Asko OT8636S

Vypožičané5 miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIE VSTAVANÉ ELEKTRICKÉ RÚRY ZA STREDNÚ CENU

Prejsť na hodnotenie

Vlastnosti Asko OT8636S

Celkový výkon

Rúraelektrický nezávislý
Zväzok75
Spotreba energieTrieda A+, výkon pripojenia 3.40 kW
rozmery (VxŠxH)59.5 59.5 x 54.6 cm
Maximálna teplota275 °

Režimy

GrilElektrický, 2700 W
Konvekciamajú
Rozmrazovaniek dispozícii na

Ovládacie prvky

Prepínačerotačný
ČasovačÁno, s vypnutím
ZobrazenieDotykový displej
Termostat

Voliteľné

Rotisserienie
dvierka rúryzávesné
funkcia čistenia rúrykatalytické
Ďalšie vlastnosti a funkcieOsvetlená rúra, chladiaci ventilátor, detská poistka, bezpečnostný spínač
Hodinyje, elektronická
Farba telastriebro

Recenzie pre Asko OT8636S

Výhody:Je to len moja krása )))). Rúra je skutočne veľmi dobrá. Obzvlášť sa mi páči jeho veľký vnútorný objem, maximálna teplota ohrevu 275 °C, možnosť konvekcie a rozmrazovania, časovač s vypínaním a katalytické čistenie.
Nevýhody:nie
Nevýhody:Všetko je skvelé, som s ním spokojný

Fadeikina Natasha


Výhody:Pohodlné rozloženie ovládacích prvkov. Dobrá ponuka funkcií. K dispozícii je aj gril, konvekcia a rozmrazovanie. Dotykový displej s jednoduchými a jasnými indikáciami. Dvere sa zatvárajú hladko, nič nedrnčí
Nevýhody:Zatiaľ sa žiadne nevyskytli.
Nevýhody:Sme radi, že sme si vybrali tento model.

Grigorij Čujkov


Výhody:Nezávislé, štýlové, viacrežimové. Časovač, otočný spínač, dvere absorbujúce nárazy sa nezabuchnú, bez hluku. Detská poistka s nastaviteľným zámkom. Čistenie nie je žiadny problém.
Nevýhody:Je trochu skoro hovoriť o nevýhodách, práve som ho začal používať
Nevýhody:Spotrebič je nielen krásny a moderný, ale aj spoľahlivý a kvalitný. Ovládajte ho s veľkým potešením, proces varenia je teraz pre mňa jednoduchý a úsporný. Rúru som si kúpil len nedávno, ale už som ju plne ovládol a teším rodinu všetkými druhmi chutných pochúťok. Prvýkrát sa ukázala veľmi chutná a jemná pečenica, dokonale uvarená, šťavnatá s kôrkou. Rodina je nadšená a mne sa to páči. Trávim menej času varením, rúra sa rýchlo zahrieva, dobre pečie, ľahko sa ovláda, displej je jednoduchý a intuitívny, hlavná vec je vybrať požadovaný režim a zvyšok urobí za vás a vypne sa, keď je hotová, časovač v tom pomôže. Funkčnosť mojej rúry je špičková!

Dmitrieva ELENA


Výhody:Elektrický gril je skvelá vec, varíme kebab aj s ním. Nie je to ako na uhlíkoch, ale nie je to ani zlé))) Funkcia rozmrazovania naozaj funguje a funguje veľmi, veľmi rýchlo. Detská poistka je užitočná a užitočná možnosť – určite je správna a plní svoju úlohu. Zdá sa, že sa ľahko čistí, aspoň moja žena povedala, že je to oveľa jednoduchšie ako s predchádzajúcou rúrou.
Nevýhody:Spínače nie sú najpohodlnejšie, chýba im pružnosť…
Nevýhody:No celkové hodnotenie je stále päť, pretože rúra je naozaj dobrá a veľmi sa nám páči.

Grigorij Barušenko


Výhody:Dobré stránky, pre ktoré bola rúra zakúpená, ako napríklad teleskopické koľajnice a pyrolytické čistenie, neboli odhalené.
Nevýhody:NIE teleskopické bežce, ako je inzerované na yandexmarkt!!!!!!! Taktiež nemá pyrolytické čistenie. Štandardné funkcie. To isté sa dá kúpiť oveľa lacnejšie. Je lepšie piecť v rúre podľa vlastnej intuície než podľa návodu, pretože pokrm bude príliš suchý.
Nevýhody:Majitelia značky by mali byť k svojim zákazníkom úprimnejší, lepšie sledovať nepresné informácie o svojich produktoch na takom renomovanom online zdroji. V opačnom prípade máte dojem, že zákazníci sú zámerne klamaní.

Runal Runal


Výhody:Krásny a pohodlný, má jednoduché dotykové ovládanie.
Nevýhody:Rúra zvláda svoje úlohy na sto percent. Okrem toho je tu funkcia grilu, ktorá tiež funguje dobre.

Reshetnikova Sveta


Výhody:Skvelá rúra! Dotykový ovládací panel, časovač, jadrová sonda. Boli nainštalované programy na úsporu času – rýchly ohrev na nastavenú teplotu, rozmrazovanie a ohrev platní, varenie na dvoch a troch úrovniach súčasne
Nevýhody:Rúra sa perfektne ovláda a naučil som sa jej dôverovať.

Armine Vardanyan


Výhody:Sklo na dverách nie je horúce a návod je jednoduchý a ľahko sa dodržiava
Nevýhody:Nepodarilo sa nájsť žiadne
Nevýhody:Túto rúru používam už asi rok. Jednoduché používanie. Jednoduché čistenie. V prípade potreby možno všetky vnútorné časti bez väčších ťažkostí vybrať (na hlbšie čistenie), ako je uvedené v návode. Prehľadná a podrobná používateľská príručka s odporúčaniami na časy a teploty varenia rôznych pokrmov. Preklopenie prepínača považujem za veľmi praktické, t.. Moje ročné dieťa bolo magneticky priťahované ku kuchynskej zásuvke pod rúrou. Za rok používania som nenašiel žiadne chyby.

Sedokova Anna


Výhody:Asko OT8636S Rúra na pečenie s mäsovou sondou a funkciou grilu, viacnásobne presklené dvere
    Chladné dvere eliminujú možnosť popálenia.
Nevýhody:bez rotačnej pece
Nevýhody:S rúrou som veľmi spokojná. Okrem tradičného „horného a dolného ohrevu“, ktorý je ideálny na pečenie a rovnomerné opekanie mäsa alebo hydiny, často používame gril. Aromatické kurča s chrumkavou kôrkou alebo výživné bravčové koleno sú už teraz mojimi obľúbenými jedlami. Táto rúra mi tiež pomáha šetriť čas – funkcia rozmrazovania rýchlo pripraví zmrazené potraviny na ďalšie spracovanie.

Subbotina Alla


Výhody:1) Veľmi praktické teleskopické koľajnice na 3 úrovniach. 2) Dostatočne jednoduché čistenie (ale len so Shumanitom). 3) Vyzerá to veľmi esteticky. 4) Sklo nie je veľmi horúce (nenechajte ostatných vystrašiť, v skutočnosti na ňom nesedia) 5) Všetko varenie je skvelé, aspoň moja žena na všetkých režimoch (a mäso a ryby a sladkosti)
Nevýhody:Nemajú
Nevýhody:S modelom som veľmi spokojná, vzhľadom na to, že sme mali plynovú rúru od menej známej spoločnosti a začala sa zle piecť, nič sa nezvyšovalo. Rýchle a jednoduché používanie.Mám chuť variť ))

Používateľ skryl svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: