlo a rovnomerne pri plnom zaťažení. Táto chladnička s mrazničkou má filter Airfresh s ochranou proti baktériám, ktorý zabraňuje tvorbe silných pachov alebo baktérií. Tento model má senzory FreshSense, ktoré monitorujú a udržiavajú teplotu v chladničke a mrazničke.

       Zabudovaná funkcia SuperCoo

      • Zabezpečuje rýchlejšie chladenie potravín. Teplota sa znižuje stlačením samostatného tlačidla. Funkcia sa automaticky vypne približne po šiestich hodinách. Prístroj je tiež vybavený funkciou SuperMrazenie, ktorá chráni zmrazené potraviny pred rozmrazením. Zabezpečuje rýchle zmrazenie nových výrobkov a zabraňuje rozmrazovaniu obsahu mraziaceho priestoru.

       Kryt spotrebiča z nehrdzavejúcej ocele. Spotrebič je vybavený bezpečnostným systémom – v prípade vysokej teploty alebo dlhodobo otvorených dverí sa spustí akustický a optický alarm. Tento model má displej s dotykovým panelom a digitálnym indikátorom. Tento model je bezpečný pre deti a má aj dávkovač vody. Zariadenie je vybavené osvetlením LED, ktoré rovnomerne osvetľuje priestor chladničky.

       Výhody

       • vysoký celkový objem;
       • Trieda energetickej účinnosti chladničky je vysoká;
       • v prípade výpadku prúdu uchováva chlad 17 hodín;
       • K dispozícii je funkcia Dovolenka;
       • Odmrazuje sa pomocou obľúbeného systému No Frost;
       • Systém distribúcie vzduchu M
         ti Airflow System;
        • Je nainštalovaný filter Airfresh s antibakteriálnou ochranou;
        • Senzory FreshSense sú nainštalované;
        • Funkcia SuperCoo
        • ng;
        • Zariadenie je vybavené funkciou SuperMrazenie;
        • je vybavený bezpečnostným systémom;
        • je nainštalovaný displej s dotykovým panelom;
        • Detská poistka; tento model je vybavený detskou poistkou.

        Nevýhody

        • neboli zistené.

        LG DoorCoo
       • GA-B 509PBAM
       • Hodnotenie: 4.8

        LG DoorCoo<li></div><p>ng+ GA-B 509PBAM „src=“/wp-content/uploads/2023/11/5891666197761-220.jpg“ height=“433″ title=“LG DoorCoo</p><li>GA-B 509PBAM“><p>Zvážte priestrannú dvojkomorovú chladničku od značky LG. Prístroj je vybavený funkciou No Frost, ktorá eliminuje potrebu pravidelného odmrazovania. Inžinieri uvažovali o vháňaní chladného vzduchu do interiéru, aby sa zabránilo tvorbe námrazy v komorách. Zariadenie je vybavené kompresorom Smart Inverter, ktorý je úsporný a tichý v porovnaní s modelmi so štandardným kompresorom. Hlučnosť tohto modelu je 36 dB, čo je o 25 % menej ako pri predchádzajúcich typoch chladničiek.</p><p>Špeciálny regulátor FRESH Balancer udržiava optimálnu vlhkosť pre ovocie a zeleninu. Tento model má viacprúdový chladiaci systém M</p><ul>funkcia Air Flow, ktorá rovnomerne rozvádza studený vzduch, aby potraviny zostali dlhšie čerstvé, a na horných policiach chladničky. Poskytuje policu na víno a dvojitú sklopnú policu, ktorá umožňuje jednoduché zoskupenie potravín podľa druhu na pohodlné usporiadanie vo vnútri spotrebiča.<p>Táto chladnička s mrazničkou je oveľa modernejšia ako predchádzajúce modely a je vybavená mobilným ovládacím systémom. Pomocou smartfónu a aplikácie LG ThinQ môžete na diaľku upraviť nastavenia teploty. Za zmienku stojí aj patentovaná funkcia Smart Diagnosis – rýchly a jednoduchý spôsob identifikácie a opravy porúch. Stačí zavolať na zákaznícku linku LG a položiť smartfón na chladničku. Prístroj potom nadviaže spojenie s počítačom, ktorý vykoná diagnostiku a poskytne okamžité riešenie problému.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Žiadna funkcia Frost;</li><li>je vybavený kompresorom Smart Inverter;</li><li>nízka hladina hluku;</li><li>Zariadenie FRESH Balancer udržiava optimálnu vlhkosť;</li><li>Má M<ul>Prietok vzduchu;</li><li>ovládanie pomocou mobilného zariadenia;</li><li>Dostupnosť vlastnej funkcie Smart Diagnosis;</li><li>obsahuje stojan na víno.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nezistené.</li></ul><h3><li>ebherr CNfb 4313</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=<li></div><p>EBHERR CNFB 4313″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/9441666197761-7520.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>EBHERR CNFB 4313″><p>Ďalší model značky</p><li>Mraziaci priestor ebherr má v spodnej časti chladiaceho a mraziaceho priestoru mraziaci priestor s objemom 95 litrov. Objem chladiacej komory je 209 litrov a má robustné sklenené police, ktoré sa dajú posúvať hore a dole; komora obsahuje aj jednu plastovú zásuvku na uskladnenie ovocia a zeleniny. Energetická trieda A++.<p>Prístroj je vybavený systémom No Frost a zabezpečuje dlhé skladovanie zmrazených potravín. K zamrznutiu dochádza cirkuláciou chladného vzduchu a odvádzaním prebytočnej vlhkosti. Žiadna tvorba ľadu alebo námrazy v mraziacom priestore. Tento model má systém DuoCoo</p><li>Vďaka prítomnosti dvoch nezávislých chladiacich okruhov je možné presne regulovať teplotu v chladiacom a mraziacom priestore. Žiadna výmena vzduchu medzi oboma priestormi, čím sa zabráni prenosu pachov. Táto chladnička má aj ďalšiu časť nazvanú zóna BioFresh. Je určený na čerstvé ovocie a zeleninu, ako aj na mäso a ryby. Sekcia sa skladá z dvoch kontajnerov, ktoré sa ľahko vysúvajú pomocou teleskopických výsuvov. Spotrebič je vybavený ovládacím panelom, ktorý zobrazuje aktuálnu teplotu. Ak je chladnička odpojená od elektrickej siete, dokáže udržať chlad 26 hodín.<h4>Výhody</h4><ul><li>robustné sklenené police;</li><li>trieda energetickej účinnosti A++.;</li><li>Mraziaci priestor dokáže zmraziť až 12 kg potravín za deň a je vybavený systémom No Frost;</li><li>Má systém DuoCoo<li>ng;</li><li>Medzi oboma priestormi nedochádza k výmene vzduchu;</li><li>Priehradka BioFresh má dodatočnú sekciu čerstvosti;</li><li>Je vybavený displejom a ovládacím panelom;</li><li>Vydrží chladný až 26 hodín.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nízky celkový objem.</li></ul><h3>Samsung RB-30 J3200EF</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Samsung RB-30 J3200EF

        Zvážte model s patentovanou technológiou All-around Coo

       • ng od značky Samsung, ktorý umožňuje rovnomerné chladenie každého prvku spotrebiča. Vzduch cirkuluje cez vetracie otvory na každej polici, vďaka čomu si spotrebič udržiava konštantnú teplotu. Invertorový kompresor automaticky nastavuje otáčky motora v závislosti od výberu zo siedmich úrovní chladiaceho výkonu. Výsledkom je nižšia spotreba energie a tichšia prevádzka.

        Tento model je vybavený technológiou No Frost, vďaka ktorej nie je potrebné chladničku s mrazničkou odmrazovať. Chladiaci priestor je navrhnutý tak, aby nedochádzalo ku kondenzácii, čím sa predchádza tvorbe plesní alebo baktérií, ktoré môžu spôsobiť poškodenie potravín. Celkový čistý objem 311 litrov. S objemom chladiaceho priestoru 213 litrov a mraziaceho priestoru 98 litrov. Vďaka viacprúdovému chladiacemu systému sa v každej vnútornej časti spotrebiča udržiava rovnaká teplota.

        V mraziacom priestore chladničky možno zamraziť až 12 kg potravín za deň. Tento model má jeden kompresor a dvoje dvere. Pokiaľ ide o materiál krytu, je štandardne, ako v mnohých moderných chladničkách, vyrobený z kovu. Dvere majú displej, ktorý môžete použiť na nastavenie funkcií spotrebiča a sledovanie aktuálnej teploty. Táto chladnička má dostatočne veľké vrecká na dverách na uloženie veľkých balení potravín. V porovnaní so svojím predchodcom tento model využíva oveľa jasnejšie svetlo LED, vďaka čomu je interiér spotrebiča svetlejší.

        Priestor chladničky má štyri hlavné otvorené horizontálne police. K dispozícii je aj piata polica, ktorá je uzavretá a dokonale sa hodí na skladovanie ovocia a zeleniny. Mraziaci priestor má tri veľké zásuvky, ktoré sa dajú úplne vysunúť, aby sa ušetril priestor. Pre núdzové prípady inžinieri vymysleli funkciu rýchleho zmrazenia. Z hľadiska triedy energetickej účinnosti má tento model A+.

        Výhody

        • model s patentovanou technológiou All-around Coo spoločnosti
        • ng;
        • Invertorový kompresor automaticky reguluje otáčky motora;
        • Žiadna technológia Frost;
        • Chladiaci priestor je navrhnutý tak, aby v ňom nedochádzalo ku kondenzácii;
        • Chladnička má veľký čistý objem;
        • Má jeden kompresor a dvoje dverí;
        • dostatočne veľká dverová kapsa;
        • funkcia rýchleho zmrazenia.

        Nevýhody

        • V mraziacom priestore sa denne zmrazí až 12 kg potravín.

        Najlepšie široké dvojdverové chladničky No Frost

       • ebherr CN 5735
       • Hodnotenie: 4.9

        <li></div><p>EBHERR CN 5735″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/971666197761-4020.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>EBHERR CN 5735″><p>Najprv si spomedzi dvojkomorových chladničiek prezrime značkový model</p><li>ebherr. Priestranný spotrebič, ktorý nielenže poskytuje optimálne podmienky na skladovanie, ale aj dokonale zapadá do moderných kuchýň. Prítomnosť oddeleného dvojokruhového chladenia vám umožňuje presne nastaviť teplotu v oboch oddeleniach. Priehradka chladničky tohto modelu je vybavená funkciou No Frost, ktorá zabezpečuje stálu cirkuláciu vzduchu vo vnútri, vďaka čomu zostávajú potraviny dlhšie čerstvé. To znamená, že nie je potrebné rozmrazovanie.<p>Prístroj je vybavený zariadením Duo Coo</p><li>Dva samostatné chladiace okruhy umožňujú nastaviť teplotu v oboch oddeleniach nezávisle od seba. Keďže medzi nimi nedochádza k výmene vzduchu, nedochádza k prenosu pachov a potraviny nezostávajú zatuchnuté. Na rýchle chladenie potravín je tento model vybavený režimom SuperCool. V chladiacom priestore sa teplota automaticky zvyšuje od plus dvoch stupňov k pôvodnej hodnote v závislosti od času a množstva výrobkov. Má tiež systém PowerCoo<li>Čerstvé potraviny sa rýchlo schladia a teplota sa rovnomerne rozloží v celom interiéri.<p>Filter s aktívnym uhlím FreshAir integrovaný do ventilátora čistí vzduch a zabraňuje vzniku nepríjemných pachov. Keď je potrebné vymeniť filter, na displeji sa zobrazí. Tento model má priehradku BioCool, ktorá umožňuje nastaviť úroveň vlhkosti v chladiacom priestore, aby sa zvýšila čerstvosť potravín.</p><p>Police v tomto modeli sú vyrobené z tvrdeného skla v rade Glass</p><li>ne. Dajú sa nastaviť do rôznych výšok na pohodlnú distribúciu potravín. Dve priestranné vnútorné priehradky, ktoré rýchlo a rovnomerne ochladia a zmrazia vaše potraviny. Na indikáciu činnosti spotrebiča slúži dotykový displej. Je možné nielen nastaviť požadovanú teplotu, ale aj sledovať stav vnútorného priestoru chladničky. Kľučky sú namontované na dverách s integrovanými tlačidlami, sú robustné a ľahko sa používajú. Kontajnery sú namontované na špeciálnych kolieskach, čo uľahčuje ich používanie. Pokiaľ ide o úroveň vlhkosti, nastavuje sa pomocou špeciálneho regulátora.<h4>Výhody</h4><ul><li>samostatné dvojokruhové chladenie;</li><li>Chladiaci priestor tohto modelu má funkciu No Frost;</li><li>Vybavené systémom DuoCoo<li>ng;</li><li>Režim SuperCool;</li><li>PowerCoo<li>ng;</li><li>Zabudovaný filter s aktívnym uhlím FreshAir;</li><li>Oddelenie BioCool;</li><li>Police sú vyrobené z tvrdeného skla série Glass<li>ne;</li><li>je nainštalovaný dotykový displej;</li><li>Kľučky namontované na dverách majú integrované tlačidlá.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoká cena.</li></ul><h3>Bosch KGN49XI2OR</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Bosch KGN49XI2OR

        Ďalší model od značky Bosch. Má špeciálnu čerstvú zónu na ovocie a zeleninu. S nainštalovaným systémom NoFrost sa zabráni tvorbe ľadu a námrazy na vnútorných stenách. Trieda energetickej účinnosti tejto chladničky s mrazničkou je A+, čo zaručuje úspornú spotrebu elektrickej energie. Zariadenie udržiava teplotu nastavenú používateľom až 20 hodín v režime off-line.

        Tento model má dotykový ovládací displej, ktorý má indikáciu zapnutia a zobrazuje nastavené parametre prevádzky. Chladiaci priestor má objem 330 litrov a je vybavený štyrmi veľkými, pevne do seba zapadajúcimi policami. Vyrobené z odolného tvrdeného skla, do ktorého sa zmestia čerstvé aj ťažké potraviny. Bez ohľadu na dennú dobu je vďaka integrovanému osvetleniu ľahké dosiahnuť do najvzdialenejších častí chladiaceho a mraziaceho priestoru.

        Senzory FreshSense integrované v spotrebiči monitorujú a udržiavajú teplotu v chladničke a mrazničke. Tento model je vybavený funkciou SuperMrazenie, ktorá umožňuje rýchle zmrazenie potravín tak, aby sa zabránilo rozmrazeniu celého obsahu mraziaceho priestoru. Prístroj je vybavený ekologickým filtrom s aktívnym uhlím, ktorý účinne odstraňuje pachy a neumožňuje miešanie chutí susedných jedál. Mraziaci priestor tohto modelu je vybavený tromi zásuvkami, ktoré sú vyrobené z plastu odolného voči nízkym teplotám. Zvukový alarm sa spustí po určitom čase, ak dvere nie sú zatvorené.

        Pokiaľ ide o hladinu hluku kompresora, v tomto modeli nepresahuje 40 dB, takže toto zariadenie používatelia často umiestňujú v blízkosti obývacích izieb. Rovnomernú cirkuláciu vzduchu umožňuje systém M

         prúdenie vzduchu. Pokiaľ ide o police, sú navrhnuté so systémom EasyAccess, systémom na uchytenie sklenených políc z tvrdeného skla odolného voči nárazom. Hladko sa vysúvajú aj s plným nákladom. Super Coo
        • ng, ktorým sa rýchlo znižuje teplota v chladničke. Aby sa predišlo zbytočným nákladom na energiu, systém sa po šiestich hodinách automaticky vypne.

         Výhody

         • Má špeciálnu zónu sviežosti;
         • Inštalovaný systém NoFrost;
         • autonómne udržiava teplotu počas 20 hodín;
         • Je nainštalované dotykové ovládanie;
         • dobrý objem chladiacej komory;
         • senzory FreshSense zabudované v jednotke;
         • model je vybavený funkciou SuperMrazenie;
         • je vybavený ekologickým filtrom na drevené uhlie;
         • Ak dvere nie sú zatvorené, spustí sa zvukový alarm;
         • nízka hladina hluku;
         • Rovnomernú cirkuláciu vzduchu umožňuje systém M
           prúdenie vzduchu;
          • Regály sú navrhnuté podľa systému EasyAccess;
          • Funkcia Super Coo
          • ng.

          Nevýhody

          • nezistiteľné.

          LG DoorCoo
         • ng+ GC-B569 PECZ
         • Hodnotenie: 4.8

          LG DOORCOO<li></div><p>NG+ GC-B569 PECZ“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/4461666197761-6320.jpg“ height=“418″ title=“LG DOORCOO</p><li>NG+ GC-B569 PECZ“><p>Zvážte chladničku s mrazničkou v spodnej časti. Chladiaci priestor s objemom 345 litrov umiestnený v hornej časti spotrebiča. Potraviny v tomto oddelení sú umiestnené na sklenených policiach s protišokovými vlastnosťami. Tieto police vydržia veľké zaťaženie a nie sú náchylné na poškriabanie. Chladnička je vybavená invertorovým lineárnym kompresorom so zníženou hlučnosťou. Šetrí tiež viac energie a zabezpečuje spoľahlivú prevádzku.</p><p>Tento model má špeciálnu zónu, ktorá je určená na dlhodobé skladovanie hotových jedál, potraviny v nej sú chladené bez zmrazenia a zachovávajú si svoje chuťové vlastnosti. Chladnička s mrazničkou využíva technológiu Total No Frost, ktorá vykonáva suché rozmrazovanie potravín. Má tiež regulátor FRESHBalancer, ktorý umožňuje udržiavať optimálnu vlhkosť potravín.</p><p>Sklopná polica a uzavretý mraziaci priestor na pohodlné skladovanie vysokých fliaš a nádob. Toto riešenie pomáha znížiť potrebu zmrazovania a rozmrazovania niektorých potravín. Tento model je vybavený modernými technológiami, pričom za jednu z nich sa považuje ovládanie pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom špeciálnej aplikácie LG SmartThinQ. Nastavenie teploty možno upraviť na diaľku. Pokiaľ ide o osvetlenie, zariadenie je vybavené jasnými svetlami LED, ktoré dostatočne osvetľujú vnútorný priestor.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>tento model má vyhradenú zónu;</li><li>vybavený nízkohlučným invertorovým lineárnym kompresorom;</li><li>Priestor určený na dlhodobé uchovávanie varených potravín;</li><li>Používa sa technológia Total No Frost;</li><li>K dispozícii je regulátor FRESHBalancer;</li><li>K dispozícii je sklopná polica a uzavretý mraziaci priestor;</li><li>ovládanie prostredníctvom mobilného zariadenia;</li><li>Sú nainštalované jasné LED svetlá.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nenájdené.</li></ul><h2>Špičkové chladničky Side-by-Side a chladničky s francúzskymi dvierkami No Frost</h2><h3><li>ebherr SBSesf 7212</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=<li></div><p>ebherr SBSesf 7212″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/79016666197761-4420.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>ebherr SBSesf 7212″><p>Pozrime sa najprv na model obľúbenej značky</p><li>ebherr, ktorý má vysokú skladovaciu kapacitu. Vyrobené chladničkou Side by Side. Hlavný priestor tohto modelu má dvoje dvere, ktoré sa otvárajú do strán a zaberajú celú výšku chladničky. Celkový úžitkový objem 640 litrov. Energeticky úsporná trieda A spotreby energie+. Medzi charakteristické vlastnosti tejto chladničky s mrazničkou patrí chladiaci systém s dvojitým kompresorom a prítomnosť systému No Frost len v mraziacom priestore. Táto jednotka má objem 257 litrov.<p>Systém SuperCool, ktorý umožňuje rýchlo a v krátkom čase schladiť veľké množstvo potravín. Recirkulačný chladiaci systém rovnomerne rozvádza studený vzduch vo vnútri. V mraziacom priestore je osem zásuviek a v chladiacom priestore je sedem políc z tvrdeného skla Comfort Glass</p><li>ne. Výška políc sa dá nastaviť. Dva kontajnery na ovocie a zeleninu v spodnej časti chladiaceho priestoru na teleskopických koľajniciach.<p>Tento spotrebič je vybavený dvoma displejmi MagicEye so špeciálnou indikáciou teploty LED. Displeje za dverami umožňujú nastaviť požadovanú teplotu a ovládať ďalšie nastavenia chladničky. Ak nie sú dvere správne zatvorené, spotrebič upozorní používateľa zvukovým signálom. Antibakteriálna ochrana inštalovaná v rúre tiež umožňuje uchovávať potraviny oveľa dlhšie.</p><p>Mraziaci priestor tejto chladničky s mrazničkou je vyrobený podľa patentovanej technológie</p><li>ebherr VarioSpace, ktorý umožňuje balenie veľkých polotovarov, ktoré sa nezmestia do bežných priehľadných kontajnerov. Medzi vlastnosti tohto modelu patrí vysoká mraziaca kapacita, ktorá dokáže schladiť až 20 kg potravín za deň. Police tohto spotrebiča sú vyrobené zo skla odolného voči nárazom s obložením z nehrdzavejúcej ocele. Sklo je odolné voči mechanickému poškodeniu a pomerne ľahko sa čistí. Unesie aj veľkú hmotnosť.<h4>Výhody</h4><ul><li>Hlavný priestor tohto modelu má dvoje dverí;</li><li>Celkový úžitkový objem spotrebiča je 640 litrov;</li><li>Systém No Frost;</li><li>Model je vybavený systémom SuperCool;</li><li>Mraziaci priestor má osem posuvných zásuviek;</li><li>Police sú vyrobené z tvrdeného skla Comfort-Glass<li>ne;</li><li>Vybavený dvoma displejmi MagicEye;</li><li>Spotrebič vydáva zvukový signál, ak sú dvere otvorené;</li><li>Je nainštalovaná ochrana proti baktériám;</li><li>Mraziaci priestor je navrhnutý s<li>ebherr VarioSpace;</li><li>Vysoká mraziaca kapacita;</li><li>Police sú vyrobené zo skla odolného voči nárazom.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoká cena.</li></ul><h3>Bosch KAN93VL30R</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=BOSCH KAN93VL30R

          Ďalší model od značky Bosch. Táto dvojkomorová chladnička s mrazničkou má veľký mraziaci priestor vedľa seba a možnosť Side-by-Side znamená, že chladiaci a mraziaci priestor sú vedľa seba. Pri modeli s výklopnými dverami sa vďaka systému NoFrost vyhnete nutnosti ručného odmrazovania mraziaceho priestoru. Funkcia SuperCoo

         • ng, ktorý podporuje rýchle chladenie čerstvo vložených potravín.

          Potraviny v tejto chladničke sú chladené rovnomerne vďaka systému M

           prúdenie vzduchu. Senzory FreshSense monitorujú a udržiavajú teplotu v chladničke a mrazničke. Tento model je tiež vybavený funkciou SuperMrazenie, ktorá chráni zmrazené potraviny pred rozmrazením. Technológia kompresora Bosch VarioInverter umožňuje tichý a úsporný chod zariadenia.

           Funkcia SuperCoo sa aktivuje, aby sa zabránilo vniknutiu teplého vzduchu pri otvorení dverí chladničky

          • Teplota v zásuvke chladničky rýchlo klesá. Táto funkcia zabezpečuje aj rýchlejšie chladenie čerstvo dodaných potravín. Teplota sa znižuje stlačením samostatného tlačidla. Funkcia sa automaticky vypne po šiestich hodinách, aby sa šetrila energia.

           Model má M

            priehľadná zásuvka tiBox so štíhlym dnom, ktorá udržiava potraviny čerstvé a ľahko sa čistí. Pokiaľ ide o najchladnejšiu zónu, tá sa nachádza nad M
             tiBox. Spotrebič je vybavený ručným generátorom kociek ludite; stačí ho naplniť vodou. Chladiaci priestor je vybavený osvetlením LED, ktoré rovnomerne šíri jasné svetlo v celom priestore priestoru.

             Výhody

             • Žiadny systém Frost;
             • Funkcia SuperCoo
             • ng;
             • M
               prúdenie vzduchu;
              • Senzory FreshSense sú nainštalované;
              • je vybavená funkciou SuperMrazenie;
              • patentovaná technológia kompresora Bosch VarioInverter;
              • Funkcia SuperCoo
              • ng;
              • je vybavená systémom M
                tiBox;
               • Osvetlenie LED.

               Nevýhody

               • nezistené.

               Samsung RS61R5001M9

               Hodnotenie: 4.8

               Samsung RS61R5001M9

               Jeden z obľúbených modelov medzi chladničkami side-by-side v univerzálnej striebornej farbe. Zariadenie má veľký objem 647 litrov. Trieda energetickej účinnosti tohto modelu je A+ a pokiaľ ide o hladinu hluku, tá v tomto zariadení dosahuje 41 dB. Tento model je vybavený systémom No Frost v každom oddelení. Značkový invertorový kompresor v tejto chladničke s mrazničkou je zodpovedný za celkovú spoľahlivosť a odolnosť.

               Mraziaci priestor tohto spotrebiča je pomerne veľký, jeho objem je 229 litrov. Priehradka poskytuje štyri otvorené police, dve zásuvky a päť dverových košov. Až 14 kg potravín možno zmraziť za 24 hodín. Objem chladničky je 418 litrov, pričom priestor je rozdelený rovnako ako priestor mrazničky. Funkcie tohto modelu zahŕňajú rýchle chladenie a mrazenie, režim ponechania a zabudovaný dezodorizér, ktorý zabraňuje vzniku nežiaducich pachov.

               Podobne ako mnohé moderné chladničky je vybavená elektronickým ovládacím panelom, ktorý na dvoch digitálnych displejoch zobrazuje všetky informácie, od teploty v oboch priehradkách až po aktivované režimy. K dispozícii je aj zvukový alarm otvorených dverí. Pokiaľ ide o viacvláknový systém M

                ti Flow – pomáha zásobovať všetky police chladeným vzduchom. Tento systém udržiava nastavenú teplotu aj pri otvorených dverách chladničky.

                Výhody

                • Celkom priestranná jednotka;
                • Model je vybavený systémom No Frost;
                • Denne môžete zmraziť až 14 kg potravín;
                • rýchle chladenie a mrazenie;
                • je k dispozícii prázdninový režim;
                • zabudovaný dezodorant;
                • zariadenie je vybavené elektronickým ovládacím panelom;
                • Zobrazuje všetky informácie na dvoch digitálnych displejoch;
                • M
                  Prietok.

                 Nevýhody

                 • hlučné.

                 Mitsubishi Electric MR-LR78G-DB-R

                 Hodnotenie: 4.8

                 Mitsubishi Electric MR-LR78G-DB-R

                 Japonská chladnička Mitsubishi Electric MR-LR78G-DB-R sa vyrába v závode Mitsubishi Electric v Thajsku. Vzhľad je ohromujúci, dokonca aj v porovnaní s už tak pôsobivým modelom LG GC-B247 JMUV, čo si všimol každý používateľ, ktorý sa podelil o svoje dojmy z nákupu.

                 Rozmery chladničky s mrazničkou sú 95×76.4×182 cm, hmotnosť 118 kg. Tento model má tri komory a štyri dvere. Mraznička sa nachádza v spodnej časti. Objem chladiaceho priestoru 429 litrov, objem mraziaceho priestoru 121 litrov. Zvyšok úžitkového priestoru zaberá výrobník ľadu. Chladiaci priestor má vlhkú čerstvú chladiacu zónu. Vnútorné steny sú potiahnuté antibakteriálnym.

                 V porovnaní s modelom LG GC-B247 JMUV je tento model pomerne „chamtivý“, má 499 kWh/rok, čo ho radí do triedy energetickej účinnosti A. Po vypnutí vydrží studený až 12 hodín. K dispozícii je režim „Dovolenka“. Model pokrýva všetky klimatické triedy od subnormálnej po tropickú.

                 Výrobca sľubuje hlučnosť 42 dB alebo menej a používatelia v recenziách uvádzajú, že je plne kompatibilný. Jedinou sťažnosťou je výrazný chemický zápach plastu v prvých týždňoch používania. Až do úplného odstránenia zápachu sa odporúča skladovať potraviny v obaloch.

                 Výhody

                 • Veľkolepý štýl;
                 • antibakteriálny povlak;
                 • kapacitu;
                 • tichá prevádzka;

                 Nevýhody

                 • zápach plastov.

                 Najlepšie vstavané chladničky No Frost

                • ebherr IK 3520
                • Hodnotenie: 4.9

                 <li></div><p>EBHERR IK 3520″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/9221666197761-4420.jpg“ height=“420″ title=“</p><li>EBHERR IK 3520″><p>Najprv medzi vstavanými chladničkami zvážime model značky</p><li>ebherr. Tento systém odmrazovania s automatickým odmrazovaním a elektronickým ovládaním umožňuje jednoduché nastavenie a monitorovanie nastavenej teploty. Tento model nemá mraziaci priestor, ale možno ho kombinovať s chladničkou s mrazničkou od rovnakého výrobcu. Názov značky<li>ebherr využíva najmodernejšiu chladiacu technológiu NoFrost na dlhodobé skladovanie mrazených potravín.<p>Chladiaci priestor má šesť nastaviteľných políc z tvrdeného skla a výklopnú policu na veľký riad. Zariadenie má režim SuperCool, ktorý je určený na rýchle chladenie naložených potravín. Chladnička je vybavená systémom PowerCoo</p><li>Vaša chladnička je vybavená systémom PowerCoo, ktorý umožňuje rýchle chladenie potravín a udržiavanie vhodnej mikroklímy v priestore chladničky. Automatický režim SuperCool umožňuje udržiavať teplotu až do +2 stupňov Celzia.<p>Hladina hluku je len 34 dB. Spotrebič sa vyznačuje veľkým objemom 325 litrov, čo je na vstavaný spotrebič veľký objem. Za zmienku stojí aj nízka spotreba energie, ktorá zodpovedá ekonomickej triede A++. Súčasťou je aj detská poistka, akustický alarm pri dlhodobo otvorených dverách a jasné LED osvetlenie. Je tu päť priehradiek na fľaše, jedna priehradka na vajcia a jedna priehradka na konzervy. Táto chladnička s mrazničkou je vybavená sklenenými policami</p><li>ne vyrobené z odolného skla, ktoré je nerozbitné, odolné proti poškriabaniu a ľahko sa čistí. Rám je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele.<h4>Výhody</h4><ul><li>automatické odmrazovacie zariadenie;</li><li>Najmodernejšia technológia chladenia s technológiou NoFrost;</li><li>má šesť nastaviteľných políc;</li><li>má režim SuperCool;</li><li>je vybavená systémom PowerCoo<li>ng;</li><li>nízka hladina hluku;</li><li>Nízka spotreba energie;</li><li>Funkcia detského zámku;</li><li>zvukové upozornenie, keď sú dvere dlhší čas otvorené;</li><li>Sú nainštalované sklenené police<li>ne.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nemá mraziacu priehradku.</li></ul><h3>Bosch KIR81AF20R</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Bosch KIR81AF20R

                 Model od obľúbenej značky BOSCH, ktorého hlavnou črtou je špeciálna zóna, ktorá udrží ovocie a zeleninu čerstvé oveľa dlhšie. Z hľadiska energetickej účinnosti je chladnička zaradená do triedy A++. Integrované špeciálne senzory pravidelne monitorujú a udržiavajú teplotu v priestore chladničky. Chladnička je vybavená užívateľsky prívetivým elektronickým ovládacím systémom, ktorý umožňuje sledovať teplotu a režimy prevádzky.

                 Tento model sa od predchádzajúcich jednotiek rovnakej značky líši tým, že má výsuvné police EasyAccess so systémom nastavenia výšky VarioShelf, ktoré umožňujú ľahký prístup k obsahu. Technológia VitaControl v tomto modeli udržiava teplotu v priehradke na potraviny na konštantnej úrovni. Spotrebič sa kupuje bez mrazničky, ale možno ho kombinovať s mrazničkami od rovnakého výrobcu.

                 Automatické odmrazovanie priestoru chladničky šetrí značné množstvo času. Vďaka špeciálnej technológii systém zabraňuje tvorbe ľadu a ľadových kryh na stenách chladničky. Má systém superchladenia, ktorý umožňuje zmrazenie veľkého množstva čerstvého ovocia a zeleniny v krátkom čase. Funkcia sa po skončení práce automaticky vypne a v priestore sa obnoví predtým nastavená teplota.

                 V chladiacom priestore je sedem políc z tvrdeného skla. Police sú vyrobené zo skla odolného voči nárazom, ktoré im umožňuje odolávať intenzívnemu používaniu a nie sú náchylné na poškriabanie. Prídavná skladacia polica VarioShelf sa dá ľahko odložiť, aby sa ušetril priestor. Tento model má aj osvetlenie LED. Pre tento model bola vyvinutá a použitá technológia plochých závesov, ktorá umožňuje zvýšiť stupeň otvorenia dverí chladničky až na 115 stupňov a zabezpečuje automatické zatvorenie, ak zostanú otvorené.

                 Výhody

                 • Trieda vysokej energie;
                 • snímače pravidelne monitorujú a udržiavajú teplotu;
                 • Automatické odmrazovanie chladiacej komory;
                 • je vybavený systémom superchladenia;
                 • má sedem políc;
                 • prídavná skladacia polica VarioShelf;
                 • K dispozícii je osvetlenie LED;
                 • automatické zatváranie dverí.

                 Nevýhody

                 • bez mrazničky.

                 Weissgauff WRKI 195 WNF

                 Hodnotenie: 4.7

                 WEISSGAUFF WRKI 195 WNF

                 Poslednou v našom prehľade je dvojkomorová vstavaná chladnička Weissgauff, ktorá patrí do strednej triedy Weissgauff. Tento model získal predný posuvný nadstavec a hybridný systém odmrazovania – v mraziacej komore sa používa technológia No Frost a v chladiacej komore sa používa odmrazovanie kvapôčkovou technológiou. Vďaka tomu nie je potrebné ručne odstraňovať námrazu a čerstvé potraviny sa nevysušujú v dôsledku aktívneho odparovania.

                 Chladnička má objem 285 litrov. Mraziaci priestor s objemom 58 litrov má tri zásuvky rôznych veľkostí. Mraziaca kapacita je pomerne skromná, do 3 kg za deň. Chladiaci priestor má štyri otvorené priehradky, pod nimi sa nachádza výsuvný box a zóna na čerstvé potraviny. K dispozícii je aj závesná kovová polica na fľaše, ktorú možno sklopiť, ako aj štyri široké vrecká na dverách. Spotrebič pracuje s miernou spotrebou energie – trieda A+. Pokiaľ ide o hluk, model nie je práve tichý – až 41 dB.

                 chladnička je vybavená elektronickým ovládacím systémom Touch control, ktorý umožňuje niekoľkými dotykmi nastaviť parametre zariadenia podľa vašich predstáv, vďaka čomu bude práca s týmto modelom ešte pohodlnejšia a komfortnejšia. Tento model je vybavený programom supermrazenia, ktorý by sa mal aktivovať niekoľko hodín pred vložením potravín do mraziaceho priestoru, aby sa okamžite zmrazili. Police sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je odolnejšie a trvácnejšie.

                 Výhody

                 • Predné upevnenie posuvníka;
                 • Mraziaci priestor je vybavený technológiou No Frost
                 • kvapkové rozmrazovanie v chladiacom priestore;
                 • Na fľaše je zavesená kovová polica;
                 • je vybavený elektronickým ovládacím systémom Touch-control;
                 • Model má režim supermrazenia;
                 • Police sú vyrobené z tvrdeného skla.

                 Nevýhody

                 • Malý objem;
                 • Nízka mraziaca kapacita do 3 kg za deň.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: