Fornelli FEA 45 Sonata

Urobil3 pozícia poradie:

NAJLEPŠIA VSTAVANÁ ELEKTRICKÁ RÚRA ZA STREDNÚ CENU

Prejsť na hodnotenie

Charakteristika Fornel
 • FEA 45 Sonata
 • Celkový výkon

  Rúra na pečenieElektrická nezávislosť
  Kapacita45
  Spotreba energieTrieda A
  Rozmery (VxŠxH)59.4 x 45 x 57.2 cm

  Režimy

  Režimy vykurovania9
  grilje elektrický, 2000 W
  KonvekciaPrejsť na

  Ovládacie prvky

  Prepínačevýsuvné
  Časovačto robí, s vypínačom
  ZobrazenieDotykový displej

  Dodatky

  Rotisserieje tu
  Dvierka rúryzávesné
  Teleskopické koľajniceje tu
  Počet dverných okientri
  Čistenie rúrykatalytické
  Ďalšie vlastnosti a funkcieOsvetlený interiér, chladiaci ventilátor, bezpečnostný spínač
  Hodinyje, elektronická
  Farba puzdračierna

  Funkcie

  Viac informáciíodnímateľné skladacie dvierka, 3D-konvekcia; príslušenstvo: štandardná panvica, hlboká panvica, grilovací rošt, ražniči

  Recenzie na Fornel
 • FEA 45 Sonata
 • Výhody:Kompaktnosť mnoho režimov – normálny ohrev, konvekcia, je tu špajza na grilovanie)) časovač neohrieva sklo
  Nevýhody:teplota na tlačidlách je nižšia ako v skutočnosti, musíte si zvyknúť na hrozný manuál
  Nevýhody:spokojný s modelom. Dlho som si vyberala kompaktný – neľutujem, aj keď môj manžel bol proti. Do širokej rúry sa zmestí rovnaký plech ako predtým.2 zásobníky v balení. Sklo sa pri práci váhy nezahrieva – dieťa by sa nepopálilo.Zapustené tlačidlá. K dispozícii je časovač aj nastavenie času varenia. Pokyny sú majstrovským dielom. Všetko je na jednom mieste, ak chcete nájsť opis toho či onoho režimu, musíte si ho prečítať celý. Nakoniec sa riadime pocitom..Používame ho už pol roka)

  Danko Catherine


  Výhody:Rúra je dobre vyrobená. Materiály sú dobrej kvality. Páči sa mi rýchlosť ohrevu, je dostatočne rýchla.
  Nevýhody:Nepáčilo sa mi, že chladenie trvalo trochu dlhšie, než by som si želal.
  Nevýhody:Inak žiadne sťažnosti.

  Janukovyčová Lisa


  Výhody:Kompaktný, veľa režimov.
  Nevýhody:Ešte som nevyskúšal všetko, ale tie, ktoré som použil, sa mi páčili. Dostatok priestoru na varenie pre 4-člennú rodinu

  Spasskyn


  Výhody:Dizajn, komfort, rozmery, cena
  Nevýhody:Nezistil žiadne. No, možno sa rukoväte dajú odopnúť príliš ľahko.
  Nevýhody:Žiadne nároky. Vyzerá skvele, funguje tiež skvele. Kľučky boli spočiatku trochu príliš „tesné“, ale hneď sa to vyriešilo. Výsuvný zásobník – jeden, pevný uprostred, nemožno ho posúvať vyššie/nižšie. Veľmi ľahko sa čistí.

  Pierre a Konstantin Kuzmini


  Výhody:cena bola najväčšia spokojnosť s týmto modelom. So všetkými základnými funkciami je táto rúra stále cenovo dostupná. Spotreba energie je pomerne nízka. K dispozícii je konvekcia a rotačný gril. Cez dvere sa nedá popáliť, majú tri sklá.
  Nevýhody:Nie
  Nevýhody:S výberom tohto konkrétneho modelu som celkom spokojný. Dostal som všetko, čo som potreboval, bez toho, aby som podľa môjho názoru preplácal za ďalšie funkcie.

  Mushkina Julia


  Výhody:Dizajn, komfort, rozmery, cena
  Nevýhody:Stále ho nemôžete nájsť. Samozrejme, nie príliš silný. Ale – stačí to.
  Nevýhody:Žiadne sťažnosti. Vyzerá skvele, funguje tiež skvele. Ovládacie gombíky boli spočiatku príliš „tesné“, ale rýchlo sa „vyvinuli“. Výsuvné koľajničky sú jednoduché, upevnené v strede a nemožno ich posúvať nahor ani nadol. Veľmi ľahko sa čistí.

  Kuzminyh Pierre a Konstantin


  Výhody:Veľkosť, výkon, kvalita.
  Nevýhody:Odvlhčovanie.
  Nevýhody:Aktívne ho používate už rok alebo viac. Pri pečení v rúre v konvekčnom režime sa na prednom okne často tvorí kondenzát, ktorý potom steká na podlahu (rúra je nainštalovaná podľa návodu s ohľadom na odvod vzduchu). Chápem, že je to pocta kompaktnosti. Ak ste vyberaví, aj teleskopické tlačidlá začnú po pol roku vychádzať z drážok.

  Sirotenko Andrei


  Výhody:Dizajn, veľkosť, cena, funkčnosť
  Nevýhody:Továrenská chyba tvrdeného skla
  Nevýhody:Kúpili sme túto rúru v auguste, v októbri pri varení prasklo vnútorné tvrdené sklo, teplota bola 200 stupňov, no dobre, mysleli sme si, že máme záruku, zavolajte autorizované servisné strediská, vysvetlite situáciu a bolo nám povedané, že to nie je záručný prípad, ale ako nie je záruka, ak je samotné sklo prasknuté a je to všetko škvrnité s prasklinami. Kontaktoval oficiálneho zástupcu fornelu
 • , Zanechal žiadosť o 1. novembra, zdá sa, že do 10 dní by mal prísť nahradiť však na všetky moje početné hovory v reakcii na tento deň počuť, že sme údajne niekto zavolá nám večer a povedať, kedy príde, ale to sa samozrejme nestane! Výsledkom je, že ak sa niečo pokazí, budete to vy, kto to opraví!!!
 • Larin Nikolaj


  Výhody:Po rekonštrukcii kuchyne bola klasická varná doska nahradená rúrou a varnou doskou. Vybrali sme si rúru Fornelli a sme s ňou veľmi spokojní. Jeho kvalita varenia je špičková a dôležité je, že sa rýchlo a jednoducho používa. K dispozícii sú dva podnosy (jeden z nich je hlboký), rošt a grilovací rožeň. Vyskúšal všetky režimy a funkcie – je to skvelé! Výborne sa v ňom pečie, smaží aj dusí.
  Nevýhody:Žiadne nevýhody – päť bodov z piatich!
  Nevýhody:Vyzerá jednoducho, ale na úrovni.

  Nasimova Dánsko


  Výhody:Nezaberá veľa miesta (perfektne sa hodí k náhlavnej súprave), nízka cena, veľa užitočných funkcií (9 režimov vyhrievania)
  Nevýhody:Tento model som si vybral predovšetkým kvôli jeho kompaktným rozmerom na šírku (iba 45 cm), v tomto zmysle je to dobrý model. Má tiež všetky potrebné funkcie: konvekcia, gril. Pohodlné moderné dotykové ovládanie. Všetky funkcie fungujú správne a som úplne spokojný!

  kirillovskaya larisa

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: